Opinie o Hegra Invest Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hegra Invest Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hegra Invest Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hegra Invest Sp. z o.o. w Rzeszów

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Hegra Invest Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Czy poziom wynagrodzeń w Hegra Invest Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 23 marca.

HEGRA INVEST SP. Z O.O. Nowy wpis

Spółka HEGRA INVEST Sp. z o.o. nie zatrudnia ani nie zatrudniała nigdy żadnych pracowników. Zadawane pytania przez (usunięte przez administratora) o proces rekrutacji i poziom wynagrodzeń w celu wywołania dyskusji na profilu są nie na miejscu.

Mateusz Nowy wpis

Proszę nie wprowadzać kolejny raz w błąd Użytkowników portalu. Firma Hegra Invest Sp. z o.o. nigdy nie prowadziła i nie będzie prowadzić żadnej rekrutacji. To kolejne "Pytanie" nie wiadomo skąd.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Hegra Invest Sp. z o.o.?

HEGRA INVEST SP. Z O.O.

Szanowni Państwo. Spółka HEGRA INVEST Sp. z o.o. nie zatrudnia ani nie zatrudniała nigdy żadnych pracowników. Zadawane pytania przez Administratora o proces rekrutacji w celu wywołania dyskusji na profilu są nie na miejscu.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Hegra Invest Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Jaka umowa obowiązuje w Hegra Invest Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

HEGRA INVEST SP. Z O.O.

Spółka HEGRA INVEST nie zatrudnia pracowników.

Olka
@HEGRA INVEST SP. Z O.O.

Jeżeli nie zatrudniacie , to dlaczego jesteście na tym portalu?

Adam zuch

Pracą tam to porażka jak i wykonane budynki najtańsze materiały brak fachowców pracownicy z ulicy za 15 zł /h . Socjal tragiczny brak prądu nawet rąk nie było jak umyć nie mówiąc już chodź by o mydle.

Baca
@Adam zuch

(usunięte przez administratora) Dlaczego jeszcze nie było tam kontroli inspekcji pracy?

@Adam zuch

Ciekaw jestem o jakiej firmie pisze „Adam zuch”. HEGRA Deweloper Sp. z o.o. nigdy nie zatrudniała i nie będzie zatrudniać żadnych pracowników. Negatywne wpisy odnośnie spółki to nieporozumienie, które zostało już zgłoszone do administratora serwisu.

Janek

To ciekawe, to dlaczego co chwilę wisi ogłoszenie Firma HEGRA Deweloper poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży Nieruchomości, a na stronie internetowej inne ogłoszenie?

Co ?

Nie rób z ludzi (usunięte przez administratora). Przez te lata przetoczyło się masa pracowników w tej firmie. Administrator może sobie sprawdzić w ZUS ile (usunięte przez administratora)pracowało osób.(usunięte przez administratora)

Waldek
@Janek

Nie chcę się zbytnio zagłębiać w tę fascynującą dyskusję, ale HEGRA Deweloper i HEGRA Deweloper Sp. z o.o. to dwie różne firmy. Spółka rzeczywiście nikogo nie zatrudnia.

Jolanta

O której Ty firmie teraz piszesz? Bo widać, że do pomyłki przecież doszło

Paula
@Jolanta

To są opinie o firmie Hegra, więc o czym piszę? O firmie złota cegła? Nie doszło do pomyłki! Widocznie chcecie wyczyścić wcześniejsze brudy po sobie , ale opinia byłych pracowników dalej ciągnie się jak smród po gaciach.

Czy Hegra Deweloper Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

York

Tak. Firma sponsoruje kartę do kina, teatru, muzeum. Organizuje raz w roku wyjazd na Majorkę. Macie wyobraźnię tam w biurze Hegra.

Jak wygląda ścieżka kariery w Hegra Deweloper Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Odpowiedź

Kariera? Awans? Na budowie? Chyba zawody ci się pomyliły . Buhaaaaaaa......

Jako, że widnieje tu bardzo dużo różnych opinii na temat warunków pracy w Hegra Deweloper Sp. z o.o. chciałabym sprecyzować kilka kwestii. Czy wiecie może, czy firma zapewnia podstawowe wyposażenie do pracy? Czy pracownicy są kontrolowani, tak by stosowali się do zasad BHP?

