Opinie o Manuli Hydraulics Polska S.A. w Radomsko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Manuli Hydraulics Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Manuli Hydraulics Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manuli Hydraulics Polska S.A. w Radomsko

zwolniony przez pszcz

ten , co to nawet zdjęcia na Linkedin nie wrzuca to (usunięte przez administratora), w Hutchinsonie za (usunięte przez administratora)wyrzucony poróżnił się ze wszystkimi , pozwalniał z dur wszystkich niewygodnych pracowników , chciał wrócić do Emersona , ale tam ma zamknięte po tym co tam wyczyniał . On nie nadaje sie na stanowisko kierownicze - rozumiem , że HR ma młodych , niedoświadczonych dających się omamić referencjami - dlatego to piszę - ten człowiek nigdy nie powinien mieć zwierzchnictwa nad ludźmi

Manuli Hydraulics Polska S.A.

Pracownik produkcji węży hydraulicznych! Nawet 4500 zł NA RĘKĘ +PREMIE Radomsko Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę Doświadczenie nie jest wymagane Dyspozycyjność: Praca zmianowa Rekrutacja online ???????? Автоматичний переклад українською OPIS Poszukujemy pracowników do firmy, która od lat dostarcza najwyższej jakości zespoły węży do hydrauliki, chłodnictwa i zastosowań przemysłowych. Chcesz dobrze zarabiać i odkrywać tajniki produkcji? To jest miejsce dla Ciebie! Rozpocznij pracę i zyskaj: wynagrodzenie podstawowe: 3000-4500 zł NA RĘKĘ, atrakcyjne premie -> nawet 700 zł brutto, bezpłatny transport na terenie Radomska, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin, z możliwością pracy w weekendy i nadgodzinami, pyszne obiady za niecałe 10 zł, możliwość bezpośredniego zatrudnienia u Klienta, tygodniowe zaliczki na poczet wynagrodzenia, wygodną rekrutacja on-line, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Zadania pracownika produkcji: obsługa maszyn i narzędzi montażowych, kontrola wzrokowa elementów będących w ruchu (przewodów), ręczne prace transportowe. Wysokie wynagrodzenie? Rozwój? Darmowy dojazd do pracy? MASZV TO JAK W BANKU! Zgłoś się! Już wkrótce odbędziesz pierwszą rozmowę telefoniczną z rekruterem, który opowie Ci o dalszym przebiegu zatrudnienia.

Xray
@Manuli Hydraulics Polska S.A.

Dobre starzy pracownicy tyle nie mają.Najlepiej się zwolnić i przyjąć jeszcze raz

Rigid Nowy wpis

Tylko wolne i anulowane, człowiek nie wie kiedy coś zaplanować może nawet jak urlop wcześniej pisał. Podwyżki były obiecane a nie ma. Na flexie ludzie zarabiają więcej na tych samych maszynach a praca lżejsza. Pracownicy którzy pracują po kilka lat zarabiają parę złoty więcej niż najnizsza krajowa.

Cyc Nowy wpis
@Rigid

Nie znasz drogi? Idz do lidera a pozniej do kierownika o podwyżkę jak ci malo

Operator Nowy wpis
@Rigid

Obudzą się w maju jak ludzi nie będzie.

@pl Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Firma dramat. Kierownictwo to jakaś porażka. Goście nie mają pojęcia o zarządzaniu ani o tym co w tej firmie robią. Biorą pieniądze zarobione przez nas i nic nie wnoszą. Kiepski dają przykład ekipie ponieważ notoryczne przyjścia po 8 do pracy zle świadczy o przełożonym. Przejście przez hale raz na dzień i do tego brak dzień dobry czy podania ręki to jakiś dramat. Za co się Panowie uważacie? Zatrudniani przez ostatnie lata sami Ukraincy badz Polacy co nie nadają się nawet do mycia podłogi. Układy są najlepsze bo liderzy mogą robic nadgodzin ile się chce. Nie są wcale potrzebni a notorycznie zostaja albo przyjeżdżają wczesniej. Co kierownik na profity z tego??? Wystarczy dobrze zyc z przełożonym i wcale nie trzeba pracowac a bedzie się mialo zycie w Manuli. Wstyd mi za to ze tu trafiłem i muszę pracowac. Zmiana wyjdzie na lepsze.

