Opinie o Naree Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Naree Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Naree Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naree Sp. z o.o. w Kraków

Dziwna rekrutacja

Rekrutacja do działu marketingu (na stanowisko SEO Copywriter) wygląda tak, że po aplikacji kandydat dostaje zadanie do zrobienia. Nie jest to poprzedzone wstepną rozmową. Zadanie wysyła specjalista ds. marketingu (nie HR) i zawiera m.in prośbę o przygotowanie pomysłów na kampanię. Po zadaniu pytania dotyczącego wykonania zadania ze strony kandydata, firma już nie odpisuje. Dziwna rekrutacja. Może to rodzić złudzenie, że firma chce zebrać jedynie pomysły od kandydatów i wykorzystać je w swojej działaności.

@KarolinaK

Dodam, że firma po tygodniu nie odpowiedziała na zapytanie, co może być odebrano jako nieprofesjonalne ze strony potencjalnego kandydata. Rozumiem, że firma może nie mieć zaplecza HR-owego, aby obsługiwac rekrutację. Warto jednak, aby firma zastanowila się nad odpowiednim podejściem do kandydatów, które pozwoli rozwiewać wątpliwości.

Ewa Nowy wpis

Nigdy nie zdarzyła mi się tak dziwna sytuacja w trakcie rekrutacji. Miałam rozmowę na stanowisko Marketing / PR Managera, po której miałam dostać zadanie rekrutacyjne, rozpisanie strategii marketingowej, co już było dziwne, bo za takie rzeczy się płaci. Następnego dnia nikt się nie odezwał, więc napisałam do osoby, która się ze mną kontaktowała czy to nadal aktualne, po czym dostałam maila prezesa, na którego miałam wysłać zadanie. Nikt się nie odezwał, nawet nie podziękował za poświęcony czas i przesłanie gotowej strategii. Jeśli każdy kandydat ją wysyłał to firma ma mnóstwo gotowych pomysłów za darmo, z których może skorzystać. Samo miejsce pozostawia wiele do życzenia, brak recepcji, czekałam w brudnej, mikroskopijnej kuchni na rozmowę i nawet nie wiem ile osób tam pracuje, jak rozbudowane są struktury. Mam bardzo negatywne doświadczenie z tym pracodawcą.

OnX Nowy wpis
@Ewa

Wygląda na to, że zadanie rekrutacyjne (dość rozbudowane) i brak kontaktu od osób, które wysyłają wiadomość z zadaniem, to standardy w tej firmie. Osobiście zrezygnowałam w udziału w rekrutacji na stanowisko marketingowe, która wydaje się niepoważna i nieetyczna.

Aneczka Nowy wpis

No hej. kiedyś już widzieliśmy z chłopakiem, że pakowacz przesyłek był potrzebny na Połomskiego. Teraz na stronie nie ma już takiej oferty. Czy ta praca jest jeszcze aktualna? Chcielibyśmy teraz na wakacje się dostać

Karo Nowy wpis

Chce aplikować na PR Managera, od jakiegoś czasu jest dostępna oferta i po opisie wiem, że spełniam wymagania, ale dobrze byłoby mieć jednak stabilna pracę, a ktoś pisał o jakichś odejściach z dnia na dzień. z jakich najczęstszych powodów pracodawca rezygnuje ze współpracy?

becia

toksyczna atmosfera. jednego dnia chwala / drugiego zwalniają z pracy. Na Social Mediach uroczo i słodko i dowcipnie. w rzeczywistości …

Samą rekrutację wspominam bardzo dobrze. Super przeprowadzona rozmowa, niesztampowe pytania. Czułam otwartość ze strony firmy, pytania na rozmowie były dopasowane do stanowiska. Sama rozmowa była na bardzo wysokim poziomie. Na rozmowie od razu dostałam informację o przyjęciu do kolejnego etapu (miała się ze mną skontaktować osoba umawiająca na spotkania). Dostałam później maila odnośnie dalszego prowadzenia rekrutacji i prośbę ze strony office managera, abym wypatrywała maila i że odezwą się niebawem. Po miesiącu napisałam maila z pytaniem odnośnie rekrutacji, czy nadal trwa - niestety nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. :( Jest mi bardzo przykro, ponieważ byłam już zaproszona na kolejny etap, proszono też mnie o wyczekiwanie na maila, a ostatecznie niestety nie dostałam żadnej odpowiedzi, nawet mimo ponownych pytań z mojej strony. Chciałabym jedynie zasugerować, aby firma bardziej zatroszczyła się o komunikację z kandydatami w trakcie procesu rekrutacyjnego. Uważam, że lepsze zarządzanie tym procesem mogłoby poprawić doświadczenie kandydatów i wizerunek firmy. Mimo wszystko życzę samych sukcesów firmie i dalszego rozwoju także w kategorii beauty. Dalej obserwuję na ig Wasze działania i doceniam zaangażowanie w różnorodne inicjatywy, zarówno związane z produktami, jak i działaniami społecznymi.

