Opinie o Sonfinity Poland Sp. z o.o. w Warszawa Domaniewska 37 lok. 2

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sonfinity Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sonfinity Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sonfinity Poland Sp. z o.o. w Warszawa Domaniewska 37 lok. 2

Stop_oszustom

Firmę polecił mi znajomy z Facebooka, obiecywał zarobki 3-5k i dzwonienie tylko do zainteresowanych osób. Rzeczywistość okazała się być inna. (usunięte przez administratora) a my mamy wyciągnąć od nich pieniądze! Zwykłe wyłudzenie danych osobowych. Zarobki były podane ale razem z premiami, które zdobyć ciężko. Uciekłem jeszcze przed właściwym rozpoczęciem pracy. Zdecydowanie nie polecam.

Lol
@Stop_oszustom

Premie zdobyć ciężko? To chyba musiałeś siedzieć i się obijać. Osoby zaangażowane zarabaiaja powyżej 5k bez większego problemu... skoro uciekłeś przed właściwym rozpoczęciem pracy to nawet nie masz pojęcia jak to wyglada. Ja polecam. Świetna atmosfera, kierownictwo na plus, trenerzy bardzo pomocni. Można się sporo nauczyć a i niezle zarobić.

Błażej

Stanowisko konsultanta jak w prawie każdym call center. Głównie personalizowanie zamówień klienta i troche obsługi. Fajna praca na początek, po 6 miesiącach mi zbrzydła. Jak czytam niektóre opinie to aż się przykro robi. Pracowałem w kilku call center i w sumie u nich sporo się nauczyłem, a i kare raz dostałem :D Przyczyną było 5 spóźnienie w miesiącu i nawet tego nie negocjowałem, chyba z 50pln. Na ten moment próbuje jako przedstawiciel i jeżdże z przyprawami. Fajnie też, że mój przełozony powiedział, że drzwi mam otwarte gdyby mi się noga powinęła. Gdybym miał polecić tę firmę, albo kilka innych call center od kablówek czy ubezpieczeń to bardzo spoko dla kogoś kto zwyczajnie chce w pracy coś robić i liznąc wiedzy i doświadczenia. Osobiści do siedzenia polecam wyspy w galeriach handlowych np z telefonami też dobra opcja :) Ps. pozdrawiam Karolinę :)

Edyta

Pracowałam tam prawie 9 miesięcy, gdyby nie propozycja pracy za granicą dalej pewnie bym tam była, świetni ludzie, najlepsze Call center w jakim do tej pory pracowałam, nikt nie stoi z batem nad głową, kadra szkoleniowa pomaga rozwijać umiejętności sprzedażowe, menadżer również pomocny, zawsze można się z nim dogadać, jak czytam niektóre komentarze pod spodem to śmiać mi się chce, mogę się założyć że albo piszą to osoby, którym się nie chciało nauczyć na szkoleniu wstępnym i nie zdały testu lub po prostu konkurencja, moja ocena 5/5

M.

Jako osoba ze sporym doświadczeniem w Call Center, mogę stwierdzić, że firma godna polecenia. Przede wszystkim na duży plus można zaliczyć wysoki poziom obsługi CC, duży nacisk jest kładziony na rozwój pracowników. Na każdym dziale są szkoleniowcy, którzy pomagają osiągać coraz wyższe wyniki. Atmosfera jest w porządku, jak w większości tego typu biur, przeważają osoby młode. Wypłata zawsze na czas. Co do zarobków, realnie najlepsi zarabiają 6-9k na rękę, "średniacy" 3-5k na rękę. Osoby które nie są w stanie nic dać od siebie i liczą na typowe siedzenie na godzinówce niech nie liczą że wyciągną ponad 3k. Ci co się obracają w branży po różnych biurach CC wiedzą o co chodzi:) Na delikatny minus można zaliczyć dojazd, centrum Warszawy to nie jest, natomiast o tyle dobrze, że do stacji PKP Ursus na piechotę jest 2 min. drogi.

