Opinie o ELEKTRONICZNA PLATFORMA HANDLOWA Wojciech Weissbrot w Oława

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ELEKTRONICZNA PLATFORMA HANDLOWA Wojciech Weissbrot. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ELEKTRONICZNA PLATFORMA HANDLOWA Wojciech Weissbrot na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELEKTRONICZNA PLATFORMA HANDLOWA Wojciech Weissbrot w Oława

Ja to roboty na składzie budowlanym u nas w Oławie szukałem i ta platforma mi się pokazała w tej kategorii. Nawet chciałem na nią wejść ale trzeba mieć login i hasło. Nie wiem co się z tymi zamówieniami klientów ostatecznie podziało, ale czy nie trzeba kogoś do pomocy do obsługi po prostu?

Zygmunt Nowy wpis

Nieuczciwa firma, która dostarcza uszkodzone i wybrakowane produkty a później znika w próżni. Nie reagują na kontakt, nie odpisują na wiadomości. UNIKAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

Czy w ELEKTRONICZNA PLATFORMA HANDLOWA Wojciech Weissbrot pracuje się na open space?

Jaro Nowy wpis

Kupiłem towar na allegro po czym go zwróciłem po 3 dniach bo okazał się bublem czekałem na zwrot pieniążków 2 tygodnie i nic, rozpocząłem dyskusje dlaczego nie ma zwrotu kasy to mi odpisali że nic do nich nie wróciło i mnie pozdrawiają to był chit roku normalnie , muszę poprosić allegro o pomoc i zobaczymy

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ELEKTRONICZNA PLATFORMA HANDLOWA Wojciech Weissbrot. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko PROSTE PRACE MAGAZYNOWE - PRACA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Dawid

Ta firma to jakieś nieporozumienie omijać szerokim łukiem miesiąc czasu się z nimi uzeralem a oni totalna (usunięte przez administratora) eph konsultant co to ma być wogule jeśli masz kupić u nich o 100 czy 200 zł taniej to szkoda na to nerwów lepiej kupić w normalnej firmie . A i jak chcesz fakturę to zobaczysz jakie cuda tam wypisują czegoś takiego to ja jeszcze nie widziałem ( no tak to system a nie oni )

Łucja
@Dawid

Witam czy to relacja z aktualnych zdarzeń? Konsultanci są zatrudniani? Mam na myśli to, ze widziałam informację w sieci o zawieszeniu firmy jeszcze w sierpniu. Została przywrócona a dane w sieci nie zostały zaktualizowane? Któryś z pracowników się odniesie?

pytnie

Mam pytanie czy ktoś kupował z tej firmy jakiś towar i czy wszystko było ok.Bo ceny styropianów mają niesamowite i to z kilkudziesiciu fabryk,tylko akurat w moim przypadku trzeba wpłacić z góry bo dostarczjąca fabryka nie odbiera należności przy dostawie.

Agnieszka
@pytnie

Ceny Ok, problem się zaczyna później. Brak odpowiedzialności I negowanie ewidencji. Przesyłka zniszczona, towar wyrzucony I brak zwrotu pieniędzy. Od 2 miesięcy to trwa I nie przyznają się pomimo dokumentacji fotogienicznej. Negują. Nigdy więcej zakupów w tej firmie.

piorozek

Czy firmie EPH można zaufać? Czy lepiej ich unikać? (usunięte przez administratora)

@piorozek

unikać

Agnieszka
@piorozek

Lepiej unikać. Pisze z własnego doświadczenia. Zamówiłam materiały budowlane, przesyłka przyszła zniszczona i połowę materiałów wyrzuciłam. Załączyłam zdjęcia i po 2 miesiącach odpowiedziano mi ze moga uwzględnić 10 % strat. Kpiny i negowanie ewidencji. Sa zdjęcia.Firma nieuczciwa i do dzisiaj żadnego zwrotu nie otrzymałam finansowego lub produktów. Proszę uważać.

grami 1950 czeka na przesyłkę.

Witam. To już kolejny mail, a ja nadal czekam na dostarczenie przesyłki. Przypominam, 28 lutego kupiłam na Allegro przedmioty i nadal ich nie otrzymałam. Po ostatnim mailu pracownik Waszej Firmy dzwonił, tłumaczy co i jak - od tamtej pory minęły kolejne 2 tygodnie i nadal cisza. Czy ktoś tam pracuje, bo nawet kontakt jest żaden. Proszę potraktować sprawę jako pilną. Nie chciałabym interweniować w Allegro, dlatego moją ponaglającą wiadomość oznaczam, póki co, jako neutralną. Pozdrawiam, czekając na szybki odzew. Grażyna Miśko-Kania

grami1950 czeka na dostawę ...

Witam. Nadal nie otrzymałam zakupionego towaru, ani jakiegokolwiek wyjaśnienia. Proszę o kontakt telefoniczny, będę pod telefonem komórkowym 518.......Proszę potraktować sprawę jako pilną..

