Opinie o Profit Box Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Profit Box Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Profit Box Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profit Box Sp. z o.o. w Warszawa

Ksenia

Miałam napisac jaki jest efekt brania tabletek bioslimin przez 1 miesiąc. Podsumowując żaden. Wybrałam je do końca, ale waga stoi, a nawet lekko w górę poszła. Po 3-cim tygodniu brania tych tabletek zadzwonił do mnie konsultant, inny niż za pierwszym razem. Wcześniej była to kobieta, potem mężczyzna. Wypytał o efekt i czy stosuje się do zaleceń. Zaproponował nową kolejna kurację, na kolejne miesiące, nawet nie chciałam go słuchać. Powiem to tak wg mnie to nie działa. Nawet mam podejrzenie, że polega to na tym, że ciągle sprzedają te same tabletki od kilku lat tylko co jakiś czas zmieniają opakowania i nazwy. Poczytałam sobie na różnych stronach o podobynch specyfikach (inne nazwy) i tam też dużo osób ma negatywne opinie na temat tych z innymi nazwami. Tydzień temu dowiedziałam się, że znajoma w zeszłym roku kupiła podobne tabletki żeby schudnąć i powiedziała mi że to było wyrzucenie kasy w błoto, też trochę przytyła. Możliwe, że większość tych specyfików jest taka sama, tylko maja różne opakowania i nazwy.

@Ksenia

Szanowna Pani, bardzo nam przykro, że nie jest Pani usatysfakcjonowana efektami. Efekty zależą od wielu czynników. Zależy nam na tym , żeby pomagać naszym klientom. Prosimy o kontakt na mail reklamacja.suplementy@gmail.com, krótkie opisanie sytuacji , obiecujemy że niezwłocznie zajmiemy się sprawą i znajdziemy rozwiązanie Panią zadowalające.

Magda M

Polecam. Może nie 10, ale 7 kg udało mi się schudnąć w 2 miesiące. Też byłam sceptycznie nastawiona, bo już setki suplementów próbowałam bez efektów, ale zaryzykowałam drugi miesiąc i cel osiągnęłam. Nie wiem skąd takie opinie, bo chyba zdajecie sobie sprawę z tego, że w tydzień czy dwa waga nie spada, chyba, że przy diecie przez deficyt kaloryczny, ale co z tego jak za chwilę jest efekt jojo. Tu trzeba czasu, żeby schudnąć zdrowo, a ja 5 miesięcy temu się odchudzałam i waga nie wróciła. Jestem zadowolona i nie żałuję

@Marta

Na jakie benefity można liczyć w Profit Box Sp. z o.o.?

cwblanka@wp.pl

Biorę bioslimin 2 miesiąc i żadnych efektów. Miano kontaktować się ze mną w celu monitu postępów. Jak skroili ze mnie ile się da to zero kontaktu. Dla mnie to (usunięte przez administratora) Nie wiem skąd te pozytywne opinie, które wyczytałam przed zakupem.

@cwblanka@wp.pl

Szanowny Panie, bardzo nam przykro, że nie jest Pan usatysfakcjonowany efektami. Efekty zależą od wielu czynników. Zależy nam na tym, żeby pomagać naszym klientom. Prosimy o kontakt na mail reklamacja.suplementy@gmail.com , krótkie opisanie sytuacji , obiecujemy że niezwłocznie zajmiemy się sprawą i znajdziemy rozwiązanie Panią zadowalające.

@cwblanka@wp.pl

ADONIS VERNALIS

FIRMA OFERUJE BEZPŁATNE OPAKOWANIE" LEKU " tylko w tym celu aby pozyskać nr telefonu do potencjalnego klienta chcącego się odchudzić. Proponuję przeczytać opinie osób ,które zażywały lek a właściwie suplement diety i dopiero podejmować decyzję o jego zakupie a raczeń nie kupować.

@ADONIS VERNALIS

Dzień dobry, Nie mamy w ofercie żadnego leku, prosimy o nie wprowadzanie w błąd.

@Ksenia

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Profit Box Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jagoda

Witam, jak Pani dokonała zwrotu ? Czy kontaktowała się Pani z nimi wcześniej?

