Opinie o Manuli Hydraulics Polska S.A. w Radomsko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Manuli Hydraulics Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Manuli Hydraulics Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manuli Hydraulics Polska S.A. w Radomsko

Agata

Powiedz mi ile Ty masz lat, że tak się tym ekscytujesz, żeby publicznie o tym pisać?Xd Jaka tu granica wieku jest, od której ludzi tu zatrudniają?

S.K

Art. 51. 1. Kto administrując zbiorem danych lub będąc obowiązany do ochrony danych osobowych udostępnia je lub umożliwia dostęp do nich osobom nieupoważnionym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

@Agata

Nie trzeba żadnej granicy wieku, Agata a to żadna ekscytacja. Ludzi to denerwuje poprostu bo to nie jest normalne że inspektorka ginie na całą zmianę, a pojawia się prze końcem i blokuje nawet dobre detale żeby się wykazać.

Pracownik 2

To powiedz na której zmianie tak jest? Hmmm... dlaczego jesteś pod nickiem Pracowanik a nie podales imienia i nazwiska??? Pewnie (usunięte przez administratora) wiesz a mordę odzywasz. Ogólna opinia o firmie jest normalna. Pracowac trzeba wszedzie a jak tylko ktoś wymaga to już wtedy jest zła bo trzeba pracowac. Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma

Ortodonta

Ogólnie to z tego co czytam to współczuję obydwu stronom konfliktu etc. , szczerze współczuję. Aczkolwiek rozpracować 2 panie co dzień to nie lada wyczyn(ewentualnie tabletki) xD nawet u nas po sąsiedzku o tym mówią ... a tak ogólnie zakład gorszego sortu .... odpady ze strefy thx

Chubcio

Sam jesteś(usunięte przez administratora) pracuje tutaj ładne parę lat , zakład jak zakład ma swoje plusy i minusy , jak ktoś wcześniej napisał wszędzie dobrze gdzie ..... . A odnośnie reszty to szkoda mi tej Pani , ponieważ jej dane zostały jawne.... , mam nadzieję że ten Lider zachowa się jak facet A nie wypnie się na nią

Sisters
@S.K

Niestety w kodeksie pracy nie ma żadnych negatywnych sankcji za nawiązanie romansu w pracy a szkoda bo może i tu sypałaby Pan/Pani nr. art. jak z rękawa. Jednak są inne konsekwencje i trzeba się z nimi liczyć. Wpływają ono zarówno na życie osobiste jak i zawodowe. Tymi konsekwencjami są m.in reputacja w miejscu pracy jak i poza nim, atmosfera w zespole oraz brak wyników w pracy. Romans ten ciągnie się od ponad dwóch lat i nikt w zakładzie nie reaguje (ani poprzedni dyrektor, ani obecny nawet kierownik działu udaje ze wszystko jest ok). Dlatego para ta robi co chce zarówno na zakładzie jak i poza nim (chociaż poza nim to już nie nasza sprawa). Moim zdaniem takie zachowanie jest niedopuszczalne w miejscu pracy i trzeba się liczy z jego konsekwencjami.

@Sisters

Dla wyjaśnienia... ludzie sie wypowiadają którzy nic nie widzieli i w d byli. Pracuje na tej zmianie i dziwią mnie te oskarżenia. Od lipca tamtego roku raz na jakiś czas byli na zmianie razem. Kierownik działu udaje ze wszystko jest ok? Jak on pełni obowiązki kierownika działu więc co ty wiesz? Wypowiadanie sie bez żadnej wiedzy? Dla mnie jedna I druga osoba powinna isc do sądu i utrzeć wam nosa ponieważ niszczycie reputację tej dwójki. Łatwo się wypowiadać anonimowo i wtedy się jest BOHATEREM.

Sisters
@Gość

Jeszcze mi napisz ze wszyscy się zmówili przeciwko nim i chcą ich zniszczyć. Śmieszny jesteś i chyba mało wiesz o całej sytuacji.

@Sisters

Na to wychodzi ze ty nic nie wiesz skoro mówisz o kierowniku działu jak go nie ma prawie od roku ;) nie bądź śmieszny Panie K.

@Gość

Ten temat nie powinien tutaj zostać poruszany, bo strona służy do dawania opinii o pracy a nie o pracownikach. Proponuję zgłaszać ten post a może zostanie usunięty.

