Opinie o Stępniak Nieruchomości Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Stępniak Nieruchomości Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stępniak Nieruchomości Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stępniak Nieruchomości Sp. z o.o. w Warszawa

Kicia

Najgorsza firma do zarządzania nieruchomościami, właścicielka arogancka i nie potrafi przyznać sie do błędu, nie dba o umowy, olewa maila, traktuje ludzi jak petentów, nigdy nic nie jest jej wina, nie potrafi załatwić najprostszych spraw typu naprawa domofonu. Absolutnie odradzam

Wolfram vel handlarz
@Kicia

bo tak jest, na pokaz wszystko OK. Jak złapią kontrakt lub umowę ze wspólnotą to olew i mają wszystko w rowie.

Ewcia Nowy wpis

W ogłoszeniu dla zarządcy nieruchomości komercyjnych widziałam wzmiankę o tym, że godziny pracy mogą być jak najbardziej elastyczne. czy możecie przy tym omówić ich zakres? Zastanawiam się czy mimo wszystko trzeba wykonywać założone 8 dziennie

Anna Nowy wpis

Hej, faktycznie tak ciągle się zmienia kadra, jak ktoś tutaj pisał? Właśnie szukałam sobie ogłoszeń, to są z lipca z poprzedniego roku np, nowego nic nie ma. Albo nie wstawili jeszcze? Dajcie znać w ogóle, na ile zatrudniają, w sensie umowy na ile są.

Kicia

x
@Kicia

dokładnie tak. Tragedia. Nic nie da się z nimi załatwić.

niezadowolona
@Kicia

1. Z domofonem to szczera prawda od września 2020 domofon jest nieczynny i otrzymałam wiadomość, e konserwacja jest zbyt droga. Czekam cierpliwie aż zepsuje się we wszystkich mieszkaniach. 2. Otrzymujemy wiadomości, że mamy wymienić wężyki od ciepłej i zimnej wody we własnym zakresie. Zgoda możemy za to zapłacić, ale uważam, że to administracja powinna wynająć hydraulika i zebrać zamówienia z mieszkań oszacować cenę i sprawdzić czy usługa została dobrze wykonana.

Joanna
@niezadowolona

Co to za bzdury?Akurat ta firma dba o przeglądy gwarancyjne i reaguje na problemy techniczne,w przeciwieństwie do innych,więc wygląda mi to na wpis sfrustrowanej konkurencji...

A.Daniłowski,myślący logicznie
@niezadowolona

Zastanawiam się że wszystkie Panie taaakie odważne odwagą cywilną… Ad.1 Koszt konserwacji i jego sposób zatwierdza Zarząd Wspólnoty a nie firma zarządzająca, dyskutowaliśmy o tym na zebraniu, nie było Pani? Zapewne bo mało nas się zebrało. Ad.2 Nie przyszło mi to do głowy ale może wymianę żarówek też nam zrobi firma zarządzająca nieruchomością? Albo wymianę klamek? Proszę wybaczyć sarkazm ale wężyki do cieplej i zimnej wody to tak samo element eksploatacyjny podlegający wymianie co kilka lat, chyba tyle umiemy sami zorganizować i „zarządzić” w naszych własnych mieszkaniach, prawda? Czy już niczego nie potrafimy bez Pani Katarzyny lub jej współpracowników? Chętnie pomogę sąsiadom w zakupie i wymianie, nauczyłem się w 7,5 min. na YT

@x

No stres
@Kicia

Nie zgadzam się nie mam takich doświadczeń, do tej pory kontakt pozytywny. Właścicielka zabiegana co prawda ale merytoryczna i konkretna. Nie odbiłem się od nich z żadną sprawą a było ich kilka, nasz budynek nie należy do najlepiej wykonanych niestety

Alf
@No stres

Opinie pisał chyba pracownik pod dyktando właścicieli firmy. Właścicielka arogancką, "złoto usta" - firma (usunięte przez administratora)

Honorata
@Alf

No cóż, a jak to udowodnić? ;p

Mieszkaniec
@Kicia

Bardzo zgadzam się z powyższą opinią. Radzę omijać z daleka firmę „Stępniak Nieruchomości”. Absolutny brak profesjonalizmu. Ciągle zmieniająca się kadra o czymś świadczy. Brak odpowiedzi na wiadomości, kontakt. Firma nie potrafi procesować podstawowych zadań i zleceń. Lekceważy umowy i podstawowe zasady prawne. Pani Maria Stępniak bardzo arogancka i z beznadziejną obsługą klienta.

Mieszkaniec
@x

Dokładnie tak. „Stępniak Nieruchomości” to bardzo nieodpowiedzialna i słabo radzącą sobie obsługa nieruchomości z bardzo niekompetentną panią Marią Stępniak na czele. Arogancka, nie miła i na dodatek brak wiedzy. Nie polecam.

Mmoaa
@Kicia

To sie zdwoni do konserwatora i po ptokach u mnie napraeiono w ciagu dnia

Jadwiga Kasztelan
@Kicia

Firma prowadzona przez bardzo aroganckie i toksyczne osoby. Konflikty, plotki i skłócanie lokatorów to specjalność tej firmy. Okropny bałagan w księgowości , wiele zaniedbań, niejasności .

