Opinie o GARETT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy GARETT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GARETT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GARETT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kielce

Xyz

Zdecydowanie odradzam rozważanie pracy w tej firmie. Dyrektor zarządzający jest odrealniony i niezdolny do odpowiedniego kierowania firmą. Jego zachowanie jest nieakceptowalne, a wszystkich traktuje jakby byli niezdolni do samodzielnego myślenia. Niestety, prezesi są odizolowani od rzeczywistości i nie dostrzegają tego, co naprawdę dzieje się w firmie. Wysłuchują pięknych opowieści ludzi, którzy nazywają siebie dyrektorami. Nikt tam nawet nie chce się pochylić, aby wysłuchać potrzeb pracownika niższego szczebla. W rezultacie morale pracowników spada, a ludzie masowo odchodzą. Firma z dużym potencjałem, marnowanych przez kilka osób, które nie powinny pracować z ludźmi.

@Xyz

W mojej ocenie zarząd potrzebuje pomocy fachowców, a nie dorobkiewiczów którzy depczą ciężką pracę jaką włożyli właściciele, aby stworzyć tę firmę. Pracownikom zamyka się usta uważając, że wynoszą na zewnątrz "problemy" firmy. Byli już pracownicy uważani są za zło. Każdy były pracownik poradził sobie doskonale na rynku pracy. Konkurencja docenia tych, których nie docenili lub nie umieli zatrzymać. Problemy z jakimi firma obecnie się zmaga stale tłumaczone są brakiem kompetencji tych których już od ponad roku nie ma w firmie. Smutne. Przecież należałoby już w tej chwili wyjaśnić Dyrektora Zarządzającego i ocenić realny wpływ jego decyzji na firmę. ROK to bardzo dużo. Zachęcam właścicieli do rozliczenia. Obecnie odchodzi się od jednego człowieka w tej firmie i nie są to właściciele. Na rynku pracy nie ma ludzi, których nie da się zastąpić, natomiast są lepsi. Zachęcam zarząd do wyeliminowania tych którzy działają destrukcyjnie.

Jestem aktualnie pracownikiem Garett. Czy firma jest idealna? A która jest idealna? Mam kartę firmową multi Sport, pracuje w świetnym zespole młodych ludzi. Byłam w ostatnim roku na dwóch szkoleniach. W przyszłym roku zaczynam kurs angielskiego opłacony przez firme. Mam firmowe dodatkowe ubezpieczenie na życie Od przyszłego roku przenosimy się do nowej, totalnie nowej siedziby. Przełożony jest spoko. Zarobki mogły by być wyższe to fakt.

CersGarret
@Kasia

Kasiu idealnych firm nie ma, opinii też nie...musi Pani pamiętać że nie każda pracę otrzymuje się po znajomości. Trzeba sobie zapracować. Być może chwaleniem jak Pani powyżej opisuje firme da się nam szarakom szansę na to co Pani rzekomo otrzymała będąc w firmie od niecały roku.

Zadowolona Nowy wpis

Ktoś tu pisze o minusach. Jakie wg was są plusy ? Że niby rotacja duża? Czyli non stop jest w praktyce ktoś nowy ? Nowy i nowy i nowy pracownik i tak bez przerwy ? Dlaczego niby? Ludzie nie chcą tu pracować? Odchodzą? Robi coś z tym dział personalny ? Nie ma kandydatów na pracowników?

Jacek Nowy wpis
@Zadowolona

Oj, ktoś tu chce podbić komentarze ;) Pracownik jest nie szanowany do tego stopnia, że poprzez załadowanie pracą i brak zrozumienia... Odchodzi. Ryba psuje się od głowy pamiętaj w...o :)

Pyta

Słuchajcie jaka jest wasza ocena warunków pracy ? Zarobki ? Terminowość wypłat? Dodatki ? Premie? Bonusy typu karta fitness? Opłacanie kursów pracownikowi? Czy studia są finansowane? Czy to dobre miejsce dla kobiety? Dla kobiety, która chce mieć dzieci ?

@Pyta

Nie polecam pracy w tej firmie nikomu. Płaca najniższa jaką się da. Wypłaty terminowo, premie w teorii, multisport jest, kursy i szkolenia mityczne, pełen patriarchat :)

Senior Nowy wpis

Potwierdzam: - poza wynagrodzeniem i karta multisport nic więcej nie ma - brak szkoleń, brak kursów, targi może raz na rok - o premii zapomnij - typowo uznaniowo, a nawet po wypracowanej premii, wlasiciele mogą Ci ja cofnąć.... - poza tym: tragiczne warunki biura, pełny brak transparentności, co chwila inna decyzja, niski poziom merytoryczny szczególnie właścicieli, co przekłada się na brak rozwoju zawodowego (bo od kogo masz się uczyć?), chaos i bardzo wysoka fluktuacje kadr. Wystarczy popatrzeć ile nowych ofert się pojawiło.....