Obserwator2

Oj Wielkie to było by Święto . Dziwne , że takiego (usunięte przez administratora)trzymają tu tyle czasu Przecież ten typ w porównaniu ze swoimi poprzednikami niewiele sobą reprezentuje naprawdę niewiele poza darciem (usunięte przez administratora) .Wiedza techniczna marna u niego ! . Przecież DY#RO wiedział o jego występkach w innych firmach bo było to opisane tu właśnie na tym portalu. Dwukrotnie wpisy były wydrukowane i wrzucone do ,,skrzynki zażaleń,, a od jednej osoby DY#RO otrzymał wydruki do rąk własnych później też było zebranie w sprawie wspomnianego ,,bałuckiego ,, (usunięte przez administratora)i nadal nikt go nie rusza . Czy przyzwalanie na chamstwo darcia, krzyki ze strony przełożonych jest wpisane w politykę firmy ?

Technik urządzeń chłodniczych

Witam .W związku z ogłoszeniem w sieci na stanowisko,,Technik urządzeń chłodniczych do działu utrzymania ruchu ,, Proszę opisać mi pracę u Was w firmie na warsztacie UR .Jaki jest kierownik , przyszli koledzy z którymi ewentualnie przyszłoby mi pracować itd.

Technik urządzeń chłodniczych
@Technik urządzeń chłodniczych

Napisze końcu ktoś parę zdań jak tam wygląda praca u Was w dziale Utrzymania Ruchu?

Dej se pozór
@Technik urządzeń chłodniczych

Daj sobie spokój z pracą w UR . Nie zastanawia cię charakter stanowiska? z reguły urządzenia chłodnicze obsługują w takich firmach serwisy zewnętrzne a tu szuka się ,,technika urządzeń chłodniczych,, Dlaczego ?Bo jaśnie panujący kierownik UR M...ej Psz....ski pozbywa się ludzi którzy chcą współpracować działem UR tak też zrobił z z firmą która była tu na miejscu i obsługiwała urządzenia chłodnicze! Generalnie Kierownik to furiat i nerwus Często drze ry...ja na swoich ludzi . Kiedy nastał u nas tj.11.2022 zaczął wprowadzać porządki tj . Zwolnił trzech ludzi dwóch kolejnych widziało co się dzieje to odeszli sami . Po miesiącu chciał przyjąć z powrotem osobę którą zwolnił ten go olał .Typ pokłócił się nawet z ekipą sprzątającą i ogólnie drze koty ze wszystkimi działami w firmie i nikt go już nie trawi .

Nie z flexa
@Dej se pozór

Chłopaki z Utrzymania ruchu musicie mieć świadomość że po was też jedzie ile wlezie .Kiedyś czyszcząc maszynę nie zauważył mnie i ,,przypadkiem ,, słyszałem jak się żalił do naszego kiero... , że ,,musi pracować z bandą nieudaczników,, później w niedługim czasie po tym zdarzeniu historia się powtórzyła tylko wtedy to już prawie krzyczał siny że złości , że ma w dziale nieudaczników. Tylko ,,pozazdrościć,,takiego przełożonego

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Manuli Hydraulics Polska S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Operator kalmara
ERONTRANS SP. Z O.O
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite

Jak w Manuli Hydraulics Polska S.A. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Vasily Borysyuk

Zarząd nie dba o jakość. Produkty te należy wyrzucić do kosza. Zarząd też nie dba o pracowników.

Xray
@Manuli Hydraulics Polska S.A.

zwolniony przez pszcz

Czy w Manuli Hydraulics Polska S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Była pracownica

W tej firmie nigdy nie będzie dobrze. Nowy dyrektor.....choć już nie taki nowy mówi do pracowników na pakowania: " Pakujemy wszystko, reklamacjami będziemy się martwić jak przyjdą".

