Opinie o Sekfor Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sekfor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekfor Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekfor Sp. z o.o. w Wrocław

Co z tymi nagraniami? Przeglądam właśnie okoliczne firmy ochroniarskie tutaj widzę, że prócz faktu, że strona firmowa obecnie nie działa to komentarze wstrzymały się jakoś w lutym i to pod jakimś takim znakiem zapytania. Tak dla jasności czy praca jest tu w ogóle jeszcze możliwa? zatrudniają?

x Nowy wpis

Panowie będą mieli jeszcze sprawy z byłymi pracownikami które są z góry wygrane. Niestety takie rzeczy długo trwają. Będą płacili dużo więcej odsetek, bo nie chcieli oddać wynagrodzeń pracownikom polubownie i bez sądu. W

Klient

Generalnie tragedia. Z jednej strony jakieś dokumenty sprzedażowe na duże kwoty, rzekome współprace z jednostkami samorządu terytorialnego i nie tylko, z drugiej - ciągłe kłamstwa i problemy z opłaceniem śmiesznych wręcz kwot względem obrazu, jaki kreuje jeden ze współwłaścicieli. Nie polecam.

@Klient

A z jakiego okresu jest to doświadczenie, które opisujesz? Bo tu pisali, że podobno za granicą działają, więc o co tu chodzi

@Bożena

Z tego roku. Nic nie wiem o zagranicy. Sekfor ma się dobrze u nas, niestety.

@Klient

Witam, pod jaką nazwą oni teraz działają? Mój komornik nie może ich dopaść. W jakiej branży, link do ich strony? Proszę o jakiekolwiek informacje. Chcę odzyskać swoje pieniądze. Może w jakiś sposób będę mógł Panu również pomóc, trochę o nich wiem..

Karol
@były pracownik

Z tego co widziałem w KRS to zajmują się działalnością ochroniarską i mieszczą w Dzierżoniowie. Czy to o tę firmę chodzi i jak to się stało, że nie wypłacono Panu pieniędzy?

@Karol

Pod tym adresem nic nie znajdziesz, tam teraz mieszka rodzina jednego z tych (usunięte przez administratora) Nie wypłacono mi pieniędzy za pracę. Uzbierało się z tego kilka tysięcy.. Oszukano w ten sposób parudziesięciu pracowników o których wiem, pewnie było tego wiele więcej. Ja nawet nie zobaczyłem świadectwa pracy :) (usunięte przez administratora)

@były pracownik

SEKFOR INVEST sp. z o.o. Ząbkowicka 24 Dzierżoniów

Teresa
@Klient

Z czego wynikają te problemy z opłacaniem tych kwot? Są jakieś problemy z wynagrodzeniami czy to tylko płatności dotyczą jakiś małych spraw?

@Teresa

Każdych spraw

@alvarez

Każdych tzn? Co obecnie dzieje się z pracownikami? Z tego co widzę czas mija a jakoś temat już nie został tknięty a padło info o jakimś komorniku. Czy doszło do uregulowania wszystkich spraw?

@Bożena

Nie, ale juz niedługo. Pewne nagrania na walkowiaka zostaną udostępnione, mysli narcyzik, ze jest nietykalny, ale się zdziwi

Bożena Nowy wpis
@alvarez

Czekaj, nagrania? Pracownicy coś takiego mieliby robić? Pytam, bo mnie kwestia prawna odnośnie tego teraz zastanawia. Czyli tak dla jasności to co na dzień dzisiejszy dzieje się z samą firmą?

alvarez Nowy wpis
@Bożena

Podejrzewam, że jest to kiepska próba (usunięte przez administratora) informacji przez prezesika, „Bożeno” :) Jak dobrze, że sekfor zawsze robił wszystko zgodnie z prawem i był pełen szacunku dla pracowników. Niestety zapłaci za to bardzo dosadnie, jest to tylko kwestia czasu. Nikt nie jest nietykalny a zastraszanie kwestiami prawnymi ci nie wyjdzie, sam przecież najlepiej wiesz jak bezkarnie można je łamać, masz spore doświadczenie;) Ale tak jak wyżej, tylko do czasu.

Nicki

Jak tam wyglądają interesy?

ex pracownik

Czy oni nadal funkcjonują?

michal
@ex pracownik

niestety tak ...

M.M
@michal

Słyszłem że są zagranicą i dobrze się mają śmieją się z POLSKIEJ sprawiedliwości

Teresa
@michal

Czemu niestety? Pracowałeś tam?

Gdzie? I jaka spółka?

@M.M

Pod jaką spółką ktoś coś wie?

@exexex

Ale tu chodzi o to, że całkiem firmę zmienili czy jak?

Możliwe

@exexex

I co, tak właściwie to już wiadomo może?

