Opinie o Dekpol Budownictwo Sp. z o.o. w Kolonia Pinczyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dekpol Budownictwo Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dekpol Budownictwo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dekpol Budownictwo Sp. z o.o. w Kolonia Pinczyn

Edi

Odział Poznań to porażka, brak kompetencji do zarządzania ludźmi, mobbing i arogancja, szczucie jednych na drugich. Swoi - była ekipa Alstal trzyma układ, omijajcie szerokim łukiem dział kosztorysowy i realizację!

Stażyści
@Henia

Jeżeli satysfakcjonuje kogoś umowa zlecenie na czas stażu i rok po nim, to śmiało. Tylko nauczyć się trzeba raczej samemu, bo nikt nie ma czasu trzymać za rękę.

Robson Podwykonawca

UWAGA!!!! nie dajcie sie robić w ch.... na infolinii tym xxxx.... jedyna opcja odzyskania kasy to KRED i droga sądowa!!!!!! bardzo przydałby sie im zbiorowy proces!!! Swoją drogą dlaczego 7r inwestor nie oddaje skoro jest stroną zabezpieczającą podwykonawców? to spróbujcie sie dodzwonić do 7 r hahahahahah to samo nie ma z kim i o czym oni dobrze wiedzą co robią! powodzenia baranom którzy nadal współpracują!

Denis

Tu sporo piszą podwykonawcy. Chodzi o niepłacenie za wykonane roboty? I czy ta firma bierze budowlańców do współpracy, jako podwykonawców, czy również zatrudnia? I jak w takim razie mają pracownicy z wypłatami?

Mania Nowy wpis

Dzień dobry. pojawiła się dzisiaj oferta dla specjalisty ds. marketingu. już po opisie wiem, że prawie udaje mi się załapać na wymagane 4 lata doświadczenia, spełniam także część punktów „mile widzianych”. Proszę mi wprost napisać jakich widełek płacowych można się spodziewać. Warto aplikować?

Lara Nowy wpis

Widnieje teraz taka oferta dla specjalisty ds. formalnych. Niby nie wymagają doświadczenia, ja go nie posiadam ale mimo wszystko ciekawi mnie praca. Część wymagań spełniam i zastanawiam się czy by się nie zgłosić. Opowiecie jak taki przykładowy dzień z pracy wygląda?

Edi

Nela
@Edi

No a mnie ten dział kosztorysowania właśnie ciekawi. Widzę tutaj te słowa, ale czy ktoś poda info czy jest tu opcja na pracę elastyczną w tym dziale?

Czarny
@Edi

Wszystko co napisał Edi to prawda, atmosfera w biurze jest dramatyczna, na budowach nie lepiej kierownicy kontraktów i budów odchodzą po 3 miesiącach, ciągła rotacja, budżety takie że nie można znaleźć podwykonawców bo nikt normalny za takie pieniądze nie chce pracować. Górę interesuje tylko kontraktacja i wynik. Ludzie na budowach traktowani są jak narzędzia, nie zostają zaproszeni na integrację bo to jest tylko dla "biurowych". Budowy mają(usunięte przez administratora), a nie się bawić. Omijajcie poznański oddział szerokim łukiem

Jadźka
@Czarny

A nie ma imprez integracyjnych tylko dla ludzi z budowy? Czy nie ma dla nich wcale spotkań?? Może zamiast tego mają inny jakiś fajny dodatek pracowniczy??

Mali
@Czarny

A jak górę interesuje tylko wynik, to pomaga jakoś pracownikom to osiągnąć? Są szkolenia czy kursy, które mają przygotować pracownika do osiągnięcia wyników? Czy każdy zdany jest tylko na siebie? Jest pakiet szkoleń firmowych jakichkolwiek?

Henia

Dział kosztorysowy i realizacji trzeba unikać według was? A słuchajcie to jak teraz jest oferta dla stażysty do działu ofertowania w Poznaniu to będzie miała taka osoba większa styczności z tymi które opisujecie czy jednak na spokojnie można się zapisać? Potrzebuje zrealizować taki staż i lokalizacja by mi odpowiadała. Czy ktoś tu był i miałby zdanie na temat przebiegu?

Stażyści Nowy wpis
@Henia

Śmieszna firma, trzeba pracować charytatywnie po kilka godzin dziennie. Praca również w soboty- niepłatna. Można odebrać sobie dzień wolnego, ale niestety nie ma na to czasu. Nie polecam!