@Jagoda

Dzień dobry, wszelkie informacje zawsze zawarte są na stronie , w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu na reklamacja.suplementy@gmail.com.

Magda M

@Magda M

Jestem pewna że jesteś pracownikiem bioslimin. Ja zazywam ponad 2 miesiące i nic. Nie obieram się jem jak zwykle. Mam brzuszek po 2 ciazach tylko i nadwagi 3 kg. Wydałem na to główni 480 zł i nic nie działa. Jak to wytłumaczysz? Po takim czasie powinnam schudnąć. (usunięte przez administratora)

Nina
@Magda M

5 miesięcy temu tego jeszcze nie bylo w sprzedaży u nas. Poza tym takie chudnięcie w 2 lub 3 miesiące jest wykonalne i bez tych tabletek. Wystarczy dieta od dietetyka i ćwiczenia, ale nie każdego stać na opłacanie dietetyka przez parę miesięcy stąd zainteresowanie innymi tańszymi i mniej wymagającymi sposobami.

Linku
@Magda M

Trzeba sprawdzać tez obwody :)

@Marta

Belez

Witam, u mnie była dokładnie taka sama sytuacja. Zmiana opiekuna potem informacja o dodatkowym produkcie za dużo wyższą cenę. Ja nie zdecydowałam się na zakup tego specyfik. Na biosliminie zero efektów po miesiącu. Straszne naciągactwo. Widać że cała procedura jest przemyślana i stosowana wobec klientów. Żenada nawet z tym tekstem że nie było sytuacji aby klient nie był poinformowany o konieczności zakupu dodatkowego preparatu wspomagajacego działanie i zaoferowanie w tej sytuacji dwóch opakowań w cenie jednego w ramach rekompensaty za brak pełnej informacji o kuracji.

@Belez

Szanowna Pani/Szanowny Panie, bardzo nam przykro, że nie jest Pani/Pana usatysfakcjonowana efektami. Efekty zależą od wielu czynników. Zależy nam na tym , żeby pomagać naszym klientom. Prosimy o kontakt na mail reklamacja.suplementy@gmail.com, krótkie opisanie sytuacji , obiecujemy że niezwłocznie zajmiemy się sprawą i znajdziemy rozwiązanie Panią/Pana zadowalające.

jcyran2@gmail.com

Jestem kolejną klientką ,która oczekuje na zwrot 249zł za odesłany towar na adres spółki z dnia 28 czerwca 2021roku.Konsultantka firmy podobno pMaj nie odbiera telefonu ,piszę podobno bo widzę ,że to WARSZAWSKA FIRMA ,która nie ma nic wspólnego z kodeksem dobrych praktyk ,o którym mowa w art2 pkt5 ustawy z dnia23 sierpnia2007r o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym ,Jestem obywatelkom polski i zgodnie z obowiązującym Dziennikiem Ustaw z 30 maja 2014 roku pozycja 827 domagam się zwrotu wydanych pieniędzy ,ponieważ towar odesłałam na co mam potwierdzenie .Podjęłam taką decyzję ,bo tak stanowi prawo mojego kraju.Oświadczam,że nic nie osiągnełam ,mimo,że pani Maj była na bieżąco informowana o braku postępu w moim przypadku ,chociaż reklama produktów zapewniała co innego.Czekam już 2tygodnie na zwrot 249zł na konto podane w pismie razem z odesłanymi produktami.JC

@jcyran2@gmail.com

Szanowny Panie, Zależy nam na tym, żeby pomagać naszym klientom. Prosimy o kontakt na mail reklamacja.suplementy@gmail.com , krótkie opisanie sytuacji , obiecujemy że niezwłocznie zajmiemy się sprawą i znajdziemy rozwiązanie Pana zadowalające.

Steven

Miesiąc temu zamówiłem Amortyzen, a potem jego uzupełnienie. W sumie 7 butelek po 60 szt. Zapewniano mnie o skuteczności z pod nr. tel. 666-900-436. Kiedy zgłosiłem, że nie działa a wręcz odwrotnie są skutki uboczne przestano odbierać telefony lub w trakcie rozmowy rozłączano się. Mam na myśli uszczerbek na zdrowiu. Firma nie podejmuje tematu. Wygląda to wszystko bardzo podejrzanie. Byłbym rad gdyby rozmowy które prowadziłem ktoś z przełożonych wysłuchał (ponoć były nagrywane) i ustosunkował się do moich negatywnych skutków które zgłaszałem.

