Opinie o Brfb-Invest Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Brfb-Invest Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Brfb-Invest Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brfb-Invest Sp. z o.o. w Gdańsk

Tak się przechadzam po różnych firmach i patrzę ... Taki piękny fach .. firma budowlana i jest jej imię paprane przez o to to takie. Panie Krzysztofie szanuj klienta swego a przede wszystkim pracownika. Nie wróżę świetlanej przyszłości. Tacy jak Pan psują dobre imię lokalnych firm budowlanych . Ludzie tracą zaufanie, a przez to firmy klientów. Pani Teresa i Panie Adamie przykro z powodu niedogodności, które Państwa spotkały i burackiego zachowania kolegi po fachu. Nic straconego .. podpowiem w kazdy czwartek na Orunii świadczona jest bezpłatna pomoc prawna. Polecam udać się . Długi są do odzyskania. Proszę szukać Pana Karola on podpowie czy lepiej udać się od razu do komornika czy w jaką stronę iść. Napisze pozwy. Kilka oddechów i nie dać się zastraszyć . Jakkolwiek lepsze coś niż nic. A i urząd skarbowy też chętnie warto odwiedzić. Jeśli były umowy faktury bez obaw. Pozdrawiam serdecznie.zycze Państwu dobrego wieczoru.

Teresa
@Pracodawca

4500zl mi nie zapłacił za wynajem .. Mam wszystkie wiadomości i fakturę nieuregulowana.

Może ktoś w końcu dać znać jak jest naprawdę z tymi zaległościami finansowymi? Trochę jest o tym wpisów, a jednak właściciel się wypowiedział, że to nieprawda. Szukam pracy w budowlance i ciekawi mnie czy w tej sytuacji pracownicy mogą liczyć na regularne pensje wypłacane w całości?

Boguśka
@Adam Lubiński

A jak próbowałeś od niego wynagrodzenie odzyskać, to jaką informację dostałeś? Sporo osób przez to się zwolniło u niego? Ktoś to w ogóle zgłaszał do PIPu?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Brfb-Invest Sp. z o.o.?

Hej szukam pracy w budowlance. Ale widzę tu duże problemy z wypłacalnością. Czy po tym jak właściciel się tutaj wypowiedział kontaktował się również z osobami, którym zalegał z wypłatami?? Albo czy w jakiś sposób wyklarowała się sytuacja? Sprawy zostały wyjaśnione czy wszystko dalej jest zawieszone ?

Człowiek Nowy wpis

Ludzie…czytam to i chwilami zastanawiam się czy piszecie coś tylko i wyłącznie z nienawiści czy też z niewiedzy. Oczywiście, to że część z was została pokrzywdzona jest niewątpliwe. Szkoda, że nie wszyscy umieją się przyznać do tego, że to nie była wina K. Też pracowałem w tej firmie i wiem ile osób zrąbało robotę za którą nie dostali pieniędzy, wiem ilu z was wzięło pieniądze i nie zrobiło roboty. Wiem też, że mieszkanie nie jest jego. Ciekawe czy „pokrzywdzeni” inwestorzy przyznają się do tego, że jak ceny materiałów rosły to nie chcieli dopłacić do budowy własnego domu i chcieli żeby firma dokładała do budowach ich domu BO IM SIĘ NALEŻY? Zastanówcie się trochę nad sobą…bo nie wszystko tu jest zgodne z prawdą.

@Człowiek

Hej, bo ciężko mi to zrozumieć, to firma na ten moment już nie działa? Bo w rejestrze jest. Czy ty również nie dostałeś wynagrodzenia? Czy to w jakiś sposób będzie rozwiązane i dostaniesz jakiś grosz ?

@Pracodawca

Kolejny (usunięte przez administratora) dobra dusza a podpisać się nie potrafi. Słuchaj dziurawcu jak masz coś do powiedzenia i chcesz świadczyć pomoc to może zacznij od pomocy sobie .? Ja psuje imię firm ptysiu? nawet nie wiesz co piszesz i do końca chyba nawet nie wiesz po co to napisałeś , Ja wróżę tobie ale nie koniecznie cokolwiek złego .

