Opinie o SBL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SBL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SBL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SBL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kraków

Polecam te firme, dofinansowania z Czystego Powietrza dostałem bardzo szybko nawet wiecej niz wyliczyli mi przedstawiciele. Pompa Ciepla smiga jestem tak zadowolony i zaluje ze tak z tym zwlekalem. Szacunek dla pracownikow za cierpliwosc mimo ze byli u mnie wczesniej i musialem sie zastanowic. Moge szczerze od siebie powiedziec ze nie ma na co czekac. Caly wniosek zostal wyslany w ciagu godziny a ja po miesiacu mialem juz montaz. Pozdrawiam

Inwestor

Firma sbl (usunięte przez administratora) ludzi na fotowoltaiczne obiecując kompleksową obsługę poczym się okazuje że nieotrzymujesz doplat do paneli tumaczac że to rząd zmienił reguły.1.5 roku czekałem i nic .niepolecam tej firmy jest nierzetelna itylko obiecuje.Pieniadze załatwiają szybko to tak a potem to już twój problem

X

Stanowisko Office Manager: Podczas rozmowy rekrutacyjnej Pani informuje, że zatrudnienie przez pierwsze 3 miesiące to na pewno umowa zlecenie, potem można przejść na umowę o pracę. Na rozmowie rekrutacyjnej pada informacja, że nie płacą za godzinę tylko za efekt. Płaca to podstawa + efekty w innych obszarach wykonywanej pracy. Te informacje mogą się przydać dla potencjalnego kandydata, jeśli nie chce tracić czasu na spotkania w sprawie pracy i jej warunki, które mogłyby zostać opisane w OGŁOSZENIU. Godziny pracy elastyczne tj. nie dopasowane do Ciebie tylko do firmy w zależności od zapotrzebowania. Spotkanie rekrutacyjne określiłabym jako dziwne, widać, ze osoba przeprowadzająca je ma małe pojęcie o etykiecie i tym jak efektywnie przeprowadzać takie rozmowy, ale bez dyskomfortu kandydatów. Rekruter po wytłumaczeniu każdego obszaru dotyczącego stanowiska powtarzał „dobra?”, „czy to Tobie pasuje?”, powodując odczucie, ze należy przytakiwać lub z marszu udzielić odpowiedzi. Powszechnie raczej swoje stanowisko i to czy kandydatowi coś pasuje czy nie (analiza zysków i strat) można określić nawet dopiero po rozmowie czekając na Feedback.

Barbara Skiba - COO SBL Energy
@X

Szanowna Pani, W ostatnim czasie nie poszukiwaliśmy nikogo na stanowisko wyżej opisane. Pragnę zaznaczyć, że każdy pracownik biurowy lub na stanowisku administracyjnym w firmie SBL Energy jest zatrudniany przez nasza firmę na umowę o prace z określoną podstawą + premie uznaniowe, kwartalne oraz roczne. Co więcej, jeżeli chodzi o rekrutację pracowników wyżej wspomnianych rekrutujemy jedynie na terenie Krakowa. Wnioskując po Pani opisie stanowiska, mogę domyślać się, że rekrutowała Pani na stanowisko jednego z naszych wielu partnerów handlowych. Oświadczam, że jako firma SBL Energy, nie odpowiadamy za oferty pracy oraz współpracy czy wynagrodzenia naszych zewnętrznych partnerów, ponieważ są to firmy zewnętrzne. Proszę o weryfikacje firmy do której aplikowała Pani na wyżej wspomniane stanowisko. W razie wszelkich wątpliwości uprzejmie proszę o kontakt z naszą firmą poprzez oficjalną infolinią. Z wyrazami szacunku, Barbara Skiba Dyrektor Operacyjny SBL Energy @Pracodawca

Dora
@Barbara Skiba - COO SBL Energy

A czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds Sprzedaży jest aktualne? Wyczytałam, że nie jest wymagane doświadczenie czyli szkolicie pracownika od podstaw? Czy ta rekrutacja również jest na terenie Krakowa?

