Mobica Limited Poland

Opinie o Mobica Limited Poland

javaSoft 2016-06-24 12:15
@andżelo - zwolnienia podobno jakieś były, ale nie masowe - kilkanaście osób na ponad 1000 pracowników - niepotrzebna panika. A startować zawsze warto - ogłoszenia wiszą, więc szukają ludzi dalej z tego co widac w każdym z oddziałów.
345 2016-06-25 20:03
z cala pewnoscia tak..powiem Wam ze mnie interesuje kwestia zarobkow tutaj ile onee wynosza tak ja wiem ze to zalezen od stanowiska no ale powiedzmy taki magazynier na przyklad jezeli ma doswiadczenie
rafi 2016-06-28 16:42
Ile % macie zwolnienia za prawa autorskie
Wola 2016-06-28 18:23
Sprzedawca Kasjer potrzebny do wielu miast i ja mam takie pytanie czy zarabia się tutaj więcej niż przysłowiowy kasjer w biedronce czy niestety te sumy są trochę mniejsze, jestem bardzo ciekawy
Kuba 2016-06-29 10:00
mi licza do 75% za prawa autorskie, wiec jest bardzo przyzwoicie. Pzdr
Jola 2016-06-30 13:13
Świetne miejsce :-) Zapraszam przekonajcie się sami.
NomenOmen 2016-07-03 00:57
@Zn
Każdego, kto się zadeklaruje, że zechce część swojego czasu poświęcić u klienta.
Im więcej tym lepiej - zapewne najchętniej wysłaliby Cię gdzieś daleko na 100% czasu.
Lechu 2016-07-07 22:32
Na razie sa zwolnienia brak projektow.
jah 2016-07-08 10:45
Co za bzdura, projekty są, sam jestem w nowym od jakiegoś czasu.
Lechu 2016-07-09 06:45
Są ale, nie dla wszystkich zatrudnionych. 23 czerwca 2016 zwolniono 13 osób w Lublinie.
terion 2016-07-10 22:42
Ile płacą seniorowi z doświadczeniem w Rzeszowie?
Kamil 2016-07-11 09:33
Pewnie wypada znać się na rekrutacji i mieć trochę doświadczenia, podejście do ludzi tez ma duże znaczenie - to taki typ zawodu. A umowy o prace standardowe - zawsze na początek okres próbny i od tego czasut ez benefity różne.
NomenOmen 2016-07-15 02:06
@Olgierd "pakiety socjalne" (opieka medyczna, multisport) to już standard w firmach IT więc to nie jest jakiś super-argument.
Podobno w całym kraju zwolinili 40+ osób.
Pytanie zasadnicze, czy warto ryzykować komuś z doświadczeniem firmę outsorcingową. Dopóki są klienci i biznes się kręci - pewnie tak.
Kamil 2016-07-15 10:14
Z tego co widziałem, szukali rekrutera do Łodzi, ale już nie ma tego ogłoszenia, zamiast tego są na stanowiska HR. Ale jak Ci zależy to zawsze CV można wysłać podejrzewam. Zaszkodzić nie zaszkodzi, a jak kiedyś będą szukać to mogą wziąć pod uwagę.
Marcin 2016-07-15 10:58
40 z 1000 to ledwie 4 %całości. Więc to normalny proces w biznesie. A co do projektów – w Mobice z reguły jest ich więcej niż pracowników – stąd stała rekrutacja. Mobica to nie mała firemka działająca na zasadzie pozyskania funduszy na projekt, apotem zwlaniania, jak fundusze sie skończą. To duża firma, która ma duży potencjał rozwojowy i stałych klientów. Firma cały czas rośnie i się rozwija, z roku na rok jest większa niezależnie od koniunktury na zewnątrz. Także nie widzę żadnego ryzyka.
Justyna 2016-07-27 19:50
Czy może ktoś się orientuje jakie są godziny pracy, czy jest to 8h czy np. 8h plus bezpłatna godzinna przerwa na lunch. Dzięki.
Szelma 2016-08-12 11:17
Oj to chyba nie u nich :P
Adam 2016-08-16 18:14
Witam,
Ile można dostać startując na stanowisko TEST ENGINEER'a w Bydgoszczy?
