Opinie o Blue Ocean Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Blue Ocean Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Blue Ocean Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue Ocean Sp. z o.o. w Piaseczno

Dlaczego administrator usuwa wystawione opinie o firmie?

Dominik
@Anonim

Każdą opinię można usunąć :) Poniżej info z FAQ dla pracodawców: 7. Nie zgadzam się, aby na GoWork.pl pojawiły się jakiekolwiek opinie o mojej firmie. Czy mogę usunąć cały wątek? Nie. Prawo do wolności wypowiedzi to jedno z praw umocowanych w Konstytucji, a co za tym idzie, każdy może dowolnie wypowiadać się – także w internecie – na dowolny temat, w tym na temat Państwa firmy. Oczywiście, żadna wypowiedź nie może naruszać praw osób trzecich, a to ostatnie podlega już konkretnej ochronie. Środki do niej zapewniane są także przez GoWork.pl (zob. pytanie 6).

2 lata temu to przypadkiem w pewnym sensie nie są potencjalnie stare dzieje? Teraz jak szukają do siebie specjalisty ds. obsługi klienta B2B to jak współpraca może przebiegać? Czy są osoby pracujące od lat? mam doświadczenie i może pójdę jeszcze na rozmowę

Dlaczego administrator usuwa wystawione opinie o firmie?

Dominik Nowy wpis
@Anonim

Hej, jak tam urodziny pieska? Jakoś jeszcze z rok temu o nich wspominali, wiec po drodze były kolejne? I czy tym razem jakiś profit pracownikom przy tym wpadł? Chwila wolnego? :D Chciałam po prostu sprawdzić czy są do was jakieś oferty, ale żadnej nie widziałam na stronie, czy zespól będzie w najbliższym czasie powiększany?

Adi321

Brak szacunku do pracowników przez „prezesa”. Najważniejszy pies. Omijajcie szerokim łukiem.

@Adi321

Jaki znowu pies? I o jakie zachowania prezesa chodzi?

@Zuzanna

Pies to takie zwierzę ;) Lepiej traktuje psa niż człowieka. Dla niego ludzie to zero!!!

@Anonim

A tego to nie wiem, ale czy to nie za ostre stwierdzenie troszkę?

Ty
@Adi321

Prawda to niestety. Prezes zagroził zwolnieniem, jeśli nie będzie się wychodzić na spacer z jego psem… Oprócz tego krzyki na pracowników nie są tu niczym rzadkim

Ty
@Zuzanna

Nie, cała firma była światkiem jak stwierdził, że na pierwszym miejscu jest on (prezes), później pies, a dopiero na szarym końcu pracownicy. Brzmi to jak słaby żart, ale niestety nim nie jest

@Ty

No to może ma nie za dobre poczucie humoru i serio w formie żartu to powiedział? Nie potrafię sobie wyobrazić takiej szczerej deklaracji przed całą firmą

Ell
@Zuzanna

Niestety to nie był żart bo towarzyszył temu krzyk. Wiem jak to abstrakcyjnie brzmi, ale takie (usunięte przez administratora)dzieją się w tym miejscu cały czas.. to nie jest odosobniony przypadek

@Ell

No dokładnie jest tak jak piszesz odnośnie tej całej abstrakcji, dlatego komuś z zewnątrz trudno raczej w to uwierzyć. A to jeszcze jakieś grosze były? Generalne mimo wszystko widzę, że większość co tu opinie pisała wciąż tu pracuje, więc chyba w miarę jednak znośnie jest jeśli o pracę chodzi?

Qwerty
@Adi321

Mało tego, w firmie obchodzone są urodziny psa, na których jest normalnie tort... (usunięte przez administratora)

Bludolfin Nowy wpis
@Qwerty

A nie smakował Ci tort? Wg mnie akurat to jest przesadzone. Też mam zwierzaka i kupuję mu prezenty pod choinkę ;)

Czy po rozmowie w Blue Ocean Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Spedytor Drogowy (FTL)
Logart Sp. z o.o.

Zuzanna

A odbywało się to chociaż w godzinach pracy? I co w nic było, że aż takie ciężkie?

Pisał ktoś niżej o konieczności multitastingu że osoby dostają obowiązki nie ze swojej dziedziny. Czy firma nie chce zatrudnić nowych osób, czy zwyczajnie nie ma na to środków, a prace ktoś musi zrobić?

Ktosss
@Anna

Nie ufają magazynierom, a nie chcą płacić za dodatkowego pracownika odpowiedzialnego za pilnowanie porządku na magazynie

@Ktosss

Nie ufają magazynierom? Ale to tam nie ma jakiś audytów, kamer i innych procedur kontroli?