Aplikowałeś do firmy Sekfor Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Jakub

Przeczytałem, że rok temu firma nie wypłacała wynagrodzeń. Jak obecnie sytuacja?

zaciekawiony

Hej, czy ktoś ma namiar na nich? na stronie nie da się kliknąć w kontakt, nigdzie też więcej nie mogę znaleźć

alvarez

Kubuś W, wielki biznesmen od siedmiu boleści hahaha

Były pracownik K

Firma prowadzona przez 2 osoby, które nie potrafią prowadzić działalności, na początku działalności jakoś to funkcjonowało odbierali odpisywali lecz im gorsza sytuacja w firmie tym mniejszy był kontakt z szefowstwem. Gdzie pod koniec mojej pracy kontakt był 0. Jeden miał głuchy telefon dzwoniło się ale nie odbierał a drugi zablokował moje połączenia w czasie kiedy pracowałem i jakby coś się stało nie ma kontaktu. Płatności za pracę dalej nie otrzymałem. Lepiej unikać firmy i oszczędzić sobie zbędnych nerwów i pieniędzy bo za pracę od nich się nie dostanie pieniędzy.

Czy w Sekfor Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

M

Omijaj szerokim łukiem to (usunięte przez administratora) niewypłacalni (zwlekają z wypłatą jak najdłużej a potem żegnaj i tyle widziałeś swoje zarobione Pieniądze) dotego czują się bezkarni ...

Darek

Niepokojące są te wpisy tylko zastanawiam się na ile zgodne z rzeczywistością ?

Jano
@Darek

Zgodne w 100% ,,firma" (usunięte przez administratora) sporo osób, nie wpłacając im wynagrodzenia za pracę.

Natalia
@Jano

Kawałek Twojej wypowiedzi został niestety usunięty (pewnie jakoś naruszał regulamin strony), ale udało mi się wychwycić to, co miałeś na myśli. Czy Tobie firma Sekfor także nie wypłaciła wynagrodzenia? Powiedz proszę coś więcej na ten temat.

@Natalia

Mi nie zapłacili i sprawa chyba skończy się w sądzie.

Stefan

i co byłeś w sądzie ?

Maciek

A co sądzicie o Marcie kierowniczce? Kombinuje tak jak właściciele?

blondynka64
@Maciek

jest w pożądku dziewczyna, uczciwa. stanowisko kierownicze o niczym tu akuratanie świadczy...,,,, przecież to nie ona tam zarzadza ;) tylko wiemy kto !

Tommy

(usunięte przez administratora) i wykorzystywacze.

Nie polecam firmy z siedzibą w Dzierżoniowie, pracowałam tam, nie wypłacają wypłat, grożą karami, przekleństwa przez Whatsappa. Omijajcie szerokim łukiem.

Scan

To firma "teczkowa" czyli widmo, pojawia się i znika, to zależy jak im się grunt pali pod nogami, zaczęła od Legnicy przez Dzierżoniów, Wrocław....., niebawem pojawi się w...? Działa niczym Kuba rozpruwacz

@Scan

A to coś nowego się dowiaduję. Ja mam tylko informację, że wcześniej byli we Wrocławiu.

Czy firma Sekfor Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tam szkolenie trwa trzy, cztery godziny. Nie jest to skomplikowana praca. Ale radzę trzymać się od tej firmy z daleka, kłamią na temat wypłat, nie odbierają telefonów i nie odpisują na wiadomości. Szkoda nerwów.

Antyksek

Hahahahah. Szkolenia finansuje?????????oni nawet zusu za pracowników nie płacą ???? A szkolenie bhp w skrócie.. „jak się boisz to nie patrz w dół” generalnie żenada i nie polecam z całego serduszka. Szkoda narowów i zdrowia ;) a kwestie finansowe to tylko piękne a niestety zarazem puste słowa.

@Antyksek

Ani ZUSu nie płacą, ani dokumentów do podatku nie dają. Ale to akurat zamierzam zgłosić, niech im się dobiorą.

Firma ma teraz siedzibę w Dzierżoniowie i niestety popieram widoczne tu opinie. Nie płacą za wykonaną pracę.

Firma

Sekfor, to firma która bierze towar i nie płaci. Czyli typowy (usunięte przez administratora) który roztacza wizję wspaniałej współpracy z dostawcą a ta współpraca kończy się w momencie gdy trzeba zapłacić za fakturę. Nie odbiera telefonów, nie odpowiada na maile - niepoważna i nieprofesjonalna firma. Do wszystkich którzy chcą robić z firmą SEKFOR interesy - stanowczo odradzam!!!

Byfamma

Radzę omijać tę „spółkę” szerokim łukiem na każdej płaszczyźnie.. szkoda nerwów i zdrowia :)

Dostawca

Klient nie wypłacalny, nie reguluje faktur, ignoruje wezwania, nie odbiera telefonów, nie wywązuje się z jakichkolwiek ustaleń. Omijać firmę szerokim łukiem

Jano

Omijać szerokim łukiem, pracowałem 2 miesiące i nie dostałem za ten czas wypłat.

Zostaw merytoryczną opinię o Sekfor Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Sekfor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekfor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Sekfor Sp. z o.o.
  • Marsz. Józefa Piłsudskiego 74 lok. 320