Opinie o Amfi Logistics Sp. z o.o. w Siedlec żodyń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Amfi Logistics Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Amfi Logistics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amfi Logistics Sp. z o.o. w Siedlec żodyń

Jojo

Pracowałem w tej firmie. Nie polecam. Sprawy w Sądzie były przegrane , Dziwne, że jeszcze posiada licencję.

Olga
@Jojo

Dlaczego nie polecasz tej firmy ? O co były te sprawy w sądzie ?

AMFI
@Jojo

Bardzo chcialabym dowiedziec sie o jakich przegranych sprawach sadowych Pan pisze? - bo jeszcze zadnych nie mielismy, zwlaszcza z kierowcami - i mam pytanie kiedy niby jezdzil Pan u nas bo jestesmy mala firma, i znamy kazdego kierowce ktory z nami jezdzi i jezdil... wiec prosze ostrorznie z oszczerstwami bezpodstawnymi, bo jest to karalne. A pisac z oszczerstwami jeszcze nie podajac swoich danych tylko pseudonim moze kazdy... wiec nie jest Pan/Pani dla mnie wiarygodna/y .

AMFI Nowy wpis
@Olga

Ja rowniez jako wspolwlasciciel firmy chcialabym wiedziec , bo zadnych spraw w sadzie jeszcze nie bylo ;)

Robert Nowy wpis
@AMFI

Tu każdy pisze pod nickiem . Takie jest zamierzenie forum żeby można było być anonimowym i przedstawić swoją opinie o pracy. Wiadomo że powinna być obiektywna. A jak tu jest teraz z pracą? Przyjmujecie nowych kierowców bo akurat rozglądam się za zatrudnieniem.

AMFI Nowy wpis
@Robert

Witam, Zgadzam sie z Panem ze mozna byc anonimowym ale piszac takie oszczerstwa na temat firmy to powinien byc na tyle odwazny aby chociaz imie podac... Jakbym to byla ja opisujaca firme, to jesli pisalabym prawde to przynajmniej podalabym swoje imie.... bo przeciez nie musialabym sie obawiac piszac prawde. Jesli nie stanowi to u Pana problemu to podam swoj @ i prosilabym o CV: hanna@amfilogistics-pl.com, bo jest mozliwosc ze bedziemy potrzebowac w najblizszym czasie . Pozdrawiam :)

Patryk Nowy wpis
@Robert

Z tego co słyszałem to będą przyjmować nowe osoby do pracy.

anglia

nie polecam. w anglii sciga ich VOSA a oni uciekli do Polski. nie ufajcie Hani ani Darkowi. pozdro.

AMFI
@anglia

z calym szacunkiem... ... i to wlasnie dlatego AMFI jezdzi czesto do Anglii? - pewnie ze strachu to robimy przed VOSA :) a przyznac musze ze czesto W Uk jestesmy :) nie ma jak to zdrowy, zawistny (usunięte przez administratora) w sumie to rozbawilo Nas to pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Amfi Logistics Sp. z o.o. - Siedlec żodyń

• Jak się pracuje w Amfi Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amfi Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amfi Logistics Sp. z o.o.?

Amfi Logistics Sp. z o.o.
  • Sosnowa 8
    64-212 Siedlec żodyń

Amfi Logistics Sp. z o.o.