Opinie o Good Way Logistics Sp. z o.o. w Drawsko Pomorskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Good Way Logistics Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Good Way Logistics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Good Way Logistics Sp. z o.o. w Drawsko Pomorskie

P.H.

Spolocnost nezaplatila fakturu za vykonany transport 100dni po vykonani transportu , co znamena ze uz 40dni po splatnosti. pan Mateusz Puchalski neustale (usunięte przez administratora)ze zaplatil , ked sa mu ozveme o 5dni ze platba neprisla tak sa zas vyhovara ze uz naozaj zaplatil a takto to ide dokola. Tak sme sa rozhodli odovzdat zalezitost pravnikovy aj zo vsetkymi komunikaciami kde stale klamal a taktiez z recenziami s portalu Trans EU , kde takto klamal vela klientov ktory to tam uviedli. Je to hrozna spolocnost ktora nevie uhradit 300 eur , ak nema 300 eur na uhradu faktury dopravcovi tak nech skonci podnikat a nech(usunięte przez administratora) ostatnych... Nepisem anonymne , takze tuto recenziu ako varovanie pre ostanych napisal Peter Hulín - majitel spolocnosti PH TRANS The company did not pay the invoice for the transport performed 100 days after the transport, which means that it is already 40 days past due. Mr. Mateusz Puchalski constantly (usunięte przez administratora)that he has paid, when we hear from him after 5 days that the payment has not arrived, he again claims that he has really paid and this is how it goes. So we decided to hand over the matter to the lawyer, including all the communications where he kept lying and also the reviews from the Trans EU portal, where he lied to many clients who reported it there. It's a terrible company that can't pay 300 euros, if it doesn't have 300 euros to pay the invoice to the carrier, then let it stop doing business and(usunięte przez administratora) others... I am not writing anonymously, so this review was written by Peter Hulín - the owner of PH TRANS as a warning to others Firma nie zapłaciła faktury za transport wykonany 100 dni po transporcie, co oznacza, że ​​jest ona już przeterminowana o 40 dni. Pan Mateusz Puchalski ciągle (usunięte przez administratora), że zapłacił, gdy po 5 dniach dowiemy się od niego, że wpłata nie dotarła, znowu twierdzi, że rzeczywiście zapłacił i tak to się kończy. Postanowiliśmy więc przekazać sprawę prawnikowi, łącznie z całą korespondencją, w której kłamał, a także recenzjami z portalu Trans EU, gdzie okłamywał wielu klientów, którzy tam to zgłaszali. To okropna firma, która nie jest w stanie zapłacić 300 euro, jeśli nie ma 300 euro na zapłacenie faktury przewoźnikowi, to niech przestanie robić interesy i nie (usunięte przez administratora) innych... Nie piszę anonimowo, dlatego tę recenzję napisał Peter Hulín - właściciel PH TRANS, jako przestrogę dla innych

HR Goodway @Pracodawca
@P.H.

Na wstępie przypomnimy Panu, że dokumenty przewozowe wraz z FV należy wysyłać terminowo i nie liczyć terminu płatności od wystawienia FV na swoim komputerze, w takim przypadku cały rynek transportowy będzie miał wg. Pana terminy płatności 120-150 dni. Co do reszty, przypomnę również Panu, że był Pan podwykonawcą i wielka szkoda, że tak pięknie potrafi Pan nakłamać na temat swojego klienta, ogromne brawa. Oczywiście zapomniał Pan napisać, że Pana faktura została opłacona zgodnie z terminem, wg. warunków zlecenia, zgodnie z otrzymanymi dokumentami przewozowymi. Oczywiście, że lepiej jest firmę X czy Y obsmarować kłamstwami.

Blondi Nowy wpis

Dzień dobry. widziałam dawniejsza ofertę dla Spedytora i było w niej napisane, że szukano dwóch osób na umowę o pracę. Czy w tym roku będzie ktoś jeszcze potrzebny? jeśli tak to czy będzie możliwe zawarcie umowy B2B? byłaby dla mnie odpowiedniejsza

P.H. Nowy wpis

HR Goodway @Pracodawca Nowy wpis
@P.H.