@Monika

Jak to możliwe, żeby nie było czasu na odbiór nadgodzin? To jak ktoś idzie na L4 to ma potem sporo do nadrobienia czy po prostu osoby z zespołu przejmują część obowiązków? jak się z tego rozlicza?

Muszkieter

Jak pracowałem to były małe zespoły a pracy dużo i krótkie terminy tak że każdy miał dużo pracy swojej...

Nadgodziny Nowy wpis

Nadgodziny robić musisz, ale odebrać możesz jak masz pozwolenie od wszystkich przełożonych. ????????‍♀️ Jeżeli termin złożenia oferty jest w czasie L4 lub urlopu, to ktoś przejmie zakres, ale jeżeli zdążysz wrócić przed, to robota poczeka ????

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dekpol Budownictwo Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. ofertowania / Kosztorysant?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

cześć, generalnie to widzę, że administrator aplikacji biznesowych ma oznaczenie, że pracuje stacjonarnie jednak uwagę zwraca stwierdzenie, że praca może być elastyczna. Wyjaśnicie mi o jaki zakres mogło chodzić? w jakich godzinach można być w biurze?

Ciekawią mnie odpowiedzi odnośnie tego zapytania o pracę dla specjalisty ds. ofertowania. Czy w przypadku tego od rozliczeń / logistyki mogą się one powielać? Także praca mnie interesuje. przy tym rzecz jasna zarobki, ponieważ nie ma podanych widełek placowych. Określicie je wiec? I czy możecie polecić te prace?

Potencjalny kandydat

Dzień dobry, pojawiło się ogłoszenie na Specjalistę ds. ofertowania - stąd pytania: 1. Wynika to z powiększenia zespołu czy nastąpiły zwolnienia/wypowiedzenia? 2. Jaka panuje atmosfera w biurze? 3. Czy w firmie "popiera się" nadgodziny czy działa tryb 8-godzinny? 4. Czy znane są widełki na to stanowisko? 5. Czy dofinansowanie do zajęć sportowych i opieki medycznej jest większą sumą? Jak często i w jakich kwotach dostaje się karty przedpłacone? 6. Jaka panuje opinia wśród Podwykonawców i czy chętnie ofertują? Pozdrawiam

Balboa

Oddział w Poznaniu to banda psychopatow na kierowniczych stanowiskach! Nie ma mowy o normalnych warunkach pracy, wydzwania Ci ten czy tamten wieczorami, weekendami. Dziewczyny z biura są zastraszanie, (usunięte przez administratora). Ale dyro ma na to receptę - wyciśniemy jak cytrynkę i przyjdą następni. Pozdrawiam wszystkich którzy uwolnili się z tej organizacji i wierzcie, wszędzie będzie lepiej, szkoda zdrowia i nerwów!

@Balboa

A co by się stało, jakby powiedzieć kierownikowi, czy dyrektorowi, że nie życzę sobie telefonów po pracy? I kiedy się przekonałeś, jak tu się pracuje? Z jakichś względów skusiłeś się na proponowane warunki zatrudnienia, chodziło o dobrą kasę?

Dekpol Budownictwo Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Asystent biura. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Podwykonawca

Dzień dobry, szukam firm, której Dekpol budownictwo (usunięte przez administratora) zalega z jakąkolwiek płatnością, Mamy na nich sposób, natomiast potrzebujemy choćby jednego podmiotu gospodarczego w podobnej sytuacji, czyli takiego, któremu Dekpol jest winien pieniądze, Podaję nr tel kontaktowego; 783 487 581

Witold
@Podwykonawca

Dziwna sprawa. Wg. Twoich słów firma Ci nie zapłaciła za podwykonawstwo na ich rzecz, a mają wystawione 25 aktualnych ofert pracy. Jak się tłumaczą z nieopłaconej faktury i czy osoby zatrudnione w tej firmie mają wypłaty na czas? Mógłbym podług wymagań ubiegać się tu o posadę Specjalisty ds. ofertowania robót ziemnych i drogowych. Proponują kontrakt b2b lub UoP. Mnie osobiście interesuje UoP na czas nieokreślony. Kto z pracowników wie, czy od razu bym ją dostał i jaką pensję mogą zaoferować na rozmowie?

Walduś
@Witold

Hej umowa na stałe po trzech latach!

Robson Podwykonawca

@Robson Podwykonawca

A ten okrzyk bojowy to jest czymkolwiek uzasadniony?

Denis

Potwierdzam firma nie płaci, omijać szerokim łukiem!