@Pracodawca

Hahahahahaha Ojoj . Jeśli buduje Pan domy w taki sposób jak prowadzi rozmowy sądząc po wysoce wyselekcjonowanym języku serdecznie Panu gratuluję. Stara się Pan każdego wystraszyć obrazić .. zastanawiam się na jaką kwotę mogą to być faktury , że woli Pan by wycierano sobie przysłowiowo du... Nazwa Pana firmy niżeli zdjąć jaja z wieszaka i zachować się jak na prawdziwego przedsiębiorcę przystało i uregulować zobowiązania ? W takiej aglomeracji jaka jest Trójmiasto ryzykuje Pan marką.. Szacując że zyski z budowy opiewają na przybliżeniu 100/200tys zł a Pan tu szumi na forach o jaką kwotę 10tys? Może 8 ? No do prawdy zabawne. Do brzegu zmierzając potencjalny klient patrząc na tą szopkę, która się tu odgrywa ma zainwestować koło 600-800tys i powierzyć budowę komuś kto nie jest wypłacalny, bo w dalszym ciągu nie rozumiem jak zlecać podwykonawca czynności i się z nich nie rozliczać . Łudzić się że jego wymarzony dom będzie zbudowany rzetelnie, zgodnie ze sztuka na odpowiednich materialach. Zachęcam do roznoszenia ulotek , obecnie poszukujemy kolporterów, myślę że powinien Pan sobie chyba poradzić. Będę trzymał kciuki . Z pozdrowieniami w dalszym ciągu rozbawiony ..

Teresa
@Pracodawca

Czy po rozmowie w Brfb-Invest Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Krzysztof

Dzień dobry , dziękuję za te zakłamane i nasycone nienawiścią opinie na mój temat , zawsze pozostaje do dyspozycji jeżeli chcą państwo porozmawiać . Zadłużony na miliony ? nie wydaje mi się.. skąd czerpiecie takie informacje ? Uwaga na (usunięte przez administratora) których jak widać nie brakuje w naszym pięknym kraju . Spółka BRFB-INVEST jeżeli nie wykonała jakichkolwiek zadań to tylko i wylącznie przez wzrost cen miedzy innymi materiałów budowlanych oraz usług czy sił roboczych temat wielowątkowy , kontrakty były wyceniane w momencie kiedy nie mieliśmy wiedzy co wydaży się na rynku , wiele firm borykało sie w tym czasie z takimi problemami tylko tuman tego nie rozumie ! Jak macie odwagę tchórze mnie obrażać i oceniać w internecie to zacznijcie się podpisywać imieniem i nazwiskiem napewno sam się z wami skontaktuje wręczyć pozew o zniesławianie oraz oczernianie . FENSKE KRZYSZTOF

Były klient
@Krzysztof

Rozumiem, że pomimo wszystkich problemów, z którymi firma musiała się spotkać w ostatnim czasie, ta nieskazitelna firma rozliczyła się ze wszystkich pobranych zaliczek?

Joanna Kos
@Krzysztof

Witam, Panie Krzysztofie. Zdziwiłam się, że znalazłam jakieś Pana wypowiedzi na komentarze w Internecie, bo na SMS, e-maile Pan nie odpowiada. Czy mogę się wypowiedzieć w Pana temacie, a i owszem. Mimo że nie jestem Pana pracownikiem, to sytuacja niewypłacania pieniędzy mnie dotyczy, bo jestem żoną Pana, byłego pracownika. Gdzieś przeczytałam, że zalega Pan z pensją 800 zł, zazdroszczę tej osobie, że tylko tyle straciła. Pani Krzysztofie razem zjedliśmy śniadanie, rozmawialiśmy o szczegółach podpisywania umowy, przecież to miała być tylko formalność, byliście znajomymi, nie raz rozmawiał Pan z moim mężem. Sam zaproponował Pan, żeby przeszedł do Pana firmy, dał Pan, nadzieje na to, że nasze życie może się zmienić, że problemy finansowe mogą szybko zniknąć, że możemy zacząć myśleć przyszłości z większym optymizmem. Nic bardziej mylnego. Nie wypłacił Pan nie tylko sporej kwoty pieniędzy, ale sprawił, że długi się powiększyły, zdrowie podupadło. Jak można być tak podłym człowiekiem, żeby znajomym odwalić takie świństwo! Jak można tak oszukać kolegę, jak można pozostawić go bez grosza przy duszy w obcym kraju? Nie ma Pan sumienia. Nie odbierał Pan telefonu, nie odpisywał, nie interesowało Pana, że człowiek nie ma co jeść! Nie pozdrawiam i nie polecam.