Ilona
@Ktosss

A czym jest spowodowany ten brak zaufania?

Agnieszka

Pracowałam, ponad rok czasu na stanowisku (usunięte przez administratora) Samego zakresu obowiązków nie będę przestawiać bo wiele osób zna, ale jeżeli liczy ktoś, że będzie on zapisany w umowie lub regulaminie stanowiska pracy to jest w błędzie. Czasu pracy też nie ma, a jako region masz wpisaną całą Polskę (by firma nie musiała płacić diety itd). Czy możesz wziąć nocleg, pewnie, ale czy jest Ci to potrzebne- nie sądzę. Ja pewnie jeszcze nie raz tu coś skrobnę o firmie, ponieważ odeszłam przede wszystkim na zespół współpracowników, brak kluczowych wartości którymi firma się kieruje w stosunku do pracowników, brak kompetencji osób na poszczególnych stanowiskach i nagminne intrygi.. Większość zespołu konstruktywną krytykę traktuje jako aferę i robią gigantyczny szum w okół własnej osoby jakie to są pokrzywdzone, jak bardzo chcą odejść z firmy, a są więcej niż 3 lata, 4 lata itd. Kiedyś (usunięte przez administratora)skomentował,"że ktoś mnie nie lubi" i pewnie dlatego tak ze mną ta osoba "niegrzecznie rozmawia". Serio ktoś myśli, że ja przyszłam do firmy bo nie mam znajomych/przyjaciół? To błąd, ja przyszłam do firmy zrobić kasę dla niej, dla siebie (są budżety i premie), a dział (usunięte przez administratora)jest dla mnie, a nie ja dla niego i albo weźmie sobie informacje do serca od Naszych kontrahentów, albo już teraz może się pakować bo te ponad 30 marek "premium" nie uciągną tego statku. Co mnie najczęściej żenowało? zasób słów- dla działu (usunięte przez administratora), niby kreatywnego wszystko było fajne, miękkie, piękne, milusie itd. W dzisiejszych czasach, łatwo sprawdzić działania w social mediach. Jaki jest kontent, jak potrafi firma określać priorytety zadań.. Jeżeli szukasz firmy, żeby się rozwinąć, ale masz odrobinę szacunku do samego siebie, czasu jaki poświęcasz na pracę oraz pod jaką firmą się podpisujesz - to nie aplikuj. Dlaczego byłam tu rok? Ponieważ trzymał mnie zakaz konkurencji po poprzedniej firmie, ale w idealnym momencie odeszłam. Dla całej firmy był to szok, że potrafiłam poinformować 2 tygodnie wcześniej wszystkich, że bede składać wypowiedzenie, że chce skrupulatnie zamknąć rozpoczęte tematy i przekazać dobrze teren następcom. (usunięte przez administratora)skomentował to na forum: ja nie składam wypowiedzenia, ale na pewno zrobiłabym to po cichu- czyli zostawiła wszystkich na lodzie (usunięte przez administratora) tak jak ostatnio się to stało z właśnie jej pracownikiem (usunięte przez administratora). Odeszła nagle, wcześniej podobna sytuacja była z (usunięte przez administratora)i tak można wymieniać.. Kiedyś na pewno przybliżę jeszcze tu kilka osób z okresu mojej pracy dla tej firmy, które "zasługują" na oddzielny post. Jak się czuje po miesiącu od odejścia z BLUE OCEAN ? Znacznie lepiej i przede wszystkim trzymam kciuki za osoby, które wiem, że są na etapie odejścia z firmy.

Daniel

Dzieńdobry kupiłem dziś nr1 Lego® BATMAN® z 2022 r W zestawie był batmobil, niestety byłem bardzo zawiedziony ponieważ w saszetce w, której była zabawka brakowało 1 klocka. Pozdrawiam.

Blue Ocean
@Daniel

Nasza firma nigdy nie sprzedawała zestawów Lego Batman. Niesłuszna opinia. Prawdopodobnie pisząca osoba pomyliła naszą firmę z inną firmą o podobnej nazwie

Ilona

Widzę informacje, że nie ma jasnych zasad co do warunków współpracy. Zastanawiam się z czego to wynika. Czy można liczyć na umowę od pierwszych dni pracy, gdzie jest jasno napisane czarno na białym, czego się wymaga?

Oll
@Ilona

Tak, ale i tak cię oddeleguja do innych działań których nie ma w umówię np pracy na magazynie

@Oll

Niby nie fair, ale w sumie jak nie ma nic do roboty to teoretycznie lepiej niż gdyby kazali pójść do domu i nie zapłacić za pracę? A ktoś tak właściwie próbował się może przeciwko temu buntować?

