Opinie o Besthelfen Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Besthelfen Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Besthelfen Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Besthelfen Sp. z o.o. w Opole

Krystyna

Firma Besthelfen Sp. z o.o. - Opole działa i pomimo, ze nie jest ogromna Firma, jest godna zaufania i polecenia. Wyjechałam z Besthelfen trzeci raz i jestem bardzo zadowolona. Wynagrodzenie jest wypłacane w terminie ( przeważnie przed terminem). Pani Aleksandra jest wspaniała kobieta, dbającą o pracowników. Skontaktować można się droga e-mail : kontakt@besthelfen.pl lub telefonicznie : 606 434 414. Szczerze polecam.

@Pantera

A co ma do rzeczy inna firma skoro w tej ludzie są zadowoleni z wyjazdu i pracy? Ty wyjeżdżałaś do pracy i coś było nie tak że masz zastrzeżenia? Czy pisząc o negatywach masz tylko info od innych pracowników?

Olga Nowy wpis

Czy obecnie nie potrzebują pracownika z językiem ukraińskim? Jeśli dobrze kojarzę, to w 2023 roku do biura kogoś szukali. Ja wtedy nie szukałam pracy, ale teraz to się zmieniło. Może chociaż na część etatu albo na zastępstwo przyjmują aktualnie?

Córka proboszcza Nowy wpis

Bardzo słaba firma - zarówno pod względem wynagrodzenia jak i (fatalnej) atmosfery w pracy. Nie ma szansy na awans i rozwój.

Monika Nowy wpis

Hej nadal szukają pracownika biurowego z ukraińskim, bo byłabym chętna? Wyskoczyła mi oferta, ale patrzę, że to z sierpnia. I w ogóle przez urząd pracy była opublikowana. Teraz przyjmuja na firmę czy też przez Urząd? Wolałabym bezpośrednio.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Besthelfen Sp. z o.o. na Pracownik Biurowy? 24 maja ogłoszenie na InfoPraca.pl.

Królewna Śnieżka

Przeczytałam niedawno na forum opiekunek, że firma jest w stanie upadłości. Jeśli to prawda, to dzwonienie tam mija się z celem. Pozdrawiam.

@Królewna Śnieżka

Witam, czy orientowała się Pani jeszcze szerzej w tym wspomnianym temacie? Co z tym stanem upadłości? Minęły ze 3 miesiące od tej relacji a widzę ze opinie tutaj stale się pojawiają, z czego to wynika? praca już na pewno dostępna nie będzie?

ola Nowy wpis

Tak bym chciała sie dowiedziec od Pani Przezes , która w Pronobelu była osobą decydująca co sie stało z Pronobel?? kto handlował i sprzedawał dane klienta niemieckiego i opiekunek innym firmom?? w jaki sposob skoro w umowie niemieckiej był zapis i ochronie danych osobowych i poufnosci , jakim prawem ktos handluje danymi??moze Pani prezes mi odpowiedziec ??zgłoszone to jest w Niemczech i w Polsce .

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Besthelfen Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZYKIEM UKRAIŃSKIM?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Krystyna

Ksenia
@Krystyna

No no, trzeci wyjazd już o czymś świadczy :) Co myślisz o wynagrodzeniu? Firma płaci adekwatnie do wykonywanej pracy? Jest szansa na negocjację stawki z kolejnymi wyjazdami, czy nie bardzo?

ola
@Krystyna

Witam , a umowa z ta firma jest jasna i przejrzysta?? na czym polega ich umowa ze pracuje sie w Polsce??ile godzin musi pracowac w Polsce ? Pozdrawiam

asdf
@Krystyna

Co jaki czas w ogóle się wyjeżdża? Jak ktoś jest niecierpliwy to może robić sobie krótkie przerwy w wyjazdach? Kiedy z reguły jest kasa na koncie? Można się dogadać na wypłatę do ręki?