Grami 1950

28 lutego kupiłam na Allegro artykuły na łączną kwotę208 zł. i do dnia dzisiejszego towar nie został dostarczony. Kontakt telefoniczny nijaki. To już trzeci mail dotyczący tego zakupu i zero odpowiedzi. Jeśli dzisiaj nie dostanę wiążącej odpowiedzi powiadamiam Allegro o braku pomyślnej realizacji transakcji. Telefon do mnie na stronie zamówienia....

Lea

hmmm a powie ktoś jak się tu pracuje? Bo ciężko znaleźć info

Kacper

Czy na magazynie pracuje się w systemie 12?

domek pod lasem

Ja tylko dodam informacje że tak niskich cen nie otrzymałem od nikogo.Żona siedzie w domu i ma dużo wolnego czasu przeszukała wszystko na internecie i fundamenty oraz komin kupiliśmy w takiej cenie że zostało nam jeszcze extra z 2000 zł od najtańszego na internecie.Wprawdzie braliśmy na duża wartość bo 2 kominy i całe fundamenty na XPS ale 2000 zł to też nie mało.

Mam pytanie czy ktoś wie który styropian powinienem wybrać.Przedstawili mi chyba z 15 producentów którzy mogą mi dostarczyc styropian i zdurniałem całkiem.Ceny maja najlepsze i to sporo nie mówiąc że inne elementy też tanio od nich kupie ale co do styropianu to sam nie wiem.Oni nie opiniują bo mają chyba z 50 producentów i im wszystko jedno jaki wybiorę.Po części to dobre bo przynajmniej nie naciągają ale co ja mam kupić. Dodam że szukam coś z wysokiej pólki czyli swisspor austrotherm knauf czy coś podobnego.Pomóżcie. Andrzej

Arek

Co do zatrudnienia to nie wiem bo nie szukam pracy.Jedynie wiem że warto od nich kupować.Natomiast napisz do nich do sie pewnie dowiesz.A rynien u nich nie widzialem - to moze sie dogdacie.

Arek

Ja już 3 raz zamawiałem i wszystko jest ok.Płace przedpłatami choc za pierwszym razem sie bałem dlatego zakupiłem za pobraniem.Fundamenty i kominy już stoją.Mury kupiłem okazyjnie w firmie lokalnej.Teraz bede leciał z dachem.Z tego co sprawdzałem to na pewno elewacje od nich bo ceny bardzo dobre ale to dopiero pewnie na jesień. Pozdro

Barbara
@Arek

@Arek witaj, a jak mają się pracownicy Platformy? Może wiesz coś na ten temat, bo niewiele o firmie w sieci. Zastanawia mnie, czy są tam teraz zatrudnienia i jakie szanse ma ktoś z doświadczeniem w sprzedaży rynien.

pod zagajnikiem

Ja jestem bardzo zadowolony.Kupiłem system elewacyjny różnica pomiędzy nimi a najtańszym na allegro to około 800 zł.Należność przelałem całość z góry - obaw jakoś nie miałem.Wprawdzie to było prawie 12000 zł ale wszystko poszło ok.Styropian kupiłm z najwyższej półki swisspora a inni proponowali jakieś badziewia w tej cenie. Z pozdrowieniami.

tanie domy

Często zaczeliśmy korzystac z dostaw.Mamy nie daleko do ich magazynu pod Oławą i jak coś potrzebujemy na szybkiego to sami podjeżdżamy.Jedyny minus iż aby odebrać towar trzeba wcześniej go awizowac bo na placu nie prowadzą sprzedaży tylko wydaje się tam towar.Pomimo kolejek bo co chwile ktoś przyjeżdża w miarę sprawnie to idzie. Z pozdrowieniami.

develop

Co do zakupów to nie ma obaw bo nasze zamówienie jako developera styroduru na cale osiedle domkow obejmowało kilka dostaw cało samochodowych.Wprawdzie wpłacaliśmy po każdym aucie ale i tak wartość takiego auta to około 40000 zł .Do końca dostaw było wszystko ok i dalej jest ok ponieważ w cześci asotrymentów są nie do przebicia i z nich korzystamy.

krzysztof

Myśmy kupowali cały system elewacyjny wraz ze styropianem i to na duża wartość bo kwota wychodziła niemal 12000 zł.Styropian musieliśmy także zapłacic z góry i to na wartość około 7000 zł.Natomiast system wzieliśmy za pobraniem u kuriera.Wszystko było ok.W naszym przypadku różnica cenowa wyszła około 800 zł na korzyść po porównaniu wysztkich ofert z internetu Z pozdrowieniami.

Zostaw merytoryczną opinię o ELEKTRONICZNA PLATFORMA HANDLOWA Wojciech Weissbrot - Oława

• Jak się pracuje w ELEKTRONICZNA PLATFORMA HANDLOWA Wojciech Weissbrot?

Zobacz opinie na temat firmy ELEKTRONICZNA PLATFORMA HANDLOWA Wojciech Weissbrot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELEKTRONICZNA PLATFORMA HANDLOWA Wojciech Weissbrot?

ELEKTRONICZNA PLATFORMA HANDLOWA Wojciech Weissbrot

ELEKTRONICZNA PLATFORMA HANDLOWA Wojciech Weissbrot