Mobica.Com (Mobica Limited Poland)

Opinie o Mobica Limited Poland

and

Cześć, na ile mogę liczyć z 4-5 lat doświadczenia Java/JavaScript - Bydgoszcz?

peanuts

podejrzanie duzo szumu medialnego, wiec placa na pewno grosze. Nie ma co sie dziwic, oni nie wybrali Polski jako terenu dzialania zebysmy czuli sie wybrancami - tylko zeby jak najtaniej uzyc naszych devow.

Łuki

Zachorowałem na nowotwór. Jestem z Bydgoszczy. Praktycznie natychmiast firma zaproponowała pomoc z dojazdem, zorganizowała mieszkanie dla rodziny na 2 końcu polski przy klinice w Lublinie. Stu procentowe wsparcie praktycznie w każdym znaczeniu tego słowa. Nie wiedziałem że tacy pracodawcy istnieją :) DZIĘKUJĘ!

Gosia
@Łuki

Brawo dla takiej Firmy!! Super

Gosia
@Łuki

Brawo dla takiej Firmy!! Super

unplugged

Dobra ok, dużo robicie szumu w mediach, ale proszę teraz o konkretną odpowiedź - mogę liczyć na średnią krajową na juniorskie stanowisko lub na stażu?

damian28

Witam, Nie do końca znalazłem odpowiedź na moje pytanie w Twojej odpowiedzi, pytanie dot. pakietu relokacyjnego - czynników składowych oraz ewentualnego wynagrodzenia na stanowisku PMa. Oczywiście za zainteresowanie dziękuję, kazda informacja cenna :-)

damian28

Witam, Potrzebuję 2 informacji, które są niestety niedostępne w sieci, a potrzebuję ich, aby na poważnie przeanalizować zmianę pracodawcy - stanowisko Project Manager (pełen, nie junior) w Warszawie: - pakiet relokacyjny - jakie są jego elementy składowe ? - o jakim wynagrodzeniu mówimy w przypadku 4 letniego doświadczenia - brutto: 7000, 9000, ok. 10000, wzwyż ? Proszę o informację, jestem realnie zainteresowany aplikowaniem do tej firmy.

damian28

Mam pytanie do osób które pracuja w Mobica: Dla stanowiska Project Manager (pełen, nie junior) zarobki w Warszawie kształtują się na jakim poziomie ? 5000 / 7000 / ok 10000 / wzwyż ? brutto Dodatkowo - jakie składniki wchodzą w pakiet relokacyjny ?

dada

Mobicanin
@dada

Nie odezwali sie bo nie masz doswiadczenia. Mobica bardzo bardzo zadko zatrudnia ludzi bez doswiadczenia. Odmawiajac wyjazdow tez sobie nie pomogles.

rebal

Jak jest z tą Mobicą? co faktycznie trzeba umieć aby się dostać ? Wysyłałem kiedyś do nich CV a nawet się w ogóle nie odezwali ...nie mam doświadczenia ale projekty mam w miarę dobre ...nawet nauczyciele je chwalili gdy studiowałem informatykę (bo zrobiłem coś bardzo konkretnego na inżynierkę). I teraz się zastanawiam : 1. Czy nie odezwali się przez to, że nie zgodziłem się na delegacje ? 2. Czy przez to , że znam jedynie dobrze technologie których nie używają (PHP/MYSQL/JQUERY/SYMFONY/AJAX) (JAVĘ TEŻ ZNAM NO ALE SŁABO BO DOMYŚLAM SIĘ, IŻ BARDZO DUŻO TRZEBA SIĘ UCZYĆ ABY JĄ W MIARĘ DOBRZE ZNAĆ). 3.Czy po prostu weszli na mój profil na facebooka i uznali , że nie nadaje się do tej pracy , bo mam dużo zdjęć w których widać, że czasami imprezuje? Proszę kogoś ogarniętego o odpowiedź na to pytanie.

Indziniierr

Bardzo dobra i solidna firma, mega socjal, kadra pelna profesjonalistów.. z pełna odpowiedzialnością mogę powiedzieć że to BYDGOSKA CZOŁÓWKA

Maruch

Genialne miejsce :) Atos może się od nich uczyć...

Devo

Cześć. Jestem na poziomie juniora i chciałbym podciągnąć się w wybranych technologiach (parę mainstreamowych frameworków + kilka narzędzi), czy jest to do ustalenia czy faktycznie dziś robisz 'w mobilkach' a jutro 'w low-levelu'? Nie jest to dla mnie zbyt porywająca perspektywa, wolę coś stabilnego, co pozwoli mi podciągnąć kompetencje. Ogólnie dużo do myślenia daje hype (także dot. zarobków), jaki firma robi w mediach przy jednoczesnych ofertach darmowego stażu. Zastanawiające

gosh

Czy ktoś może mi podpowiedzieć czego mogę się spodziewać podczas testu z obsługi MS Office?

ola1

jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na stanowisko asystanta? :)

do Rufek

Generalnie nie ma sztywnych godzin, acz godziny meetingów zależą od klienta. Ja kiedys wyszedłem na 3h do lekarza (akurat nie korzystałem z Medicovera) i nie było problemu. Powiedziałem o tym swojemu szefowi, nie widział przeszkód

Rufek

A jak ten elastyczny czas pracy wyglada w Mobice ? moge wyjsc na 4 godziny w ciagu dnia ? poprawcowac do 20 ? chodzi mi o biuro w Bydgoszczy

dwa
@Rufek

Zależy od "dedlajnow". Ale np obiad w galerii czy meczyk w game roomie w trakcie pracy to raczej rytuał :-)

req

Czy to prawda żę na rozmowie rekrutacyjnej należy napisać kawałek kodu na papierze?

ZZ

Cześć, planuje złożyć aplikacje na andorid developera, jak wygląda test praktyczy na rozmowie w mobice? Używany jest komputer, kartka czy może słownie?

aqq

No to skontaktuj się teraz

Nikt

Mam pytanie odnośnie pewnych klauzul, w umowie, w Mobice, a dokładnie klauzulę o zakazie konkurencji po ustaniu umowy o pracę, który moim zdaniem jest na tyle ogólna, że dotyczy każdego możliwego klienta tej spółki. Czy przy ewentualnej zmianie pracy są z tym jakieś problemy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Mobica Limited Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Mobica Limited Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Mobica Limited Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobica Limited Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobica Limited Poland?

Kandydaci do pracy w Mobica Limited Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobica Limited Poland