Opinie o Z Pieca Rodem Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Z Pieca Rodem Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Z Pieca Rodem Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z Pieca Rodem Sp. z o.o. w Łódź

Jako pomocnik piekarza mam już doświadczenie i będę czegoś szukał w swojej okolicy ale na część etatu. piszecie, że tu praca zdaje się być ciężka, czy wszyscy maja podobne zdanie co poprzednia Pani? po lokalizacji mam blisko ale czy oni biorą na połówki czy tylko cały etat i tak wchodzi w grę?

Ewa Nowy wpis

Warunki pracy. 19zł. za godzinę, mimo, że od stycznia najnizsza stawka godzinowa, to 22,5. Zatrudniony jest zobowiązany do pracy 6 dni w tygodniu, a w związku z tym, że brakuje pracowników zdarza się, że nawet 10 godzin. Przez pierwszy miesiąc nie podpisują z pracownikami żadnej umowy. W niektórych punktach zatrudniając się na stanowisko sprzedawca trzeba przygotowywać i wypiekać pieczywo. Większość pracowników, to Ukraincy, którzy słabo znają język polski z pisaniem jeszcze gorzej, dlatego trudno się dogadać, otrzymać pomóc.

Amelia Nowy wpis

Hej, jest tu może ktoś kto korzystał teraz niedawno z tego formularza zgłoszeniowego ze strony? Chciałam sprawdzić jakie warunki pracy są oferowane teraz sprzedawcom ale tylko na niego właśnie się natknęłam, zastanawiam się czy by się nie zgłosić żeby moc poznać warunki, chyba ze je znacie? Mam dwuletnie doświadczenie w obsłudze klienta i chce sprawdzić jakie są zarobki

Kierownik Nowy wpis

Dzień dobry w dniu wczorajszym nie sprzedano mi połowy chleba powołując się na wytyczne kierownictwa Więc moje pytanie czy jest to uczciwe zmuszają ludzi do kupowania całego chleba?

Aplikowałeś do firmy Z Pieca Rodem Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Czy jeśli teraz szukają kogoś do kadr to znaczy, że na inne stanowiska będą może zwiększać zatrudnienie? Nie widzę tu tez chyba opinii odnośnie biura, wiec czy jest tu ktoś zorientowany w warunkach przy Dowborczyków? Posiadam wymagane doświadczenie i chyba podeślę dokumenty, proszę jednak przed tym o ocenę atmosfery. Zarobki są rynkowe?

Lena

Byłam w tym zakładzie przez kilka dni, na próbę w dziale cukierniczym. Nie spotkałam się z niemiłymi ludźmi, ale spotkałam się z olbrzymim brudem. Moim zdaniem to praca dla osób, które nie przywiązują uwagi do tego co wydają klientom, ale bardziej do tego, ile mogą zarobić. Szef wcale nie oferuje małych zarobków, ale jakość pracy też jest ważna. Brak pomieszczenia socjalnego, brak ciepłej wody w toalecie, przedpotopowe szatnie i wszechobecne robactwo to bardzo duże minusy. Mogę jeszcze dodać, że bardzo zawiodłam się na tej piekarni... Dosłownie robią dobrą minę, do złej gry.

Z pół roku temu poruszany był wątek odnośnie ewentualnych rozmów rekrutacyjnych… A co już z samą w sobie pracą? Pewna pani pisała o szukaniu kandydatów przez urząd. A gdzie do dziś jeszcze dodawane są oferty? I ile godzin dziennie się pracuje? Ktoś pisał o 15stu i się upewniam

Ktoś

Dzien dobry, bylam na rozmowie o prace 2 lata temu. Mimo bardzo milych ludzi w firmie nie udalo mi sie spotkać prezesa…. Spotkanie bylo umówione na 9, książę nie zjawił się do 10 i slyszalam tylko se są korki. Okay sa korki ale wystarczyło wyjechać wcześniej a nie sam chcial na 9.00 i jeszcze nie przyjezdza. Po godzinie puściłam firmę. Okazało się, ze prezes rozmawia sobie z sekretarka ba dole i żartują. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie i marnowanie mojego czasu.

