Opinie o Mybox Logistics Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mybox Logistics Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mybox Logistics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mybox Logistics Sp. z o.o. w Kraków

@xxx

Firma to totalny terroryzm. Znajomosci, znajomosci, znajomosci. Pani koordynator ze zwrotów, tylko lata i się panoszy, wielka pani, wyżej (usunięte przez administratora). Ktoś w końcu powinien się wsiąść za to, co dzieje się w firmie. Mało ludzi do pracy, (usunięte przez administratora)ze po (usunięte przez administratora)się leje. Ale liderzy tylko spacerują i szybciej, szybciej. Pracownicy nie sa traktowani na równi. Jeden (usunięte przez administratora)drugi ściemnia ale pensja ta sama???? Zajechali by człowieka… Nie polecam i odradzam.

@xxx
@Ziomek

Zmiana R. Tu Specjaliści i koordynatorzy tak jakby nie z tego świata. Specjaliści najwięksi donosiciele na czele z koordynatorem. A najśmieszniejsza pseudo specjalistka która hihihaha z liderem i uważa że wszystko jest ok. Umieją wytykać błędy innym A swoich nie widzą.

Grażyna Jarzyna

Piszę w imieniu wszystkich pracowników pracujących przy biurkach z palet oraz siedzących na kuwetach. Czy tak powinien wyglądać nowoczesny magazyn? Czy w biurze pracownicy też siedzą na kuwetach i mają biurka z palet? A może w Krakowie siedzą przy biurkach z palet? Od ponad roku obiecujecie Nam nowe stanowiska i do tej pory męczymy się siedząc przy paletach. Czy znacie takie pojecie jak ergonomia? A może chociaż znacie takie pojecie jak szacunek? Bo wydaje Nam się, że są to dla Was obce słowa. Wymagacie dużo od swoich pracowników ale nie potraficie dać odrobiny człowieczeństwa w zamian. Projektujecie super nowoczesny magazyn nie myśląc o zapewnieniu ogrzewania nad stanowiskami, ale za to montujecie ogrzewanie nad pusta przestrzenią wykorzystywaną jako miejsce do składowania pociętych kartonów. Większość komentarzy tutaj zamieszczonych jest porostu chamska i nie na miejscu. Ja nie chcę nikogo obrażać tylko pokazać, że może warto by było w końcu pomyśleć o tych mrówkach dzięki którym Wy zarabiacie. Tylko nie odpisujcie, że nikt nie zgłasza tego do Liderów czy Kierowników bo Oni też doskonale wiedzą o tych problemach tylko ciężko im się przebić przez "Krakowski beton".

Zuzanna
@Grażyna Jarzyna

Szkoda tylko że Pan dyrektor na spotkaniach z pracownikami mówi o szacunku do drugiej osoby, a po wyjściu z hali pracownicy go przestają obchodzić i liczy się tylko zysk kosztem pracowników i ich zdrowia. Nie bez powodu firma jest zlokalizowana tutaj, a nie w Krakowie tam ludzie nie pozwolili by na takie traktowanie.

Czy pensja w Mybox Logistics Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Magazynier, ich ogłoszenie jest 30 czerwca na Lento.pl.

Firma nie ma obowiązku rozdawać żadnych gratisów z okazji świąt, to jest dobra wola zarządu, więc polecam się cieszyć z tych 140 bo zawsze mogłoby być okrągłe 0 ;-)

Jaga Nowy wpis

W ogłoszeniu dla Specjalisty Administracji Magazynowej napisane było, że wynagrodzenie na podobnym stanowisku ma być mile widziane. piszą przy tym o możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji. Czy wpływa to na ewentualne podwyżki?

myBOX Logistics Nowy wpis
@Jaga

Dzień dobry, obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko: specjalisty administracji magazynowej. Pozdrawiamy, myBOX Logistics

Sabrina

To prawda, że trudno jest awansować z młodszego specjalisty ds. personalnych? Tak ktoś napomknął ze to niby z powodu braku budżetu na podwyżki. Jednak w ofercie piszą o rozwoju i podnoszeniu własnych kompetencji. Czy to się zwróci chociażby w postaci premii?

Miła Pani Nowy wpis
@Sabrina

Niestety w tej firmie nie masz co liczyć na jakikolwiek rozwój. Na premie też nie masz co liczyć bo nie ma pieniędzy w budzecie. W tej firmie nawet stanowiska pracy na magazynie są zrobione z palet....