Mam roczne doświadczenie w IT i wyższe studia.
Czy 6k - 8k brutto jest realne czy nie ma szans?
Adam 2016-08-16 18:25
Adam 2016-08-16 18:32
Adam 2016-08-16 18:46
Adam 2016-08-17 08:03
No tak się właśnie nazywa stanowisko :)
Po Polsku Tester :D
Karola 2016-09-05 18:21
Czy orientuje się ktoś ile zarabia Travel Assistant w tej firmie?
3er 2016-09-05 19:36
tak to prawda wszystko na to wskazuje ze to to samo jest
Gosia 2016-11-03 12:49
Brawo dla takiej Firmy!! Super
Gosia 2016-11-03 12:49
Brawo dla takiej Firmy!! Super
Bodziu 2016-12-04 10:53
Oj to chyba się przeliczyłeś
proges 2016-12-25 18:11
Firma trochę dziwna z tego co mi się wydaje. Ponieważ z jednej strony słyszałem , że przyjmują tu ludzi co ledwo kodują. Takie mnie doszły słuchu. A z innej strony nie dają szanse tym co nigdzie nie pracowali ale mają projekty dobre ( robili je po prostu niekomercyjnie) .
Na co inni tutaj patrzą? bo na pewno nie na umiejętności.
Kiedyś do nich CV złożyłem jak nie miałem doświadczenia (tylko miałem dobre projekty, nie jakieś proste ) to nawet się nie odezwali. Wydało mi się to bardzo dziwne, gdy usłyszałem w wyższych wątkach , że przyjmowali tu ludzi co nawet kodu nie napisali.Tylko posiadali wiedzę teoretyczną.
Nie można człowieka od razu stawiać na straconej pozycji a tutaj stawiają.
W innych firmach jak kiedyś się pytałem o pracę to od razu Chcieli mnie przyjąć i patrzeli na moje projekty i poszedłem do jednej z nich ale jak tu wysłałem CV to nic a nic. Byłem trochę ogólnie zdziwiony , bo wszędzie mnie na rozmowę zapraszali a tutaj nawet mnie nie sprawdzili . Pomimo tego , że miałem na serwerze projekty w JAVA/JEE .
Silver 2016-12-28 12:31
Czy staże są cały rok czy tylko wakacyjne?
Mila 2017-01-06 19:55
Może to był czysty przypadek , że nie odezwali się. Wiesz jak firma jest dobra to mają dużo chętnych do pracy. Uważam , że powinieneś jeszcze raz spróbować, może ktoś zauważy Twoje projekty. Nie należy tak szybko rezygnować.
Zadowolony 2017-01-09 11:33
I jak co roku tak i teraz w styczniu - podwyżki :) Ciekawe ile firm z naszej branży daje podwyżki rok w rok.
17012017 2017-01-17 13:31
Jak długo czeka się na odpowiedz pozytywna/negatywna po rozmowie?
PoczątkującyTester 2017-01-17 14:40
Witam, czy ktoś mógłby powiedzieć jak wygląda rekrutacja na staż? Czego należy się spodziewać? mam na myśli staż testerski.
PoczątkującyTester 2017-01-17 14:42
Witam, jak wygląda rekrutacja na staż? czego należy się spodziewać? (staż testerski)
Pozdrawiam!
Miki 2017-01-24 09:29
Polecam Mobica to fajna firma, trudno dostać się do pracy.
Mike 2017-01-26 14:42
Miki - kto nie próbuje ten sie nie dowie - ja - po swoim procesie uważam wprost przeciwnie. Miła rozmowa i sprawdzenie w zasadzie podstaw i tego co było w moim CV. Po 4 dniach odpowiedz i tak juz ponad rok tu jestem !
Rafi 2017-01-28 18:25
Czy w Bydgoszczy poszukiwani są programiści Java ? Bo od dłuższego czasu nie było już ofert.
zxc 2017-02-09 19:05
Jak tam w mobice w Bydgoszczy? Jaki % to nowe projekty, a jaki procent to utrzymanie?