A już sądziłem, że ktoś udzielił odpowiedzi na zapytanie względem warunków zatrudnienia dla spedytorów, bo mi powiadomienie przyszło. Ostrzeżenie przed współpracą zostało chyba podpisane, zastanawiam się czy ona w ogóle jest jeszcze możliwa? tutaj spedytorzy są jeszcze przyjmowani?

Numer do kancelarii został podany w jakiejś opinii? myślałem, że na firmę transportową wszedłem, bo kiedyś spedytora do siebie szukali. jak tak czytam komentarze to w sumie już wcześniej jakieś numery też się pojawiały. To w biurze co się teraz może dziać? firma aktywnie prowadzi działalność?

Mieliśmy problem z ta firma, nie chciała zapłacić na czas, ale finalnie się udało. Współpracować dalej nie zamierzamy z uwagi na ich spore problemy płatnicze, ale mogę zasugerować, ze pod t. 790-203-424 dostaniecie więcej info w sprawie ściągnięcia rozliczenia. Mi pomogli. Polecam.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C

Dziękujemy-do nastepnego! 10/10

Marysia M.

Polecam 10/10

Luisa

Firma tragedia. Unikaja platnosci jak ognia. Kompletny brak kontaktu ani telefonicznego ani emailowego. Zgloszone do windykacji.

Ż.Frączek Transport

Solina firma , kasa na czas . Bardzo dobry kontakt ze spedytorem . Polecam

Cargo Sky Adam A.

Ocena współpracy 5/5

Andrzej TymTrans

jak w najlepszym porzadku, rok rocznie kilka/kilkanascie transportow razem robione, platnosci terminowe

Vitali

Zaplacone bez problemow - kilka tras razem zrobione

Łukasz

No faktycznie w końcu jakieś informacje

przewożnik

nie płacą unikać!!!!

Jacek agatrans

Brak zapłaty zwykli(usunięte przez administratora)

Lena

Płacą, stawki jak w innych spedycjach, rzetelne podeśjcie.

M.

Panie P. , co by nie upubliczniać pańskich danych. Skoro Pan potrafi sprawdzić kto jakie spółki ma w posiadaniu, to tym bardziej powinien potrafić Pan sprawdzić czy dany podmiot jest aktywny. Oba działają, każda ze spółek reguluję swoje należności. Tymi słowami oraz zupełnym brakiem wiedzy faktycznej, merytorycznej wobec stanu faktycznego tylko potwierdza Pan swój kipiący z kilometra jad, zupełnie nie ma Pan pojęcia o czym Pan piszę, wszystko co Pan tutaj wypisuję to stek bdzur i pomówień. W dalszym ciągu, po wypisywaniu tych bredni, nie skontaktował się Pan w swojej sprawie, od dwóch dni w tak pilnej dla Pana sprawie, nie potrafi się Pan odezwać, napisać na komunikatorze, bo trzeba by było już się podpisać swoim nazwiskiem. A toczy Pan tylko dalej internetową wojenkę w Pana głowie, anonimowo pisząc i oskarżając na forum publicznym. Więcej nie będę wchodził w polemikę z Panem, nasz Prawnik z przyjemnością z Panem porozmawia. Pozdrawiam

M.

Good Way Logistics Sp. z o.o.

Szanowni Panowie, Żaden z Panów nie świadczył dla Naszej firmy żadnych usług, nie współpracował z Nami. Wszystkie negatywne komentarze piszę jedna osoba, która już się dwa dni temu odgrażała,że obsmaruję Nas w internecie, co się właśnie dzieję. W dalszym ciągu się Pan Szanowny nie skontaktował z Nami na transie, tylko uskutecznia swoje pomówienia w internecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Good Way Logistics Sp. z o.o. - Drawsko Pomorskie

• Jak się pracuje w Good Way Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Good Way Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Good Way Logistics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Good Way Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Good Way Logistics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

• Kosynierów 17
    78-500 Drawsko Pomorskie