Opinie o Green Park w Radomsko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Green Park. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Green Park o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Park w Radomsko

Seba

Serdecznie nie polecam firmy Green Park ,byłem pracownikiem tej firmy aczkolwiek szybko z niej zrezygnowałem . Pracodawca oszukuje pracowników oraz klientów niestety sam tego doświadczyłem , oszczędź sobie czasu i poszukaj dobrej pracy .

Agata Nowy wpis
@Seba

Brzmi naprawdę niefajnie, ale czego dokładnie sam na własnej skórze tutaj doświadczyłeś tak w ogóle?

Podwykonawca Nowy wpis
@Seba

Zalegają z zapłatą za dostarczony towar, sprawa sądowa wygrana a teraz dług odsprzedam jak nie uregulują .Rok minął więc mają w firmie problem

Ja też wiem

Ha, a to dobre. Problem z kasą, oszukiwanie pracowników. Byłem tego świadkiem. Ale szefowie i ich koledzy mają tą firmę ponad swoje ego. Bałagan występuje na każdym kroku. Cwaniactwo i tyle. Nawet znajomy mi opowiadał, że do tej pory nie wypłacił zaległych pensji.

Były pracownik Nowy wpis
@Ja też wiem

Zgadza się sam tego też doświadczyłem gdy szefostwo przejmowało pracowników z innej firmy .Tylko się kasa liczy a nie pracownik. Nie polecam .

Agata Nowy wpis

Aha? Czyli czekaj z tego co piszesz wynika, że ci przejęci normalnie na konto dostawali a wy już nie? Jak długo to trwało?

Barbara

Co ma znaczyć że praca czasami długo - trzeba robić nadgodziny? Ile w takim razie trwa dziennie praca tak mniej więcej?

Petro

Praca normalna, czasem dlugo. Pracuje tam 6 lat zapraszam innych robotnik z Ukraina.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Green Park.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Radomsko
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Pracownik produkcji
Hrappka.pl
logo firmy (СD)Praca na produkcji / Робота на виробництві
Radomsko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Witalij

Jak tam afera przedborska???

@Witalij

Jaka to afera?

Natalka

Czy w firmie można liczyć na kartę multisport ? ile trzeba do niej dopłacić?

@Natalka

Trzeba chodzić na siłownię w firmie. Trzeba tylko się umawiać.

Tomasz

A jak firma zabezpieczyła pracowników zgodnie z zaleceniami sanitarnymi?

Pracownik sezonowy

Pracowałam w firmie Green Park w 2014, teraz wracam do pracy. Zaproponowali lepsze warunki.

Bartosz
@Pracownik sezonowy

Super, że tak dobrze wspominasz pracę w firmie, że zdecydowałaś się na powtórne zatrudnienie i mogłaś negocjować warunki. Czy chodzi o wysokość wynagrodzenia i ewentualne premie? Będę wdzięczny za informacje.

Pracownik sezonowy
@Bartosz

Praca jest podobna jak w 2014 roku. Wynagrodzenie wzrosło do 15 zł za godzinę. Dużo wiecej pracowników. Brygady łaczone z pracownikami z Ukr. Zobaczymy jak będzie.

Pianie głupot

No no, myślę że takie wpisy będą usuwane przez administratora. Wszyscy piszący myślą że są anonimowi ( a to tylko pozorna anonimowość) i mogą wylewać swoją frustrację w komentarzach. Zanim dodacie taki wpis, zastanówcie się nad potencjalnymi konsekwencjami. (usunięte przez administratora)

Hehe
@Pianie głupot

Policja wspomniane dane w swoich zasobach posiada :)

ULIK

Generalnie firma ma dobre opinie jako pracodawca a niezadowolony zawsze znajdzie się ktoś!

Dobra zmiana działa

Czytam z zaciekawieniem wszystkie opinie dotyczące w/w firmy, zalewa mnie złość na komentarze pracowników co czekają tylko na kolejny socjal, zamiast zacząć pracować. Proponuję zamiast pisać bzdury, podnieście kwalifikacje, zostańcie prezesami i zacznijcie zatrudniać super pracowników waszego pokroju.

