Opinie o Print Union Sp. z o.o. w Białynin-latków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Print Union Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Print Union Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Print Union Sp. z o.o. w Białynin-latków

Polooo

Na temat firmy to nie ma co się wypowiadać bo szkoda słów. Jestem byłym pracownikiem ( nie pracuje tam już od jakiegoś czasu) teraz gdy czytam to wszystko widzę co tam się działo przez ten czas. Atmosfera na początku jest okej ale później zaczynaja się schody, wszyscy są winni tylko nie poszczególne osoby. Widzę ze wszyscy zauważyli atmosferę rodzinna albo mocno koleżeńska. Zapoznajcie się z regulaminem i kodeksem pracy a później otwierajcie firmę. Dobra rada dla innych. Uciekajcie póki jeszcze nie siedzicie tam za długo. Pozdro ludziska.

Bick Nowy wpis

I love how your team works. I am a real fan of your professionalism!

Michał Nowy wpis

Cześć Czy szukacie kogoś do pracy? Mam doświadczenie w drukowaniu. Pracowałem rok jako pomocnik drukarza na koszulkach.

Lol Nowy wpis
@Michał

Gdzie wcześniej pracowałeś ?

Kamila Nowy wpis

Bardzo miła atmosfera na kuchni. Nie powiem- dużo obowiązków ale da się ogarnąć. Panie są bardzo życzliwe i wszystko potrafią dokładnie wytłumaczyć. Na sali także młoda zgrana ekipa, praca w takim lokalu to czysta przyjemność.

Nadruki bardzo ładne + obsługa na wysokim poziomie. POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!!!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Print Union Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Pracuś

Brałam udział w rekrutacji do firmy - nigdzie nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do kandydata. Na rozmowie kwalifikacyjnej nie czułam się jak przepytywany "petent", ale jak obdarzony zaufaniem partner w biznesie, którego nie tylko kompetencje, ale także osobowość są cenione i ważne. Chociaż nie udało mi się otrzymać tej posady, to z całą pewnością jeszcze spróbuję zgłosić tam swoją kandydaturę, jak tylko pojawi się interesujące mnie stanowisko. Podczas rozmowy otrzymałam informację, że firma bardzo szybko się rozwija i zatrudniane jest coraz więcej osób, więc mam nadzieję, że w przyszłości będę mogła jeszcze dołączyć do tej firmy

Monia

Powierzyłam swoje włosy Pani Asi I nie żałuję. Mam piękne włosy a Kondycja włosów nie ucierpiała, kolor również pięknie dobrany, a koloryzacja odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Z całego serca polecam.

Znawca

Bardzo dobre ciasto, dużo dodatków, chłopaki nie oszczędzają na składnikach. Jedynym słowem najlepsza pizza jaką jadłem

Pati

Super nadruki na naprawdę dobrych jakościowo produktach, polecam każdemu kto oczekuje czegoś więcej niż zwykłego nadruku.

Metalowy

Balustrady wykonywane starannie. Chodź można mieć zastrzeżenia do malowania.

ziom

Firma jak firma . Duże wymagania odnośnie pracy i jakości. Praca pod presją czasu .

Polooo

Lol

Jeśli jesteś znajomym bądź rodziną, masz tam jak pączek w maśle. Brygadzista porażka, gość ma wielkie ego. Najmądrzejszy na świecie.Broń Boże nie wpadnij szybciej na jakiś pomysł niż on. Furiat, który lubi pokazywać jakiej nie ma władzy. Na początku spoko z godzinami, potem naciskanie na nadgodziny. Jak się nie zgadzasz to brygadzista potrafi zawstydzać cię przy innych pracownikach. Inni pracownicy spoko, ale jest takich kilka osób szczególnie z rodziny właścicieli, które są mściwe i fałszywe. Ogólnie panujący nepotyzm. Omijać szerokim łukiem.

Cześć, Szukam kogoś kogo można zapytać w odniesieniu do specyfiki pracy w firmie. Czy można zatrudnić się na 1/2 etatu? Czy klimat w pracy jest odpowiedni? Podziękowania.

Olo

Klimat to taki że czujesz jak wisi nad tobą siekiera No chyba że jesteś z rodziny właścicieli

Nie polecam pracy w PrintUnion w Skierniewicach. Ludzie są wporzadku tylko brygadzista Czarek niestosownie odzywa się do pracowników np.( nie udawaj gorszego (usunięte przez administratora) niż jesteś) krzyczy na pracowników na całą halę i odrazu leci i skarży do biura i udaje niewiniątko. To nie zostanie pominięte i zgłoszone do odpowiednich słóżb.

A jak tam się pracuje? Są zmiany? Jaka płaca?

Zostaw merytoryczną opinię o Print Union Sp. z o.o. - Białynin-latków

• Jak się pracuje w Print Union Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Print Union Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Print Union Sp. z o.o.
  • 11