Opinie o Elemental Strategic Metals Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Elemental Strategic Metals Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Elemental Strategic Metals Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elemental Strategic Metals Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

PracownikJelen
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Jeśli masz pracę, nie zmieniaj jej. Tu lepiej nie będzie. Obiecują na rozmowie gruszki na wierzbie, miały być podwyżki, socjal wysoki, wczasy pod grusza - wszystko odwołane. Kłamstwa. Pod koniec miesiąca w parę osób wybieramy się do radcy prawnego, umowa słowna to też umowa - proszę pamiętać drogi HR. Nie zostawimy tak tego, zostawiliśmy lepsze pracę bo tak miało tu być kolorowo! Pracowników mają teraz za nic.. a na rozmowie wszystko pięknie, aż tęczowo . Teraz biura wystawiają pozytywne komentarze żeby nie zrazić zainteresowanych. Nie dajcie się nabrać! Już z nas zrobili jeleni. Czekam aż ktoś poniesie za to konsekwencje, nie tylko cierpimy my- pracownicy ale też nasze rodziny! To co obiecaliscie powinniście wyrównać obecnym pracownika, a następnym nie wciskajcie kitu bo ktoś może dostać załamania. Jak tak dalej pójdzie to całe działy będą składać grupowe zwolnienie. Ta firma to śmiech na sali. Teraz zapraszamy Pana prezydenta, niech zobaczy i jeszcze raz opiszę w internecie jaka wspaniała firma powstała w Zawierciu, może by tak wywiad z "zadowolonymi" pracownikami? Ludzi! Otwórzcie oczy!!!

zatrudniony

Szybki i sprawny proces rekrutacji, info zwrotne od p. Adama. Odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Decyzja i po wprowadzeniu przejście na produkcję. Koledzy też niedawno zatrudnieni więc chętni do wsparcia. Firma intensywnie zatrudnia i przygotowuje start produkcji. HR uprzedzał że na początku może być inaczej niż w zakładach z 100 lat tradycji. Po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony. Myślę że warto spróbować i zostać na dłużej

frodo
@zatrudniony

W sumie oceniam proces pozytywnie

Witam. Jak jest naprawdę w w firmie, bo z tego co słyszałem dobre pieniądze i wogóle dobra praca. Jedni piszą, że ok a drużyn jak mniemam byli pracownicy CMC Zawiercie są rozczarowani. Poproszę o jakieś wiadomości ponieważ zastanawiam się nad złożenie cv na stanowisko Ur. Dziękuję za odpowiedźi. Pozdrawiam

@Adam

Panie Adamie K. Jak to mówią 2xrazy obiecać to jak raz dać. A jak jest z Panskimi obietnicami? Bo z opini wynika, że Pan tylko obiecuje, a ludzie zostaja bez pracy, albo są traktowani przedmiotowo bez szacunku,???

Rekrutacja ze mną do firmy @Pracodawca, została przeprowadzona w miłej atmosferze. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej udzielono mi jasnych i klarownych odpowiedzi na wszystkie moje pytania, a w razie dodatkowych pytań dział HR był bardzo pomocny. Wiadomo firma dopiero rozpoczyna swoją działalność w Zawierciu, ale przyszłościowo daje duże możliwości rozwoju. Jeżeli chodzi o atmosferę w pracy jest bardzo dobra, współpracownicy są pomocni i wspierający. Widać, że team się po prostu lubi, a nie pracuje, ze sobą na siłę :)

asdf Nowy wpis

Cześć. w ogłoszeniu dla pracownika produkcji wpisane były premie. jest tu może ktoś kto zna mniej więcej ich wysokości? o jakie założone wyniki może chodzić?

Arnold Nowy wpis
@asdf

Jaki Pana dział interesuje ?

Pati Nowy wpis

można osobiście złożyć Cv? gdzie to można zrobić ?

jony Nowy wpis
@Pati

Pati - można osobiście w biurowcu, szukają elektryków i mechaników

@Zainteresowany

Mogę panu obiecać podstawę zależna od pana doświadczenia, wysoki dodatek za 4 brygadowke ponad 300 brutto oraz dodatek nocny, obiecuję że po 3 miesiącach będzie podwyżka satysfakcjonująca. Pozdrawiam Adam K.

@Adam

Dodatek 300zl brutto za 4brygadowke to dużo? To może Pan mi powiedzieć jakie są widełki płacowe tzn. Podstawa na Ur?