Xbox Nowy wpis
@Miła Pani

Dokładnie firma w której możesz się dorobić co najwyżej garbia, zero premii motywacyjnej tylko co najwyżej moga Ci zabrać . Stanowiska z palet przez ponad 2 lata funkcjonowania firmy ... To tylko daje do myślenia co to za firma, a później zastanawianie dlaczego ludzie nie mają motywacji i przychodzą do pracy jak na skazanie ...

Halinka

Dlaczego w tak dużej firmie nie ma kart multi sport? Coraz więcej się o niej słyszy. Myślę że każdy by z nich skorzystał tym bardziej że zwraca się uwagę na zdrowy tryb życia.

Xbox
@Halinka

Nie dość że nie ma karty Multisport to przydałby się pakiet medyczny do specjalistów ...

Mumik
@Xbox

W tej firmie dobrze ma tylko kadra zarządzająca i biuro w Krakowie. Szaraki się nie liczą.

Nie mam doświadczenia, więc wybrałam juniorskie bardziej stanowisko, bo takiego szukam. Młodszy specjalista ds. personalnych widzę jednak, że ma tam opcje w ogłoszeniu, żeby się rozwijać. To ile czasu jest się takim juniorem przeważnie, zanim dadzą wyższe stanowisko? Ciekawe.

Nigdy, bo firmy nie stać na podwyżki.

Mybox Logistics Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. personalnych. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Magazynier to tam z jakim towarem pracuje, coś ciężkiego? Chcę wiedzieć, czy dużo dźwigania, bo z moim kręgosłupem to odpada wtedy niestety. A w ogłoszeniu się nie mogę doczytać takich szczegółów coś niestety. Jak jest ok to byłbym zainteresowany.

Kk

Magazyn jest z odzieżą i obuwiem więc magazynier nosi kartony wypełnione tym towarem, kartony rzadko przekraczają 20 kg

Madzia
@Kk

Skoro to ubrania to chyba w porządku dla kobiet będzie praca? Pracowałam już kiedyś przy pakowaniu ubrań dla znanej sieciówki. A są różne działy, można sobie wybrać, na którym się będzie pracowało? Np. pack/pick etc.

@Madzia

Wszystko zależy na jaki dział trafisz, na jednym praca jest w miarę lekka, a na innych trzeba się nadźwigać ciężkich kartonów i kuwet.

Xxx
@Monika

Ciekawa jestem jaki można mieć wpływ na to cale trafienie. Jeśli w jednym dziale z obowiązkami sobie nie poradzisz, bo masz doświadczenie z innego to na luzie pozwolą kogoś przenieść? Z kim o tym gadać?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy w Mybox Logistics Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Józek

Niestety ale miałem nadzieję, że z biegiem czasu sytuacja w tej firmie zmieni się na lepsze. Brak jakiejkolwiek formy doceniana pracownika zaangażowanego w funkcjonowanie magazynu. Totalne olewanie jakiejkolwiek formy rozwoju. Chcesz czegoś więcej to musisz się sam nauczyć i doszkolić, bo tutaj nie możesz liczyć na nic. Na spotkaniach Dyrektor mówi o równości i szacunku. W sumie za każdym razem mówi to samo, zero sensownych informacji i brak zauważalnych zmian. Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie zmienić pracodawcę...

Sydney

Firma ogółem spoko. Zastanawia mnie jednakże fakt przyznawania awansów . Dostają je pracownic niekoniecznie zasłużeni stażem . Sensem mojej wypowiedzi jest czemu osoby pracujące krócej na danym stanowisku są promowani na wyższe stanowiska przed tymi osobami,które, pracują na danym stanowisku dłużej bądź są bardziej kwalifikowani do przejęcia wspomnianego wyżej awansu . O sytuacjach gdzie pracownicy szkołą się na dane stanowisko w między czasie szkoląc osoby które zostaly nowo zatrudnione Jest to krzywdzące oraz lekceważące w stosunku do tych osób .