Copywriter

Rekrutacja w tej firmie była bez wątpienia jedną z najmilszych. Bardzo sympatyczna młoda rekruterka, rozmawiałyśmy głównie o moich zainteresowaniach i doświadczeniu. Odpowiedź miała przyjść po kilku godzinach (lub następnego dnia do 12, już nie pamiętam), ale tak się nie stało. Nie było mi to na rękę, bo miałam propozycję pracy w innej firmie, która czekała na moją decyzję. W każdym razie czekałam dłużej niż powinnam, był to tylko dodatkowy stres. Pracy nie otrzymałam i w pewnym sensie odetchnęłam z ulgą, bo pisanie artykułów wyssanych z palca i zachęcanie starszych osób do zakupu uzdrawiających leków było dla mnie niemoralne. Dodam tylko, że zupełnie się nie spodziewałam, że będę się pisała na takie tematy, w ofercie nic na to nie wskazywało... Plusem jest fakt, iż został mi wysłany feedback, w którym dowiedziałam się, dlaczego zostałam odrzucona i co nieprawidłowego było w moim artykule.

Głównie o to, czym się zajmuję w życiu i jakie wcześniej pisałam teksty. Później porównanie dwóch artykułów z różnych gazet i wskazanie charakterystycznych elementów.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Nie.wiesz

Długo tam nie wytrzymałam. Nie dość, że to jedno wielkie (usunięte przez administratora) i sumienie mi nie pozwalało tak naciągać ludzi to jeszcze dochodzi atmosfera w pracy. Ludzie się masowo zwalniają, szkoleniowiec to najgorsza osoba jaką kiedykolwiek poznałam, zakochany w sobie po uszy. Tylko manager w miarę spoko ale widać, że i jemu już nerwy puszczają. Płacą na godzinę mniej niż najniższa krajowa, co z tego, że są premie, kiedy co chwilę jakieś kary pieniężne wpisują.

Jacek

Pracowałem tam niedługo. Atmosfera w pracy napięta, szkoleniowiec szykanuje pracowników, coraz większe wymagania a pensja coraz niższa i kary za co tylko się da. Nie warto psuć sobie nerwów.

Autentyczny
@Jacek

Sam pracuje na podobnym stanowisku, niestety często jest oceniana osoba która próbuje pomóc w taki sposób. Najczęściej taką opinie wystawiają nierzetelni pracownicy. np. nie przychodzący do pracy, nadużywający alkoholu bądź innych używek. Co więcej, nie chce nikogo obrazić i na napiszę wprost ale często jest to margines społeczny który charakteryzuje się charakterystycznym no nie wiem.... "zapachem" ?

@Autentyczny

Widzisz, szkoleniowiec dobrze wie ,,kto" nadużywa tych innych używek. ;) I gratuluję Ci, jeżeli uważasz nabijanie się z pracowników jako pomoc i motywację. Żeby był dla kogoś miły trzeba wchodzić mu w (usunięte przez administratora) A nazywanie kogoś, kto po prostu dzieli się swoimi spostrzeżeniami aby ostrzec innych marginesem jest żałosne. Nieprzyjemny zapach, może masz na myśli ten od wódki i marihuany? Bo taki tam właśnie się unosi, zwłaszcza w weekendy.

Do Jacek
@Jacek

Najlepsze jest to że nigdy żaden Jacek z nami nie pracował, więc sklej wary tam gościu i nie pisz dyrdymałów. Nie udało się to trzeba próbować szczęścia dalej, jest Lidl, kasa w biedronce mc Donald, pracy nie brakuje. Jak ktoś jest ambitny to i zarobi i będzie robił dobre wyniki a jak kto s jest taki jak Ty i szuka dziury w całym i jakieś wyimaginowane używki widzi to na odwyk zapraszam.

@Do Jacek

Skoro tak twierdzisz. Nie będę się kłócił bo to nie ma sensu zniżać się do takiego poziomu, jest moje słowo przeciwko Twojemu. Ludzie poczytają wszystkie opinie i sami wyciągną wnioski. :) Ja na tym kończę.

Do Jacek
@Jacek

Już absolutnie abstrahując od twojej opinii która absolutnie mija się z prawdą oraz świadomej podpie****e to jeśli nawet byłeś a zrezygnowałeś to i bardzo dobrze, bo jak można tak robić? Tu ludzie pracują po kilka lat, struktura się rozrasta, pracują tu ludzie ambitni, pełni pasji i zaangazowania. Jak jesteś pracowity, odczujesz to finansowo i będziesz zadowolony. Jeśli się do tego nie na dawales i nie dawałeś rady to trochę pokory i próbuj gdzieś indziej.

ww
@Do Jacek

Po tym co napisałeś wiadomo , że hołota niezła. Dzięki za udzieloną opinię :)

Beti

Do firmy Sonfinity Poland trafiłam niedawno, byłam bardzo pozytywnie zaskoczona że pomimo mojego niewielkiego doświadczenia jako copywriter, dostałam szansę. Na start otrzymałam pakiet szkoleń wprowadzających i wsparcie merytoryczne, które pomogło mi raz dwa odnaleźć się na stanowisku. Poza tym, zespół! Niesamowity, młody, otwarty, wesoły. Aż chce się iść do pracy! Polecam.

