Opinie o Easy Payment Services Ood Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Easy Payment Services Ood Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Easy Payment Services Ood Sp. z o.o. Oddział w Polsce o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Easy Payment Services Ood Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Warszawa

Zainteresowana Nowy wpis

Rozważam pracę jako Specjalista ds. Back Office, mogę wiedzieć jak wyglądają te dyżury w dni wolne. Są płatne to wiem, ale rozliczają je jakoś lepiej niż stawka godzinowa?

HR - Easy Payment Service Nowy wpis
@Zainteresowana

Dzień dobry, w pierwszej kolejności zachęcamy do złożenia swojej aplikacji na portalu rekrutacyjnym, gdzie ukazało się nasze ogłoszenie. W toku procesu rekrutacyjnego kontaktujemy się z wybranym kandydatami, którym przedstawiamy wszystkie szczegóły związane z naszą ofertą pracy na danym stanowisku. Pozdrawiam.

Znalazłam na PRACUJ ofertę specjalisty ds windykacji. Ile trwa okres próbny? Klasycznie trzy miesiące? Zastanawia mnie jaki system premiowy ma firma… Ile można zarobić? Premia wpada co miesiąc czy ciężko wyrobić na premie ?

To chyba normalnie na tym polega ta praca, co nie? Czy można liczyć na jakąś premię, jeśli dłużnicy zrealizują wpłatę swoich zaległości? Jak to wygląda?

Janusz

Mogę prosić o info o wynagrodzeniu na stanowisku specjalista ds limitu?

Honorata

hej, widzę, że szukają Specjalista ds. Limitu Kredytowego. od razu jest praca hybrydowa, czy wymagają jednak przez jakiś czas być stacjonarnie w biurze? Napisali też o długotrwałym rozwoju w ich firmie, po jakim czasie można u nich awansować? No i trochę zastanawiam się jak to ma się do tego brak szkoleń, o których piszecie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Marketing / eCommerce Specialist w firmie Easy Payment Services Ood Sp. z o.o. Oddział w Polsce? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
kandydat

Dzień dobry, proszę o informację jakiego wynagrodzenia mogę spodziewać się na stanowisku specjalisty ds administracji ? Zastanawiam się jaka kwotę mogę podać na rozmowie kwalifikacyjnej. Z góry dziekuje za podpowiedzi.

Współpraca z Easy.p.. Oceniam bardzo negatywnie, brak szkoleniowca już nie wspominam o podstawach prawa stosowanych w windykacji a ryzyko konsekwencji spada na pracownika. Warunki finansowe ok ale nie powalają na kolana. Zachowania osób przełożonych są katastrofalne. Braki kadrowe. Mobink!!! Już na samym początku wytykają pracowników którzy dotychczas pracowali mówiąc ich nazwiska.

Znaczy są jakieś kary finansowe czy innego rodzaju odpowiedzialność? W sumie myślałem o tym kiedyś, jak to działa, ale w końcu zapomniałem sprawdzić. Czy bardziej prawna odpowiedzialność jakaś?

Zuzanna

Halo, halo! Co się stało z poprzednią osobą na stanowisku Specjalista ds. Administracji? Czy wysyłek przybyło na tyle, że trzeba było zmultiplikować ich liczbę, i nikt nie odchodził ze stanowiska? ;) Chętnie się dowiem, czy jest duży natłok pracy, jakie zarobki wchodzą w grę itp. :3

Bazyl

Ja mam dobre doświadczenia. Rekrutacja do firmy była bardzo profesjonalnie przeprowadzona, w przyjaznej atmosferze. Już na rozmowie otrzymałem pełną informację dot warunków płacowych, zdań itp. Pracuję od kilku miesięcy i nie mam na co narzekać. Co obiecali, to dali. Firma jest nieduża, fajna atmosfera, normalne bezpośrednie relacje nawet z szefostwem, kasa się zgadza  Poleciłem już kilku osobom, które szukają pracy.