Podwykonawca

Witam, pracuje dla dekpolu już dłuższy okres, i nigdy nie miałem opóźnienia w płatnościach, kierownictwo bardzo pomocne, księgowość zawsze pod telefonem, Oceniam firmę bardzo pozytywnie.

Gabryś
@Podwykonawca

Również witam. Pomożesz mi wyjaśnić wypowiedź kolegi z biura? A pisał on o odchodzeniu kierowników kontraktów i budów po trzech miesiącach, o rotacji ludzi, a także o budżetach, takich że nie można znaleźć podwykonawców? Bo ponoć nie ma chętnych do roboty za takie pieniądze. Ile w tym prawdy i jaki zysk tu gwarantują podwykonawcy? Chciałbym także wiedzieć, czy można się zatrudnić na UoP na czas nieokreślony?

Damian

Jest tu ktoś kogo (usunięte przez administratora) na inwestycji " MOP Woźniki" ???

Dzik

Odradzam jakąkolwiek współpracę z Dekpol, banda (usunięte przez administratora) i naciągaczy! Począwszy od działów kosztorysowych, kontraktacji, realizacji i księgowości.Na początku wszystko super, zabiegają o wyceny, przy kontraktach mają swoje kruczki, a jak przychodzi do realizacji to wieczne usterki i problemy, na końcu nie można doprosić się o swoje pieniądze bo Pan kierownik był i się zmył, albo już nie pracuje. Taka polityka firmy. Szczególnie odradzam oddział w Poznaniu, na teren południowo zachodni. (usunięte przez administratora)

Co jaki czas w Dekpol Budownictwo Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Aleksandra

Hm, a co? Bo ja szukam właśnie info dla brata o tym, jak tam się pracuje na budowach. Mnie interesuje głównie, czy na budowach praca jest na jedną, czy na kilka zmian? Odpowie mi ktoś?

Podwykonawca11

Dekpol nie płaci nie będę już dla nich nic robił!!!

Franciszek
@Podwykonawca11

Jak to nie płaci? Masz na myśli jakieś opóźnienia? Minęło już trochę czasu, sytuacja się wyjaśniła? Co było powodem takiej sytuacji?

Sławek

Czekam od grudnia żeby rozliczenie zrobić wkoncu udało się ale najpierw kierownik się zwolnił protokół był zły tak naprawdę to go przenieśli na inną budowę żeby nie dzwonić do niego potem nowi nie wiedzą o co chodzi bo to tamten kierownik muszą sprawdzić co było nie tak wkoncu uda się potem czekamy 3 miesiące na zapłatę i tak wychodzi kilka miesięcy nie polecam masakra

Magdalena
@Sławek

O kurczę straszne to!! Pierwszy raz coś takiego się zdarzyło? Może ma to coś wspólnego z tym zwolnieniem się kierownika

Pijawka
@Magdalena

Kierownik pracuje na innej budowie tak napisano :) czytaj ze zrozumieniem Madziu!

@Pijawka

Co nie zmienia faktu, że to jednak dość problematyczna sprawa jest. Ale ostatecznie po tych kilku miesiącach już wszystko uregulowane jest, tak? Dostaje się może jakieś odsetki w ramach zadośćuczynienia za te opóźnienia? :/

Gabryś
@Gabriela

Problematyczna sprawa czytanie ze zrozumieniem?

@Gabryś

Problemy z brakiem przecinków tam chyba, bo to normalnie jak na jednym wdechu napisane. No to czekają na tę zapłatę tak długo i co dalej w takim razie. Przecież od tak temat się urwać chyba nie może?

Karl24
@Sławek

Zmiany kierowników to chyba standardowe zagranie gdy pojawiają się problemy.

BX

Witajcie :) Na co może liczyć na początek kierownik na budowie? Jak atmosfera w pracy-dyrekcja spoko czy nieszczera lub coś innego? Jest od kogo uczyć się czy w drugą stronę musisz stale wszystko kontrolować? Dużo ogłoszeń i zastanawiam się czy wysłać cv.

Szpada
@BX

Na garba

Spadłem z rowerka
@Szpada

Jakieś pozytywne sytuacje pamiętasz?

Zostaw merytoryczną opinię o Dekpol Budownictwo Sp. z o.o. - Kolonia Pinczyn

• Jak się pracuje w Dekpol Budownictwo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dekpol Budownictwo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dekpol Budownictwo Sp. z o.o.?

Dekpol Budownictwo Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Gajowa 31
    83-251 Kolonia Pinczyn

Dekpol Budownictwo Sp. z o.o.