Xbox
@Sydney

Sydney akurat w tym Ci przyznam rację a odnośnie stażu pracy to jak ma być dobrze jeżeli nie wszyscy dostają dodatek stażowy nie wiem kto to wymyślił ale jeszcze nie spotykałem żeby w firmie były wybierane stanowiska gdzie dodatek się należy a gdzie się nie należy , chyba każdy pracuje w tej samej firmie i każdemu pracownikowi powinien przysługiwać .Brakuje w tej firmie związków zawodowych.

@Sydney

A czy na dane stanowisko należy złożyć podanie o awansie ? Z tego wynika ,że może pracodawca nie wie czy dana osoba chce czy nie ?

A myślano kiedyś już o założeniu związków zawodowych? Pytam na podstawie tej ostatniej sugestii co do tego, że na jednych stanowiskach są dodatki stażowe a na innych już nie. od czego z logicznego punktu widzenia to zależy?

Pracuje tu chwile

Coraz więcej pracy. Coraz mniej ludzi. Nowi nie mają czasu na naukę nowych obowiązków bo Specialistki Antresoli bardzo po nich jadą... bo za wolno, bo za mało, bo z błędami.

Oskar
@Pracuje tu chwile

Osoby, które dopiero zaczęły pracę są krytykowane, że robią za wolno lub z błędami? A co te panie robią, by pomóc nowo zatrudnionym wykonywać obowiązki szybciej i bardziej precyzyjnie? Jak wygląda wdrożenie, ile czasu poświęca się na cierpliwe tłumaczenie oraz odpowiadanie na pytania?

Sydney
@Pracuje tu chwile

Praca na antresoli bywa ciężka..bywa szybka. Nie można obwiniać osób że nie mają czasu czegoś wytłumaczyć . Za każdym razem jednak słyszysz że możesz pytać o to czego aktualnie nie wiesz .. ta sfera dotyczy również osób pracujących nieco dłużej. ( znaczy kogo nie Zapytasz spróbuję ci pomóc) Specjalistki antresoli to też osoby które też się uczyły ,które nie zawsze mają więcej pracy od innych ,ale starają się jak mogą i starają się także wytłumaczyć wszystko tak jak mogą zawsze masz możliwość zapytania kogoś bądź poproszenia kogoś o pomoc więc jeżeli następnym razem zdarzyć się czegoś nie wiedzieć pamiętaj że masz usta i możesz zapytać kogokolwiek, a jeżeli dana osoba nie pracuje aż tak długo jak inni to zawsze pokieruje cię do osoby której możesz zapytać

Magazyniera szukają...a magazynierki? ;) Nie ma w ogłoszeniu żadnej informacji o tym, czy praca jest ciężka czy lekka, a przynajmniej czy nadaje się dla pań. No i nie wiem, czy wysyłać CV. Co tam się robi dokładnie? Trzeba dźwigać?

Większość pracowników to kobiety. Praca polega na wydawaniu i segregowaniu towaru (odzież i obuwie) Praca spoko, ludzie juz nie

Baby

Dla mnie ta firma to jest jakas porażka na początek panie od rekrutacji traktują cię miło później już jak (usunięte przez administratora)gdy chcesz coś załatwić a co którzy tam pracuja czyli te stare pracowniki są wredne dla tych początkujących i patrzą na ciebie spod byka specjaliści wysługują się nowymi pracownikami a przecież oni nie są od zarządzaniem ludźmi wszyscy którzy tam pracuja mają czas na plotkowanie a nie na pracę chowają się po kątach żeby tylko zleciało 8 godzin na wiatraki ich mi stać ale na jakieś głupie festyny już tak. Pensja też jest niska a trzeba się narobić ogólnie nie polecam tam iść

Dyzio
@Baby

A co chciałeś załatwić u pań od rekrutacji i jak się zachowały, że odebrałeś to, jako zmianę w porównaniu z sytuacją, gdy jeszcze tam nie robiłeś? I jak Cię przywitali w firmie starsi stażem pracownicy, zlecali Ci swoją pracę?

@Baby

Jaka pensja jest netto, ile dostaje sie na święta bonów, ile na rok, ktoś może PIT roczny tu napisać?

@Baby

Ile wynosi pensja ? Magazynier , lider itd. Czy na święta dostaje się bony ? Ile można najwięcej zarobić ? UOP i UZ, Ile dostaje się bonów na ubrania ?

