Opinie o Vodeno Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Vodeno Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Vodeno Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vodeno Sp. z o.o. w Warszawa

inż

Zdecydowanie nie polecam. Zarządzanie projektami poprzez gaszenie pożarów, brak wizji i planowania bo zawsze wchodzi coś ważniejszego bokiem na "asap". Już przed falą zwolnień zasadą było że jak ktoś coś umiał i "ogarniał" to odchodził i kolejna osoba(o ile ktoś o tym pomyślał) musiała się wdrażać w temat. Od strony HR, zarządzanie pewnymi sytuacjami jest poniżej krytyki, a większość oddolnych inicjatyw mających na celu usprawnienie procesów rozbija się o ścianę. Jedyna pozytywną wartością jest relatywnie duża i ciekawa część technologiczna(chociaż powoli kończą się osoby które są w stanie ją wspierać) oraz kilka ostatnich samotnych wysp gdzie siedzą jeszcze osoby które wiedza co robią i robią to dobrze. Jeżeli uwielbiasz prace w kompletnym chaosie, pod dużą presją wywieraną z góry i nie oczekujesz nic poza pensją która jest rynkowo akceptowalna to firma dla Ciebie.

Popieram
@inż

Popieram 100% koszmar… robia sie na corpo, spiewaja na przyjeciach etc. biegaja wrzucajac fotki na LN. A potem zwalniaja bez zadnego feedback-u. Gdzie tydzien wczesniej mowili, ze ok. Dziwie sie, ze klienci z nimi pracuja tam jest taki mess technologiczny, ze szkoda gadac. Ogolnie to nadal na siebie nie zarabiaja.

Margot

Jestem tutaj ponad rok, działam z Warszawy, chociaż firma ma ludzi w całej Polsce i poza. Przeszłam chyba najgorsze, czyli restrukturyzacje. Czy wierzę w tę firmę? Wygląda na to że w końcu ma przemyślaną strategię, ostatnio dopalona $ przez właściciela także rozbieg aby tę strategię wdrożyć w życie :-)

Brrrrum
@Lidzia

Mają mozliwość zrobienia certyfikatów Google :-)

vini

Pracuję w tej firmie od ponad roku i mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. Oczywiście, jak w każdej firmie są momenty stresujące, ale uważam, że są one zrozumiałe w kontekście tego, że to ciągle startup. Atmosfera jest raczej przyjazna i otwarta. Pracujemy 100% zdalnie, ale jest możliwość pracy w biurze w Warszawie w elektrowni powiśle. Jest poczucie, że robimy coś innowacyjnego. Ogólnie polecam.

Laura Nowy wpis

W ofercie dla QA Engineer’a rekrutacja nawet jest zdalna. czy może wyjść tak, że wcale nie musze przyjechać do Śródmieścia? Jestem spoza i byłoby mi to nie na rękę. Jak oceniacie przy tym relacje z zespołem? jak jest zżyty / zintegrowany?

Cześć, Golang Dev widzę, że jest potrzebny. Interesuję się ofertą, na rękę dla mnie jest fakt, że ma to być praca zdalna. jak wygląda teraz sprawa odwiedzania biura? Co jaki okres czasu trzeba zjechać?

Bęc Nowy wpis

wciąż działaja zdalnie - odwiedziny biura jak sie dogadasz z managerem

Gravicadze Nowy wpis

Jest OK, po duzych przejściach nareszcie jest strategia, cele, etc. Jeszcze będzie pięknie ;-)

Xar

Obecnie Vodeno szuka na stanowisko SOC Ownera, rowno rok po zwolnieniu calego zespolu SOC po tym jak zarzad uznal ze jest niepotrzebny.

pracus
@Xar

Co wiecej na miejsce poprzednio zwolnionego Managera SOC byl juz zrekrutowany nowy, ktory zlozyl wypowiedzenie w starej firmie a w miedzyczasie dowiedzial sie ze nie ma czego szukac w Vodeno. To byl dopiero LOL

@pracus

Ta oferta o której piszecie i tak przebija moje kwalifikacje, bo z pięć lat doświadczenia trzeba mieć, bardziej za Junior Finanse Business Partnerem się oglądałem. Ale tak w ogóle o co chodzi z tą zmianą zdania? To umowy nie można od razu podpisać żeby mieć pewność? kiedy ją dają?