@Pracownik 2

Nie wiem na której zmianie tak jest, poprostu jeśli taki romans jest to na pewno wpływa na pracę. Tak pewnie masz rację że nic nie wiem a się odzywam, po prostu sugeruje się innymi opiniami i wyciągam wnioski, tak jak ktoś napisał wcześniej, to nie miejsce na takie dyskusje bo to strona do oceny pracy a nie pracowników.

Ula

Co druga kobieta w każdej pracy jest oskarżana o romans. Wystarczy ze bedzie stała i rozmawiała z facetem i już romans. Głupkami są Ci co w takie oszczerstwa wierzą.

Kolega
@Ula

Jeśli to prawda z tym romansem….? To najbardziej w tej sytuacji szkoda mi małżonków jednej i drugiej strony…. zdradzanych i oszukiwanych.

@Kolega

Nie lepiej się skupić na pracy zamiast na czyimś życiu prywatnym? Zwłaszcza jak kogoś bezpośrednio to nie dotyczy to nie szkoda poświęcać na to swojej energii i czasu?

Mania
@Kolega

A z kim romansuje nowy dyro zakładu?

@Mania

Ta informacja cokolwiek zmienia? Zastanawiam się czy wszyscy tutaj faktycznie są ze sobą aż tak blisko, że między sobą o własnym życiu prywatnym tak info wymieniają?

Beti
@Agata

W zakładzie to chyba z nikim hm.... ale poza to co nieco widziano ????

TakaDziura-czyli PINHOL

Kochani jak oceniacie obecnie zakład w Radomsku pod kątem wynagrodzenia i systemu premiowania pracowników z doświadczeniem oraz panującej tam atmosfery ? Warto wrócić do fabryki ze stepowym, dzikim kotem i przodkiem Persów w nazwie?

@TakaDziura-czyli PINHOL

A to nie zależy od tego przypadkiem jakie masz oczekiwania?

Operator

Nie wiem dlaczego o tym zakładzie jest tak dużo negatywnych opinii. Pracowałem w trzech zakładach na strefie i osobiście uważam że tylko w nim nie jestem (usunięte przez administratora) Nikt nie gania ile siedzimy na przerwie, oczywiście jeśli nie przesadzamy. Praca nie jest ciężka fizycznie, ale to też oczywiście zależy od stanowiska. Czasami trzeba podgonic ale to chyba jak wszędzie. Czasami gdy jest chwilowy brak detalu nikt nie każe chodzić w kółko żeby przypadkiem nikogo nie urazić że stoimy. Ogólnie zakład uważam za bardzo przyjazny i z każdym można się tam dogadać jeśli tylko się chce. Pieniądze nie są największe ale te osoby które tak narzekają niech zmienią sobie pracę na lepszą o 300zl i wracają z płaczem do domu.

Jak nazywa się nowy dyrektor zakładu ?

Maria

To była jakaś zmiana dyrektora? Ciekawe dlaczego :P

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Manuli Hydraulics Polska S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Radomsko
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik produkcji
Hrappka.pl
logo firmy (СD)Praca na produkcji / Робота на виробництві
Radomsko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

xd

NIE XD

On

Po znajomości szybko się rozwiniesz a tak to ciężko

Ja tylko pytam

A co powiecie o Panu z kolczykiem i brodą?

xdddd

Robić robić , duzio duzio za 2200

@xdddd

Szybciej szybciej szybciej :D

*****

Proszę opinie o pracy w administracji/biurze w Manuli.