@Sluchacz

Ile wynosi pensja ? 3000 zł max dla magazyniera Magazynier , lider itd. Czy na święta dostaje się bony ? Tak 200 zł minus 63.98 podatku= 136.02 Ile można najwięcej zarobić ? 3000 może 3200 na UoP UOP i UZ, Ile dostaje się bonów na ubrania ? Po roku pracy 3 bony -40% do sizeer i 50style

Jak to jest że już połowa miesiąca przepracowana a pracownicy dalej nie znają swojej stawki, czy aneksy nie powinny być rozdawane wcześniej? A może rozdacie je w lutym a w styczniu złamiecie przepisy? Ciekawe co na to PIP?

Czemu tak jest, że magazynierzy raczej na zleceniu startują a dla przykładu jak szukali teraz niedawno specjalisty administracji magazynowej, to od razu już ofertowali to cale UoP? czy w biurze mimo wszystko występuje o wiele mniejsza rotacja lub cos w ten deseń? czy ten programu rekomendacji pracowniczej pomaga w czymkolwiek? Mam na myśli początkowe warunki czy raczej tutaj tylko o te jakaś nagrodę pieniężną chodzi?

MyBox

Drodzy Pracownicy My Boxa, proszę Was przestańcie wylewać swoje frustracje w taki sposób na portalu gowork. Przestańcie obrażać innych kolegów i koleżanki. Przez takie zachowanie nikt nie traktuje zamieszczonych tu opinii i komentarzy poważnie. To My tworzymy tą firmę i to dzięki Nam i Naszej ciężkiej pracy zapewniamy tej firmie zyski. Nadszedł czas zakopać konflikty między Nami i pokazać, że jesteśmy zjednoczeni i razem możemy wiele zmienić. Nadchodzi czas świąt, czas w którym Dyrekcja oraz Zarząd będzie miała szansę się wykazać. Czas w którym mam nadzieję podziękują Nam za pracę w nadgodzinach oraz stracone weekendy które zamiast z dziećmi i rodzinami spędziliśmy w pracy. Chcecie liczyć na Nas Pracowników MyBoxa to zacznijcie Nas szanować, doceniać i nie oszczędzajcie na Naszym zdrowiu. Wymagacie szacunku o którym tak dużo mówicie na spotkaniach z Nami, to najpierw pokażcie jak Wy szanujecie Nas. Życzę wszystkim czytającym miłej pracy i proszę Was traktujmy się z należytym szacunkiem.

Grażyna Jarzyna

Grażyna 2
@Grażyna Jarzyna

Tak masz w 100 % racje nie ma szacunku i doceniania pracownika ..wszystko zniechęca rygor i brak zachęty do wydajności przychodzisz bo np.musisz..

Zuzanna

Wróg

Hela jaka ty wszechwiedząca jesteś . O każdej zmianie wiesz wszystko !!!! Ty na środku pracujesz albo 2 zmiany ciągniesz. Taka inteligentna w pisaniu jesteś że ąż mi cię szkoda że się tak w firmie marnujesz .!!! Ty już Liderem powinnaś być tak ogarniasz. Tylko jedyne czego ci brakuje to mówienia wprost do ludzi... no nic karma wróci.

Faktycznie magazynierom umowę zlecenie dają? Tak napisali w ogłoszeniu, aż wszedłem, bo się chciałem dowiedzieć, czy z czasem jest mowa o przejściu na UoP. Jednak umowa o pracę to dla mnie podstawa, trochę mogę na UZ porobić, ale odpada w dłuższej perspektywie.

AUDI

Na start dostajesz umowę zlecenie. Jeśli wszystko się dobrze układa, Tobie się podoba praca a liderowi i kierownikowi twoje zaangażowanie w pracę to dostajesz możliwość przejścia na UoP. Zwykle nie trwa to dłużej niż 2-3 miesiące

Hela

Zimno na magazynie jak na chłodni... BHP było to i ogrzewanie było ????

Zenek
@Hela

A później pretensje, że się na l4 chodzi... Połowa ludzi na magazynie chora chodzi do pracy..

Może nie każdy chodzi w kostiumie, ponieważ nie każdy dostał.

Zostaw merytoryczną opinię o Mybox Logistics Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Mybox Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mybox Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mybox Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 2 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mybox Logistics Sp. z o.o.
  • Osiedle Dywizjonu 303 PAWILON 1
    31-871 Kraków

Mybox Logistics Sp. z o.o.