@Krzysztof

Myślę, że to dobry moment na deklarację z Państwa strony, że nie będziecie zatrudniać ludzi (bo to jest sedno działania tej strony, informacje dla kandydatów), żeby to było jasne. A jeśli jednak rekrutacje będą, to ja np. jako kandydat chętnie się dowiem, jaki jest plan spłaty wierzytelności wobec pracowników. Widzę, że lista kuratorów jest naprawdę dłuuga.

Po co
@Krzysztof

Po co podpisywać się z imienia i nazwiska? Abyś mógł jeszcze oczerniać w internecie firmy ktorych niewyplaciles? Nowe auta i nowe mieszkanie kosztuje, a że nie masz pojęcia o budowlance i wyceniales ponizej kosztów (i to przed podwyżkami cen materiałów) (klient mi się przyznał ile wyceniales ) to jak chciałeś wychodzić na plus? Mówiłeś - wypłacę tylko klient mi zapłaci, a jak pytałem klientów dlaczego nie płacą ci za robotę to mówili: -Co?!!! On ma 50-100 tys. w przód zaliczek pobranych i ciągle obiecuje że jeżeli dostanie kolejna zaliczkę to robota ruszy do przodu (a nie ruszyła) Jesteś nędznym człowiekiem, brzydzę się że ci kiedykolwiek rękę na przywitanie podałem

Zdecydowanie odradzam jakichkolwiek kontaktow zarowno z @KF jak i firma ktora reprezentuje! Jako klient zostalem (usunięte przez administratora) na kwote zblizona do 200 000 zl!

Nie płaci pracownika ani podwykonawcom . Nie radzę u niego pracować.

@Adam

Ale w ogóle nie ma płatności? Nie wypłacają jakoś po trochu pracownikom tego co zaległe? Czy coś się poprawi w tym temacie twoim zdaniem czy raczej nie?

Adam Lubiński

Mi ten pan jest dłużny 800zł do dziś dnia nie dostałem pieniędzy a ten człowiek to(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Umawiał się kilka razy na rozliczenie i nie przyjeżdżał tak samo niby już robił przelew a przelew nie dochodził.

Boguśka
@Adam Lubiński

Emil

No właśnie ktoś pisał że są zaległości jeśli chodzi o podwykonawców. Sprawdziłem w KRS i mają wpisanych sporo spraw sądowych z poprzednich lat. To są właśnie pozwy o długi? Jak taka sytuacja to w ogóle ta firma kogoś zatrudnia i funkcjonuje na rynku?

były

Uwaga na (usunięte przez administratora) nie wypłaca podwykonawcą, nie wywiązuje się w pełni z przyjętych zamówień biorąc kolosalne zaliczki w przód

@były

A czy pracownicy mają podobną sytuację, że muszą czekać na swoją kasę? Jeśli tak to niech mi ktoś powie ile musi upłynąć czasu? Tutaj wszyscy pracują na umowie?

Lilka

Znalazłam w sieci, że firma zajmuje się budowlanką, więc moje pytanie czy na tą chwilę potrzebujecie murarza z doświadczeniem? Jakiej kasy w ogóle mąż może się spodziewać i czy oprócz podstawy płacone jest coś jeszcze? Cieśla pracuje normalnie 8 h dziennie, a jak z sobotami to wygląda?

Natalia

No i co dalej z tym tak właściwie? Odpuściliście?

Dzień dobry pani Natalio to już kolejny wpis z pani strony na temat działania naszej firmy jeżeli ma pani jakiekolwiek zastrzeżenia do naszej firmy serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego w celu wyjaśnienia tej sytuacji mimo wszystko nie przypominam sobie aby moja Firma podpisywała jakąkolwiek umowę pracy współpracy czy jakiegokolwiek innego zadania z pani osobą jest dla mnie pani anonimowa stąd nie wiem skąd oskarżenia w naszą stronę.. Pozdrawiam Krzysztof

Zostaw merytoryczną opinię o Brfb-Invest Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Brfb-Invest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brfb-Invest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Brfb-Invest Sp. z o.o.

Brfb-Invest Sp. z o.o.