@Bazyl

To spoko, że Ci się podoba. Czyli z tego i z poprzednich opinii wynika, że normalnie traktują tylko tych, których faktycznie przyjmują? Bo widziałeś to, że podobno raz komuś deklarują, że go wezmą a potem, że nagle nie? :(

@Maja

Nie znamy prawdziwego powodu, dla którego firma nie decyduje się ostatecznie zatrudnić jakiegoś kandydata .... Taka praktyka na rynku niestety się zdarza, ta firma nie jest jedyna. Osobiście nie mam na co narzekać, pracowałem w dużo gorszych firmach.

@Bazyl

Ja rozumiem, że kadry chcą zrobić pozytywny PR w internecie, żeby ktoś tam chciał pracować, ale naprawdę łatwo się domyślić, że takie wpisu to ściema. Ta firma jest żałosna. Rekrutacja to tragedia informują kandydata, że go przyjmują, żeby za kilka dni go poinformować, że jednak nie przyjmują. Zabawa w kotka i myszkę. Naprawdę nie ma sensu składać tam CV.

@Bazyl

Taka praktyka się na rynku nie zdarza. Chyba, że masz na myśli pracę w firmie typu u Janusza company. :D, ale nie w firmie pretendującej do miana firmy z sektora finansowego.

@Haha

Chyba ktoś tam miał jednak dobrego nosa, że nie przyjął cię do tej roboty, patrząc na to, co wypisujesz po internetach....

@Bazyl

Nosa? No ale przyznaj, że jednak to nie fair z ich strony. Ja mu się trochę nie dziwię, że rozczarowany jest. No ale nie ma co się obrażać wzajemnie, bo wpływu na to nikt nie ma. :(

@Bazyl

Myślisz lekko pojęcia. Firma informująca kandydata, że go przyjęła do pracy, by potem zmienić bez podania przyczyny zdanie sama naraża się na umieszczenie takiego komentarza. Komentarz nie jest negatywny on po prostu odzwierciedla rzeczywistość. Takie zachowanie firmy nie świadczy o tym, że ktoś miał mieć nosa a wskazuje na to, że decydujący o rekrutacji nie mają zielonego pojęcia o konsekwencjach a potencjalnych pracowników traktują bez należytego szacunku. Jeśli tego nie rozumiesz to wybacz, ale ja Ci nie jestem w stanie pomóc.

zainteresowany
@Bazyl

A jaki jest profil działalności ?

Kinia

Mam za sobą nie jedną prace na Call Center .Zawsze sądziłam że każde Call Center wygląda tak samo i takie same ma zasady Czyli zwykłe korpo , ty szary człowieczku zapierniczasz po Bóg wie ile godzin za marne grosze ( Pracowałam w PC )Traktują cię na poziomie ,,,,, przemilczmy . I gdy już miałam dość byłam na granicy wytrzymałości swojej psychiki i chciałam szukać zupełnie innej pracy, a ja naprawdę lubię rozmawiać z ludźmi. Trafiłam na ogłoszenie Easy Payment. I szczerze po pierwszej rozmowie rekrutacyjnej byłam dosłownie w szoku ... Umowa o prace w Call Center 8 h Dziennie ?? że co Serio wydawało mi się to mało realne , Jednak jest to bardzo realne , Pracuje już prawie 5 miesięcy po 3 miesiącach , możliwość pracy z domu , Własne słuchawki ,,,, Nawet nie wiecie jaki to luxus , Najlepsze z tego wszystkiego , pomijając że pracujemy na jednym produkcie i tego materiału jest niewiele do zapamiętania , w sumie materiały ma się ciągle przed oczami , To najważniejsze i najlepsze to ludzie z którymi się pracuje począwszy od stanowisk Kierowniczych , W tym miejscu wiem że szanuje się moją prace , szanuje się człowieka i jego potrzeby Wszyscy się wspieramy jak tylko możemy. Minusy wiadomo też są ... niewygodne fotele :) ale rekompensuje to dzień pizzy i owocki. Pieniążki na czas max do 10 ale do 6 już na koncie czasem i wcześniej , Pieniążki naprawdę na poziomie i oczywiście inne bonusy ,ale o tym można się dowiedzieć od kochanej Pani Alicji z działu HR Jesteśmy spoko zespołem I cóż zapraszamy :)

karateka84

Najpierw firma informuje że przyjmuje. Potem że wstrzymuje rekrutację a następnie po tygodniu wrzuca ogłoszenie że szuka pracowników. Nie polecam, cyrk i farsa