M

Odszedłem z tego „zakładu pracy”, gdyż to, co tam przeżyłem i zobaczyłem urąga ludzkiej godności. Przede wszystkim przez pierwsze dwa tygodnie pracowałem we własnej odzieży. Na szkoleniu pracownik działu BHP powiadomił mnie, że nie posiada w magazynie odzieży i obuwia w moim rozmiarze. Zapewnił, że zamówi i otrzymam. Gdybym nie upominał się regularnie – pewnie bym nie otrzymał. Podobnie sytuacja wyglądała z maską wielorazowego użytku, chroniącą przed szkodliwymi oparami, jakie unoszą się na hali produkcyjnej. Wielokrotnie interweniowałem u kierownika i pracownika BHP. Otrzymałem ją pod koniec umowy. Maski nie użyłem ani razu, gdyż była nieprzydatna do użytku – nie posiadała filtrów... Dzień 24 grudnia 2018 r. pracodawca zarządził dniem wolnym, lecz z rozmów z pracownikami wiem, że musieli odrobić ten dzień 12 listopada, a więc w dniu ustawowo wolnym, który specjalną decyzją polskiego rządu był dniem wolnym. Kto nie odrobił tego dnia był zobowiązany do wykorzystania urlopu wypoczynkowego lub bezpłatnego (czyli po premii). Dniami „wolnymi” od pracy były również dni 27 – 28 grudnia, a także 2 – 4 stycznia 2019 r., kiedy należało wykorzystać urlop wypoczynkowy lub bezpłatny. Niskie zarobki za niewolniczą pracę. Niektórzy z pracowników obsługiwali po kilka maszyn, biegając od jednej do drugiej pilnując, aby zwoje prawidłowo się nawijały. Na hali panuje okropny, drapiący w gardło odór. Jego źródłem są chemikalia. Wyciągi, odpowietrzniki? Brak! Do tego dochodzi nieznośny hałas. Stan toalet prezentuje się następująco: brak klamek w drzwiach, zniszczone dozowniki na mydła, papier twardy jak tektura, a także brak sedesów! Kierownicy szantażują karami pieniężnymi za używanie telefonu w czasie pracy. To czynią bardzo chętnie!

MAT
@M

W pełni się z Panem zgadzam, dodam jeszcze że Team Liderzy zamiast pomagać to jeszcze traktują jak .... zostawię to dla siebie. Przynajmniej ja na takiego trafiłem.

Jan
@M

Nie bardzo wiem co w tym dziwnego że trzeba było brać urlop w dni ustawowo nie będące świętami ani wolnymi od pracy. To jest norma. Jeżeli na przykład 1 maja jest w poniedziałek a 3 maja w środę to Polskie prawo nie przewiduje że 2 maja z automatu staje się dniem wolnym od pracy. Albo bierzesz urlop albo idziesz do pracy.

@MAT

Dokładnie tak jest, szczególnie znęcają się na nowych pracownikach

Tim liderzy mają gdzieś co powiemy mamy (usunięte przez administratora) albo się zwolnić pracuje tam bardzo krótko ale nie zamierzam być zmuszany do innych żeczy niż inni

Dawid

Macie fajny socjal?

Zachęcam wszystkich do pracy w tym zakładzie jeśli chcą sobie popracować za darmo w soboty :) każdy chyba wie o co chodzi. Gdzie te podwyżki które miały być pod koniec roku ?? Ludzie pracują za 2900brutto. Kierownicy mają gdzieś pracowników tak samo jak i dyrekcja, ludzie są tutaj traktowani jak maszyny, które można zmienić w każdym momencie, brak szacunku do ludzi którzy pracują tutaj po kilka lat a nadal zarabiają grosze.. nowi pracownicy przychodzą a zanim się wyszkolą to stąd uciekają. Przyjmują coraz większych (usunięte przez administratora)

Nowy pracownik

Dlaczego nowi pracownicy są oszukiwani ? Dlaczego kwota w ogłoszeniu jest dużo wyższa niż okazuje się w momencie podpisania umowy, tłumaczenia że to z premiami to chyba żart, prawie ich nie ma. Nic dziwnego że ludzie tutaj przychodzą i odchodzą. Największe zdziwienie było gdy spytałem kolegów którzy pracują tu po kilka lat i nadal zarabiają 2900 brutto

Burmen

Pozdrawiam bylego lysego kierownika z flexa. Na stacjach dalej bez testow nawjiane gowno jest ? I jak tam technolodzy co stoją przy kolowrotku i czekasz az im nawiniesz.

6 lat zmarnowałem w tym zakładzie...że mnie nikt nie zwolnił wcześniej tylko sam musiałem na to wpaść.Prace podjąłem pierwszą lepszą na strefie po tej firmie i cóż zarobki na start lepsze niż po 6 latach spędzonych w Manuli praca lżejsza cichsza i przede wszystkim liderzy którzy mają pojęcie o pracę na swoim stanowisku... pozdro dla kumatych :)

Abc

Ta lepsza praca to w jakim zakładzie?

@Abc

W każdej lepiej płacą niż manuli...

Mozna wiedzieć gdzie teraz Pan pracuje.Szukam pracy..

Były Lider

Firma straszna...smród, brud i ubóstwo. Zwalniają ludzi bez powodu...Wszystkim rządzi Gruby, ale ma swoje pieski a brodacz z kolczykiem to nawet jego dziewczyna, robi wszystko co ku każe. Wlosi...hmmm...myślą że są najmądrzejsi na świecie ale (usunięte przez administratora) jaki tak produkują jeszcze kogoś zabiję.