Dopasowane do stanowiska

Leszno

KarolinaK
@Dziwna rekrutacja

Dokładnie o tym samym pomyślałam i nie zamierzam nawet robić tego zadania . Zadanie w normalnych firmach otrzymujesz po wstępnej rozmowie chociażby telefonicznej. W ogłoszeniu oczywiście nie ma widełek wynagrodzenia. Jeśli zadanie odzwierciedla to czym mam się zajmować w codziennej pracy to skąd mam wiedzieć czy to nie praca za najniższą krajową.

@KarolinaK

No hej, generalnie to nie mam szczególnego doświadczenia, zwłaszcza w kontroli jakości ale widzę tu po ofertach ze strony, że aby stać się asystentem technologa wcale wcześniej nie musze być jakoś super do tego przygotowana, bo starczy mi technik odzieży. No i powiedzcie mi teraz ile za niego na start zapłacą i co będzie potem?

Jolka

A gdzie te ogłoszenia jeszcze wystawiają? Ktoś pisał o tym, że ciągle widzi to od Social Mediów, generalnie na stronie jest kilka wariatów wskazanych ale czy to nie są oferty poglądowe? jeśli jednak nie i trwa nabór na wszystkie pozycje to możecie opowiedzieć o Kupcu Mody? Po przeczytaniu opisu myślę, że chce w te stronę pójść. Jakie niezbędne narzędzia do pracy są teraz udostępniane?

Patrzac na ciagle ogloszenie odnosnie pracy w Social Mediach, dlugo tam posady nie zagrzejecie. Nie polecam, rozmowa rekrutacyjna pozostawia wiele do życzenia.

A o którym stanowisku jest mowa? jakby nie patrzeć trochę ich po drodze było. Mnie zainteresowało to aktualne dla projektanta odzieży. Robiłaś na nim i wiesz cos więcej? nie podali widełek, a fajnie wiedzieć na co mniej więcej aplikujesz. Nie widzę, żeby doświadczenie było wymagane, wpływa wiec ono na podstawę?

W firmie Naree Sp. z o.o. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Specjalista ds. Marketingu. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 5500 .

Elżbieta

W ostatnim wątku widziałam wzmiankę o rozmowie rekrutacyjnej, a jak sytuacja wygląda po jej zakończeniu kiedy dochodzi do podpisania umowy? Opisze ktoś wdrożenie na stanowisko? Po jakim czasie jest się już w pełni samodzielnym i kogo w razie czego zawsze można pytać o pomoc?

W firmie panuje świetna atmosfera, firma jest profesjonalna, wynagrodzenia są adekwatne do stanowiska.

rekrutacja
@Anna

Niestety z tym profesjonalizmem różnie bywa - jakiś czas temu brałam udział w rekrutacji, poświęciłam na to sporo czasu, a nawet nie otrzymałam krótkiej odpowiedzi zwrotnej, że wybrali inną osobę

@rekrutacja

Sporo czasu? Czyli rozmowa normalnie się odbyła? Jak w takim razie przebiegała i czy było na niej mówione w jaki sposób ostateczne wyniki zostaną przedstawione? Jest ona prowadzona z rekruterem z HR czy przełożonym?

Rekrutacja
@Krystyna

Tak, odbyła się rozmowa, wykonałam zadanie rekturacyjne i niestety na tym kontakt się urwał. Samą rozmowę oceniam pozytywnie - z tego co pamiętam trwała około 20 minut. W rozmowie brali udział przełożeni.