Bonifacy
@Anna

Podstawowe wyposażenie do pracy to kask. I na tym zakończmy. Przez ten czas jak pracowałem nie było żadnej kontroli. Pracownicy bez umowy o pracę i pod wpływem alkoholu. Puste butelki i puszki po piwie pochowane po budowie.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Hegra Deweloper Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Jak ktoś zadaje takie pytanie , to musi mieć coś z głową. Nagrody ? Za co ? Nagrody można dostać np. na zawodach itd. Za pierwsze miejsce. Rozbawiłeś mnie. Raczej odtrącą ci z wypłaty za jakieś np.uszkodzenia narzędzi.

Nagrody nie mogą być wypłacane z prostego względu; HEGRA Deweloper Sp. z o.o. nigdy nie zatrudniała i nie będzie zatrudniać żadnych pracowników. Negatywne wpisy odnośnie Spółki to nieporozumienie, które zostało już zgłoszone do administratora serwisu.

Kontrola

Czy pracownicy pracujący na mrozie , mają zapewnione ustawowo ciepłą odzież, posiłki regenerujące , przerwy w pracy , ciepłe napoje itd ?

Maja
@Kontrola

Poruszyłeś bardzo ważne kwestie. Szczerze mówiąc też z wielką chęcią się tego dowiem. A pytasz o te rzeczy, ponieważ jesteś zainteresowany pracą w Hegra Deweloper? Szukają tam teraz nowych ludzi, sam zobacz: http://hegra-deweloper.pl/oferty-pracy/

Kontola
@Maja

Ważne kwestie Maju ? Haaa. Szkoda mi chłopaków którzy tam robią, robili lub będą pracować. Pracownik nie pójdzie z tym do kierownika lub szefa bo strach że wyleci z pracy. W mrozy czy nie mrozy jest zawsze tak sama przerwa. A jak sobie zrobisz coś ciepłego do picia to twoja sprawa. Pytasz Maju bo chcesz tam pracować? Ja Nigdy !Szukają nowych bo jest rotacja ludzi. Zero przestrzegania przepisów pracowniczych. A jeżeli ( ktoś z biura hegra) już pyta są wcześniejsze opinie. Powodzenia.

U3
@Kontrola

Może wreszcie ktoś oficjalnie z zarządu Herga odpisze na pytania , a nie ukrywają się pod pseudonimami .

@baca a dlaczego jest potrzebna inspekcja pracy?

Norbi

Coś buduje aktualnie Hegra ? Ktoś pracuje tam jeszcze?

Leon

Bardzo polecam pracę w tej firmie. Wypłata na czas, bardzo dobry kontakt z właścicielem i współpracownikami.

Leonardo Zawodowiec
@Leon

Pochwal się nam tutaj przed milionami jaką masz wypłatę. Jaki masz kontakt z właścicielem i współpracownikami :) Pochwal się też ile jeszcze osób pracuje a ile pracowało. Pochwal się też ile czasu pracujesz tam a ile jeszcze będziesz :) No chyba że komentarz napisał ktoś " z zarządu firmy " :)

Kulawy Zbyszek

Szef tej firmy nie jest osobą poważną. Pół Rzeszowa tam robiło a drugie pewnie będzie robić.

Gucio

Koleś buduje już drugi blok , a płace dla pracowników najniższe w Rzeszowie.(usunięte przez administratora).

Robcio

Odradzam. Przewinęło się masę ludzi tam. Tania siła robocza. Brak zaplecza socjalnego dla pracowników.

Zosia

Odradzam pracę w tej pseudo firmie. Duża rotacja pracowników i selekcja przez kierownika i szefa. Codziennie dodawane są ogłoszenia na rzeszowiaku w poszukiwaniu nowych (usunięte przez administratora)pracujących za (usunięte przez administratora)zl :) na zewnątrz, w zimnie i błocie,(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Hegra Invest Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Hegra Invest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hegra Invest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Hegra Invest Sp. z o.o.
  • Juliusza Słowackiego 11