Opinie o Grupa GT Ochrona Sp. z o. o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa GT Ochrona Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa GT Ochrona Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa GT Ochrona Sp. z o. o. w Kielce

Pracownik Nowy wpis

W firmie niestety źle się dzieje, chaos coraz większy, w dodatku nietrafione decyzje dotyczące awansów, zwłaszcza osoby, która została delegowana na stanowisko kierownicze, ma zarządzać ludźmi, a jest osobą niezwykle konfliktową, na pieńku ma z połową firmy co najmniej.

Pracownik byly Nowy wpis

Ciezko mi uwierzyc w te opinie. Pracowalem w GT 2 lata. Kasa zawsze byla na czas, czesto z gorka " premi" ? Sam nie wiem ale nigdy nie mniej. Pracowalo nas 9 osob i nie bylo nikogo z grupa. Umowa nyla zlecenie ale zadko spotykane ze bylo wszystko odprowadzane skladki i remula byla kazdego miesiaca. Moze warto by bylo dzwonic do kierownictwa w razie jakis nie prawidlowosci? Jak dla mnie firma 10/10 . Nie obchodzi mnie co mysla inni- zaraz posypia sie komy ze moze z biura jestem itd

Serwisant

Omijajcie tą firmę z daleka,(usunięte przez administratora) wyzysk na każdym kroku. Zatrudniają tylko osoby z niepełnosprawnością. Wynagrodzenie płacone z dwóch źródeł, tak żeby omijać podatki. W jednej firmie masz umowę o prace w drugiej zlecenie… Omijajcie, szkoda waszego czasu i nerwów. Kadra zarządzająca ma wszystko gdzieś, właściciel firmy tak samo.

Kielczanin Nowy wpis
@Serwisant

Czy to prawda że rządzą księża?

Marzena Nowy wpis
@Kielczanin

Serio księża? Ale w jakim sensie, o co chodzi? Skąd masz takie informacje? :O Chyba nie księża założyli sobie firmę ;)

Małoznaczacy

Firma nastawiona na wyzysk z osób niepełnosprawnych, okres próbny i aut...następna osoba okres próbny i aut tylko aby wziąć dofinansowanie, a osoba ma uzupełniać książkę korespondencji i na tym zakres się kończy, przy rozdzielaniu nowych zakresów obowiązków osoba niepełnosprawna jest pomijania i brana za osobę nieporadną, decyzje i ocena pracownika odbywa się za plecami, a pracownik niepełnosprawny żyje w błogiej nieświadomości że jest ok

Bożena
@Małoznaczacy

Czyli w pewnym sensie nawet nie każą im tu zbytnio pracować? To nawet lepiej niż gdyby mieli kazać im się przepracowywać?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Grupa GT Ochrona Sp. z o. o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
dlaczego

Na razie pracy w tej firmie Nie Ma , zresztą nie chcą zatrudniać ludzi w wieku 50 +

Jerzy
@dlaczego

I jak się niby tłumaczą z tego że nie chcą osób po pięćdziesiątce?

Hans
@Jerzy

A czemu mają tłumaczyć

lukaniunio
@dlaczego

Na całe szczęście :)

Szymon
@Hans

Bo nie można nikogo dyskryminować ze względu na wiek. Taki pracownik z doświadczeniem jest czasem wydajniejszy niż młody którego trzeba przyuczać. Nie sądzisz?

Stefan

Jakie mają wymagania co do fizyczności? Testują w jakiś sposób siłę, zwinność?

Stachu
@Stefan

NAjlepszym pracownkiem dla grupy GT na stanowisku OF lub pracownik patrolu to taki, który ma orzeczenie o niepełnosprawnosci. Wiec to juz mówi samo za siebie.

Lolek

@Stefan też mnie interesuje czy wymagają dużej sprawności ?

Lulasiewicz A
@Lolek

Po co pytac sie ludzi na forum ? Zadzwon do firmy i bedziesz wiedziec. Pozdrawiam

Dawid
@Lulasiewicz A

Pytania na forum są dobre, ponieważ z uzyskanych odpowiedzi mogą skorzystać osoby, które w przyszłości będą aplikowały do pracy w firmie Grupa GT Ochrona. Ja szukam informacji o tym, czy od nowego roku stawki wynagrodzenia uległy może zmianie?