Misia

Zwykłe CC. Zarobki spoko bo prócz podstawy jest premia, więc ten kto umie sprzedać zarabia po wyżej 5k. Ale do takiej pracy nie każdy się nadaje.

xsiara

W firmie najbardziej podoba mi się to, że oprócz świetnej atmosfery, młodego zespołu panuje atmosfera motywacyjna, nie tylko ze strony kadry ale przede wszystkim moich kolegów. Napędza to każdego dnia na większe zarobki i chęć doksztalcania się pod kątem sprzedaży - firma chętnie organizuje rekrutację wewnętrzna na wyższe stanowsika co uważam jest dużym plusem. Szkolenia są na wysokim poziomie (wiem, ponieważ w sprzedaży pracuje już kilka dobrych lat) co prezentują szkoleniowcy na coachingach itp. Zarobki jak dla mnie bardzo dobre. Jak ktoś pracuje i angażuje się naprawdę może zarobić nieźle nie tylko na waciki ;) firmę mogę śmiało polecić, jestem w niej od 7 miesięcy i bardzo sobie chwalę.

Kuszka

Praca naprawdę spoko, miła atmosfera i grono naprawdę fajnych ludzi. Dobre zarobki, możliwość rozwoju i ciągła motywacja do działania ze strony menadżera i trenerów - co jest mega fajne i potrzebne . Ewentualnym minusem może być dojazd. Natomiast prawie pod sam biurowiec dojeżdża skm-ka, która w 20 min dowozi Cię do Śródmieścia.

Izus86

Nie polecam Sonfinity!!!Bylam na rozmowe o prace , na ktorej (usunięte przez administratora) mi powiedziala ze bedzie placone 20 zl netto od godziny za szkolenie.Szkolenia nie przeszlam ,a za szkolenie nie zostalo mi zaplacone.Ten caly fagas co szkolil, to tez jakis buc , takze nie polecam!!!(usunięte przez administratora)

Wombat zjadł mi nick
@Izus86

Jak wygląda szkolenie, które można nie przejść?

Mariia
@Wombat zjadł mi nick

Szkolenie typowe jak w Call Center. U mnie wszyscy je przeszli bez problemu :)

Nel

Miałam obiekcje czy warto podjąć tu pracę, ale szkolenie to tylko 3 dni a ja i tak miałam wolne, więc poszłam, bo od początku czułam dobre wibracje i jak na razie nie żałuję. Pierwszy miesiąc za mną. Dużo się nauczyłam, kasa się zgadza, godziny pracy też. Mogę polecić :)

Marcina89

Witam serdecznie, pracowałem w firmie Sonfinity rok temu z czystym sumieniem mogę polecić tego pracodawce. Zarobki były bardzo dobre. Wypłaty były zawsze na czas.

Maria
@Marcina89

Rok temu? Skoro firma zarejestrowana jest od maja 2019?

Milkowa

Fajna praca na początek kariery ze sprzedażą, dzisiaj pracuje mobilnie gdzieś indziej, ale czasami brakuje mi biura. Co do warunków pracy typowe zlecenie i prowizje jak wszędzie, do kilku rzeczy można się przyczepić np. pracujące niedziele, rotacja ludzi, chociaż w sumie głównie tych mało obytych, bez doświadczenia, które słyszały, ze gdzieś indziej jest lepiej, a później zderzają się ze ścianą. Powód mojej rezygnacji? Zrobiłam prawko i zawsze chciałam pracowac mobilnie inaczej pewnie bym spokojnie została dłuzej :) :)

Krzychu Orzech

Spoko praca, typowe call center, niezła kasa. Co do minusów, mało dziewczyn jak u mnie w technikum i daleko od mcdonalds, ale żabka na dole :)

Gacek

Spoko robota, nie pasował mi dojazd mimo to było warto, na głowę nie pada a pieniądze serio dobre. Zawsze da się dogadać

youngkordian

Praca w bardzo przyjemnej atmosferze, wiele można się nauczyć, wiedza przekazywana w bardzo pozytywny sposób - człowiek nie męczy się pochłaniając nowe umiejętności. Wypłata zawsze na czas, możliwość rozwoju i na każdym kroku motywacja ze strony każdego pracownika. Można naprawdę wypisać wiele, ale szczerze polecam. Jedyny minus, że jest to daleko od Centrum.