@karateka84

Miałem to samo. Żałosne zachowanie i to bardzo:)

kandydat

Witam, czy warto aplikować do tej firmy ? Jeśli tak to na jakie stanowisko i jakie mogą być widełki płacowe netto dla osoby z doświadczeniem, a może ma ktoś informacje odnośnie otwierania pierwszego w Polsce oddziału ?

@kandydat

A jakie masz doświadczenie? Bo to chyba lepiej właśnie to podpasować pod dział, do którego chce się startować?

@kandydat

Nie. Absolutnie mija się to z celem.

@Rekrutacja

A czemu Twoim zdaniem aplikacja do firmy mija się z celem?

@Ewa

Z tego powodu, że zostałem przyjęty do pracy a tydzień później dostałem maila, że jednak nie mogą mnie przyjąć:) to trochę bezcelowe zatem, prawda?

Rekrutacja

Rekrutacja to jest firmy jest żałosna: 1. Zostałem poinformowany, że zostałem przyjęty do pracy i mam pracę rozpocząć danego dnia. 2. Po tygodniu dostałem maila, że jednak nie zostałem przyjęty do pracy, ponieważ nie będą na mnie czekać, dlatego że znaleźli się kandydaci, którzy wcześniej rozpoczną pracę. To jest żałosne i poniżające. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takimi praktykami. Nic dziwnego, że firma ma problem z zapewnieniem pełnego składu pracowników. Nie składajcie CV szkoda czasu.

Ciekawa

Tez jestem ciekawa jak wyglada praca z perspektywy pracownika mógłby się ktoś wypowiedzieć ?

@Ciekawa

Na jakie stanowisko chciałabyś rekrutować? Tam jest kilka działów. Limitu kredytowego, windykacji, obsługa klienta oraz administracja.

@Odpowiedz

A który z tych działów jak już najbardziej polecasz? A który jest według Ciebie najgorszy do pracy jeśli chodzi o warunki i atmosferę?

Odpowiedź
@Maja

Osobiście proponuje dział windykacji. Tam są najlepsze warunki finansowe. Na dział obsługi klienta nie polecam aplikowania. Mnóstwo telefonów, premia liczona jest za dodzwanialność. Co za tym idzie im więcej połączeń odbierasz, to tym bardziej nie masz co liczyć na premie za ten aspekt. Premia jest rownież za obsługę maila i chatu. Pełno dodatkowych zadań zwiększenie limitu, uzupełnianie wniosku na linii z klientem, aktywacje kart , wydzwanianie do klientów którzy nie odebrali przesyłki. System, w którym co chwile coś nie działa.

Dominika
@Odpowiedź

To już wiemy jak działa tam dział obsługi klienta, a co możesz napisać o dziale windykacji? Jakie tam są obowiązki skoro bardziej polecasz?

Czy pracując w firmie Easy Payment Services Ood Sp. z o.o. Oddział w Polsce można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Tutaj nie masz co liczyć na awans.

Tok

Ja również chciałbym dowiedzieć się coś więcej o firmie.

Filip

Jakim pracodawcą jest firma, może jest prowadzona rekrutacja, warto aplikować, powiedzcie coś?

Zostaw merytoryczną opinię o Easy Payment Services Ood Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w Easy Payment Services Ood Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Easy Payment Services Ood Sp. z o.o. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Easy Payment Services Ood Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Easy Payment Services Ood Sp. z o.o. Oddział w Polsce
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Żurawia 22 lok. P.5
    00-515 Warszawa