Opinie o Stema & Manless Paluszki i Przekąski Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stema & Manless Paluszki i Przekąski Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stema & Manless Paluszki i Przekąski Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stema & Manless Paluszki i Przekąski Sp. z o.o. w Warszawa

Twardy

Mała pensja , psie pieniądze , wykorzystują ludzi , ludzie od wszystkiego od pompowania szamba i robienia paluszków na raz brak przerw , nie pracuje żaden (usunięte przez administratora). Wpisy pewnie pisze szefunio

Robak
@Twardy

A szefunio to wiochmen pierwszej wody. Ma najlepsze BMW w całej wsi i jest kimś. ;) Nawet nie zawracajcie sobie głowy tą "firmą". W razie czego tylko pojedźcie i obejrzyjcie z zewnątrz - stodoła za płotem.

Ojej Nowy wpis
@Robak

Akurat właściciel nigdy nie jeździł bmw, ależ brednie

aero

Dno.

Jerzy
@aero

Twoja wypowiedź nic nie mówi o Stema & Manless Paluszki i Przekąski. Dlaczego praca tutaj to dno? Na twoją opinię złożyła się atmosfera, zarobki czy inne kwestie? Rozszerz swój komentarz.

D Nowy wpis
@Jerzy

Złożyło się traktowanie złe przez szefa i „ szefowa” pracownik zatrudniony przy paluszkach sprząta cały zakład,pompuje (usunięte przez administratora) a nawet odkurza auto szefowi z chcesz być parobkiem zatrudnij się

Halina

Ostatnie posty na temat pracy w Stema & Manless Paluszki i Przekąski pojawiły się w 2020 roku. Warto więc by było uzyskać jakieś świeże informacje na temat zatrudnienia w firmie. Czy coś się zmieniło? Jak oceniacie obecnie pracę w tym miejscu?

…… Nowy wpis
@Halina

Jest jeszcze gorzej niż było w 2021 . Komuna , (usunięte przez administratora) .

Mateusz

@hurt a czemu zmienili dyrektora?

gregor
@Mateusz

Nieprawda że zmienili dyrektora. Ja jestem dyrektorem w tej Firmie i pracuje od kilku lat. Jestem bardzo zadowolony. Pensja wysoka, współpraca bardzo dobra. Nie zamierzam zmieniać pracy

hurt Nowy wpis
@gregor

Ale ściema. Rozmawiałem z G i nie pracuje tam. Każdy się domyśli kto to napisal i w jakim celu...

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Stema & Manless Paluszki i Przekąski Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
"wieje wiochą"

Firma z lat 70-tych XX w. Właściciel (usunięte przez administratora) opowiada jak to w PRL-u produkował śledzie w słoikach do zagryzania wódki. I na tym etapie chłopina pozostał... Teraz ta firma to w sumie jeden garaż i jedna maszyna. Cały czas przenoszą biznes do kolejnych podmiotów (likwidują stary i zakładają kolejny) w momencie w którym robią się niewypłacalni. Banki oczywiście nawet nie chcą z nimi rozmawiać. Tę zagrodę nawet ciężko nazwać firmą...

byzmesmen
@"wieje wiochą"

Potwierdzam - firma typu "komuno wróć" Wszystko oldschool i zapyziałe Wygląda prawie jak stodoła w szczerym polu Ostatnio robili duże rekrutacje - dyrektor handlowy, finansowy, prezes - to chyba tylko dla jaj Może z nudów dali te ogłoszenia? Polecam zrobić tam skansen do zwiedzania dla starszych turystów którzy zechcą sobie przypomnieć jak to było w PGR-ach i kombinatach :-)

@byzmesmen

(usunięte przez administratora) Ujawni się a ci mordę obiję. Bądź odważny

@"wieje wiochą"

Jakie śledzie. Jesteś naćpany. Firma nie produkuje ryb tylko pieczywo. (usunięte przez administratora). W środku jest wiocha.