@Steven

Dzień dobry , Prosimy o kontakt na reklamacja.suplementy@gmail.com , krótkie opisanie sytuacji , obiecujemy że niezwłocznie zajmiemy się sprawą i znajdziemy rozwiązanie Pana zadowalające.

Anita

Kupiłam bioslimin, biorę go od 1 lipca zgodnie zaleceniami. 1 tabletka po śniadaniu, druga po obiedzie. Trzymam się zaleceń podanych przez konsultantkę telefoniczna. W pierwszym tygodniu faktycznie jakby zaczęło się coś ruszać z wagą. Straciłam 1,5 kg. Myślę, że to efekt placebo, sama zaczynając to brać mocno się ograniczyłam jeśli chodzi o jedzenie. Niedługo mijają 3 tygodnie jak to biorę i szczerze powiedziawszy efektów brak - aktualnie 1,5 kg które początkowo straciłam już wróciło. Nie chudnę, nie czuje się żebym miała więcej energii. Zdaje sobie sprawę, że nie ma cudownych tabletek, które spowodują samoczynnie schudnięcie. Mam insulinoopornosc i kupiłam je, żeby wspomogły mi chudnięcie przy w miarę normalnym jedzeniu. Mam dość diet i ciągłego odmierzania posiłków. Wniosek mam jeden: żeby schudnąć nie pomoże żadna magiczna tabletka tylko dieta + ćwiczenia. Za parę dni ma dzwonić do mnie konsultantka (tel co 3 tygodnie). Ciekawe co za kit będzie mi wciskać.

@Anita

kate

jak dokonać zwrotu po przekroczeniu 14 dni.

@kate

Szanowna Pani, Prosimy o kontakt na mail reklamacja.suplementy@gmail.com, krótkie opisanie sytuacji , obiecujemy że niezwłocznie zajmiemy się sprawą i znajdziemy rozwiązanie Panią zadowalające.

Zamówiłam bioslimin jutro ma przyjść paczka ale wnioskując z komentarzy chyba po prostu nie odbiorę paczki. Dzięki za komentarze miałam za 3 miesięczną kuracje zapłacić 410 zł

@Monika

Szanowna Pani, Zależy nam na tym , żeby pomagać naszym klientom. W razie wątpliwości prosimy o kontakt na mail reklamacja.suplementy@gmail.com, krótkie opisanie sytuacji , obiecujemy że niezwłocznie zajmiemy się sprawą i znajdziemy rozwiązanie Panią zadowalające.

Beata

I bardzo dobrze, że przeczytałaś to wszystko przed zapłatą. Ja niestety straciłam 300. Pozdrawiam ????

@Beata

Ewelina

Witam proszę o kontakt z Państwa firmą - pilny kontakt ponieważ chcę ODSTĄPIĆ od umowy, mam do tego prawo wysyłam do Państwa e-maile i nic. Chcę zwrócić produkt i żądam zwrotu kosztów. w trybie pilnym.

@Ewelina

Dzień dobry, Wystarczy napisać na mail reklamacja.suplementy@gmail.com

Beata

Ewa, dostałaś zwrot kasy?

Jerzy

zużyłem już 60 tabl. efekyów brak. Kupiłem drugi flakonik z 60 tabl.ale juź trzeci tydzień od wpłaty blikiem nie mam towaru. Naciagnięto mnie na 97,00 zł. Sprzedawca niepoważny !!!!!!