Szwagiera znajomy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Plusy pracy tu są liczne ? Minusów nie ma ? Czy ktoś może pokazać plusy?

Lucy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Jest ogłoszenie do działu eksport? Dobre zarobki ? Perspektywy na rozwój? Na awans na dyrektora ? Czy jest już dyrektor ? Są wyjazdy ? Targi ? Diety wypłacane? Auto służbowe? Dobre hotele ? Nauka języka opłacana? Kursy specjalistyczne opłacane?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PP s.c. Paweł Knez Piotr Wilczyński? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Szariczek

Witam,czy ktoś podzieli się opinia na temat pracy w charakterze Key Account Managera?

xyz
@Szariczek

Szczerze odradzam. Lepiej płacą na stanowisku przedstawiciela, a tam nic dobrego Cię nie czeka. Po tylu wpadkach nikt tam się nie nauczył, że to pracownicy budują firmę.

Bu
@xyz

O czym niby mowa ? Co nie tak ?

Usatysfakcjonowana

Nie szanuje się tam pracowników i kończy się to tak jak w ostatnich tygodniach. Ludzie dalej odchodzą, a nowi przychodzą niechętnie. Kielce są małe i konczy się Wasze (usunięte przez administratora) Oszczędzają na pracownikach o traktują ich jak przedmiot, który można zużyć i wyrzucić. Nie polecam nawet zdesperowanym.

Bogna
@Usatysfakcjonowana

Co proponuję się pracownikowi by przyciągnąć dobrych mocnych kandydatów ? 13, 14 pensja ? Dodatki ? Benefity ?

Czy w PP s.c. Paweł Knez Piotr Wilczyński możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?

Amadeusz

UoP tak, ale nie na czas nieokreślony. Najpierw 3 miesiące, a potem na rok, później znowu na rok i potem na nieokreślony.

spec do spraw marketingu

Byłam na rozmowie na stanowisko do spraw marketingu. W moim odczuciu przygotowanie właścicieli do rozmowy w sprawie pracy bardzo słabe. Myślę ze chcą poznać strategię, pomysły osób które się znają by póżniej zastować w firmie. Przeprowadząc wiele rozmów mają wiele pomysłów, sądzac ze to wystarczy. Tak to nie działa. Co nie zmienia faktu ze ogłoszenia są cykliczne, to o czymś mówi. Nie polecam.

Klara

Nooo, ten pan zarządzający to jest dopiero odrealniony. Dziwne, że właściciele tego nie widzą. I szukają, szukają i znaleźć nie mogą...

Szkolenia
@Kasia

To jednak szkolenia nie są mityczne i ktoś je dostał? Większość pracowników dostała obietnice szkoleń ale na obietnicach się skończyło. Szeregowy pracownik nie potrzebuje... O reszcie punktów nie będę sie wypowiadal. Jedyny pozytyw to zmiana lokalizacji

Miejsce
@Szkolenia

O ile faktycznie się przeniesiecie, bo te obietnice już tez milion razy padały :)))

Adaś
@Szkolenia

Coś tu za cukierkowo napisane -_- Może i multi jest ale co ma do tego jak niektórzy pracują na L4.

CersGarret

Koko 25

Rekrutacja, Kierownik Działu Jakości i Serwisu. Ktoś był? Ma wiedzę jakie widełki?

Angelika
@Koko 25

Jak widać ogłoszenie nadal wisi, więc chyba nikogo nie znaleźli. Widełki? Nie podano.

Kontrola Jakości
@Angelika

Szukają i szukają tak jak do marketingu i znaleźć nie mogą.....czy Cersanit ma za duże wymagania, a może Warszawa nie może znaleźć kogoś kto będzie pracował za dwoje. Tak czy siak są w kropce, bo ani jeden ani drugi nie może więcej zrzucić odpowiedzialności na osoby trzecie.... Tak jak do tej pory mają czelność i bezczelność to robić.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w PP s.c. Paweł Knez Piotr Wilczyński?

