Opinie o Tpwork Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tpwork Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tpwork Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tpwork Sp. z o.o. w Warszawa

Jakub

@Pracodawca Kiedy pracownicy będą mogli spodziewać się wypłaty za lipiec? Według umowy przelewy powinny zostać wykonane do 20 dnia miesiąca. Może tutaj doczekam się konkretnej odpowiedzi.

@Seba

W pipie skargę złożyłem . Byłem w biurze w Warszawie dali tylko numer do Piotra Witkowskiego którego nie odbiera

Weronika

Hej, co się dzieje dokładniej z tą firmą, że nie wypłacają wynagrodzenia pracownikom? Co się dzieje z ich płynnością finansową? Komuś udało się już odzyskać zaległe należności? Rozumiem, że nie ma szans na to by firma wznowiła rekrutację?

@1910

Ja też nie dostałem za lipiec. Ale mówię że jeżeli ma wpłynąć to 25 lub 31 jak niby ten urząd im odblokuje bo to będzie miesiąc

@ Nikt

Witam. Czy u wszystkich innych osób którzy nie otrzymali wynagrodzenia za lipiec mają kontakt z pośrednikiem od tej właśnie firmy, ponieważ telefony od nas już nie są odbierane. Sądzę że trzeba te pieniądze wywalczyć bo inaczej wydaje mi się że nikt ich nie otrzyma, sądząc po nie odbieraniu telefonów.

@@ Nikt

Również nir otrzymalem pieniędzy za lipiec. Kontakt fb Sebastian Zemczak,zdj profilowe w czerwonej koszuli w krate. Mam 2 osoby ktore maja to samo

Ania Nowy wpis

Cześć, i jak wygląda sprawa tamtych wynagrodzeń? Czy faktycznie kwoty z lipiec oraz sierpień do teraz nie są uregulowane? Chciałam sprawdzić czy oferta dla dyspozytora byłaby jeszcze otwarta, bo ogłaszali się parę miesięcy temu z nią. Wiadomo jakie będą tu mieli plany względem dalszego zatrudnienia?

Cikita Nowy wpis

Ja ostatnio dostałem zapytanie od pani która była moim opiekunem W tej firmie czy dostałem wypłatę za lipiec i sierpień . Odpowiedziałem że nie i dalej cisz

@Cikita

Ale jednak sama się interesowała tym czy wpłynęła kasa czy nie? czy to oznacza, że faktycznie to nie od nich zależy? teraz to zastanawiam się czy w przypadku pracowników wewnętrznych nie było czegoś podobnego finansami?

Cikita Nowy wpis

Pani była zdziwiona że to jeszcze nie jest załatwione . I napisał że już nie pracuje Dla tej forum tylko została poproszona przez właścicieli o zrobię nie listy kto nie dostal wynagrodzenia za lipiec sierpień

czy faktycznie było tak jak ktoś napisał, że przelewy szły z innej firmy? To po tych kilku miesiącach się już rozwiązało? A w jaki sposób potem by to wyglądało w odprowadzanych składkach i tak dalej? nie znam się za dobrze na tym dlatego wole się upewnić, czy to nic kompletnie nie zmienia? i ile tej kasy było tak na oko? Jest cos takiego jak odsetki?

A

Ja np. jeszcze nie dostałem wypłaty za wrzesień :) Kontaktu z kadrami nie ma, nie odbierają telefonu

Kryśka
@A

Całkiem poważnie niczego nie wiadomo jeszcze? A jak było z wcześniejszymi wypłatami i ile ich było po drodze? wcześniej wszystko grało? Ciekawe co mogło się rozregulować

A
@Kryśka

Pracowałem dorywczo jako student w tej firmie, ale wcześniejsze wypłaty były maksymalnie z kilkudniowym opóźnieniem. Od lipca jednak się to zmieniło i nawet nie odbierają telefonu już. Panie z HR także, więc z całego serca nie polecam tej firmy, szkoda nerwów. Ma Pani z nimi jakiś kontakt?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Tpwork Sp. z o.o.?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tpwork Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier 25,50 -29zł br/h Dąbrówki k. Poznania? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Serwisant rowerowy

Olga

Wynagrodzenie wydawane jest w biurze w Warszawie.Piotr się boi. Inaczej kontrola albo sąd.U mnie osobiście w lipcu i sierpniu wszystko się zgadzało.