Czy firma Manuli Hydraulics Polska S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pytanie odp

W tej firmie nie ma szkoleń. Jedynie BHP

Klient

"Naród wspaniały, tylko ludzie (usunięte przez administratora) Zakład wspaniały tylko ludzie to (usunięte przez administratora) Jak widać dużo w was zazdrości. W takich warunkach nie wróżę udanej produkcji. Czytając te komentarze widać że coś złego tam się dzieje.

Ghost
@Klient

Dopóki były zmiany traktowane równo była i atmosfera a że jedna teraz rządzi jak chce i kierownik na to pozwala to atmosfera będzie coraz gorsza. Nie widze szans na poprawę mamy mamy nadzieję że kierownik zacznie patrzeć obiektywnie na wszystkich .

Ziom
@Ghost

Ziomek najpierw musi zaczac wychodzic z biura i widziec ze są dobrzy operatorzy na innych zmianach . Od siedzenia w biurze nie zobaczy ze Ja czy Ty cos potrafimy i zaslugujemy na podwyżkę albo premie czy nadgodziny. Dwóch liderów ustawiło sobie kierownika pod siebie.

Mixer

Tu nie chodzi czy rorat czy nie rorat. Ale o całokształt kierownik myśli że ludzie są (usunięte przez administratora) i nie widzą że nie mogą przyjść w sobotę ? A druga zmiana wcale nie potrzebna przychodzi i to co mają drugie zmiany a jak maj sobotę to do 18 ??? To już są jaja i to na całego !!!

Johnny
@Mixer

Dobre , nie długo tylko jedna zmiana będzie miała nadgodziny xD

Rigid operator

Nie polecam , z względu że kiedyś ludzie byli np na RIGID normalnie traktowani , każda zmiana , ostatnio coś się zmienilo , mianowicie dwie zmiany są okrajane na nadgodziny w soboty co do cna , team leader musi być na suwnicy , na wózku ... Ale więcej miejsc nie ma , ale jedna wyróżniona w ostatnim czasie zmiana (nie wiem jak owineła sobie kierownika wokoł palca ) może pracować soboty drugie zmiany ,pomimo że podobno nie nadgodziny są okrojone ... Tak jak ktoś wspomniał wyżej trzeba chyba mieć chody i dobrze wchodzić w (usunięte przez administratora) żeby takie rzeczy ogarniać ... Dobrzy pracownicy z innych zmian nie mogą przyjść bo produkcja się wyrabia , a jedna zmiana załatwia sobie nadgodziny kiedy chce czy potrzebne czy nie , każdy myślał że nowy kierownik jest ok , ale jednak jedna zmiana owinęła go sobie jak chciała ...przyjdą (usunięte przez administratora) Że nic nie zrobią ale zarobią :) to chyba już tej zmiany moto ! Ma być wypłata ! Na inne zmiany kij w (usunięte przez administratora) szkoda gadać !

Johnny
@Rigid operator

Tu akurat masz rację , szkoda gadać ... To co się dzieje w ostatnim czasie to jakaś parodia ! Nie ma nadgodzin! Sobota druga zmiana B czemu nie ? Na (usunięte przez administratora) ? Tym się chyba dyrektor musi zainteresować ...

Team Rigid
@Rigid operator

Ale żal d... ściska. Kierownik sie wdraża... Może nie jest świadom ze jedna zmiana robi od innych 4 czy 5 setek więcej w ciągu 2 miesięcy. Chłopaki chcą zarobić to co poradzisz? Takie czasy ;) układy i układziki

Beata

Kierownik ur to kawał dziada z chłopaków robi nie udacznikow nie da sobie nic powiedzieć tylko on ma rację i zaczął wprowadzać to co w hacisonie w Łodzi gdzie dyrektor miał oczy że go zatrudnil

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Manuli Hydraulics Polska S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Andrzej Duda

Jak masz 2 ręce i 2 nogi to nie ma problemu :)