Pracowałam tam i odradzam pracować tam !! Nie dość ze źle płaca na magazynie to jeszcze bie szanują swoich pracowników !! Na magazynie powinno się zarabiać około 5 tys Szczególnie za tak duża prace i ogrom wysiłku który się tam poświęca Ale poci dbać o swoich pracowników lepiej płacić dziewczynom z biura które nie maja do czynienia z praca fizyczna ????

Anka

Słuchaj wszystko przed Tobą. Zrób kursy, nabierz doświadczenia i idź do biura pracować. Pracuj pod presją czasu, ogarniaj wszystkie bieżące sprawy, dowieź projekty na czas i rób setki innych rzeczy. A jak już nabierzesz doświadczenia w biurze w firmie w której się dużo dzieje wróć i wtedy napisz kto faktycznie ma lepiej. Bo wiesz czasem praca umysłowa i kreatywna jest sto razy cięższa od tej pracy fizycznej.

Ale to jak w każdej firmie komuś praca pasuje komuś nie i każdy pracodawca przez jakiegoś pracownika będzie krytykowany - takie życie ????????‍♀️ Ja osobiście w szoku jestem że te ciuchy się tak sprzedają ???? marynarki, garnitury zniekształcające sylwetkę, sukienki o takim kroju i długości co tylko nielicznym pasują za taką kasę a laski się rzucają (usunięte przez administratora) ????

Kiki

No dobra, a ile zarabia się w innych magazynach ??? W którym zarabia się więcej niż najniższa krajowa??? Ludzie czas zejść na ziemię !!!

Ane
@Kiki

Mój szwagier wyciąga 5 na rękę, z premiami jeszcze więcej. Wiec da się. Sama niejednokrotnie widziałam oferty do pracy w naree na olx, gdzie była podana stawka i niestety były to śmieszne pieniądze. Nigdy nie zatrzymuje się dłużej nad ofertami pracy, które mnie nie interesują, ale w tym przypadku byłam w szoku jak taka firma, może płacić pracownikowi (usunięte przez administratora) pieniądze za ciężka, stojąca prace. Jeśli chce się zapewnić najwyższy poziom obsługi klientowi, to powinno tez się zapewnić najwyższy poziom zadowolenia pracownika.

Ane
@Ane

(usunięte przez administratora) No wlasnie, skoro to pracodawca płaci i ustala zasady to musi się liczyć z faktem, ze pracownicy mogą miec gdzieś, żeby pracować na akord za bardzo niskie wynagrodzenie. I bardzo gratuluje odwagi osobom, które zdecydowały sie podjąć taki krok i odejść z pracy. Dopóki ludzie godzą się na takie warunki, dopóty właściciele prywatnych firm będą to wykorzystywać. Traktuj innych tak jak sam byś chciał być traktowany. Tak, uważam, ze praca stojąca to ciężka praca, to moja opinia i mam do niej prawo.

Anka

W odniesieniu do próby zastraszenia wynikającego ze story na ig: GoWork.pl nie udostępnia pracodawcom żadnych danych osób, które zamieszczają opinie na forum. Dane takie (a konkretnie – numer IP) udostępniamy wyłącznie organom scigania.

@Anka

Próby zastraszania? Widzę, że już sama trzęsiesz portkami. Bardzo dobrze, że szefowa walczy o swoje dobre imię. Kamila dba o to aby w firmie były bardzo dobre warunki, atmosfera i płaca. Przyszła banda nierobów, która myślała, że dostaje pieniądze za siedzenie na telefonie w pracy a jak im ktoś zwrócił uwagę to teraz wielce poruszeni i z zawiści i mściwości bezczelnie wystawiają opinie niezgodne z prawdą. Bardzo dobrze, że Pani Kamila zrobi z tym porządek i odpowiecie za to prawnie. W tych czasach sprawdzić, kto napisał opinie to najmniejszy problem. Ja ze swojej strony bardzo polecam firmę Naree, osoby tam pracujące dostają godziwą płacę, rozwijają się co chwilę awansując na wyższe stanowiska i panuje tam naprawdę rodzinna atmosfera. Niestety nie każdy wychowany jest tak, żeby tworzyć tą miłą atmosferę razem z nimi i potem wychodzą takie komentarze. Czyste (usunięte przez administratora)

