Opinie o Mari Access Solution Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mari Access Solution Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mari Access Solution Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mari Access Solution Sp. z o.o. w Gdańsk

Tati Nowy wpis

Wpis pod tytułem "firma zawsze staję po stronie pracownika "nie powiem, dość motywujący. Trzy miesiące temu do swojego teamu firma potrzebowała koordynatora projektów. Praca dwa tygodnie w biurze w Polsce, dwa tygodnie w delegacji. Delegacje są zagraniczne? Co podczas takich wyjazdów zapewnia pracodawca, nocleg, wyżywienie? Coś jeszcze? Konkurencyjne wynagrodzenie, to jakie wynagrodzenie? Jestem ciekaw konkretnych kwot.

Lafek13 Nowy wpis

Firma zawsze stoi po stronie pracownika, zapewnia wszystko co niezbędne do pracy z terminowym wynagrodzeniem włącznie. Jesli jesteś zdecydowany pracować, to jest odpowiednie miejsce. Mieszkania oraz transport do pracy jest zapewniony. Wątpię, że ktokolwiek na forum będzie informował na temat stawek, radzę się kontaktować i rozmawiać. Ja jestem zadowolony !!!

Hanna Nowy wpis

Mój facet zainteresował się ofertą na brygadzistę ale ciekawi nas czy po okresie próbnym można liczyć na umowę o pracę? Bo wpisana jest tam umowa zlecenie. Jak to wygląda? Poza tym czy szefostwo w porządku?

Szukam pracy w mieście Stuttgart. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 4300 PLN. Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Mari Access Solution Sp. z o.o.?

Rusztowaniowiec Nowy wpis

Niemcy i PLN? Aha, ciekawe masz oczekiwania :D Można.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mari Access Solution Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Monter rusztowań / pomocnik montera ( z doświadczeniem) powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Koordynator w firmie Mari Access Solution Sp. z o.o.. Czy mogę liczyć na 4400 , jeśli chcę pracować na Koordynator?

Pewnie zależy od Twoich umiejętności :) można negocjować

Krystyna
@Kandydat

No to fajnie, że negocjować można tylko żeby potem nie było, że się kwotę nieadekwatną podało. ;) A na co jeszcze patrzą w razie czego podczas rekrutacji, tylko doświadczenie czy coś jeszcze wpada im w oko?

Mari Access Solution Sp. z o.o. szukała niedawno pracowników w mieście Gdańsk. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

jerzy

witam dla mnie to (usunięte przez administratora) nie placa km warunki mieszkkaniowe tragedia dla zainteresowanych moge wyslac zdjecia moj tel 730392371

R
@jerzy

Jakie kilometrówki? Facet masz przejazd Pl-Be i Be-Pl zapewniane. Dojazd do pracy zapewnianie. Mieszkania oczywiście wszyscy wiemy że luksusów nie ma ale mi akurat nie przeszkadza i jest ok. Naprawdę w dużo gorszych warunkach mieszkałem? Czego potrzebujesz sauny? Jacuzzi? 90% tych krzykaczy to lesery na robocie. Wszyscy opowiadają co nie budowali, wieszaki, świeczki a tak naprawdę to rygle podawali. Weź gościu przestań ściemniać

Aleksandra
@R

Mnie trochę zaniepokoiło to narzekanie na warunki mieszkaniowe. Możecie jakoś opisać? Czysto? Dostęp do łazienki i kuchni jest?

@R

Facet km należy płacić przestań pisac bzdury miałem mieć pokój a nie spać w salonie kasę biorą to nie spęd zastanów się zanim napiszesz bzdury

scaffolder

Ja nie narzekam - dobry kontakt z szefami , pieniadze na czas , nie ma strasznych spoznien . Robota jak robota raz lepsza raz gorsza , ale pracowac trzeba ;) Pozdrowka dla Wisniowych

Barbara
@scaffolder

to czym jest ta gorsza robota w takim razie? :D czym się różni od tej lepszej ?

Olek

@scaffolder Robota fajna , robic trzeba - dobrze , ze Gruzji się szefowie pozbyli , bo Ci to nie chcieli nic robic tylko kase zarabiac. Pozdrawiam chlopakow w polsce i na zachodzie. Wisniowi rzadza ;)

Pracownik belgia

Szczerze mogę polecić firmę. Ani razu nie zdażyło się żebym nie dostał wynagrodzenia. Przejazdy opłacone, auta na miejscu dostępne.Mieszkania przez firmę zapewnione, każdy pracownik posiada jednoosobowy pokój. Wystarczy chodzić do pracy i wykonywać swój zawód za które dostaje się wynagrodzenie. Większość internetowych znawców miało poniedziałki wolne bo weekend za krótki przez co firma dostawała karę za zbyt niską ilość osób na kontrakcie w firmie dla której wykonywana była usługa, ponadto (usunięte przez administratora) i bród na mieszkaniu za które firma dostawała kary od właściciela mieszkania.

Poszukuję pracy jako Monter w mieście Szczecin. Do jakich firm warto się zgłosić? Ile można zarobić? Czy Mari Access Solution Sp. z o.o. to dobry wybór?

jerzy

omijaj takie biura klamia mieszkania tragedia musialem spac w salonie

jerzy

FIRMA WYSYLA LUDZI DO PRACY W HOLANDII WARUNKI TRAGICZNE MOGE UDOSTEPNIC ZDJECIA POPROSILEM O ZAPLATE ZA OSTATNI TYDZIEN MIALO BYC DZIS TAK OSWIADCZYLA KSIEGOWA KLAMALA MIMO MOICH PROSB O ZAPLATE TA PANI KLAMALA MAM NA TO DOWODY W POSTACI SMS OBECNIE POINFORMUJE O WARUNKACH MIESZKANIOWYCH GEEMENTE NIE POLECAM NIKOMU TEGO BIURA POSREDNICTWA PRACY

Robert

Chciałbym wiedzieć, czy firma Mari Access Solution przyjmuje studentów na praktyki albo na staże? Można nauczyć się zawodu i mieć elastyczny grafik, żeby naukę łączyć z pracą? Jakie w ogóle są warunki takich praktyk?

Zostaw merytoryczną opinię o Mari Access Solution Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Mari Access Solution Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mari Access Solution Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mari Access Solution Sp. z o.o.?

Mari Access Solution Sp. z o.o.
  • Al. Legionów 14 lok. 7
    80-441 Gdańsk

Mari Access Solution Sp. z o.o.