Kamil leszno

Firma wiarygodna, spotkanie odbyło się 15 stycznia, dofinansowanie które obiecywali mi z czystego powietrza w wysokości 50000 zł faktycznie dostałem po trzech miesiącach od montażu. Na początku myślałem że lecą w kulki bo sąsiad kiedy montował z innej firmy dostał po roku a tutaj faktycznie dostałem dofinansowanie po trzech miesiącach. Ta inwestycja faktycznie zwróciła mi się w przeciągu roku, gdybym miał założyć ogrzewanie na gaz to pluł bym sobie w brodę i żałowałbym. Ekipa z Poznania tak jak zapewniała Pani (usunięte przez administratora)nie byli z pierwszej łapanki wiedzieli co robić i faktycznie znają się na rzeczy nie to co większość pracowników która zajmuje się wszystkim i niczym… Ja sam osobiście polecam tę firmę i ich przedstawicieli. Nastawienie przede wszystkim na pomoc.

Maryska
@Kamil leszno

To faktycznie miałeś szczęście nam obiecano dofinansowanie i już 4 miesiące sciemniaja i wymyślają że papiery trzeba od nowa wypełniać co robił pracownik na samym początku Mają jeden wielki BAŁAGAN FIRMA (usunięte przez administratora)

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w SBL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Praca Przedstawiciel Handlowy OZE?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Paulina

Pracuje w placówce Poznania od niedawna, natomiast jest to najlepsza rzecz jaka mnie spotkała. Sama atmosfera w pracy jest świetna! Rodzinna. Tyle ile tutaj się można nauczyć i jakie wsparcie dostać nie da żadna inna firma. Kluczem jest wytrwałość i dążenie do celu.

Szymon
@Paulina

Uczysz się tylko poprzez pracę czy możesz też korzystać ze szkoleń? Firma wysyła pracowników? Jak tak, to finansują je w całości?

Janka

Bardzo miła i wręcz rodzinna atmosfera, jestem byłym pracownikem tylko z powodu wyjazdu za granicę. Ze wszystkim mozna się dogadać :)

Małgorzata

Witam wszystkich , podpisałam umowe na pompę ciepła i fotowoltaike , w 3 tygodnie fotowoltaike miałam na dachu pompę ciepła zamontowana w dwa miesiące , po miesiącu od montażu dostaliśmy dofinansowania , bardzo chwalimy firmę za podejście personalne do klienta jak również przedstawicieli którzy pomogli złożyć niezbędne dokumenty pozdrawiamy oddział w Poznaniu

Maciej

Polecam oddział z Poznanai, wszystkie dofinansowania przyszły, pompa ciepła i fotowolataika sprawują się super. Polecam całą firmę.

Ostrzegam przed tą firmą. Firma obiecuje ogromne zarobki. Człowiek który tam pracuje nie jaki Kamil mówi na prezentacji ze zarabia 2 tysiące na godzinę po czym jeździ samochodem za 500 zł. Po dwóch miesiącach pracy nikt prócz dwóch osób nie zarobił nic a oni zarobili po 800 zł za dwa Msc. Firma obiecuje zarobki na poziomie 15 tys zł miesięcznie. Brak podstawy brak zwrotu kosztów przejazdów do klienta. Nie polecam. Zmarnowany czas i pieniądze. (usunięte przez administratora)

Grażyna

2 tys. na godzinę to po roku już by nie musiał w ogóle pracować chyba ;P Czyli firma nie oferuje żadnej podstawy? To na jakiej umowie robicie? I w sumie to czemu nie udaje się nic zarobić? Aż dziwne że żadnej umowy nie udałoby się podpisać.

Prac

Niestety potwierdzam, praca na prywatnym sprzęcie, koszty przejazdów do klienta nie zwracane, obiecują jak to nie jest wspaniale, cudownie i jakich szans się u nich nie ma, a później rzeczywistość weryfikuje.

Szymon
@Prac

Czyli trzeba samemu inwestować w sprzęt i dojazdy do klienta bez żadnej gwarancji zwrotu lub zarobków. Tobie ile się udało zarobić na czysto już po odliczeniu kosztów? Trzeb mieć założoną swoją działalność?

