Opinie o Mn-Projects Sp. z o.o. w Skarżysko-Kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mn-Projects Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mn-Projects Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mn-Projects Sp. z o.o. w Skarżysko-Kamienna

@byłypracownikK Nowy wpis

Firmę i ludzi tam wspominam bardzo dobrze. Właściciele i kadra starają się tworzyć przyjazną atmosferę. Wynagrodzenia na czas, normalne przede wszystkim zatrudnienie… możliwość rozwoju, wyjazdy delegacyjne przy czym oczywiście większy zarobek… fajne imprezy firmowe. Normalne, ludzkie podejscie…. Może jeszcze nasze drogi się zejdą! Pozdrawiam.K.

Chory Nowy wpis
@@byłypracownikK

Jaka przyjazna atmosfera? Gnębienie i (usunięte przez administratora) Wynagrodzenie też nie zawsze jest przelane w 7dni. Normalne zatrudnienie ? Wszyscy na dg nawet kierownicy. Rozwój? Chyba drutu w spawarce. Imprezy firmowe ? Chyba tylko dla kierownictwa. Opinia z (usunięte przez administratora) chyba biuro samo pisało.

Bakej Nowy wpis

Ludzie otwierali drzwi firmie MN-Projects na dwóch dużych projektach offshore na początku nie było praktycznie nic od sprzętu dla spawaczy po monterów każdy radził sobie na własną rękę.Pierwsze spotkanie z kierownikiem Mateuszem cytuje ja bym stąd wszystkich ypierdolił.Smieją ci się w twarz a jak zgłaszasz problemy kierownikom (Mateusz Andrzej) żadnej reakcji mają Cię za durnia i (usunięte przez administratora) czytaj gorszy sort ( mam wrażenie że ci ludzie grają wręcz na szkodę firmy ).Ludzie tylko przychodzili z polecenia żeby firma dobrze działała i w nagrodę dla starych pracowników dostali obniżone stawki ( 4 e spawacze 8 monterzy ).Jak ktoś chce nabawić się urwicy, nerwicy i poniżania to powodzenia !

Rikitiki Nowy wpis

Nie polecam, kierownicy mają pracownika za nic śmiejąc się mu w twarz chamskimi tekstami, zachowanie na poziomie przedszkola. Omijać szerokim łukiem obcinają stawki po przepracowanym roku !!! Potem żeby mieć swoją stawkę trzeba robić jak beduin ponad normę

Składacz

Potwierdzam frma od stawek z umowy teraz chce uciąć po 8euro (zawód monter) (usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Mn-Projects Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Bengarion

Firma proponuje przechodzenie z umow o prace na zlecenie, cienszko o podwyzke, mydlenie oczu

@pracodawca
@Bengarion

Daliśmy szansę na dalszą współpracę z nami na innych warunkach. Jesli ktoś nie spełnia naszych oczekiwań - nie dziekujemy mu. Dajemy po prostu szansę na rozwój w inny sposób. Nie każdemu niestety nie dogodzimy. Pozdrawiam

POL 22

Pracodawca godny polecenia. Wypłata na czas, dobre warunki pracy na projekcie w Niemczech.

Zostaw merytoryczną opinię o Mn-Projects Sp. z o.o. - Skarżysko-Kamienna

• Jak się pracuje w Mn-Projects Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mn-Projects Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mn-Projects Sp. z o.o.?

Mn-Projects Sp. z o.o.
  • Legionów 122