Jeremi

Będzie dobrze o ile będziemy dobrze pracowali bo tylko wtedy docenia się firmę a firma pracownika.

Ale Jeremi
@Jeremi

Co to znaczy dobrze pracować? Znasz swoje zadania i zakres obowiązków i wyplate. A jeżeli otrzymasz dodatkowy obowiązek np. schodzenie na magazyn i obklejanie kodami zabawek, zaniedbując swoją podstawową funkcję i do tego robią sie nadgodziny??? To jak powinna firma docenic pracowinka za dodatkową pomoc poza zakresem??? Takie sytuacje tu są nagminne, chcesz tu pracować przygotuj sie na MULTITASKING.

Ktos
@Ale Jeremi

Czy wypłacane jest wynagrodzenie za nadgodziny lub odbierane w innym terminie? Jak często zdarzają się nadgodziny? Jaka jest atmosfera pracy?

słabo_Karol

Produkty oferowane przez firmę są wyjątkowe, premium asortyment dziecięcy, ale co z tego. Dział BOK kompletnie nieodpowiedzialny, brak jasnych zasad współpracy "z góry". Wszystko zmienia się wraz z humorkiem Prezesa albo fazą księżyca. Nie wiadomo czy dziś odpowiadasz przed panem, czy pania? Kto pełni jakie obowiązki? Wszyscy są od wszystkiego, niczego się nie dowiesz, spychologia i nieodbieranie telefonów. Atmosfera - koszmar, podbieranie klientów, jeden ci się liczy do premii, ten się nie liczy. Z regionu wyjęte premium sklepy bo to klient biura.....WTF??? Klient traktowany jak wróg firmy BlueOcean. Moje odczucie? Praca TYLKO dla PANÓW SINGLI bo to oni są godni na poważną rozmowę z właścicielem, kobiety w tej firmie traktowane jak sz***y.

@słabo_Karol

A możesz napisać na jakim stanowisku pracowałeś i jak długo ?

Ktoś
@słabo_Karol

Czym przejawia się to traktowanie kobiet?

Kinga

A na obsłudze klienta jest dużo obowiązków ?

@Kinga

Dużo

Marianna

Cześć. Czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta? Czy jest tutaj ktoś kto pracuje/ pracował na takim stanowisku ?

hej, właśnie idę na rozmowę na stanowisko koordynatora regionalnego. Po wypowiedziach byłych pracowników kompletnie mi się odechciewa. Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie ? I czy ktoś z Was podpowie jak wygląda praca na powyższym stanowisku ? z góry dziękuję

Były
@Anna

Na poczatku jest OK. Pozniej dowiesz sie, kto wypada Ci z regionu z kim NIE mozesz handlowac bo daje na rynek z niską cene. W tym czasie Smyk na necie robi co chce i nikt mu sie niesprzeciwi. Praca w terenie, spanie po hotelach i polecam zagarnąć przynajmniej z 5 wojewodztw. Spory obrot na fajniejszych skepach. Na 3 wojewodztwach nie znajdziesz tyle sklepów PREMIUM zeby sprzedac ok 70k -. 90k miesiecznie. Nie wiem jaka daja teraz podstawę my mieliśmy od 3000 - 4000 tys. + 2 albo 3 % W tej kwestii nie moglismy narzekac jako PH.

były-pracownik2

No niestety NIE POLECAM. Chyba że lubisz być poniżany słownie lub tolerujesz epitety i porównania.....na forum całego biura, łapanie za słówka i przeinaczanie wypowiedzi, nie dotrzymywanie ustaleń itp. I klika biurowa ,,,,, i tak nie wygrasz niezależnie od chęci. I pamietaj jak klienta wyrwie biuro nawet gdy masz super układy i możliwości to i tak przepadło.

-koronka

(usunięte przez administratora) Obiecuje jedno, robi drugie. Brak poszanowania dla pracownika a tym bardziej dla rodziców!!!! Praca dla osób nie posiadających dzieci/rodzin.Wynegocjowane fajne wynagrodzenie - okupione jest masą pretensji i fanaberii Prezesa. Produkty oferowane przez firmę są OK. Nie polecam.

@-koronka

Całkowicie się zgadzam.

były_pracownik

Firma dla ludzi uległych oraz tych, którzy są w stanie zaakceptować regularne krzyki, obelgi oraz "humory" Pana (usunięte przez administratora) Produkty są świetne, natomiast atmosfera w firmie jest fatalna, m.in. przez zachowanie pracownic, które pracują w BO od dłuższego czasu. Serdecznie odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Blue Ocean Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Blue Ocean Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Blue Ocean Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blue Ocean Sp. z o.o.?

Blue Ocean Sp. z o.o.