@Olga

Witam ale jak w biurze . My byliśmy w biurze na woli na Żoliborzu o tam nikt nic nie wiedział . Pan Tomasz Przez telefon powiedział że za lipiec będą maksymalnie do 2 października na koncie

@Cikita

Coo....po dwóch miesiącach dopiero zapłacili Wam za lipiec? Dlaczego tak? Ktoś pisał, że firma w upadłości, ale nie wiem na ile to prawda, bo w necie nie widzę takiej wzmianki no i widzę, że szukają pracowników na różne stanowisko....a jak z bieżącymi wypłatami, też są zaległe czy sytuacja się trochę unormowała?

cikita

Nie wiem jak inne firmy ją pracowałem w Ruch SA . Do tej pory żadnych pieniędzy nie dostałem . Wczoraj rozmawiałem z Panem prezesem Tomaszem . Cały czas kręci niby teraz w piątek mają być przelewy z innej formy bo on nie ma pieniędzy co bardzo śmierdzi (usunięte przez administratora) i kolejnym odbijaniem piłeczki .

@ Nikt

Jak to jest, że niektórzy dostali pieniądze, ale większość ich nie dostała. Ktoś może zgłosił sprawę do sądu lub na policję o popełnieniu przestępstwa? Bo z całej tej sytuacji wynika tylko to że oni te pieniądze ukradli po prostu. I z tego też oczywiście że składki w zusie za lipiec nie zapłacone.

@ Nikt

Witam. Czy można wiedzieć jaka jest sytuacja u innych? Czy ktoś ma jakieś informacje na temat tej firmy i wypłat?

@@ Nikt

czesc, ja dzisiaj okolo 19 dostalem wyplate za lipiec, moj kolega dostal za lipiec i sierpien, dwoch pozostalych kolegow nadal nic nie otrzymalo

Weronika

C
@Weronika

Teoretycznie 21 sierpnia zostały zamrożone środki agencji z powodu rzekomego błędu w księgowości. Nadmienię, że powinniśmy dostać wypłatę do 20go sierpnia. Na stronie widniało oświadczenie (zostało już zdjęte), w którym było napisane, że 31 sierpnia sprawa została zakończona i po odmrożeniu środków pracownicy dostaną pieniądze. Aktualnie mamy 19 września i wypłaty za LIPIEC nadal nie ma. Panie z kadr powoli przestają odpisywać na sms'y, a niektórych pracowników blokują uniemożliwiając kontakt. Panie z kadr według Linkedin nie pracują już w TP Work, a w innej agencji pana Piotra W. (Star Job SP. z o.o.). Co do płynności finansowej to ciężko stwierdzić aktualną sytuację firmy, ponieważ nie mam wglądu do pełnych sprawozdań finansowych oraz rachunku zysków i strat. Podsumowując i odpowiadając na przedostatnie pytanie, nie, nikomu nie udało się jeszcze odzyskać należności. Jeśli Pani byłaby zainteresowana większą ilością szczegółów proszę o jakiś kontakt w odpowiedzi do mojej wiadomości.

Ron van den Beuken
@Weronika

Nie ma szans żeby firma wznowiła rekrutację bo firma TP Work na ten moment jest bankrutem można śmiało tak powiedzieć. Jeżeli chodzi o płynność finansową to firma jest niewypłacalna a zaległe wypłaty pracownicy owszem mogą sobie wywalczyć ale w sądzie. Prawdopodobnie już niedługo firma przestanie istnieć.

