Opinie o Fosal Sp. z o.o. w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fosal Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fosal Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fosal Sp. z o.o. w Pyskowice

Kornelia Nowy wpis

Dzień dobry, pokazała mi się oferta dla koordynatora ds. utrzymania czystości. Czy jest tu może ktoś kto pracował przy tej funkcji i mógłby polecić aplikację? Mam już doświadczenie i zastanawiam się na ile wskazane zarobki są adekwatne co do rzeczywistych zadań

Iwona Nowy wpis
@Kornelia

Polecam, oczywiście porządna firma. Dyrektor zarządzający to naprawdę poukładany facet, firma rzetelna i z zasadami. Polecam Ci serdecznie.. Życzę Wam powodzenia :)

Olga Nowy wpis
@Iwona

Oooo jakie miłe słowa aż nie wiem czy che się w to wierzyć. Hmmm jak szef taki fajny to reszta zespołu tez zgrana i generalnie ludzie sa pomocni w pracy?

Pracowałem i ja Nowy wpis
@Olga

No nie wierz bo to ta sama firma co Probud, spółką inwestycji górniczych itd co sami szefowie ten sam (usunięte przez administratora)

Czy pracodawca Fosal Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kazimierz

Są premiera kwartalne oraz premiera uznaniowe ????

Tomasz

Polecam pracę w tej firmie.. Wynagrodzenia adekwatne do wykonywanej pracy. Są nie tylko pracodawcami ale także ludźmi którzy potrafią pomoc w nawet trudnych sytuacjach życiowych. Mam 39 lat i mam nadzieję że uda mi się godnie przepracować do emerytury w tej firmie. Pozdrawiam Tomasz

Barbara Wysocka

Jestem niesamowicie zadowolona ze współpracy z firmą Fosal Praktycznie i z całą pewnością poleciłabym każdemu współpracę z tą profesjonalną firmą. Szybka komunikacja, expresowe wykonanie usług oraz pełen profesjonalizm to wszystko mocno wyróżna tą firmę na rynku. Polecam każdemu!

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fosal Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. kadrowo-płacowych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Zbigniew

Moja przygoda z firmą zakończyła się w tamtym roku, zakończyliśmy kontrakt i niestety nie wygraliśmy go ponownie.. zostałem kilka dni pod nowa firma lecz takiego podejścia jak firma Fosal ciężko znaleźć.. Znakomita organizacja, świetny przełożony pozdrawiam Panie Danielu a przede wszystkim atmosfera i chęć przychodzenia do pracy.. dziele się tą opinia ponieważ rzadko kiedy można spotkać takiego pracodawcę.. Pozdrawiam i dziękuję za 2 lata dobrej współpracy

Alicja

Czy są przyjęcia jako kwalifikowany pracownik ochrony w Rybniku?

Mirosław

Polecam praca w Toszku dobre stawki i dobrzy przełożeni!!

Patrycja

Pracodawca godny polecenia :) Praca w tej firmie pozwoliła mi osiągnąć swoje życiowe cele, dziękuję za wszystko. Pozdrawiam i polecam współpracę.

Mariusz Kosyrz

Wypłaty na czas organizacją i praca na wysokim poziomie. Pracownik z Galerii Galena. ;)

Polecam pracę, wypłaty na czas wszystko na w porządku.

Marysia

Polecam firmę, rzetelna i uczuciwia

@ PRACOWNJK

Wynagrodzienie płacąną na karte podarunkowe póżniej karty blokują

Adolf

Polecam firmę, pracowałem kilka miesięcy i żałuję że zakończyliśmy współpracę ponieważ firma przegrała przetarg. Polecam Adolf

Fosal Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Gliwice. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Pracowałam w tej firmie. Pracodawca rzetelny, uczciwy, płaci w terminie. Nie mam żadnych zarzutów :)

Zostaw merytoryczną opinię o Fosal Sp. z o.o. - Pyskowice

• Jak się pracuje w Fosal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fosal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fosal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fosal Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Al. Jana Pawła II 3A
    44-120 Pyskowice