#Rigid#

Nie polecam pracy w tym zakładzie ... ogonie - zarobki słabe (chyba że masz układy z górą to i nadgodziny się znajdą) - organizacja na plus ( jeżeli kierownictwo nie ingeruje w pracę, 3 zmiany po 2 liderów, łącznie 6 , 3 myślących reszta pionki z ulicy,) -atmosfera różna, audyt, wizytacja , itp to najlepiej brak przerwy , biegaj 8h za najniższą, poza tym kultury brak , lekki szacunek jak ktoś coś od ciebie chce Uwagi : nowy kierownik jeszcze się nie wdrożył do końca ale na + Dział KJ robi co chce , niedawna miłosną afera , ale zauważyłem że kolejne się szykują ... Technolog na dziale zielony , nie jestem w stanie określić co ten Pan robi i za co odpowiada , myślę że sam do końca nie wie co tam robi . Ogólnie za mojej przygody z tą firmą (około 4 lat) nie spotkałem takiej osoby ... 8h pracy =6 h na telefonie , a jak coś potrzeba to regułki i teoria , rąk w życiu nie ubrudził... UR no robią chłopaki co mogą , ale bez części to nic nie naprawią , mają panowie wiedzę ale brak możliwości, hasła typu "z tamtej wykręć tam nie potrzebna..." porządek dzienny Ogólna opinia : ten zakład prosperował bardzo dobrze gdy się w nim zatrudniałem pieniądze były ok załoga ok kierownictwo ok ... chwila obecna... pieniądze lepsze w żabce teraz zarabiam (serio) , kierownictwo ok poza pewnym brodatym panem ... , Tak jak ktoś tu wcześniej napisał, zakład dla ludzi bezambucji , chyba że masz plecy albo fanta kierownikowi bądź liderowi przyniesiesz

TurboKot Rigid
@#Rigid#

Ogl (usunięte przez administratora) to Rigid ten zakład utrzymuje , a na flexie to walą w (usunięte przez administratora) Nawet na pierwszej zmianie .

XzC
@TurboKot Rigid

Ale obrońca się znalazł... przyjść (usunięte przez administratora)8h i wyjść. To powinno być MOTTO Manuli

stary Boomer

W branży socialmediowej nie jest tajemnicą poliszynela, że również wystąpił kryzys. TikTokerzy coraz mniej aktywni...

Na uwagę od niedawna zasługuje kierownik (usunięte przez administratora)robi to co w innych firmach zwalnia ludzi straszy kolejnymi zwolnieniami racja musi zawsze ale to zawsze jego !!! Zwykły pracownik jest dla niego porostu nikim i niczym typ drze koty z innymi działami wiele osób nie tylko z utrzymania ruchu ma go dość . Pan Panie Dyrektorze nie wiedział kogo Pan przyjmuje ? przecież są wpisy o tym Panu wystarczy poczytać opinie o firmie (usunięte przez administratora)Łódź wiele z nich jest już skasowanych ale kilka zostało ponadto jedna z osób z naszej firmy zna osobę z (usunięte przez administratora)która potwierdza to co robił (usunięte przez administratora) !!!! (usunięte przez administratora)

Marzena

Na pewno ten Pan ma kwalifikacje żeby zajmować to stanowisko. A napiszesz jakieś przykłady co tam się dzieje w tym utrzymaniu ruchu?

BB

Zaklad pracy dla ludzi bez ambicji i honoru. Jeśli, ktoś lubi być pomiatany prze ludzi pozbawionych odrobiny kultury osobistej oraz wykształcenia to może składać podanie juz dziś.

@BB

Jestem pracownikiem, potwierdzam tą opinię. W tej firmie nie ma szacunku dla ludzi, brak możliwości rozwoju. Beznadziejna robota w smrodzie i hałasie za najniższą krajową. Zamierzam się zwolnić.

Norbi
@BB

Pracuje tam.

Agata
@Norbi

No to chyba brzmi ok, skoro się chwalisz tym. A skoro masz najświeższe info to dasz znać co i jak? Odniesiesz się do negatywów, które tu pisali? Przydałoby się coś wiarygodnego

Jolanta
@Norbi

To wychodzi na to, że atmosfera musi być lepsza niż w poprzednich wpisach. Dasz znać ogólnie jak z zarobkami? Są jakieś przewidania by pensje podnieść od nowego roku?

Zostaw merytoryczną opinię o Manuli Hydraulics Polska S.A. - Radomsko

• Jak się pracuje w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manuli Hydraulics Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 1 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!