@Ron van den Beuken

Czy to potwierdzone informacje czy tylko Pan tak spekuluje?

@g

Tez proszę czy to potwierdzone . Ja im daje ostatnią szansę 25 wrzesnia kiedy zawsze wpływała wypłata . Jeżeli nie będzie za sierpień wypłaty to znaczy że tylko sąd

Sergio
@Ron van den Beuken

Brak jest wstępnej informacji o upadłości TP Work. Obecnie ogłaszają oferty pracy. To po prostu (usunięte przez administratora) którzy nie chcą płacić swoich pensji. Każdy powinien złożyć skargę do Głównej Inspekcji Pracy. Myślę, że dla nieoficjalnych pracowników, których uda się wykryć podczas kontroli, problemy będą poważniejsze niż bankructwo. Za nieletnich pracowników i nieprzestrzeganie przepisów bezpieczeństwa, w przypadku wykrycia wszelkich naruszeń, odpowiedzialność karna ponosi nie tylko agencja udojowa, ale także przedsiębiorstwo, w którym pracują ci pracownicy.

1910
@Cikita

Może pani tylko pomarzyć o tym, że wypłata za sierpień wpłynie na pani konto 25 września, pracownicy nie dostali wciąż wypłaty za lipiec, a co dopiero za sierpień.

Іра
@1910

Którym pracownikom płacono za lipiec i sierpień razem, ale było ich niewielu. Prawdopodobnie zależy to od pracy lub magazynu, nad którym pracujesz. Mimo to należy skontaktować się z regionalną inspekcją pracy. Ponieważ nie jest niemożliwe, aby wszyscy pracownicy otrzymali wynagrodzenie. To bardzo duża liczba osób.

Tomasz

czy ktoś dostał już zaległe wypłaty? podpowiem tylko, że kontaktowałem się z PIP i mogą na wniosek przeprowadzić kontrolę. Pozostaje również złożenie sprawy do sądu pracy, indywidualnie lub pozew zbiorowy. Firma tłumaczyła się zamrożeniem kont przez US w wyniku nieprawidłowości ze strony firmy rachunkowej. US w Warszawie dał mi informację że kodeks 81 $4 prawa egzekucyjnego nie ogranicza praw do wynagrodzenia itd. i teraz dobra wola pracodawcy to udać się z listą płac do banku i dany bank jest zobligowany do przelania należności. Taką informację przekazałem p. Anna Pokora. Teraz komunikat o zablokowaniu konta zniknął ze strony Tp Work jak również nikt nie odbiera telefonu.

Bartek
@Tomasz

Hej Tomasz, ja rowniez informowalem o tej mozliwosci Patrycje (kodeks 81 $4 prawa egzekucyjnego nie ogranicza praw do wynagrodzenia) i rowniez nie dostalem zadnej odpowiedzi. Oswiadczenia juz nie ma wiec mozemy je traktowac jako nic niewarte i chyba jedyne co nam zostaje to pozwy, bo kadry ani nie chca dac kontaktu do kogos wyzej postawionego ani nie daja zadnej odpowiedzi konkretnej

Jakub

@Jakub

Dlaczego na forum szukasz odpowiedzi, kiedy, jako pracownik masz otrzymać wypłatę za lipiec? Co mówią w księgowości lub w dziale kadr firmy? Mamy początek września, więc, czy mówili, z czego wynika to oczekiwanie na pensję i jak długo potrwa?

C

Mimo przemiłej i zawsze pomocnej Pani z kadr, trudno się cokolwiek dowiedzieć konkretnego. Podejrzewam, że jest to związane z panującą dezinformacją, która jest spowodowana przez wyżej postawione osoby. Podczas, gdy sprawa z US była w toku, my mieliśmy zapewnienia, że "przelewy już wyszły" lub "wyjdą jutro".