@Marta

nie neguje tego o co dba Szefowa, natomiast warto podkreślić ze portal ten służy do wyrażania opinii i jako właściciel firmy wiem iż uzyskanie danych jest zwyczajnie niemożliwe, co warto tutaj jednoznacznie wskazać. Odnośnie trzęsienia portkami- no Twoja wypowiedź to jakiś rynsztok absolutny, widzę ze emocje weszły za mocno

Justyna
@Marta

pracowałaś tam ze jesteś w stanie stwierdzic czy mila pisze prawde i te osoby nic nie robily? skoro takie "nieroby" z nich to czemu ja jak zamawiałam co tydzień drop dostawałam go bardzo szybko ? Jeśli z nich takie nieroby to raczej wysylek tez by tak szybko nie robili . widać ze mila juz nie ma się czego chwytac ze umie tylko straszyc za krytyke . musiała naslac swoje obserwatorki na bylych pracownikow ? choć rzeczy mają fajne juz nic tam nie kupie

Monis
@Justyna

Dokladnie. Jak tak to zawsze „uwijamy sie jak mróweczki”. Również zamawiając rzeczy zawsze miałam je bardzo szybko. Ale właśnie typowa celebrytka - coś negatywnego poza insta gdzie można zablokować, uciszyć itd. wiec wjechało straszenie prawnikami. Wiele mi to mówi o niej jako osobie i również więcej tam nic nie kupię .

Klaudia M

Słabe jest pisanie anonimowych komentarzy na temat, chyba już, byłego pracodawcy. Jeszcze coś w stylu „jak dla mnie zarobki były zbyt niskie wiec postanowiłam się zwolnić” można by zrozumiec, ale plucie jadem, bo ktoś miał inne oczekiwania, jest już lekką pomyłką.

@Klaudia M

A czy go work nie jest od wystawiania opinii? Tych negatywnych również. Żaden pracodawca, przynajmniej ja się nie spotkałam żeby straszył prawnikami.

Rekrutacja

Chcecie przez jakieś (usunięte przez administratora)komentarze gonić jakiś młodych ludzi i straszyć prawnikami? Skoro pracowali na magazynie to pewnie jakieś młodziaki którzy tak jak piszą w komentarzach zarabiali naprawdę mało :(

@Rekrutacja

Internet w tej chwili bardzo mocno kreuje wizerunek marki. Takie posty na portalu szkodzą zarówno wizerunkowi marki, jak i potencjalnemu zatrudnieniu nowych pracowników - jeżeli to, co piszą jest prawdą, to nie będą mieli problemu z przedstawieniem dowodów (np. pasków wynagrodzeń) przed odpowiednimi organami. Nie można dać się zjeść.

@Rekrutacja

No i co z tego? To, że ktoś jest młody, znaczy, że może bezpodstawnie oczerniać innych? No nie. Konsekwencje trzeba ponieść. A najniższa Krakowa to raczej adekwatna wypłata do stanowiska, na którym nie trzeba mieć żadnego doświadczenia ani umiejętności, może poza umiejętnością pracy w zespole. A jak widać, i to nie wyszło.

Olalu
@Rekrutacja

Ale to co ? To ,że ktoś jest Mlody moze niszczyć wizerunek firmy ? Zatrudniając się wiedziały jaka jest pensja ,zawsze mogły podziękować jak nieadekwatna do obowiązków. A nie zgodzić się się i utwierdzać pracodawcę ze warunki są okej .

Krzysiek Krawczyk
@Olalu

Ten portal służy do wypowiadania swojej opinii na temat swojego pracodawcy. Czy napisanie jak wyglada praca w danej firmie jest niszczeniem wizerunku? Odpowiem, bo widzę, że nie wszyscy potrafią samodzielnie myśleć. Odpowiedź brzmi: Pisanie jak wygląda praca w danej firmie nie jest niszczeniem wizerunku firmy.

Olalu
@Krzysiek Krawczyk

Dlatego bardzo dobrze ,że właściciele zdecydują się na prawników wtedy rozstrzygnie się czy jest to opinia czy pomówienia. A to ,że są to osoby młode bez kasy...cóż nie jedne pieski czekają na chętnych wolontariuszy w schroniskach.