czytacz
@Jacek 2103

Ciekawe czy ten wpis rowniez pochodzi od kogos z tej firemki. Portal wypowiedzi Pepe skasowal (a tak ciekawie sie zapowiadalo ;-). Tutaj ktos wprost komus grozi

hurt

Bylem ciekawy czy cos tu o nich znajde. Opinie jak o wiekszosci firm. Wspolpracuje z nimi juz dlugi czas. Zatrudniali roznych cudakow. Jakis czas temu wrocil do nich dyrektor handlowy, ktory kiedys tam pracował i gosciu rozwinal firme. Jak on odejdzie od nich to padna bo gosc jest lebski i trzyma to w ryzach.

hurt
@hurt

Mateusz tak sie sklada ze rozmawialem ostatnio z dyrektorem G. prosil zebym sie kontaktowal z biurem w sprawach sluzbowych i byl zaskoczony jak mu powiedzialem o wpisach tutaj. Wiec znajac wlasciciela moge smialo powiedziec ze to on pisze jako nick wskazujacy na prawdziwego G. Ta firma nikogo nie zmienila tylko gosc dal sobie z nimi spokoj. Zaden powazny czlowiek nie chce tam pracowac a G byl naprawde konkret facet. Pozdrawiam wszystkich co z nim wspolpracowali

właściciel

Pepe- nigdy nie pracował w firmie. Sądząc ze sposobu wyrażania się, widać kto ma prosty, zakuty łeb. Mam nadzieję że niedługo za obrażanie ludzi, wypisywanie nieprawdziwych historii będzie odpowiedzialność

właściciel- dyrektotor ds hand

Pepe- nie wiesz nawet kto jest właścicielem . Właścicielem jest wykształcona osoba której nie dostajesz do pięt. Ja pełnię rolę dyrektora ds handlu i finansów. Wiem że lubisz hejty, ale weź się chłopie( babo czy innej maści człowieku, każdy może napisać PEPE) za uczciwą pracę i przestań obrażać ludzi o których nie masz zielonego pojęcia. Mam wrażenie że zakuty łwb to jest określenie Twojej osoby. Wyjdź z nory i ujawnij się. Wtedy może porozmawiamy na odpowiednim poziomie. Na pewno nie zniżę się do Twojego, prostackiego poziomu. Miej trochę odwagi a nie ukrywaj si ę jak tchórz w norze ( jeżeli wiesz jakie ma znaczenie słowo Tchórz )

Darek

pracowałem w Firmie Stema. Prezes szanuje ludzi, pensje wypłacane w terminie. Nie bardzo rozumiem tych wpisów

train

(usunięte przez administratora) wiocha, chamówa i słoma w butach. Nic bardziej konkretnego nie da się napisać.

Konrad

Atmosfera między pracownikami chyba nie jest zbyt dobra ?

właściciel
@Konrad

Panie Konradzie. Na jakiej podstawie twierdzi Pan że atmosfera nie jest zbyt dobra?

Jacek 2103

Pracuję w Firmie Stema&Manless. Wszystko jest ok. Ci co piszą opinie negatywne to krótkoryje. Frajerom mówię stanowcze nie

Ewelina
@buffo

No przecież podpisał się, że pracuje w Stema&Manless. A jaka jest Twoja opinia o tym pracodawcy? Po Twoich komentarzach wnioskuję, że nie jesteś zadowolony?

@Ewelina

Tu mamy komentarz od pracownika - czyli pokazuje poziom ludzi w firmie (wyzwiska, frajerzy, krótkoryje). Teraz rozumiesz?

Zośka Marcowa

Też tam byłam na rozmowie. Z tymi panami w ogóle nie ma kontaktu, ja mówię swoje a oni cały czas swoje. Szkoda paliwa i czasu.

@Zośka Marcowa

Zośka marcowa. Kiedy byłaś. Może w marcu.

Helmut

A wystarczy dobrze robić to co do każdego należy ,a bylibyście zadowoleni bo firma jest ok!

Zostaw merytoryczną opinię o Stema & Manless Paluszki i Przekąski Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Stema & Manless Paluszki i Przekąski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stema & Manless Paluszki i Przekąski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stema & Manless Paluszki i Przekąski Sp. z o.o.?

Stema & Manless Paluszki i Przekąski Sp. z o.o.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 89 lok. 43
    02-001 Warszawa

Stema & Manless Paluszki i Przekąski Sp. z o.o.