Mr.

Ja przeszedłem szkolenie, kasa się zgadza i świetnie się tutaj czuję.

Wombat

Mój kolega pracuje tutaj bardzo sobie chwali wysokie zarobki,przemiła atmosfera wśród konsultantów traktują się jak rodzina.Sam Menadżer również jest bardzo ludzki i zawsze skory do pomocy.Hmmm słyszałem wiele historii na temat supervisora też raz nawet spotkałem go prywatnie i wydaje się miłym człowiekiem.Przecież supervisor nie może być niewiadomo jak miły dla pracowników bo wiadomo,że ludzie go maja szanować a nie traktować jak kolegę.Co do tych kar to też wcale tak nie jest jak opisano bo jak przeczytałem to kumplowi złapał się za głowę,kary są za ukrywanie statusów a nie za pomyłkę bo jak się pomylisz możesz zaznaczyć właściwy.

Wombat_1
@Wombat

Opinia sponsorowana, co? Dlaczego skoro to taka super firma, nie mozna znalezc zadnych informacji, strony internetowrj brak, opinii brak - zarowno Sonfinity jak i producentow, ktorzy rzekomo produkty dostarczaja. Dlaczego kapital spolki to 5tys, jesli proponuja tak dobre zarobki i w KRS firma wpisana jest od maja 2019 - a mowia na szkoleniu ze funkcjonuja jako posrednik od 2 lat. Niezaleznie od tego jak bardzo menadzer jest do rany przyloz, firma nie jest transparentna.

Maria
@Wombat

I ciekawe kiedy znowu sie przemianuja i będą funkcjonować pod inna nazwą ;)

Jastrząb

Sprzedają rzeczy po kilkaset złotych a nawet kilkatysięcy które można kupić na allegro za kilkanaście złotych, typowe (usunięte przez administratora)ludzi, nawet paragonu klient nie otrzymuje a firma jest zarejestrowana jako usługi budowlane.. byłem tam na szkoleniu , jak dostałem umowę to złapałem się za głowę. Kary za wszystko, sprzedasz za 1000 zł ale klikniesz zł status to kara, ani manager ani supervisor nic mi nie powiedzieli że jeżeli klient zadzwoni i wybierze zły numer czyli zwykla pomylka to spada mi konwersja co może obniżyć mi wyplate, tylko pracownicy u ktorych bylem na sluchawce powiedzieli mi dopiero ze takie cos funkcjonuje, trzeba zamknąć przy 1 kontakcie 88% klientów jeżeli mniej to macie ucinaną pensje co jest skandalem sprzedajac za tysiace zloty zwykle badziewie warte kilka zł. Nie wiem czemu UIOIK sie jeszcze nimi nie zainteresował , bo oszukuja ludzi typowo, umowa taka ze wszystko co zle.zrobisz to karaja , w sumie to w sadzie oni by zostali zniszczeni. Co do ludzi? Samo to ze tam pracuja i sie smieja to o nich swiadczy duzo, manager mily ale o karach i ucinanku pensji nawet slowa nie powiedzial jak dostalismy umowe do podpisania a jedna dziewczyna mowila ze 80% konsultantow na koniec miesiaca dostaje kary od 50 zl do bawet 2000 zl za to ze zaznaczyli zly status albo sie spoznili do pracy Supervisor to jakas tragedia, zwykly buc prawiczek typowy ktory chyba nie ma kolegow i patrzy na kazdego nowego kamienna mina spod byka i na proste pytania sepleni cos pod nosem jakby wszystko bylo oczywiste i Ty powinnienee wszystko wiedziec a niczym Cie nie racza poinformowac. Jezeli chodzi o atmosfere to spoko wsrod konsultantow, ale pierwszy raz sie spotkalem tym ze na calej sali czuc marihuane i nikomu to nie przeszkadza. Targety bardzo wysokie, chyba w tej branzy najwyzsze i najnizszy % od sprzedazy bo tylko 5 % wiec sprzedajac kuracje za 500 zl ktora jest warta jakies 50 to dostajesz 20 zl , oni zarabiaja 400 i nie placa podatku a klient nie ma paragonu i zostaje wydymany, i z tego co zauwazylem to nie przedstawiaja sie swoimi nazwiskami tylko wymyslaja inne na polecenie firmy. W skrocie BANDA (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Sonfinity Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sonfinity Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sonfinity Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sonfinity Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sonfinity Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sonfinity Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sonfinity Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 21 ocen.

Sonfinity Poland Sp. z o.o.