MarB
@Krzysiek Krawczyk

Owszem jest niszczeniem wizerunku kiedy to dana opinia nie ma nic wspólnego z prawdą, a wynika tylko z chęci działania na szkodę marki.

Sene
@MarB

Nie wiadomo czy nie ma, myślę że każdy ma prawo do swojej opinii. To jego opinia. Jeśli tak nie jest to firma się sama obroni. Jeden negatywny komentarz nie narobi niewiaodmo czego. Niektórzy tam pracują od początku i są nadal więc to też świadczy. Natomiast no przykra relacja właścicielki firmy która nieprzychylną opinię przez byłego pracownika czy tam kandydata chce odrazu sprowadzić na drogę sądową. Z tym jest jeszcze gorzej. W social mediach wygląda to fajnie, są pracownicy, można to nazwać jako nowoczesna firma patrząc na to wszystko z boku. Ogólnie z boku wygląda to zachęcająco, natomiast Pani Kamilo z całym szacunkiem, są złe i do re opinie i nikomu się nie dogodzi ale czy to nakręcanie fanów na insta było potrzebne i to strasznie. No chyba nie. Pozdrawiam

Klaudia M
@Sene

Oczywiście każdy ma prawo do opinii, ale należy odróżnić fakty od opinii. Faktów nie poddaje się opinii.

Krystyna

opowie mi ktoś tak z praktyki jak praca Kupca Mody tu w firmie wygląda? Z samego opisu już wygląda ciekawie ale wiadomo jak to może w rzeczywistości wypadać. Tutaj większość obowiązków jednak w zespole się robi czy jednak także trzeba stawiać na samodzielność? I te niezbędne narzędzia do pracy, które oferują, to jakie by były?

Sene

Żaden pracodawca nie powie jak jest w rzeczywistości co ty piszesz to się okazuje dopiero później w trakcie pracy, no co ty:)

Xy

Nie polecam, na instagramie wygląda to wszystko piękniej niż w rzeczywistości. Ludzie prowadzacy firme, nie maja o niej pojęcia. Tak naprawdę zatrudniane są osoby, które wyglądają ładnie niż maja doświadczenie w tym co robią. Szefostwo nie szanuje pracowników, zbyt małe zarobki jak na wykonywana pracę.

Lol
@Xy

Lekceważące podejście do pracowników. Nie ma żadnych możliwości rozwoju i awansu - wręcz przeciwnie. Najniższa krajowa to według pracodawców "godna zapłata". Knucie za plecami i obgadywanie na porządku dziennym.

@Lol

Masz pewność z tym całym rozwojem? Widziałam ogłoszenie dla speca od komunikacji i marketingu i tam jakoś pisali o szkoleniach i o pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie. Jak inaczej to interpretować? I tak pzt., do którego stanowiska nawiązujesz?

Hsh
@Krystyna

Firma rozwija się dynamicznie, natomiast nie pracownicy. O podwyżkach czy dodatkowych wynagrodzeniach nie ma mowy - niezależnie od stanowiska, osoby z marketingu również nie otrzymują godnego wynagrodzenia za swoją pracę. W innych firmach za taką pracę jaką wykonują otrzymaliby lepsze wynagrodzenie, jeśli chodzi o marketing i social media. Pozdrawiam

Taktak
@Hsh

Dokładnie, praca za najniższą krajową to są te „godne wynagrodzenia”? Jeśli nie stać ich na wyższe wypłaty, niech po prostu nie mówią, ze to są godne zarobki, bo za to ledwo można przeżyć w takim Krakowie. Biorąc pod uwagę ile kosztują ich ubrania i ze niektóre reklamy nagrywają za granicą, to myślę, że na podwyżkę co jakiś czas znalazłyby się środki, tylko najpierw muszą być do tego chęci. Naprawdę wystarczy zmiana podejścia do pracowników, trochę więcej szacunku i atmosfera się poprawi, a sytuacja ustabilizuje. Głowa do gory Kamila!

ASIA
@Hsh

A to dziwne. Dlaczego zatem skoro jest tak źle i ludzie tak źle zarabiaja jednak tam pracują? Nawet chociazby te osoby które widać na instagramie, od "prawie początku"?

Zostaw merytoryczną opinię o Naree Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Naree Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naree Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Naree Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Naree Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Naree Sp. z o.o.

Naree Sp. z o.o.