Very good

very good panie i panowie. Terazz po tym jak dotarły do mnie pieniądze za wymianę pieca i montaż paneli lecę na wakacje, a co ! Co do firmy się nie wypowiem bo to Mąż załatwiał, ale on by złe nie wybrał wiec można polecać Pozdrawiam szalona Jolka

Michał Zbożeń

Cześć, zakładali panele u mojego brata i faktycznie wywiązali się z umowy, czyli zamontowali w 3 tygodnie i załatwili kasę z unii na panele. Teraz u mnie montują panele słoneczne i pompę 11 KW . Spodobało mi się to, ze nie chcieli żebym podpisywał umowę na pierwszym spotkaniu jak reszta firm. Polecam chłopaków z wielkopolski i Panią Paulinę.

Michu

Cześć. Szczerze polecam współprace z tą firmą Profesjonalne podejście do klienta. Szybki termin, po poznańskim czekałem 3 tygodnie Do tego miałem przyjemność poznac prezesa z poznania pana Piotra , swój chłop. Czekam na wymianę licznika dwufazowego

Paweł Uzurpator
@Michu

Tez poznałem Pana Piotra. Fachowa ręka, mówi jak prezydent i teściowa śmieje się ze wyglada jak Ibisz. Od wyslania wniosku czekałem 2 tygodnie na montaż paneli i lekko ponad półtora miesiąca na pompę . Panele zamontowane w jeden dzień. Z pompa był problem bo rura pękła w piwnicy i chłopaki musieli latać z mopem, ale No tak bywa przy budowlanece. Najważniejsze ze posprzątali po sobie i zdążyli z montażem przed mrozami. Cześć

Bożena P.

Dzień dobry, Skorzystałam z programu ratalnego na montaż pompy Ciepła i nie zawiodłam się. Pani z Poznania bardzo dobrze mi wszytko wytłumaczyła i dopilnowała dofinansowań. Miałam czekać 3 miesiące na pieniądze, a dofinansowanie przelali po 2 wiec jestem bardzo szczęśliwa. Piec pompy ciepła używam od 7 miesięcy i zapomnaialm o istnieniu. Wcześniej musiała schodzić do piwnicy i palić węglem. Jedyny minus jaki zauważyłam to panowie monterzy mieli przyjechać o 10 a byli o 11;30 .

Kejti83

Nie polecam firmy z Poznania nie kompetentni pracownicy przysłali firmę do zamontowania pompy ciepła firma wykonała hydraulikę a na podłączenie to chyba trzeba szukać sobie nową osobę bo na liczne telefony odpowiadają że oni nie są od tego że trzeba poszukać eksperta A firma która wykonywała instalacje nie otrzymała od nich zgody na podlaczenie i tak już tydzień marzniemy gdzie nikt nas nie poinformował że będą takie efekty że trzeba czekać na eksperta

Ruda

Nie polecam zdaleka od nich zainsyaluja panele ( oczywiście po kilkunastu interwencjach) i znikają. Na wniosek czekam, wydzwaniam i cisza. Robią z człowieka (usunięte przez administratora) że wysłali wniosek. K ł a m c y.

Zxc

Hej, W firmie pracuje już 8 miesięcy w Poznaniu a w samym zawodzie OZE 2 lata. SBL zapewnia klientom najwyższy poziom obsługi , najlepsze podzespoły w naprawdę dobrych cenach. O to właśnie chodzi by pomagać klientom.

Mario321

Na rekrutacji nie mówią jaka to jest firma. Do tego wszystkie kary za błahe rzeczy ma pracownik płacić.

Rekruter
@Mario321

To skąd wiesz pod jaką firma złożyć opinie? ????

Edyta
@Rekruter

Tu raczej chodziło w innym kontekście podejrzewam. Ale skoro tak to czy jest szansa, żeby się dowiedzieć jak obecnie ta rozmowa w rzeczywistości wygląda? Rekrutujesz? ;p Ciekawe w sumie jak to wygląda właśnie od drugiej strony

Edyta

Ktoś napisał, że na rekrutacji nie mówią "jaka to jest firma" i teraz się tak zastanawiam... Jaka? O co mogło tej osobie tak właściwie chodzić? Mógłby ktoś napisać o firmie coś więcej?

Kaka

XD myślę że wystarczy

Super warunki pracy, bardzo miła atmosfera i przełożeni. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o SBL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kraków

• Jak się pracuje w SBL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy SBL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SBL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 14 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SBL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Aleja 29 Listopada 85
    31-406 Kraków