Lukasiewicz A

Zakonczylo mi sie wielo miesieczne zlecenie w firmie GT. Pracowalem w kilku firmach ochroniarskich ale w zadnej tak dobrze mi sie nie pracowalo jak w GT. Kiedy sie konczylo zlecenie to az zal czlowiekowi bylo ze czas sie porzegnac z takim fajnym kierownictwem i praca w GT.

Kamil

Ta firma to żart. Pracowałem tam dwa miesiące z czego pieniądze za pierwszy miesiąc dostałem długo po skończeniu u nich pracy, pieniędzy za drugi miesiąc dostałem 200zł i telefon do kierownika nagle zamilkł. Odezwał się dopiero kiedy po miesiącu wysłałem mu wezwanie do zapłaty mówiąc "Przepraszam że nie odbierałem, ale byłem zajęty". Po rozmowie z jego pracownikami usłyszałem opinię, że: "Czasami zdarza mu się zapomnieć zapłacić". Bardzo ciekawe zważywszy na to, że o innych pracownikach nie zapomniał, a co więcej ma w swojej firmie cały dział poświęcony księgowości. Wytoczyłem mu proces cywilny który obecnie jest w toku.

Bartosz

Jest jakiś powód, że przestaliście zamieszczać opinie i informacje na wątku?

Konrad

Grupa GT to jedna z czołowych firm w branży. Myślę, że niektórym nie odpowiada praca i dlatego tak oskarżają!

szopik

no to skoro to firma córka tak znanej spółki to chyba ludzie nie powinni narzekać na pracę w tym miejscu... a tu jak się okazuje niestety to nie jest taka oczywista sprawa patrząc co momentami ludzie wypisują na tym forum. Mam nadzieję , że większość tych wpisów mija się jednak z prawdą. Ktoś może napisać o nich coś dobrego?

mały
@szopik

Jak można mówić o standardzie usług, skoro pozyskują obiekty i pod zlecają je innym firmom, i jaki to standard.

@mały

No chyba nie,jak juz, to odwrotnie.GT jest podwykonawcą piecdziesieciu innych firm, ktore nie maja patrolu na danym obszarze.Zajezdza swoich pracownikow, a kase bierze od kazdej z tych firm, za to, ze dla nich jezdza na alarmy.

Iza

Został ogłoszony nabór na stanowisko pracownik centrum monitorowania w Grupa GT - ochrona. Pod tym linkiem zapoznacie się ze szczegółami tej oferty http://grupagt.pl/praca/ Pracodawca zapewnia zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i m.in. możliwość ciągłego rozwoju zawodowego. Co sądzicie o takim stanowisko w tej firmie? Może ktoś z Was pracuje w tym dziale firmy i mógłby opisać jego specyfikę?

to jest syf a nie firma

Ten z bmw

Witam ochrona bez kultury i stosuję się do stereotypów "zaczęła się rzucać o rejestrację samochodu" same gbury i prostaki hotel viktoria Ostrowiec obsługa okej ale ochrona to porazka

Iza

@3e4r wspomniałeś, że jesteś zainteresowany pracą w Grupa GT - ochrona. Czy aplikowałeś na wymienione w Twoim komentarzu stanowisko? Jeżeli jesteś już pracownikiem tej firmy, to w ramach odświeżenia informacji o tym pracodawcy na tym forum, mógłbyś opisać zaproponowane przez niego warunki zatrudnienia?

3e4r

@ofert ale o jakim stanowisku piszecie? bo ja sie zastanwiam nad praca jako pracownik biurowy w Kielcach wymagaja komunikatywności i umiejętności współpracy z klientami

shimano

Nigo,tak naprawdę swój profil mam ustalony.Nie ma mowy o zakładaniu swojej działalności,nigdy na to nie pójdę

shimano

Hej Szopik.Serdecznie dziękuję za odpowiedź.Jestem w pełni świadomy wyzwaniu jakie być może stanie przedemną.Konkurencja w każdej branży jest ogromna ja jednak bardzo lubię nowe wyzwania. Pozdrawiam

shimano

Dzień dobry.Zwracam się do Was z ogromną prośbą,a zarazem pytaniem.Czy ktoś z Was pracuje lub pracował w Grupie GT na stanowisku przedstawiciela handlowego.Proszę o opinię czy warto inwestować swój czas.pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa GT Ochrona Sp. z o. o. - Kielce

• Jak się pracuje w Grupa GT Ochrona Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa GT Ochrona Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa GT Ochrona Sp. z o. o.?

Grupa GT Ochrona Sp. z o. o.
2.9/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Chałubińskiego 42
    25-619 Kielce

Grupa GT Ochrona Sp. z o. o.