Mobica.Com (Mobica Limited Poland)

Opinie o Mobica Limited Poland

Marco

Pewnie, że szuka. Poszperaj na pracuj.pl czy u nich na stronie. Umowa o pracę albo B2B. Wynagrodzenie - zalezy od wyników i grade'a.

zdn

No właśnie jak to jest z tą Mobicą w BDG.Szukają kogoś tutaj naprawdę? wysyłałem im CV kiedyś ale jako Front the developer i lipa.Z tego co widzę to szukają przeważnie kogoś pod system android???

do ryś

Coś ci się pomyliło, pracuję tu w Lublinie, M nigdy nie korzystała z pieniędzy unijnych, a po drugie - nie zatrudnia się tu ludzi pod konkretny projekt, taka jest ich różnorodność. Pomyliło Ci się z SII - tam tak jest dokładnie. Poszperaj w sieci, sam sie przekonasz, że to o SII chodzi :) Reasumując - mam 7 lat doświadczenia w Java (w tym JEE) i M jako jedyna firma umowżliwiła mi rozwój..

ryś

mobica ma podobno projekt z ue, gdzie musi zatrudnić rzeszę programistów. To podobno jakiś eksperyment, a jak to wiadomo z eksperymentami różnie bywa. Sam projekt też nie będzie trwał wiecznie. Znajomy miał iść do nich do Lublina, ale w porę się wycofał.

do Zenek

Sam jestem juniorem z JEE, z tego co wiem szukają :) Aplikuj - przekonasz się czy się odezwą.

dev

Jak jest z tą Mobicą? Piszą , że niby szukają ludzi co coś potrafią a z tego co widzę to robią parę testów dla ludzi .Nawet nie sprawdzając jakie osobnik ma projekty.To nie jest dobre posunięcie bo kandydat się stresuje w trakcie tych testów.Takie jest moje zdanie.

Cień
@dev

O jejku programista się zestresuje. No naprawdę bezduszni ludzie pracują w tej Mobice :D

Zenek

czy w Bydgoszczy są miejsca dla junior Java developerów ?? 6 miesięcy doświadczenia z Spring MVC

tyn

Jak jest tutaj z testami o pracę Front developera JAVASCRIPT??? z czego pytają?

spec

to w HTML tutaj siedzicie.O to rzeczywiście wyższa szkoła jazdy.Rzadko kto ma takie prestyspozycje;)

Fran

Stary - nie wiem skad masz to info, ale w HTMLu w firmie kompetencje ma 5 osob na 6 biur :) Pierdoły gadasz i tyle.

Fran

Negatywy i pozytywy do pracy w tej firmie? Negatywy są usuwane z tej strony. Mobika to outsourcing, a to znaczy, że dzisiaj robisz w stronach internetowych a jutro w układach scalonych. Jasne, że potrzebną do roboty wiedzę musisz zdobyć samemu, z internetu albo od kogoś z firmy, który robił coś podobnego. No chyba, że zostaniesz wrzucony do jakiejś szuflady u szefa i zawsze będziesz robił to samo, czyli na przykład poprawki w HTML.

spc

Nic nigdy nie wiadomo.Trzeba się przejść aby zobaczyć.

spec

Z tym się zgodzę, że jak firma będzie się rozwijać i robić różnorodne projekty to ma szansę na dużą przyszłość( i w przyszłości na spore zarobki)a Mobica przyciąga ludzi właśnie różnorodnymi projektami.

spec

Nie mówią że źle płacą tylko wątpie, że płacą bardzo dobrze.Faktycznie pieniądze to nie wszystko ale jak przeglądałem ich profil to rzeczywiście mają ciekawą pracę.Firma ma szansę zostać jedną z najlepszych ale to zależy także od pracowników i od cierpliwości(od razu nie dostanie się sporo kasy,trzeba coś umieć).

do spec

Spec, a może mają tak wiele potrzeb, bo sie rozwijaja, że szukają ludzi? Myslisz, ze chca miec 100 i koniec? Pamietaj, ze kto sie nie rozwija ten się cofa.. :)

ż

spec: to ja Ci odpowiem, ze od pewnego (odpowiednio wysokiego) progu finansowego stawki nie graja juz tak duzej roli, i zaczynaja liczyc sie inne rzeczy niz tylko $$$. I tak, taki prog byl osiagany w omawianej firmie.

spec

Wątpie,że tutaj aż tak dobrze płacą.Znam to z życia.Firma, która robi taki duży hałas w gazetach i reklamach? po co? by przyciągnąć dobrych pracowników.Widocznie nie mogą znaleźć ludzi.Bo gdzieś tu jest przyczyna.Wiem tylko z życia, że firma,która naprawdę dobrze płaci nie szuka ludzi.To chyba logiczne.

silent

Pracowałem w Mobice przez prawie rok. (było Ok) Musisz być w stanie jako tako komunikować się, na co dzień, po angielsku, w każdej formie - pisanej, czytanej, mówionej. Nie musi być ekstra gramatycznie i z perfekcyjną wymową. Masz styczność z ludźmi z różnych krajów i oni też reprezentują przekrojowo umiejętności jeżeli chodzi o angielski... Jak dotąd zawsze w pracy angielski był mi potrzebny i w Mobice szoku nie przeżyłem mimo że orłem językowym nie jestem.

after

larry co mam przez to rozumieć.Że nie używasz tego języka w pracy do rozmawiania z kimś przez telefon.Np. raz dziennie??? wiadomo jako programista.

do potential_worker

Wiadomo, że w Lublinie nie dostaniesz pensji warszawskiej. Ale uwierz mi - pracowałem u największych w Lublinie i Mobica wypada w tym świetle najbardziej przyzwoicie. Reszta - jak np. benefity również.

Zostaw merytoryczną opinię o Mobica Limited Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Mobica Limited Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Mobica Limited Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobica Limited Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobica Limited Poland?

Kandydaci do pracy w Mobica Limited Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobica Limited Poland