Ktoś 2
@Ktoś

Witam sytuacja się powtarza również byłam dzisiaj umówiona na godzinę 9 i już czekam godzinę na prezesa.. Specjalnie zorganizowałam opiekę dla dziecka żeby tu przyjść i wszystko na marne... Zmarnowany tylko czas.

Helena

Widzę że ktoś stwierdził w firmie jakieś problemy z nadgodzinami, ciekawa Jestem czy obecnie też mogłyby jakieś występować? zauważyłam że kiedyś jak szukali do siebie ludzi przez urząd było sporo ofert dla referentów z podkreśleniem poszukiwania kandydata z grupą. wobec tego zastanawiam się ile osób tego typu tutaj teraz pracuje? Dziś te same stanowiska zajmują ci sami referenci? praca mimo Wszystko dla niektórych jest stabilna?

Niezadowolona klientka

Pani pracująca w Centrum handlowym Port Łódź chyba pracuje tam za karę. Przyjeżdżam na zakupy do Portu bardzo często i kupuje regularnie pieczywo w waszej piekarni. Za każdym razem kiedy obsługuje mnie ta Pani czuje się jakbym jej coś złego zrobiła. Brak uśmiechu, wręcz jest wiecznie naburmuszona i niezadowolona. Na początku tłumaczyłam sobie to dużym ruchem i zwyczajnym zmęczeniem Pani, ale najwidoczniej ona tak ma ciągle bo czy jestem po pieczywo rano czy wieczorem Pani wiecznie naburmuszona i podaje produkty od niechcenia jeżeli w ogóle łaskawie postanowi do ciebie podejść jak czekasz od dłuższej chwili, a ona to widzi i nie raczy podejść. Dodatkowo Pani wydaje mi się, że jest z Ukrainy (wnioskuje po akcencie) i zamiast skupić się na tym co mówi do niej klient często coś mruknie po swojemu pod nosem i nawet klient nie wie o co chodzi. Dlaczego reszta Pań i jeden Pan (BARDZO MIŁY) pracujących tam mogą być okey, a tylko ta Pani na wieczny problem. Drodzy klienci obijajcie jak możecie obsługę u Pani w blond włosach do ramion w wieku 30-40 lat bo zrazicie się do piekarni, a wyroby mają na prawdę bardzo smaczne i jak na te czasy z dobrym składem. PS: Czasem bywam i innych lokalizacjach piekarnii i też nigdy nie spotkałam się z taką nie miłą obsługą.

Mona

Prezes cos strasznego zero szacunku dla pracowników nie pilecam tam pracy... Oszukuja na nadgodzinach i najlepiej jak pracujesz po 15h porazka odradzam!!

Agata
@Mona

Jak konkretnie szef traktuje pracowników ? Wyjaśniałaś niezgodności w wypłacie, czego to była kwestia?

Bogusław

Ceny to macie z księżyca. Kupiłem u was dzisiaj dwie bułki kajzerki, zapłaciłem 1,78PL. Takie same z wyglądu bułki w Auchan kosztują 32 grosze za sztukę. Wasza jest trocinowata i kluchowata, ta z Auchan bardzo delikatna, puszysta i smaczna. Ceny u was są ponad dwukrotnie wyższe niż w piekarni Olszyńskkich czy u Patusiaka. Gdyby do tego w parze z cenami szła jeszcze jakość ale nie, do produktów tamtych piekarni nawet się nie umywacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Z Pieca Rodem Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Z Pieca Rodem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Z Pieca Rodem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z Pieca Rodem Sp. z o.o.?

Z Pieca Rodem Sp. z o.o.
  • Dowborczyków 31