Mobicanin 2017-02-10 11:33
Nie odpowiem Ci na pytanie o procentowy udział nowych projektów, natomiast ogólnie jak w Mobice? Doskonale. Projekty są naprawdę przeróżne, więc zawsze znajdziesz coś dla siebie. Podwyżki są co roku - tego nie ma chyba w żadnej innej dużej firmie IT - polecam.
Studencik 2017-02-19 14:20
Widziałem zapotrzebowanie na praktyki studenckie. Czy to aktualne? W takiej firmie to jest czysta przyjemność.
Joanna 2017-03-01 08:35
Obecnie firma poszukuje osób między innymi na stanowisko Konsultant BI. Ktoś z Was już aplikował?
michau 2017-03-10 11:26
Projekty są przeróżne, ale większość z nich nie zachwyca. W końcu to firma kontraktorska, bierze zlecenia jak leci i potem próbuje przekonać pracowników aby w to weszli.
" zawsze znajdziesz coś dla siebie" - poważnie? w większości przypadków to nie ty wybierasz projekt, a jest to odgórna decyzja (w skrajnym przypadku inny stos, ale z braku specjalistów w danej dziedzinie musisz to robic). Przynajmniej ja tak mam. Fakt możesz coś próbować odrzucić, ale nie zawsze masz taką możliwość.
Joanna 2017-03-13 09:01
@michau długo już pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego jakie są plusy pracy w Mobica.
ja 2017-03-13 09:40
" "Podwyżki są co roku" - standardowe podwyżki "inflacyjne" rzędu 3-5 procent. To akurat niemalże standard. " - doprawdy? Które największe firmy IT na rynku bydgoskim mają jakiekolwiek podwyżki regularnie rok w rok? Wymień proszę, powinno być łatwo, skoro to "niemalże standard".
jav 2017-03-19 12:34
Jedynie co jest tu ciekawa to praca , bo jeśli chodzi o zarobki. To niestety osoby tutaj pracujące mogą pomarzyć o zarobkach jakie mają ludzie na stanowiskach fizycznych. No ale cóż tak to już jest przynajmniej w całej Bydgoszczy, dzisiaj ceni się pracę fizyczną a nie umysłową :-(
Joanna 2017-03-20 09:12
@jav rozumiem, że obecne zarobki nie do końca Cię satysfakcjonują. A co możesz powiedzieć na temat pracy w firmie? Co sprawia, że jest dla Ciebie ciekawa?
michau 2017-03-20 10:17
@Joanna
co do plusow:
- stabilnosc, w projektach zadko kiedy sie stresujesz, praca jest malo konfliktowa. Oczywiscie sa wyjatki, ale work-life balance jest raczej zachowany.
- przyjemna atmosfera. ogranizowanie wyjsc firmowych, wigilia, dzien dziecka itp... Jest tez integracja raz do roku, ale zeby uszczesliwic wszystkich szukana jest lokalizacja w Polsce do ktorej wszystkie biura musza sie zjechac. Tak wiec jesli komus nie przeszkadza 5 godz w autokarze zeby sie napic za firmowe to jest spoko.
- delegacje / wyjazdy do klienta. Glownie EU, ale moze trafic sie np USA. Fajna opcja ale glownie dla singli / studentow / milosnikow wycieczek. Jesli masz zone / dzieci / psa itp... przestaje to byc zaleta. Swego czasu byl wymog w umowie aby zgodzic sie na min 3mce wyjazdowosci. Nie wiem czy jest tak nadal.
Maj 2017-03-22 10:41
michau: jestem tu już 4 lata i przyznam się szczerze, że w delegacji jeszcze nie byłem :) Owszem pytają, ale nie musze takowych akceptować. W umowie niczego takiego nie ma i nie było :) chyba, że masz swoją wersję :) z tego co obserwuję - podróże tu to bardziej benefit niż wymóg.
pozdr!
Iza 2017-03-23 15:39
Mobica Limited Poland to bardzo fajna firma i super mi się pracuje.
Michał 2017-03-25 23:17
Jakie mają wymagania na programiste embedded i jakie zarobki oferują?
Zostaw swoją opinię o Mobica Limited Poland - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobica Limited Poland