@C

Skad masz nr do kadry? Mnie anka i patrycja zablokowala nr tel nie mam do nich kontaktu

@Seba

Kinga

U mnie również brak wypłaty od lipca, jutro 20 września i pewnie tez jej nie będzie

@@ Nikt

@Pracodawca Nam odpisuje Pani Patrycja, aczkolwiek jest to wieczne mydlenie oczu i kręcenie, że pieniądze już zostały przelane lub zostaną przelane jutro. Nie możemy uzyskać żadnej innej informacji, kontaktu do prezesa czy innej osoby postawionej wyżej. Dodatkowo wniosek o niezaleganie US oraz ZUS, o którym napisano w oświadczeniu jest wydawany do 7 dni roboczych. Te dni minęły dawno temu, a pismo wciąż nie zostało opublikowane. To trzeba nagłośnić!

Igor
@@ Nikt

Konieczne jest skontaktowanie się z inspekcją pracy w sprawie wszystkich pracowników łącznie. Im więcej osób tym szybsza będzie płatność. Konieczne jest zorganizowanie wszystkich tych, którzy nie otrzymali wynagrodzeń.

G

@Igor od kogo uzyskales ten numer? Tez chcialbym go dostac

Mariusz

Brak wypłacalności wynagrodzenia od kilku tygodnii

Nie polecam, jest dokładnie napisane na umówię, że wypłaty są wysyłane na konto maksymalnie do 20 dnia kolejnego miesiąca. Firma nie dba o to i trzeba się prosić o własne ciężko zarobione pieniądze.

Czy w firmie Tpwork Sp. z o.o. można pracować na pół etatu?

p

Najlepiej to w ogóle nie pracować bo wałują z wypłatami

Podaj informację kiedy i w jakim terminie zostanie spłacone zadłużenie za lipiec. Mamy już 11 września, a on nadal nie otrzymał wypłaty. Wzywam wszystkich pracowników, którzy pracują za pośrednictwem agencji do złożenia skargi do Inspekcji Pracy w związku z niewypłacaniem wynagrodzeń za lipiec i terminem wypłaty za sierpień. Że nie ma dla nich prawa.

1910

Brak wypłaty pieniędzy oraz konkretnych informacji odnośnie tej sytuacji od kilku tygodni. Rozumiem, że mogą występować okoliczności, które utrudniają terminowe wypłaty, ale jako pracownicy mamy prawo wiedzieć co się dzieje i jakie są plany rozwiązania tej sytuacji. Dzisiaj mija już kolejny - CZWARTY tydzień odkąd na koncie nie ma wypłat, skandal.

Olga@ Piotr Vitkovskui

Dobry wieczór . Kiedy będzie wypłacona pensja za lipiec, jest nas 40, które nie otrzymały pieniędzy. Jeżeli jutro lub wtorek nie wypłacą wynagrodzenia, skontaktujemy się z inspekcją pracy. Niech sprawdzą wszystkie magazyny i nieoficjalnych pracowników.

@ Nikt

Witam czy można wiedzieć kiedy ta wypłata przybędzie za lipiec na nasze konto? I przypominam że już jest następny miesiąc. Widać było miesiąc wcześniej że coś z wypłatami było nie tak, bo trzeba było dociekać. Warto też wspomnieć że, to już nie jest zabawne i naprawdę ktoś złoży w końcu skargę bo z czegoś każdy musi żyć. Więc pytam czy wogule będzie e tym miesiącu jeszcze?

Oleg
@@ Nikt

Ми теж працюємо через цю агенцію не виплатили за липень тільки обіцяють. Потрібно звернутися в інспекцію праці. Тоді і умову злецення переглянуть так як для цього є підстави і є закон.

D

Kiedy mozna spodziewac sie wyplaty za lipiec? Nie chcialem pisac o tym na forum, ale moze opinia publiczna przyspieszy ten proces

Zostaw merytoryczną opinię o Tpwork Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tpwork Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tpwork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tpwork Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tpwork Sp. z o.o.
  • Encyklopedyczna 2 lok. 5