Opinie o Ste Capital w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ste Capital. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ste Capital o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ste Capital w Olsztyn

Dachy

Płatność urwała się , wiec zeszliśmy z budowy . Spółka ste ma problem z płatnościami , nie są płynni !

@Dachy

Jakiej budowy dotyczą te problemy?

Współpracownik

Solidna firma, świetna współpraca jako GW z Podwykonawcą. Nie ma problemów z płatnością i komunikacją.

Riko
@Współpracownik

Są niezawodni, terminowi i zawsze gotowi służyć pomocą.

Cyprian 56

Kasa na czas. Pracuję 2 lata.

@Tomek

No i jak wrażenia po tych sześciu miesiącach współpracy? myślę nad nią od nowego roku. Czy zapowiadane są może jakieś zmiany odnośnie warunków? jesteście stale informowani?

Krzysztof J

Dostarczam firmie materiały na budowę, faktury zawsze opłacone, brak problemu z rozliczeniem.

Konrad Nowy wpis

Zaufałem tej firmie i się nie rozczarowałem! Profesjonalnie zarządzana budowa. Znakomite kierownictwo i super prowadzenie budowy!

Werko Nowy wpis

Końcowy rezultat ich pracy jest zawsze na najwyższym poziomie. Z pełnym przekonaniem polecam!

Aber Nowy wpis

Świetnie prowadzona budowa. Jakość przewyższyła moje oczekiwania. Po raz kolejny firma się sprawdziła, a kadra ustała na wysokości zadania!

Przemek Nowy wpis

Cenię ich za solidność i niezmiennie polecam jako godnego zaufania partnera.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ste Capital? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. marketingu?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Nowicki

Zdecydowanie polecam! Firma wykonała dla mnie projekt oraz rozbudowała bazę magazynową. Wszystko to odbyło się należycie i terminowo. Ekipy zaraz po podpisaniu umowy wkroczyły na plac i prężnie działały. Ogromne zaangażowanie prezesa i kierownika budowy w jakość wykonywanych prac. Każde zacieranie posadzki pod silos wykonane z należytą starannością!

PODWYKONAWCA

Jako podwykonawca pracujący na wielu budowach, powiem jedno - firma ste capital sp zoo charakteryzuje się sumiennością i starannością o każdy detal podczas wykonywania swoich prac. Ich budowy są bardzo dobrze prowadzone przez kadrę, nie ma chaosu, wszystkie prace są odpowiednio zaplanowane. Osobiście nigdy nie doświadczyłem ''złego'' traktowania oraz spóźnienia z terminem płatności jak i zalegania z opłatami. Moje ekipy pracują solidnie tak jak ekipy ste capital. Polecam współpracę na budowach z tą firmą.

daniel

Bardzo dobre warunki zatrudnienia, fajny kontakt i atmosfera w zespole, wynagrodzenie wypłacane w terminie. Firma sukcesywnie się rozwija i stale jest co robić.

Punktualność i jakość wykonanej pracy są na najwyższym poziomie. Firma ta zdecydowanie zasługuje na polecenie dzięki swojemu profesjonalizmowi i dbałości o szczegóły.

agro

Sprawdzona firma, zna się na rzeczy. Realizują projekty na życzenie klienta.

budowa hotelu

Bardzo dobrze zarządzana firma, a ludzie którzy w niej pracują mają szerokie pojęcie o budowaniu. Budowa bardzo dobrze prowadzona przez kierowników, są w stanie rozwiązać każdy pojawiający się problem szybko i fachowo. Wszystko dopilnowane na tip top. Prace przeprowadzane zgodnie z moimi wytycznymi. Jako klient jestem zadowolony z tak kompleksowej obsługi klienta.

Szumacher

Firma STE CAPITAL wykazuje się sumiennością i fachowością wykonywanych prac na budowie. Jest również kooperatywna we współpracy z inwestorem. Polecam

Profesjonalne podejście, fachowcy którzy faktycznie stawiają na wysoką jakość.

Józef

Ste Capital uratowało mnie i moją budowę magazynów. Zostałem (usunięte przez administratora) przez inna firmę budowlaną, która obiecywała złote góry, a jak przyszło co do czego to nie pojawiła się na budowie i totalnie zerwała kontakt. Po poleceniu przez drugiego z podwykonawców budowy, skontaktowałem się z przedstawicielem firmy STE. Bardzo się ucieszyłem, jak usłyszałem że niemal od razu mogą działać. Po kilku rozmowach i negocjacjach odnośnie wyceny, znaleźliśmy nić porozumienia i podpisaliśmy uczciwą umowę.

Podwykonawca

Jako firma podwykonawcza współpracująca z STE Capital, jestem bardzo zadowolony z przebiegu naszej współpracy. STE Capital wykazuje się dużą profesjonalnością i otwartością na komunikację, co znacząco ułatwia realizację projektów. Terminowość płatności oraz jasno określone wymagania są kolejnymi plusami, które chciałbym podkreślić. Mimo wyzwań, które czasami się pojawiają, reakcja zarządu na ewentualne problemy jest szybka i zawsze skoncentrowana na znajdowaniu rozwiązań. Polecam STE Capital jako solidnego i wiarygodną firmą.

Filip

Mega profesjonalne podejście , solidna komunikacja na każdym etapie od wyceny do podsumowania i fachowego działania na placu budowy. O nic nie musiałem się martwić, ekipa sama zamawia materiały i działa rzetelnie według planu.

widzę, że Specjalista ds. Finansowo – Księgowych jest teraz potrzebny. nie ma wskazanych żadnych przedziałów płac a widać po opisie, że jednak 2 lat doświadczenia z pracy na stanowisku księgowym jest wymagane. od jakiej minimalnej podstawy zatem się rusza?

biuroSTE
@Ewa

Po więcej informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z biurem.

Nawiązałem współpracę z firmą z polecenia znajomego. Jestem bardzo zadowolony! Uczciwa pensja i godne warunki pracy oraz cały szereg benefitów. Pozytywna atmosfera w zespole i super kontakt z pracodawcami.

Wysoka kultura osobista w podejściu do klienta. Rzetelnie przygotowana oferta oraz uczciwe warunki poskutkowały podpisaniem umowy. Realizuję obecnie budowę z ste, to będzie już moja druga współpraca przy realizacji inwestycji i jestem bardzo zadowolony, że to właśnie z nimi powstanie kolejny nowy obiekt w Polsce. Są na prawdę solidni, zaangażowani i godni powierzonej inwestycji. Każdemu deweloperowi/inwestorowi życzę tak niezawodnej ekipy na budowie!

Firma transportowa

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

Agnieszka

Bardzo uczciwe podejście w sprawach rozliczeniowych. Firma godna zaufania, ciesząca się bardzo dobrą opinią wśród ludzi z branży budowlanej.

Zostaw merytoryczną opinię o Ste Capital - Olsztyn

• Jak się pracuje w Ste Capital?

Zobacz opinie na temat firmy Ste Capital tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ste Capital?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 87 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ste Capital