Olgierd

@Xxx Chyba przesadziłeś/aś z taką opinią. Gdyby tak było to na tym forum już dawno ktoś by opisał sytuację!!!

Xxx
@Olgierd

Pracowalem tam i wiele mogę powiedzieć o tej pseudo firmie

Radek
@Olgierd

Czytam te opinie i jak raz, zostają wpisane przez pracownikow zwolnionych za alko. Pomimo dawania nie 2 a 5 szansy na poprawę. Mimo wszystko gorąco pozdrawiamy i po leczeniu zapraszamy, bo jakoś pracowaliście nawet kilka lat.

Ja Wiem
@Xxx

O takich pseudo pracownikach, co podpisują się xxx. Wystarczy tylko pomyśleć życzliwie. Może wróci takim osobą cheć do pracy lub ew. rozum.

Martyna

Wiecie może czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i warto aplikować?

Bartosz

Firma Green Park zajmuje się projektowaniem i porządkowaniem zieleni. Nawiązując do ostatniej wypowiedzi na forum, chciałbym zapytać, jak wygląda sprawa z dodatkami do wynagrodzenia? Czy są przewidziane premie lub inne bonusy? @Mariola, czy pisząc o starszych pracownikach, masz na myśli, że osoby w wieku emerytalnym, które chcą powiększyć swoje dochody, mogą aplikować do firmy? Pracodawca prowadzi interesującą stronę na facebooku https://www.facebook.com/pages/category/Product-Service/Green-Park-1413754785552429/ Warto tam zajrzeć. Można dowiedzieć się, jakie projekty aktualnie realizuje firma.

Janek
@Bartosz

A na jakie stanowiska aktualnie rekrutują? Chętnie dowiem się czegoś więcej?

Karol
@Janek

Czy wciąż szukają na stanowisko specjalisty do spraw kontroli finansowej?

Darek
@Karol

Szukać szukają. Ale jakie to ma znaczenie? Nie dowiesz się, jeśli sam nie skontaktujesz się z firmą.

Mariola

Praca ok, całe woj. Łódzki i śląskie. Wynagrodzenie jest tak jak sie szef dogada. Trzeba pracowac jak wszędzie. Sporo pracowników z Ukr. Moje sugestie dla Green Park: Firma jak każda w tej branży. Sporo Ukr., praca ok. Sporo sprzętu. Lubią starszych pracowników. Lubię atmosferę w Green Park za: Zaufanie

Hanna

Jak w ostatnim czasie pracuje się w firmie Green Park? Czy zaszły w niej zmiany znaczące dla zatrudnionych tam osób? Wcześniej na forum pojawiały się komentarze odnośnie opóźnień w płatnościach, czy obecnie zdarzają się takie sytuacje? Zapraszam do podzielenia się swoimi odczuciami na temat tego pracodawcy.

operator

Spoko firma pracowałem w niej jako operator ciagnikow na umowe szefowie spoko zima trochę mało pracy

Pracuję w tej firmie już ponad 3 miesiące. Faktycznie są czasem opóźnienia z kasą, ale zawsze uprzedzają że tak może być. Praca nawet spoko czasem ciężka czasem lekka. Pracuję na ciągnikach i samochodach, czasem na tzw. łopacie ale mam 12 zł na rękę i jest ok w porównaniu np. z Biliczami czy Nowakiem bo tam to dopiero jest koszmar. Zimą trochę lipa ale da się wytrzymać.

Radek

Jeśli pracowałeś na umowę o dzieło to mogło tak być (praca jako pracownik sezonowy)i skoro twierdzisz że było aż tak źle to napisz ile czasu pracowałeś i na jakim stanowisku, a ja jako osoba zatrudniająca osoby w tej firmie, odniosę się do Twojego wpisu. Pozdrawiam Radosław

ralf

pracowałem tam i pol radomska z kasa czekaja po 2, 3 miechy bo mowia ze nie ma a kupuja za nia ciągniki i samochody placa 8, 9 zl

Zostaw merytoryczną opinię o Green Park - Radomsko

• Jak się pracuje w Green Park?

Zobacz opinie na temat firmy Green Park tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Park?

Green Park