Dawid

Na rozmowie o prace zadają ciężkie pytania ?

A jak wygląda teraz sytuacja na zakładzie? Czy nadal kierownictwo takie samo podejście? Czy stawki uległy zmianie? Czy zatrudniają teraz?

Pracownik.

Atmosfera coraz gorsza. W ogłoszeniach o pracę podawali 3800brutto a dostają ludzie 2900 ???? ale po co mają szanować ludzi jak pełno Ukraińców przyjeżdża , a teraz nawet gruzini.

ktoś

Długo tam pracowałem !!!(usunięte przez administratora)Mówił na comiesięcznych zebraniach z ludźmi jedno a następnie do ZARZĄDZAJĄCYCH co innego przykład ( jak pracowałeś to wiesz) nie podpiszę komponentów do pracy bo jeszcze ludzie wyniosą do domu, po rozmowach w cztery oczy z pracownikami aż robił się czerwony bo kto się przeciwstawił był zly najlepiej do zwolnienia, kobiety nie mogły nosić kolczyków bo jemu to nie pasowało , zatrudniał ludzi TOTALNYCH (usunięte przez administratora) na wyższe stanowiska przykład pewien imbecyl z firmy z pralkami, nie wspomnę o osobach z kontroli jakości czy kretyn z działu technologii który nie mając pojęcia był tam długi czas a jak nie pasował pewnemu Włochowi to zrobili go managerem jednego z działów. Już nie wspomnę o niektórych a sorry każdym kierowniczku pewnego działu nie znają języka, nie mają żadnych umiejętności zarządzania, przykład pewien pan do Włocha powiedział zamiast po angielsku e M. ( nie podam imion) woda kap kap i jeszcze jego gestykulacja. Praca jest pracą człowiek pracuje by żyć a nie odwrotnie ale tam to jest totalna masakra NIE POLECAM A WIEM CO MÓWIĘ. Jeżeli masz trochę honoru i szacunku do siebie to pisz i olewaj ten zakład NIE IDŹ TAM bo czas który tam zmarnujesz - już go nie odzyskasz. Stawki to śmiech na sali te wynagrodzenie brutto jest śmieszne a na premie nie licz bo ich nie ma a w kadrach dziewczyny powiedzą ci sorry nie nasza wina hehehehhe totalna kpina MENELI zakład specjalnej troski

Pracowałem w zakładzie 3 lata, zwolniłem się miesiąc temu, to co przeżyłem w tym zakładzie to koszmar. Ludzie którzy tam pracują robią to z przyzwyczajenia i nie zaznali innej pracy, stad właśnie bierze się strach przed zmiana pracy. Pewnie sam tez bym się nie zwolnił ale zrobiłem to w chwili gdy byłem już na maksa zdenerwowany i oczywiście tego nie żałuje. Krótko o zakładzie, płaca najmniej na strefie, premie które obiecują w ogloszeniu na olx to fikcja i nikt ich nie dostaje. (usunięte przez administratora), trzeba się nadźwigac, naszarpać, na halach jest głośno i unosi się nieprzyjemny zapach a w dodatku pod koniec zmiany jak zwykle jest ,,mało” W ostatnim czasie jednak największym problemem jest „góra” która nie dotrzymuje żadnych obietnic. Podwyżki miały być ale oczywiscie nie ma, zapraszali na nadgodziny których nie wypłacali trzeba było je odebrać ale oczywiście trudno było się doprosić nawet o odbiór, ludzie przestali przychodzić na nadgodziny wiec znowu obietnica o płaceniu a nie o odbiorze, jednak znowu to samo. Wyczyścili ludzi z całego urlopu jakiego mieli. Nie polecam tego zakładu, szkoda zdrowia fizycznego i psychicznego.

Future

Dokładnie tak. Nic dodać, nic ująć. Do czego to podobne żebym potrzebował tylko jednego dnia urlopu, który faktycznie był mi potrzebny w ciągu roku a w sierpniu siedział na bezpłatnym bo już mnie obrobiono z wypoczynkowego. Jedyny taki zakład w radomszczańskiej strefie ekonomicznej.

Zostaw merytoryczną opinię o Manuli Hydraulics Polska S.A. - Radomsko

• Jak się pracuje w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manuli Hydraulics Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 1 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Manuli Hydraulics Polska S.A.