Pantera
@Krystyna

Pani Krystyno, naprawdę Pani wierzy tej osobie? W jej uczciwość i nieskazitelnosc?! W takim razie proszę się dowiedzieć o działaniach firmy Pornobel, w której ta pani była osobą decyzyjna. Afera za afera, nieprawidłowości, którymi zainteresowały się odpowiednie organy. Wtedy być może Pani zmieni zdanie.

@Pantera

Graża

Czy ta firma jeszcze istnieje? Słyszałam od innej opiekunki, że są fajne warunki. Znalazłam tę firmę na Facebooku ale ostatni wpis pochodzi z tamtego roku i nikt nie odbiera telefonów. Czy ktoś miał styczność z tą firmą i kontaktował się z nimi?

Don
@Graża

Ja widziałem w sieci że teraz pośredniczą dla opiekunek z Ukrainy które szukają pracy z seniorami w Polsce. Nie widziałem żeby aktualnie wysyłali Polki do pracy jako opiekunki za granicą. A może napisz do nich na e-maila: besthelfen@gmail.com. Jakbyś się coś dowiedziała to daj znać.

Fantasmagoria

Nie polecam tej firmy. Anonimowa agencja, o której nic nie wiadomo. Na rynku jest wiele innych ofert pracy i najważniejsze, że inne firmy są sprawdzone i rzetelne.

Kolek

Nie polecam pracy w biurze najgorszemu wrogowi. Ciągła presja, (usunięte przez administratora), pracownik nie jest w ogóle doceniany, dodaje mu się coraz to więcej obowiązków, czasami wręcz absurdalnych.

Halina
@Kolek

A pracownikom wypłacana chociaż jest wypłata? Czy są problemy z wypłacalnością, tak jak pisano we wcześniejszych komentarzach? Dlaczego uważasz, że obowiązki, które dodaje się pracownikom są absurdalne? Możesz podać przykład?

Cybermaria
@Halina

Ja powiem tylko tyle: byłam na rozmowie o pracę, aby podjąć pracę koordynatorki klienta niemieckiego. Wszystko było dogadane, firma zgodziła się na moje warunki, gdy przychodziłam po kilku dniach podpisywać umowę to na umowie dostałam ... Najniższa krajową. To już chyba wszystko mówi o tej firemce. Dziękuję, dobranoc.

Teresa
@Cybermaria

Ojej....a jakie były Twoje warunki płacowe na stanowisku koordynatorki? A czy na pewno nie doszło do jakiegoś nieporozumienia? Może oferują podstawę najniższą krajową, ale może też mają do tego system premiowy?

Agata

Sami odradzacze. Czy poza opiekunkami są tu czasem pracownicy agencji? Chcę zapytać o pracę w biurze, administracja lub rekrutacja, bo widziałam ofertę pod koniec roku. Niestety, wygasła. Trzeba znać ukraiński, czy rosyjski będzie zaakceptowany?

Królewna

Matko jedyna, trzymajcie się z dala od tej firmy! Kolejna pseudo-agencja, która żeruje na opiekunkach...

Ma ktoś może więcej informacji na temat wypłacalności firmy? Bo widzę, że jeden z byłych pracowników wrzucił taki krótki komentarz ale bez wyjaśnień. Jest tu może ktoś kto niedawno miał styczność i by napisał o warunkach współpracy? Naprawdę są jakieś problemy z pieniędzmi?

Ex-machina

Niewypłacalni

Lubię cycki

Wiązałem duże nadzieje z tą firmą ale odpuściłem sobie po usłyszeniu o warunkach współpracy i zarobkach. W innych firmach nożna zarobić zdecydowanie więcej.

Joanna
@Lubię cycki

Ale od nich słyszałeś o tych zarobkach, jakie są? Czy skąd to info wziąłeś w ogóle?

Jojo Rabbit

Nie polecam. Słaba firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Besthelfen Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Besthelfen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Besthelfen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Besthelfen Sp. z o.o.?

Besthelfen Sp. z o.o.
  • 1 Maja 30