Mobica.Com (Mobica Limited Poland)

Opinie o Mobica Limited Poland

native

Nie wierzę, że sprawdza jakiś native speaker. Z drugiej strony, osoba z komunikatywnym angielskim nie ma szans zrozumieć 70% tego, co mówi native speaker z tej firmy. To jest firma z UK i native speakers są z UK. To nie jest amerykański akcent, to jest zupełnie inny świat...

model

A jakich przyczyn najczęściej zwalniają tutuj pracowników(np.po 3 miesiącach próbnej umowy)? że np.wolno jakiś program pisze bo nie ma doświadczenia?? czy przyczyną jest bardziej ten język.Proszę o pomoc

potential_worker

A kojarzycie, czy płaca w poszczególnych miastach się zrównuję ? Tj. czy płacą w Lublinie stawkę podobną do Warszawskiej i w Rzeszowie podobną do Lbl ?

after

Z tym angielskim to jednak problem.Jak się człowiek stresuje to nic nie powie po angielsku.Są to łatwe pytania po angielsku? mam problemy z językiem angielskim w stopniu komunikatywnym:(

peer

Jak wyżej, sprawdzają przez zadawanie pytań. Z języka programowania, jak to zwykle na rozmowach bywa, wypytują o wszystkie jego niuanse. Zdziwiło mnie to, że nikt nie dał mi do napisania nawet linijki kodu (i dobrze bo bym pewnie poległ :D). Na koniec pytania typu HR-owego np: (po angielsku) opowiedz o swoich wadach.

do nex i jan

Rozmowa jest panelowa (z pytaniem za pytaniem). Panel z systemów operacyjnych (jakich - zależy, co wpisałeś w CV), algorytmów, języków programowania(jakich - zależy, co wpisałeś w CV), wybranego tematu rekrutera. Rozmowa jest częściowo po angielsku. Na początku jest też pytanie, co się dotychczas robiło. Napisz do kogoś z HR z firmy, to napiszą więcej, jak to u nich wygląda. W każdym oddziale może być inaczej.

nex

no właśnie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna.Czy jak przyjdę do tej Mobiki i pokażę jakieś ciekawe projekty to przyjmą mnie bez jakichś testów?

zalezy

Mozesz zgodzic sie na wyjazdy lub nie(pytaja na rozmowie). Jest spora grupa ludzi co jezdzi zeby nie kisic sie w biurze i zrobic wiecej.

do do Set*

A co z tymi wyjazdami? trzeba się na to godzić? bo szczerze mówiąc nie odpowiada mi to.Wole zarabiać o wiele mniej ale nie wchodzić w to.

do Set

do Set

Myślę, że warto aplikować. W Bydgoszczy i Lublinie (w tych biurach bylem tylko) jest OK, Nie mam zbyt wiele stresu, a sam dopiero co skonczylem studia. Uczenie sie jak uczenie - trzeba sie rozwijac, chyba ze nie chcesz. A zeby zobaczyc czy dasz rade wyslij im cvke - sprawdzą cie technicznie..

set

Dodam że nie Chce zarabiać jakichś kosmicznych sum ale też nie i małych.Jednak zależy mi aby mieć też trochę czasu dla siebie.Pieniądze to nie wszystko .

set

Ledwo skończyłem studia.Pytałem się o pracę w Mobice.Jednak zastanawiam się czy tam iść .Jest to wielka firma pewnie wymagają szybkiego uczenia się? praca w stresie? czy jest podobnie jak w innych firmach.Bo mam okazję iść do innych firm i już w 2 bez problemu mnie chcą mnie zatrudnić.Jednak kusi mnie ta Mobica bo z drugiej strony słyszałem że jest tam w miarę ciekawa praca ale z następnej strony nie wiem czy dał bym sobie radę i ile jest obowiązków.Jakie są stawki dla początkujących?

hej

Hej jakich ludzi tutaj szukają? w czym programujecie i co robicie w BDG? Systemy wbudowane? aplikacje na telefon? bo jestem programistą aplikacji internetowych a w BDG słabą płacą w branży aplikacji internetowych i z chęcią bym się przekwalifikował.

do zenek

Koleś przestań gadać bzdury że daje najlepsze zarobki.Pewnie ten komentarz napisał szef lub kierownik.Mi jedna firma proponowała 8 tysięcy na ręke minimum w BDG plus premia od projektów jestem ciekaw czy w Mobice bym dostął więcej.Są firmy które bardzo dobrze płacą ale mało kto je zna a jak już je zna to ukrywa prawdę o zarobkach.Przeważnie tak jest że duża firma płaci niewiele więcej niż mała ale wymaga o wiele więcej tego się nauczyłem więc zapewne Mobica napewno przerasta małe firmy ale nie do końca płaci tak jak trzeba.Duża firma ,duże straty i duża odpowiedzialność .

mex

No jako programista ile się zarabia.

Michal

Nadal nikt nie podał kwoty. byłoby fajnie znać przykładowe zarobki na danym stanowisku w danym mieście.

Ciekawe jak to się ma do łódzkich warunków. I czy ktoś ma informacje na temat tego Qt?

do zenek

na pewno najwiecej w bydzi, sam niedawno szukałem nowej firmy i Mobica zaproponowala najlepsze..

zenek

Na jakie wynagrodzenie moze liczyc programista jee z 3 letnim doswiadczeniem w Bydgoszczy?

Zostaw merytoryczną opinię o Mobica Limited Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Mobica Limited Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Mobica Limited Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobica Limited Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobica Limited Poland?

Kandydaci do pracy w Mobica Limited Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobica Limited Poland