Opinie o M & L Investment Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy M & L Investment Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w M & L Investment Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M & L Investment Sp. z o.o. w Warszawa

Inia Nowy wpis

dzień dobry, chłopak widział kilka wygasłych już ogłoszeń w sieci dla pracowników fizycznych. Niby podkreślano tam w opisie atrakcyjne wynagrodzenie ale co w zasadzie się na nie teraz składa? Czy to tylko podstawa?

Marchewkowy

Stawka 19 zł netto umowa o pracę

COCOABurglar Nowy wpis
@Marchewkowy

Korporacja Metfix-M&L-Vistula to firma o najwyższych standardach światowych w swojej branży,sfokusowana na rozwój w najnowocześniejsze technologie globalne przy zachowaniu przewagi dzięki jakości i technologii na rynkach światowych.Ta firma to przyjazne i bezpieczne miejsce pracy! Zero wypadków! Firma która może pochwalić się stosowaniem norm światowych i tak:ISO9001,ISO14001-18001/OSHAS-ISO45001,PN-EN1090,ISO3834,ISO22301,ISO2800,HACCP,ISO37001,ISO13053,PN-EN287,ISO9606,System ESCO,NADCAP,NDT,WLD,System jakości AQS przy stosowaniu filozofii Lean Management i Manufacturing do perfekcji.Szeroki w ofercie pakiet socjalny dla pracowników:wczasy pod gruszą, paczki świąteczne,mikołajki i pod choinkę, liczne integracje, szkolenia dla podnoszenia kwalifikacji pracowniczych.Aktywny i skuteczny system awansowania kadr na każdym szczeblu.Skuteczny rozbudowany i cieszący sie uznaniem system sygnalistów.System premiowania pomysłów,innowacji,usprawnień etc.Wysokie premie miesięczne, kwartalne, roczne,eksportowe itd.Płaca jedna z największych na poziomie 250% średniej krajowej.Co do dojazdu to nie prawda,tam może kołować JumboJet ,Airbus niemalże. Kolejkowanie na załadunek i rozładunek szybki prawie jak bluetooth.Firma która już działa wg.potrzeb INDUSTRY 4,gdzie większość firm tkwi na etapie filozofii industry3 z problemami.Polecam.

A od nowego roku jak będzie z zarobkami? widziałem ten komentarz o 19 plnach na rękę. Ciekaw tez przy tym jestem czy na Otolińską będą w ogóle jeszcze ludzi szukać? niby w opisie piszą o stabilnym zatrudnieniu, wiec właśnie nie wiem, a po Płocku niedługo czegoś sobie będę szukać. Jaka tam ekipa jest? Jakieś integracje lub cokolwiek?

COCOABurglar Nowy wpis

52 PLN od 2024 netto! Premie miesięczne,kwartalne,roczne,eksportowe,paczki świąteczne, mikołajki,integracje,szkolenia,system sygnalistów,full socjal!Bezpieczne i przyjazne miejsce pracy.Polecam gorąco!!! Alleluja i naprzód do pracy.Nie wahać się bo kandydatów przed bramą mnóstwo,ciężko się dostać. Be strong ,never give up. ????

@COCOABurglar

52 zł? za jaka robotę? jakie kwalifikacje trzeba mieć i ogólnie doświadczenie? co do kandydatów faktycznie dużo ludzi tu o robotę się stara? Ile rekrutacje trwają?

Ewelina

Ile zarabia u Was magazynier z obsługą wózka widłowego? Takie jakieś te ogłoszenia suche, umowa o pracę i ubezpieczenie na życie, a reszta to zagadka. Pisanie, że zarobki są atrakcyjne to pułapka, jeden uważa, że to 30 tysięcy, a inny cieszy się z 3 tysięcy :)

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie M & L Investment Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Mechanik utrzymania ruchu powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Zostaw merytoryczną opinię o M & L Investment Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w M & L Investment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy M & L Investment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

M & L Investment Sp. z o.o.
  • Williama Heerleina Lindleya 16
    02-013 Warszawa

M & L Investment Sp. z o.o.