HR
@Zainteresowany

Zapraszamy na rozmowę w sprawie pracy do Siedziby firmy w Zawierciu z aktualnym CV i orzeczeniem o niekaralności. Wszystkie warunki finansowe będą przedstawione na podstawie doświadczenia. Jedynie mogę teraz obiecać że będzie to wynagrodzenie na poziomie najwyższego wynagrodzenia na podobnym stanowisku na Śląsku. Jeśli znajdziesz lepiej płatną pracę to obiecujemy że damy więcej. Mile widziane uprawnienia na obsługę suwnic, wózków oraz odrzutowców powietrznych. Jesteśmy firmą która postawiła sobie za zadanie płacić najlepiej na Śląsku.

Xzx
@Adam

Nie wiem jakie są podstawy ale w porównaniu do CMC dodatek brygadowy te 300 zł to mało w CMC 3 razy większy.

Umowa na czas nieokreślony
@Xzx

Nie wiem jak @Adam ale dodatek jest rzędu 700 - 900 zeta. I podstawę mam wyższa niż w cmc. Opłaca się

Ktoś

Pracował ktoś jako operator pieców hutniczych? Widziałem ofertę gdzie pokazywało, że 5 osób jest potrzebnych i zastanowiła mnie taka właśnie ilość. Ogólnie na jedna zmianę to ilu jest potrzebnych?

Jony
@Ktoś

Uruchamiają piece i szukają ludzi na brygady, większość już jest i się szkoli. Reszta dołącza co miesiąc. Nie wiem.ilu ludzi ma być na brygadzie. Pewnie przynajmniej kilku. Zakład mocno stawia na bhp i szkolenia przed pracą. Sam DP i kierownik sprawdzają piece i urządzenia.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik Utrzymania Ruchu w firmie Elemental Strategic Metals Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Baśka

Czyli w każdej firmie ze wspomnianej grupy kapitałowej warunki są identyczne? właśnie poszukują czterech kandydatów na utrzymanie ruchu i zastanawiam się czy to jakaś rotacja czy o co chodzi? sugerowali jeszcze wcześniej ze zarobki mogą być duże, ile w tym przypadku wyniosą?

Gimli
@Baśka

szukali 4 osoby bo UR dopiero się buduje i mają wakaty, było nas kilku w pracy a planują 20kilka osób trak by było jak będzie praca na zmiany.

jony

Dodatek jest, praca zmianowa jest, dodatek nocny jest, ubezpieczenie jest, medicover za 1 zł jest, karta na siłownie jest, produkcja rusza jeszcze w kwietniu. wypłata na czas i uczciwie - jest.

Czy pracownicy Elemental Strategic Metals Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Jak do tej pory odbyła się jedną impreza integracyjna. Niestety nie w Zawierciu, a w Katowicach. Nieco nieprzemyślana decyzja, ale wszystkich chętnych ładnie odwieziono do domów

Ostre

Firma Elemental popełniła podstawowy błąd, który kosztuje ją utraceniem reputacji na rynku pracy a jest nim nie wpisanie przy podpisywaniu umowy o pracę z pracownikiem podwyżki i premi w tej umowie lub w harmonogramie przyszłe umowy, tylko jej obiecanie co jest brakiem profesjonalizmu. Biorące pod uwagę zagrożenia płynące z pracy w takiej branży pensje powinny być wysokie że względu na jej specyfikę wpływającą na zdrowie pracownika. Szanujmy pracownika bo tak szybko zmienia pracę gdy się go olewa.

@Ostre

Prawda, obiecywane było sporo, po przejściu na stałą umowę bez zmian. Spójrzmy na to z 2 strony: zakład jest zasilany zewnętrznym kapitałem, przynosi straty. Nikt nie pozwoli sobie na zwiększanie wydatków w takiej sytuacji. Poczekajmy na realny start...

jony

w ciągu roku nasz hr zatrudnił 100 osób (teraz co miesiąc coraz więcej kolegów do mojej brygady) - od młodych po starych. I zatrudnili tylko jednego goworkowego hejtera. :) W sumie dobry wynik. reszta normalnie pracuje

PracownikJelen

Rozczarowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Wszystkie ostatnie wpisy które pojawiły się w dniu dzisiejszym 5 kwietnia 2024 to wpisy ludzi z HR oraz z biura które próbują mydlić oczy i chronią swoje (usunięte przez administratora) po tym co odwalili na samym początku. Większość Ludzi chodzi rozczarowanych warunkami finansowymi które miały być a nie zostały spełnione. Dlaczego ludzie odchodzą z firmy jeszcze przed rozpoczęciem produkcji ? Rozumie że szefostwo Wam kazało poprawić opinie na Go Worku ale na Zawierciu już nie poprawicie. Niekompetencja Pana Adama K. w głównej mierze przyczyniła się do tego jak dziś odbierany jest Elemental. Czyli zakład kłamców i obiecywaczy złotych gór. Ps. Proszę nie kompromitujcie się już bardziej.

