Opinie o Ex Products Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ex Products Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ex Products Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ex Products Sp. z o.o. w Ruda Śląska

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Piotr Biela

11.05.2023 01:05

Piotr Bielaikona wywiad

Moimi pozytywnymi odczuciami pracy w firmie Ex Products sp. z o.o..

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Piotr Bielaikona wywiad

Pracuję na stanowisku Inżyniera produkcji. Do moich obowiązków należą: organizacja czasu pracy (w zależności od potrzeb), pilnowanie, by czasy produkcyjne były jak najkrótsze, testy pod wykorzystanie nowych elementów, a nawet produkcja rzeczy. Jest to właściwie taka praca od A do Z. Polega ona na czuwaniu nad całą produkcją. Praca ta wymaga szerokich kompetencji - od ściśle umysłowych po fizyczne.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Piotr Bielaikona wywiad

Pracuję w tej firmie ponad 4 lata.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Piotr Bielaikona wywiad

Raczej tak, ponieważ jest to stabilne zatrudnienie. Odkąd pracuję tutaj, nie było też problemów z terminowością wypłat. Można dogadać się z właścicielami, atmosfera też jest dobra.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Piotr Bielaikona wywiad

Najbardziej lubię fakt, że nie mamy stricte określonych godzin, w których musimy skorzystać z przerwy. Możemy ją robić wtedy, kiedy akurat rzeczywiście coś podczas produkcji musi przeczekać, dzięki czemu można sobie dobrze poukładać harmonogram pracy - bez uzależnienia od czynników zewnętrznych. Jedyny minus to produkcja niektórych rzeczy: są pewne produkty, których nie lubię produkować, a po prostu należy to do moich obowiązków.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Piotr Bielaikona wywiad

Dobra atmosfera, brak zachowań niepożądanych. Z właścicielami firmy jesteśmy per Ty, choć z zachowaniem szacunku i świadomości kto, jakie miejsce zajmuje w firmie. Dodatkowo jesteśmy małą firmą i wszyscy się znają.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Piotr Bielaikona wywiad

Wszystko przebiega zgodnie z ustaleniami.

Andrzej Nowy wpis

Pracuję w tej firmie już 2 lata przez ten czas nie widziałem ani nie słyszałem o osobach Dejw/Sebastian ani Miron pracujących w tej firmie. Widać wyżej wymienieni panowie nie mają co robić w swoim życiu więc siedzą w necie i oczerniają firmy z którymi nawet nie mieli do czynienia. Ja jako dwuletni pracownik tej firmy jestem zadowolony i nie mam nic do zarzucenia. Zarobki tak jak kolega Piotr powiedział podstawa plus premia. Atmosfera bardzo dobra, żaden problem z wypłatami zawsze przed czasem, szefostwo bardzo w porządku. Dlatego proszę nie sugerować się opiniami osób, które nawet w danej firmie nogi nie postawiły. Ja szczerze polecam

Piotr Nowy wpis

Jako długoletni pracownik firmy muszę się nie zgodzić z Dejwem/Sebastianem ani Mironem. Zacznijmy od tego że żaden Dawid/Dejw nie jest pracownikiem naszej firmy i nigdy nie był przynajmniej na przestrzeni mojej pracy w tej firmie czyli ponad 4 lata, to samo tyczy się Sebastiana. Straszne jest to że każdy z ulicy może napisać sobie co myśli o czymkolwiek podszywając się pod pracownika danej firmy. Jeżeli zaś chodzi o sprawy finansowe, jak dla kogoś uśredniając 1/4 lub 1/3 bazowej wypłaty dodatkowo jako premia jest to nic to życzę powodzenia na rynku pracy. Określenie kto jest szefem firmy jest bardzo proste a łańcuch dowodzenia wszystkim pracownikom znany. Dlatego też uważam że wpisy kolegów wyżej są wyssane z palca.

Miron

Nie polecam firma kogucik , od takich pracodawców lepiej trzymać się z daleka.

Klaudia Nowy wpis
@Miron

Firma kogucik - ciekawe określenie dla firmy działającej tyle lat na rynku. W dodatku od osoby z która nie mieliśmy styczności.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ex Products Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Siemka, Szukam aktualnych pracowników których można zapytać w sprawie zatrudnienia. Czy odpowiednią decyzją jest podjąć się zatrudnienia w tej firmie? Czy w firmie jest szansa na premie? Dziękuje szczerze za odpowiedź.

Sebastian

Firma obiecuje złote góry , a potem zero premii albo inna niż obiecali. Generalnie kasa ma być ale tylko dla szefostwa pracownicy się nie liczą, chaos informacyjny i zero poszanowania

Dejw
@Sebastian

Z daleka od tej firmy, trudno określić nawet kto jest szefem a co dopiero reszta. Generalnie słaba jakość wszystkiego włącznie z produktami .

Klaudia
@Sebastian

Pan nigdy nie był naszym pracownikiem i przypuszczam, że nie będzie. Widać, że konkurencja nie śpi ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Ex Products Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Ex Products Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ex Products Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ex Products Sp. z o.o.?

Ex Products Sp. z o.o.
  • Czarnoleśna 18