Opinie o Willihaus Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Willihaus Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Willihaus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Willihaus Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

need Nowy wpis

cóż można napisać... Praca na akord, czasem praca do 22 godziny bo terminy i trzeba skończyć. Pseudo "Szef folksdojcz" siedzi w Polsce , wysyła syna jako dowodzącego. Syn zna się Tyle ile ojciec go nauczył. Na budowę, pierwsza ekipa montuje domy z prefabrykatów, druga zajmuje się wełnami, regipsami etc. Oczywiście tam nic nie pasuje i trzeba poprawiać,a czas leci. Brak podstawowych narzędzi, żeby uciąć coś prosto w drzewie to mają lisicę albo piłe motorową i musi być prosto! Praca wewnątrz jak i na zewnątrz + dach. Oczywiście syn właściciela nie wejdzie bo otyły, więc trzeba sobie radzić samemu. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to część na konto , po resztę trzeba specjalnie jechać do biura. Są godziny na domy. przykładowo 650 godzin na dom do podziału na pięć osób o ile się wyrobisz. Zatem np wyszło po 110 godzin na głowę a stawka na umówię jest 12.34 euro to wypłaty zawsze równe tzn 1200. Nie dostaje się tak payslip , ani pasków niewiadomo nic. Jeżeli chodzi o zakwaterowanie, to wszyscy śpią w jednym pokoju, raz się zdarzyło że mieliśmy oddzielne. Jak ktoś się wybiera to polecam kupić sobie jakieś stopery co tłumią dźwięk 130 decybeli bo syn właściciela ma bezdech senny i głośno chrapię, ciężko jest spać po nocach.

Przestrzegam przed firma. W biurze stawka godzinowa. Po zajechaniu na budowe okazuje sie ze pracujemy na akord godzinowy. Tzn. Dana robota zakontraktowana na 30 h robisz ja 60 h (bo nie da sie mega szybciej) czyli jedna dniowke robisz za darmo. Wszystkie godziny do podziału na ilosc osob pracujacych. Uwazajcie nie dajcie sie wkopac. Zarobicie polowe czyli robiac tam po 12 h faktycznie wychidzi dniowka 6 h. Uwazajcie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Willihaus Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

Firma Willihaus Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Dam pracę, Tarnowskie Góry - Styczeń 2024
  • PRACOWNIK BUDOWLANY - MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH, Tarnowskie Góry - Październik 2022
  • Zatrudnię, Tarnowskie Góry - Sierpień 2022
  • Pracownik budowlany, Tarnowskie Góry - Sierpień 2022
  • Monter konstrukcji budowlanych, Tarnowskie Góry - Czerwiec 2022
  • Pracownik Budowlany, Tarnowskie Góry - Czerwiec 2022
  • MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH, Tarnowskie Góry - Październik 2021
  • DEKARZ, Tarnowskie Góry - Październik 2021
  • Pracownik ogólnobudowlany, Niemcy - Wrzesień 2021

Czy pracujesz w firmie Willihaus Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Willihaus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Willihaus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Willihaus Sp. z o.o.
  • Towarowa 1 lok. 308