NIck

Pytasz o kierowników, czy dyrektorów? Jeśli chodzi o kierowników są bardzo dobrzy i profesjonalnie podchodzą do tematu, z którymi muszą się zmagać. Niestety, nie można tego powiedzieć o dyrektorach, którzy widzą jedynie tabelki w Excelu. Wincyj, wincyj... dochodu.

No jestem w szoku, co tu jest napisane. Tak czy siak, wiele rzeczy, które wymyśliło sobie w kadrze dyrektorskiej jest odrealnionych od wielu różnych aspektów o których nie można pisać wprost. Jeśli chodzi o kadrę kierowniczą @Karolina napisała prawdę i zgadzam się z nią w 100%. @Michał tutaj nie rozumiem Twojej wypowiedzi jak również nie rozumiem wypowiedzi @Noss.

@Garett

Niestety Garett ma to do siebie, że widzi jedynie minusy i błędy we wszystkim co robią i jacy są pracownicy. W tej firmie nie docenia się ludzi i nie szanuje ich czasu prywatnego. Jeśli marzy Ci się rozwojowa praca i work life balance to zapomnij. Prędzej uda Ci się tutaj dorobić konieczności skorzystania z pomocy psychologa. Szczerze odradzam.

Kukułka24
@@Garett

Niestety, chęć rozwoju w tej firmie jest bardzo ciężka. Co raz więcej osób przychodzi do pracy po znajomości z jednej z firm, której nazwy nie można podawać w tym portalu. Proces "zmian" również pozostawia wiele do życzenia. DZ firmy powinien najpierw zacząć od pracy na każdym dziale i dowiedzeniu się, co dany dział robi i za co jest odpowiedzialny. Również inni "derektorzy" powinni zrobić to samo, bo nikt z nich nie wie co dany dział robi. Cały czas praca na "ASAP", brak możliwości wdrożenia swoich pomysłów. Brak kultury przez jednego z przełożonych wyższego szczebla sprawia, że człowiek musi pracować na urlopie, czy L4. Prezesi są mydleni szybkimi zyskami, zaś niektórzy d kumplują się i zawierają sojusze co powoduje, że oczy są mydlone podwójnie. Nikt nie chce posłuchać co szeregowi pracownicy mają do powiedzenia. Chociaż tyle, że wszyscy kierownicy są w porządku i starają się walczyć o swoich podopiecznych.

Zdecydowanie nie polecam pracy w firmie Garett. Firma wykorzystuje pracowników jak tylko się da, dodatkowo notorycznie robiąc z nich kretynów. „Dyrektorzy” są niedogodni zaufania, i według wielu opinii nie mają wystarczających kompetencji do wykonywania swojego zawodu. Nie wspominając już o tym, jak traktują swoich podwładnych. Od dłuższego czasu ściagają firmę w dół. Nie liczcie na dobre zarobki, ani fajną atmosferę, ponieważ w tej firmie tego na pewno nie znajdziecie.

Xyz

@Xyz

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w PP s.c. Paweł Knez Piotr Wilczyński?

qwerty

Okres próbny zlecenie a później może dostaniesz umowę o prace na rok i tak kilka lat z rzędu. Jest też sporo osób które są cały czas na zleceniu.

Krystyna

Nie polecam. Firma oszczedza na pracownikach. Jezeli chcecie z miesiaca na miesiac zarabiac mniej i nie macie ambicji, to mozna aplikowac. Ewentualnie jak jestescie od razu po zlobku i chcecie zlapac jakies doswiadczenie to na 3 miesiace mozna przyjsc.

Rekrutacja: pokoje nieoznakowane, nieponumerowane, trzeba wchodzić do kilku i prosić o wskazanie drogi. Myślę, że o wizytówki na drzwiach nie trudno?w końcu znajduję i wchodzę, nikt się nie przedstawia, właściwie mogę się tylko domyślać z kim rozmawiam. Żadnej wiedzy na temat firmy w której aktualnie pracuję. Jeśli ktoś zabiera mój czas mógłby chociaż zadać sobie troszkę trudu i przeczytać CV, zajrzeć do neta. (usunięte przez administratora) brak profesjonalizmu i kultury a przecież powinna obowiązywać każdego. Już w trakcie rozmowy wiedziałem że nie chcę tej posady, doceniłem swoją aktualną. Tak czy siak 1 dzień urlopu mniej.

Zostaw merytoryczną opinię o GARETT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kielce

• Jak się pracuje w GARETT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy GARETT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GARETT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

GARETT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Klonowa 51 lok. 35