Opinie o Larsson Nobel Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Larsson Nobel Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Larsson Nobel Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Larsson Nobel Sp. z o.o. w Warszawa

Andrzej K. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

polecam robotę tutaj. Własnie dołączyłem. Dbają o klientów i jakość montaży. Ogromna etyka ludzi. tego jeszcze nie widziałem.

Jerzy Nowy wpis

Polecam wspolprace z ta firma. Sa naprawde sensowni.

Czy w Larsson Nobel Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Franek Nowy wpis

Tak, jest mozliwa. Super się tam pracowało. Firma jest bardzo elastyczna zarowno w podejsciu do swoich pracownikow jak i klientow, wiec nie zderzasz sie z murem. Wyjechalem za granice, wiec wspolprace zakonczylem, ale jak wroce to sie do nich na pewno odezwe.

Ryszard Nowy wpis

Polecam - magazyny energii od Larssona.

Aplikowałeś na stanowisko Doradca ds. Sprzedaży - Fotowoltaika i pompy ciepła oferowane przez firmę Larsson Nobel Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Andrzej L

Wszystko zamontowane perfekcyjnie. Ekipa Pana Daniela to sztos!

Tomek W.

Polecam - szybki i sprawny montaż. Specjalalizua się w magazynach energii.

Adam - Łódzkie

Rozmawiałem własnie z szefem sprzedaży Larssona. Brzmi zachęcająco - potwierdzacie jakość montaży, jakość spotkań itp?

Sylwia
@Adam - Łódzkie

Ja pracuję w Zachodnipomorskiem. Polecam - pracuję się tu serio super. Można zarobić plus świetna atmosfera pracy. klient jest też zadowolony.

Dołączyłem w listopadzie. Dostalem 40 spotkań. 20 kontaktów telefonicznych. Sprzedałem 5 umów. Zarobiłem 14.000. plus dodatki. Atmosfera super. Zespół mega, oby tak dalej. polecam.

właśnie dołączyłam do ekipy Larsson Nobel. Rekrutacja była super. Współpraca zapowiada się świetnie. ;)

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Larsson Nobel Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Larsson Nobel

Zapraszamy do rekrutacji. Zadzwonimy jeśli spełnia Pan/Pani kryteria. Obecnie rownież trwa rekrutacja na paru województwach. Pozdrawiam, MM

Szukam pracy w mieście Warszawa na stanowisku Kierownik Serwisu. Najlepiej na Kierownik Serwisu. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Larrson Nobel

napisz proszę na bok@larssonnobel.pl. Wyśłij CV szukamy.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Larsson Nobel Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Sylwia

Dostajesz: nawet 3-5 spotkań do kalendarza dziennie, jeśli chodzi o auto to trzeba się dogadać indywidualnie, dostęp do systemu solis do ofertowania pomp ciepła i fotowoltaiki. Solis działa serio super w zakresie doboru pomp ciepła. Telefon i kompa musisz mieć własnego.

Stanisław Cioroch

Jestem zadowolony z usług firmy ,dotacja szybko i pozytywnie polecam każdemu

Jak wyglądają zarobki na stanowsku handlowca w Larssonie?

Maciek S.
@Andrzej

około 12.000 przy sprzedazy 4-5 sztuk. Jesli sprzedajesz 6-8 sztuk to ponad 20.000. mniej wiecej licz 3.500 za umowę. Oczywiscie jesli sprzedasz jakaś 50tkę to zarobisz bardziej 8.000-10.000 za sztukę.

Krzysztof S.
@Maciek S.

Potwierdzam 10.000 plus na rękę mozna wyrobić pracując na cały etat. W dobrych miesiącach nawet znacznie więcej. Trzeba się oczywiście najeździć ;).

Marian Hasiec

Napiszcie jak sie pracuej w Larsson Nobel? Stanowisko Handlowiec?

Maciek S.
@Marian Hasiec

Dostajesz spotkania do kalendarza i to jest najważniejsze. Prowizje na czas. Ceny instalacji na dobrym poziomie. Chcesz projekt instalacji w PVsol to dostaniesz z Działu Technicznego. Terminy w systemie powpisywane. Klient otrzymują projekty do akceptacji. Klienci mają powiadomienia kiedy będzie u nich sprzęt i montaż. Generalnie jest porządek. Wysoki poziom wykonania instalacji. Klient w centrum uwagi. Atmosfera jest serio dobra. Wbijaj Marian jeśli dostałeś ofertę.

Anka
@Marian Hasiec

Dobrze, mam umówione spotkania w kalendarzu, firma rozwijająca się z perspektywami, normalna partnerska współpraca z właścicielami, współpracowałam z 3 różnymi firmami wcześniej ale od 1,5 roku tylko juz z Larsson Nobel.

@Marian Hasiec

Marian tak jak napisał Maciek i Ania, Dbamy jako centrala o handlowców. Jeśli masz ofertę to dołączaj!

mb

Z obserwacji i relacji pracowników - dobry pracodawca, płacący na czas. Widać super atmosferę i poszanowanie dla klienta.

Wiktor

Szybko i bezproblemowo. Jeśli komuś zależy na porządnym montażu jak i optymalnie dobranej instalacji, to zdecydowanie polecam. Firma z doświadczenie i bardzo dobrym podejściem do klienta.

Zuzanna

Polecam prace u nas w Larssonie. Atmosfera fajna. Kasa spoko. Wysoka etyka w stosunku do klienta. daje lika :)

Kunlewska

Firma wykonywała u mnie montaż pompy ciepła oraz instalacje fotowoltaiczną. Pełen profesjonalizm. Praca wykonana szybko i solidnie. Pomogli mi także w złożeniu wniosku o dotację i otrzymałam już zwrot. Polecam !

Magda

Polecam. Z Szefami/Właścicielami firmy bardzo dobrze się współpracuje, duża elastyczność i ludzkie podejście. Zawsze najważniejsze jest szukanie rozwiązań w każdej sytuacji bez bicia piany i korporacyjnego bełkotu. A oprócz pracy bo każdy musi robić to do czego jest zatrudniony na stanowisku to jest duzo dobrego humoru, żartów i pozytywnej energii. Jest fair i szczerze.

Jacek
@Magda

Jeśli chodzi o tą elastyczność to masz na myśli obowiązki czy godziny pracy? Można np. na twoim stanowisku pracować zdalnie i grafik ustawić pod siebie?

Magda
@Jacek

Można to uzgodnić z szefem sprzedaży. Jeśli korzystasz z umówionych przez firmę spotkań to wymaga to dyspozycyjności jeśli sam szukasz klienta masz bardzo dużą elastyczność w grafiku .

Zostaw merytoryczną opinię o Larsson Nobel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Larsson Nobel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Larsson Nobel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Larsson Nobel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Larsson Nobel Sp. z o.o.
  • Jana Ostroroga 29 lok. 105