Wolfram vel handlarz Nowy wpis
@Kicia

Do czego może się tu przydać znajomość języka angielskiego, że był on wymagany w stopniu biegłym, w ofercie dla Zarządcy nieruchomości komercyjnych, sprzed sześciu miesięcy? I czy można pracować na umowę o pracę, najlepiej na czas nieokreślony? Wspominano tam jedynie o kontrakcie B2B. I kto da znać, czy obowiązki są należycie wynagradzane?

Claus
@…

Jak to do czego ? przy Zarządzaniu Nieruchomościami komercyjnymi to jeden z głównych wymogów. Zazwyczaj przy tego typu budynkach właścicielami są fundusze zagraniczne. Większość korespondencji prowadzona jest w języku angielskim. Dziwne pytanie zważywszy na chęć aplikowania na takie stanowisko.

@Claus

Może ta osoba nie pracowała wcześniej na takim stanowisku stąd jej pytanie. A właściwie to bez doświadczenia tutaj zatrudniają? Czy raczej trzeba jakieś mieć?

@Claus

Macie jeszcze jakieś inne stanowiska do wyboru tutaj? Widzę ze głównie o zarządcy piszecie a zastanawiam się przy tym czy nieco mniej wymagające prace administracyjne tez od nowego roku by się znalazły? Jak na razie rozglądam się po okolicznych firmach. Szybko się uczę

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stępniak Nieruchomości Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Administrator - Zarządca wspólnot mieszkaniowych? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Dno

Ta firma to jakieś nieporozumienie, nie potrafią zarządzać nieruchomościami, totalnie olewają mieszkańców nieruchomości, którymi zarządzają. Oczywiście pociesznie mówią, że problem został rozwiązany - niestety bez efektów. Tym samym narażają właścicieli lokalów na straty materialne.

Witek

Nie mało napisano o właścicielce firmy. Nie wszyscy piszący byli pod pozytywnym wrażeniem prowadzonej działalności, czy podejścia do klienta. A jak sytuacja z zachowaniem, wobec pracowników? Napisano, jakie są wymagania wobec kandydata na stanowisko Administratora - Zarządcy wspólnot mieszkaniowych w najnowszej ofercie. Podano, że stawka waha się w przedziale od 7 do 12 tyś zł netto + vat (na b2b). Ale poza słowami o zgranym zespole nic mi nie wiadomo, o kulturze i szacunku, zarówno w relacjach międzyludzkich, jak tej organizacyjnej. Jak się więc sprawy mają w tej materii?

Samantha

Kompletny brak profesjonalizmu. Nie odpisują na wiadomości i lekceważą lokatorów, zapominając, że to wspólnota jest dla mieszkańców a nie na odwrót. Nie polecam i odradzam.

A.Daniłowski,myślący logicznie
@Samantha

A kogo Pani nie poleca? Bo tutaj piszemy o firmie zarządzającej nieruchomością a nie o zarządzie wspólnoty… Wspólnota to MY, nie oni… to kto nie reaguje? Ci wybrani przez nas z nas samych (zarząd wspólnoty ze wspólnoty) czy ci których zatrudnili ci których wybraliśmy?

Mala
@Samantha

Sama spotkałam się z takim traktowaniem jako lokatorka. Mieszkańcy nie są informowani o planowanych pracach w budynku. Części wspólne są w opłakanym stanie, a niewiele jest robione. Brak planu prac naprawczych, które są u nas bardzo potrzebne.

No stress

Polecam współpracę ze „Stępniak Nieruchomości” firma zarządzająca ma dbać o umowy z podwykonawcami, współpracować i poganiać Zarząd Wspólnoty jak trzeba i kiedy trzeba a budynek ma utrzymywać w niepogorszonym stanie z lekkim plusem, u nas tak jest. Nie mam kłopotu z kontaktem (bardziej z zarządem) awarie są ograbiane na bierząco. A że P, Kasia nie zawsze się uśmiecha-trudno, wolę pochmurnego fachowca od uśmiechniętego bez przerwy dyletanta. Polecam

Justyna
@No stress

Z tym uśmiechaniem się to xD Bo kobieta to jakaś ozdoba, a nie specjalistka, ludzie są straszni, wychodząc z takiego założenia. Czy do mężczyzny ktoś się czepia i takie rzeczy?

A.Divine

Nie mam klopot nic z Pani Katarzyna. Jest kontakt jak potrzeba, u mnie to działa. Wszystko dobrze dziala. Na forum nic nie ma problemu, co trzeba mi wiedziec wiecej?

Lokatorka Żoliborz

To już kolejna firma zarządzająca naszą nieruchomością i wreszcie trafiliśmy na kogoś kto zna się na rzeczy. Profesjonalnie i ze znajomością obowiązujących przepisów. Przez dwa lata budynek się zmienił nie do poznania. Remont klatki schodowej, termomodernizacja plus dofinansowanie, składowisko śmieci w garażu i zagrożenie p.poz. Dało się. Pani Katarzyna to bardzo inteligentna i przedsiębiorcza osoba, jeśli ma z kim współpracować. Szczerze polecam dialog i współpracę z firmą Stępniak Nieruchomości.

Zostaw merytoryczną opinię o Stępniak Nieruchomości Sp. z o.o. - Warszawa

Stępniak Nieruchomości Sp. z o.o.
  • Postępu 10 lok. 140
    02-676 Warszawa

Stępniak Nieruchomości Sp. z o.o.