M.

100 pracuje, jeden/dwóch niezadowolonych. W sumie nieźle :)

zosia

u mnie wszystko zgodnie z rozmową. Warunki i godziny się zgadzają. Jak na Zawiercie i nowy zakład to praca ok

zatrudniony

frodo
@zatrudniony

W sumie oceniam proces pozytywnie

Potwierdzam

Przerobiłem 3 miesiące, przy podpisaniu umowy wyparli się wszystkiego tego co obiecali na rozmowie kwalifikacyjnej. Miały być podwyżki i socjal. Człowiek zostawił dla nich dobrą pracę bo miał być Dubai a jest Czeczenia. Najlepsze że to nie tyczy się tylko mojej osobie a wszystkich pracowników fizycznych. Omijać szerokim łukiem.

Ricky Martin
@Potwierdzam

Też zostałem (usunięte przez administratora) przez tego Jegomościa Adam K. Obiecywał kokosy. W październiku twierdził że Prezes już myśli o mojej podwyżce która będzie po nowym roku. Obiecał socjal, wczasy pod grusza, różnego rodzaju dofinansowania. Ubezpieczenie grupowe które teraz wychodzi że musisz sobie sam opłacić a niby wynegocjował tani pakiet dla firmy. Składka 150 zł miesięcznie kpina. Przy przedłużaniu umowy o wszystkich obietnicach już zapomniana i stawka nie została nawet o 1 zł zwiększona. Socjal w tej firmie to jedynie miejsce w którym możesz iść za potrzebą. Miało być w Zawierciu drugie po CMC Eldorado a jest narazie Bangladesz gdzie będziesz robił w (usunięte przez administratora) za michę ryżu.

Buli

Też się nad tym zastanawiałem. Ale słyszałem od znajomych, że z dużej chmury mały deszcz. Socjalu brak. Kasa słaba i zatrudnienie przez Agencję pracy za jakąś jałmużnę. Wstrzymam się i zostanę u siebie. Podobno dużo obiecują a później człowiek chodzi i prosi się o wszystko.

W trakcie zatrudnienia jako specjalista ds. celnych i logistyki nie ma możliwości na wykonywanie chociażby jednego dnia pracy zdalnie? Wiem, że w opisie oferty zostało podkreślone nowoczesne biuro i niezbędne narzędzia do pracy, ale tak byłoby mi wygodnej. W przypadku tego stanowiska co się składa na te narzędzia?

Witam jakie są warunki pracy oraz wynagrodzenie w firmie Elemental w Zawierciu ? Najbardziej interesuje mnie praca jako pracownik produkcji, operator, dział UR. Czy ogólnie możecie polecić pracodawcę ?

Mati
@Kandydat

Podobno duże zarobki. Większe niż wszystkie inne firmy.

Pax
@Mati

Co z tą filią w Zawierciu, mieli ruszać 12 stycznia z pierwszą linią a tam cisza jak makiem zasiał. Nie widać ludzi ani samochodów?

@Pax

Ja tam mam wygasłe ogłoszenie na produkcje sprzed 3 miesięcy tam do nich. może już coś się tam dzieje a zaglądasz w złych godzinach? Niby pisali o tych trzech zmianach ale może na początku jest inaczej?

qwerty

Widzieliście ten komentarz sugerujący, że są tu większe zarobki niż w innych firmach? Czy to ma dotyczyć każdego stanowiska czy jednak zależy? ja i tak wstępnie chce iść na asystentkę działu prawnego. Czy Pracodawca w teorii jest ten sam? Oferty są wystawione od tej samej grupy ale w tym przypadku w nazwie spółki widzę Services zamiast Metals

ytrewq
@qwerty

Pracodawca jest ten sam, wszystkie spółki należą do jednej grupy kapitałowej

Mała

Hejka. ;) a dopowie tez ktoś od razu jak się w biurze pracuje? tutaj o Zawiercie pytali, mnie interesuje atmosfera w Grodzisku, piszą o wygodnym dojeździe i parkingu pracowniczym. Widzę także ze to tryb stacjonarny ale zastanawiam się czy nie próbowano już wprowadzić HO? Albo może jest to w planach?

Zostaw merytoryczną opinię o Elemental Strategic Metals Sp. z o.o. - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Elemental Strategic Metals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elemental Strategic Metals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elemental Strategic Metals Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elemental Strategic Metals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elemental Strategic Metals Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elemental Strategic Metals Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • R. Traugutta 42A
    05-825 Mińsk Mazowiecki

Elemental Strategic Metals Sp. z o.o.