Opinie o Paul Hartmann Manufacturing Sp. z o.o. w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Paul Hartmann Manufacturing Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Paul Hartmann Manufacturing Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paul Hartmann Manufacturing Sp. z o.o. w Pabianice

Nikoś

Unikajcie firmy, ja byłem w libidzy. Obiecują kokosy, wyjazd do Niemiec na szkolenia to kpina za grosze.(usunięte przez administratora)

Nikoś

Przyjmują do pracy jako operator maszyn ( najniższa krajowa) w trakcie proponują wyjazd do Niemiec za te same pieniądze plus tylko dieta. Nie jest to staż, praca, zwana szkoleniem. Wracasz po pół roku i następni (usunięte przez administratora) jadą.

A Przedstawiciele jakie mają teraz targety? Ten komentarz z niewysiadaniem z auta mnie zaciekawił, jakie są teraz warunki na umowie? Jaka podstawa i w jaki sposób naliczana może być premia?

Gdzie lepiej celować, na stanowisko magazyniera czy operatora? Zarobki są gdzieś lepsze, czy porównywalnie? Kierownictwo jak tam w tych obu przypadkach? Sporo wakatów wpadło, wiecie czemu? Były jakieś odejścia/zwolnienia, czy po prostu jest zapotrzebowanie na pracowników przez rozwój? Co do stanowiska operatora, to można się nie zgodzić na to "szkolenie" w Niemczech?

Może Nowy wpis

Jak wygląda atmosfera oraz praca w hartmanie w libidzy ? Jak stawki dla początkujących? Czy jest przemiał ludzi?

Nope

Jak wygląda praca oraz wynagrodzenie ? Bo nie wiem czy warto składać cv na operatora maszyn ? Jaka atmosfera w pracy Libidza

Mietek
@Nope

Praca nienajgorsza, pieniądze małe. Wyjazd do Niemiec delegacja plus dieta. Rozłąkowego brak, zjazd co 2 tyg do domu

@Mietek

Są osoby, które nie zjeżdżają tylko pracują dalej? albo czy można przeciągnąć sobie więcej z rzędu tygodni pracy by później wziąć jeszcze więcej wolnego pod rząd? Robił ktoś tak?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Paul Hartmann Manufacturing Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. zakupów? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Dietetyk
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Parę dni po zapytaniu o to czy w ogóle składać papiery na operatora maszyn znowu wrzucili te ofertę? napiszecie wprost jakie premie za wyniki z opisu wychodzą? I co z tymi nadgodzinami? Po ile na spokojnie można ich brać?

A tam na wyjeździe chociaż jakie maja warunki? oraz jak płacą te diety, o których ktoś już wspomniał teraz niedawno? Zaciekawiła mnie ta opcja dla operatora. ale to jest tak, że nie można się z tego wymigać? Każdy jedzie? Jak ze spaniem jest?

Asia
@Nikoś

O właśnie a jako kto tam robiłeś? Pytam, bo właśnie dwie oferty są i się nad nimi zastanawiam, a właściwie nad jedną. Mnie ten pracownik ds. przygotowania produkcji interesuje. Wszystko oparte na SAPie? Znasz sytuację na dziale? współpraca mnie interesuje, jej jakość oraz rzecz jasna zarobki bo nie zostały podane

@Asia

Operator maszyn, wyjazd do Niemiec na pół roku ( niby szkolenie) za psie pieniądze, wymiana ludzi co pół roku, jak dla mnie, tania siła robocza. Dobrze sobie to zorganizowali. Po co zatrudniać w Niemczech, polak przyjedzie za grosze.

@Nikoś

Niby szkolenie? Ja takiej oferty nie widziałem, o co miało z nim chodzić? Cos jak półroczny staż skoro o takiej wymianie ludzi piszesz? A jakbyś już opanował co trzeba to ile więcej by płacili?

Nikoś

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie Paul Hartmann Manufacturing Sp. z o.o.? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

Oki

Kolejna manufaktura? Ktoś by się odniósł do poprzedniego stwierdzenia? Zastanawia mnie także brak większych liczby opinii. z czego to wynika? czy przy Żeromskiego w Pabianicach jest prowadzone biuro? Jeśli tak to jaka jest jego struktura? Ciekawi mnie zakres obowiązków oraz zarobki, bo mieszkam w zasadzie niedaleko

Odbyłam rozmowy w niemiecką centralą na jeden z wakatów kadry średniego szczebla. Bardzo nie polecam. Kolejna manufaktura linii przenoszonych kosztowo z zachodniej Europy. Widoczne niezadowolenie z tego tytułu. Jedna z najgorszych rozmów na kilkadziesiąt odbytych: brak kultury osobistej rozmówców, zadawane zakazane pytania. Szczegóły na priv baustelle2015@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Paul Hartmann Manufacturing Sp. z o.o. - Pabianice

• Jak się pracuje w Paul Hartmann Manufacturing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Paul Hartmann Manufacturing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Paul Hartmann Manufacturing Sp. z o.o.
  • Stefana Żeromskiego 17
    95-200 Pabianice
  • NIP: 7312071717 REGON: 388878182 KRS: 0000899943

Paul Hartmann Manufacturing Sp. z o.o.