Opinie o Przedsiębiorstwo Remontowo Usługowe Mega Rem Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Remontowo Usługowe Mega Rem Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Remontowo Usługowe Mega Rem Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Remontowo Usługowe Mega Rem Sp. z o.o. w Kraków

GalAnonim Nowy wpis

Uważam że firma zasłużyła na swoją złą opinię w sieci. Nie wypłacanie świadczeń oraz umówionych przy świadkach pieniędzy za zlecenia dodatkowych pracy nie ujętych w ogólnym angażu (zaznaczam że ludzie mają stosowne uprawnienia do wykonywania tych prac) to tylko wierzchołek góry lodowej tej firmy. Nie przestrzeganie odpowiedniego poziomu BHP dla niebezpiecznych pracy. Kierownicy, dyrektorzy jak i prezes prze rzucają się na zmianę odpowiedzialnością przez kilka miesięcy a na koniec prezes zamraża wszystkim premie dodatkowe (Gdzie wedle ustaleń zaległości miały zostać wypłacone w premii dodatkowej ) po czy wyjeżdża na wakacje i zrzuca odpowiedzialność na dyrektora. Państwowa inspekcja pracy nie wykazuje żadnych niedogodności i tak dalej. Wszyscy grają do jednej bramki i kogo by nie wezwano do kontroli to o dziwo nie znajduje nic. Ludzie pracują w stresie, nie szanuje się ich życia i zdrowia. (Widzę w jakich warunkach nie raz pracują ludzie ) dramat. Proponuję trzymać się z daleka od firm ugryź i uduś.

Nick Nowy wpis
@GalAnonim

A kto nie przestrzega tego BHP? Ty czy pracodawca? U nas za nie przestrzeganie BHP są kary, a nie nagrody.

TEVA Nowy wpis

Zapraszamy do TEVA Krakow 5000 brutto na start , premia roczna 10% rocznych zarobków , premia świąteczna 4800 brutto - dla pracowników bez doświadczenia na start.

Ja Nowy wpis
@TEVA

5000 zł to szału nie ma

Piszą krytyczne uwagi z tego roku nieudacznicy i lenie! Średnie zarobki to ponad 8 000 zł ! Dla tych co pracują i chcą pracować. Firma zatrudniła w tym roku ponad 50 nowych pracowników a piszą bzdury malkontenci i nikt ich nie trzyma niech idą tam gdzie im zapłacą za nieróbstwo więcej !

Na chwilę obecną stawki 3000-3500 brutto. Dla niektórych mogło być więcej no ale niestety prezes obciął i nie zgodził się. Cytując jego słowa które czasami padają: ,,Ja waszych pieniędzy nie widzę" . Chcąc powiedzieć chyba nie widzi, nie liczy i w ogóle go nie interesują. Ludzie wyspecjalizowani pod dana dziedzinę a momentami rzucani wszędzie bo co priorytetowe to ,,idź z Nimi i rób". Nie istotne że ministrantów pełno, a robi tylko garstka. Zarządzać prawie nikt nie umie. Za roboty oprócz elektrowni to nie widać i nie chce się nawet startować. Ino układy w EC i kropka. Podsumowując to fakt że więcej emerytów bo nie mają już nic do stracenia i muszą dociągnąć i im to wystarczy. A dla kogoś nowego, młodego, zdolnego to ciężki los. No ale wymagań nie ma zbytnio dużych więc nie dziwne że takie stawki. Tylko szkoda że za niełatwą, wymagającą pracę bez premii i innych dodatków dostajesz 2100zł. A premia to taki bat na psa. Jak jesteś grzeczny to dostaniesz. Jak pyskujesz i jesteś niewygodny to Ci obetną i możesz sobie szczekać. A w innych firmach jak masz podobne kwalifikacje i większą odpowiedzialność to bez łaski dają 5000brutto.

Julia

Słabo faktycznie z tymi zarobkami skoro uważasz, że w innych firmach lepiej płacą. A ta premia to już całkiem brzmi jakoś nie najpewniej, skoro otrzymywanie jej ujmujesz jako bat dla psa. :/ To ona ile tak właściwie wynosi?

@Julia

Jeśli podstawy miałem 3010brutto + premia - netto wahało się od 2600-3300. Obecnie 3500brutto + premia - netto dosłownie tak samo lub troszkę gorzej. To w tym nie ma logiki. Jak tylko będziesz się buntować, chodzić na L4, mieć swoje zdanie to premii się nie ujrzy albo będzie mierna. Nawet jeśli człowiek będzie poświęcać siebie, swój czas, to i tak wiele nie wskóra, tylko utrzyma premie na swoim miejscu. Ostatnio byłem na nadgodzinach i .... Wyszło że 4h = 45zł netto. Nieśmieszny żart, ponieważ poszedłem na dorywczą pracę na 2h i zarobiłem 150zł. Także nie ma porównania.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Przedsiębiorstwo Remontowo Usługowe Mega Rem Sp. z o.o. na stanowisko Elektromechanik Mechaniki Urządzeń Dźwigowych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Leszno
paweł

Pracowałem i ciesze się że nie pracuję. Alkochol leje się codziennie. Strach pracować. Nigdy nie donosiłem dlatego zrezygnowałem. Płaca za to co się robi to śmiech.

Zofia
@paweł

Sugerujesz, że podczas pracy w Mega Rem pracownicy piją alkohol. Tak nie powinno raczej być, zgłaszałeś gdzieś tego typu sytuacje? A co do zarobków, to rozumiem, że nie były adekwatne do obowiązków? Wyjaśnij, jeśli możesz.

Jaka płaca taki alkoholik
@Zofia

Nie stać was na normalnych ludzi do pracy I nie ma co udawać że pani nie wie że zatrudniacie ludzi bez ambicji nikt z odrobiną godności nie przyjdzie za jałmużna do was pracować więc macie ludzi którym po otwarciu oczu tylko szkło przed oczyma soi i tak do zamknięcia ślepi

Jasiek

Niepokojące informacje zostawiliście na wątku. Miałem zamiar aplikować teraz zastanowię się.

Młody

Znam firmę. Kierownicy i mistrzowie to przysłowiowi hu... dzisiaj pracujesz na rano A za dwa dni na popołudnie przychodzisz. Odmówiła to po premi.

Firma w której brak rozwoju. Mobing na każdym kroku. Właściciel 70 lat bez szacunku dla nowych pracowników. Brak tolerancji dla pracowników. Płace stoją w miejscu. Pracownicy z 30 letnim stażem posiadają stawki 3000 brutto. Premie uznaniowe raz są A raz nie. Praca tylko dla emerytów średnia wieku to 56 plus.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Remontowo Usługowe Mega Rem Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Remontowo Usługowe Mega Rem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Remontowo Usługowe Mega Rem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Remontowo Usługowe Mega Rem Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Remontowo Usługowe Mega Rem Sp. z o.o.
  • Ciepłownicza 1

Przedsiębiorstwo Remontowo Usługowe Mega Rem Sp. z o.o.