@Jerzy

Dzień dobry, Nie posiadamy w ofercie "flakoników z tabletkami". Bardzo nam przykro w związku z zaistniałą sytuacją. Pomyłki się zdarzają. Wystarczy napisać na mail reklamacja.suplementy@gmail.com

Welka

Chciałam zamówić bioslimin ale nie dokończyłam zamówienia na stronie. Po prostu z niej wyszłam i wszystko anulowalam, dwa dni później przychodzi mi na e-mail z informacja ze mam przygotować 161 zł a kurier będzie jutro ???? Natychmiast anulowalam zamówienie na stronie. Jakim prawem zealizowaliscie nie istniejące zamówienie? (usunięte przez administratora)

@Welka

Szanowna Pani, Nie posiadamy w swojej ofercie zamówienia w tej cenie. Bardzo proszę o nie przekazywanie nieprawdziwych informacji.

@Welka

Dzień dobry, Bez wypełnienia formularza i zamówienia paczki nie mamy możliwości jej wysłania. W celu wyjaśnienia sytuacji zapraszamy do kontaktu na reklamacja.suplementy@gmail.com.

Ksenia

Poczytaj sobie około 10 różnych stron na temat tego specyfiku. Prawie identyczne same superlatywy, niektóre to nawet źle gramatycznie, z błędami napisane, prawdopodobnie tłumaczenia z internetu. Byłam i jestem jeszcze na razie na tych tabletkach już 17dni i jakoś nie czuję i nie widzę różnicy ani w ubraniach ani w centymetrach ani na wadze. Jak wiele osób bardzo chciałabym schudnąć i jak już pisałam wiem, że nie ma cudu i po paru dniach nie spadnie mi 10 kg, ale to już czas żeby coś drgnelo. Mam nadzieję, że mam zdrowy organizm, ale skoro przeszłam w ostatnim roku 2 operacje to chyba nie do końca. Więcej zrzuciłam przez 1 tydzień w szpitalu (prawie 3kg) na tzw głodówce i kroplówce niż teraz. Tyle, że potem wróciłam do wagi nie z efektu jojo, ale z konieczności żeby organizm zdrowiał i się goiło po operacjach. Moje doświadczenie z tymi tabletkami jest nieciekawe i jestem coraz bardziej sceptyczna. Biorę je już tylko po to żeby wybrać do końca a potem nie '' nie pluc sobie w brodę '' i nie zastanawiać się, co by było gdbym ich nie brała. Jeśli po miesiącu będzie bez zmian to znaczy, że nie warto się w to bawić.

GOSIA

Zakupiłam 60 tabletek za 89 zł bardzo żałuję nawet tych pieniędzy, innym klientom wcisnęli 60 tabletek za 200 zł . NIE POLECAM NIE DAJCIE SIĘ !!!!!!?

Ja Cek

Mam identyczną sytuację! Do tego nie mogę znaleźć żadnego kontaktu! Ani adresu, ani maila, ani telefonu. Też doczekam do 30 dnia i, jak w ich ofercie, odeślę puste opakowanie z żądaniem zwrotu pieniędzy. Tylko na jaki adres...?!

Niezadowolona

Potwierdzam Pani opinię. Produkt zupełnie nie działa,pomimo stosowania zaleceń. Strata czasu i pieniędzy. Nie nabierajcie się na miłe rozmowy z konsultantkami,produkt zupełnie nieskuteczny.

@GOSIA

Dzień dobry , Nie posiadamy produktów w takich cenach ani tabletek. Bardzo proszę nie wprowadzanie w błąd. W celu wyjaśnienia sytuacji zapraszamy do kontaktu na reklamacja.suplementy@gmail.com.

@Ja Cek

Dzień dobry, W celu wyjaśnienia sytuacji zapraszamy do kontaktu na reklamacja.suplementy@gmail.com. wszystkie dane kontaktowe zawsze są dostępne w regulaminie.

@Niezadowolona

Nela

Kilka miesięcy temu było zapotrzebowanie na etat specjalisty ds. obsługi klienta, ale wymagany był język słowacki. Czy znając język bardzo dobrze można z wejścia zarobić te 10 tyś? Rodzaj umowy można dowolnie wybrać, bo w ogłoszeniu była podana uop oraz zleceniówka?

Pomogli schudnąć, dla mnie ok

Renia

Mile wspominam kontakt z firmą

Zostaw merytoryczną opinię o Profit Box Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Profit Box Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profit Box Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profit Box Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Profit Box Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Żurawia 32/34
    00-515 Warszawa