xar Nowy wpis

Firma najpierw zatrudnila managera, potem zdecydowala zwolnic +- 30-40 osob w tym caly zespol do ktorego nowy manager byl zatrudniony i panu podziekowali.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Vodeno Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Junior IT Analyst?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Inżynier Wsparcia Uslug IT/ IT Service Desk Specialis
Zielona Góra
LUG Light Factory Sp. z o. o.
(2087 opinii)

Czy poziom wynagrodzeń w Vodeno Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 8 grudnia.

smutny_pracownik

Brak globalnych podwyzek w firmie od poltora roku (sa jednostkowe przypadki) o premiach nawet nie chce wspominac byla jedna w 2020, jesli nie jestes sprzedawca to szanse na jej otrzymanie sa minimalne, brak budzetow szkoleniowych. Ogolnie firma na samym poczatku istnienia placila ponad rynek ale od poczatku covidu, upadku ambitnych planow na pobicie rynkow bankowych w Belgii i Polsce, zmianie prezesa, fali zwolnien (nie byly to oficjalnie grupowe bo wiekszosc ludzi to b2b) w firmie panuje zastoj, marazm i pesymizm - firma od 5 lat przepala kase inwestora z USA (ktoremu konczy sie cierpliwosc - co pokazuje zmiana prezesow) i ratuje sie szukaniem dodatkowych zrodel finansowania. Chodza pogloski ze firma ma byc komus opylona.

Czy teraz jak na razie występuje ten taki etap zamrożenia etatów, o którym ktoś właśnie wspomniał teraz niedawno? Nie zatrudniałem się tutaj jeszcze, nie wiem więc jak konkretnie praca jest organizowana, ale co na dzień dzisiejszy dzieje się z tymi wspomnianymi projektami? Czego dotyczą?

oldemployee

Nie polecam firmy! Chaos wszedzie, brak spojnej wizji przyszlosci - Aion polska i belgia to wydmuszki dzialajace tylko zeby utrzymac licencje bankowa, brak podwyzek, premii (chyba ze sie zna kogo trzeba) wszystkie wyzsze stanowiska zajete przez znajomych krolika, ciecie etatow a potem zatrudnianie ludzi bo nie ma kim obrobic projektow. Inwestor chcialby sie juz wycofac z tego "projektu" ale poniewaz wtopil w firme tyle kasy musi to dalej ciagnac. Prezes w UK zarzadza wszystkim zdalnie ... :D Z dobrych rzeczy - jest darmowa kawa, herbata i cukier!

Z klientami jest raczej loteria? Teraz niedawno ktoś podkreślił, że zdarzają się tacy dość nieznośni. Jeszcze nie miałam styczności to nie wiem. A firma w tym jakoś wspiera? Są może wprowadzone odpowiednie szkolenia?

Goguś

Mam tam znajomą z Piekar Śląskich. Mówi, że bardzo kiepsko. Szofostwo podobno okropne a sama praca jest dla niej zbyc absorbująca. Nie poleca pracy. Zero prestiżu a klienci nieznośni.

Anula

Ok, czyli co ostatecznie wychodzi z tej debaty w ostatnim wątku? Co takiego wnoszą te informację dla nowych pracowników? Pisano coś o uciecze starego inwestora. Upewniam się, bo widniała oferta na stanowisko Junior Procurement Specialist, sprawdzam czy jest sens składać CV? Czy trudno się dostać? i jak widzicie przyszłość spółki?

Margot

Sciema
@Margot

Cele sa ta wygorowane, ze musialabys/musialbys pracowac w duzej ilosci nadgodzin za darmo. Stary inwestor uciekl (a byl bardzo duzy) teraz jest maly inwestor wiec kasa znowu zaraz sie skonczy. Ja juz szukam alternatyw.

Lady Gaga
@Sciema

Nieprawda. Stary inwestor został, za to są dodatkowi. Jeśli uciekać to na pewno nie z powodu słabego inwestora - takich niejeden fintech na rynku by chiał mieć

Lidzia
@Lady Gaga

A w takim razie z jakich innych powodów polecasz żeby myśleć o zmianie frontu? Co natomiast z tematem jakieś rozwoju? Jak co do niego byście się teraz odnieśli? W jakiej ewentualnej formie może być on oferowany?

Brrrrum
@Lidzia

Mają mozliwość zrobienia certyfikatów Google :-)

Czy w Vodeno można pracować zdalnie z zagranicy (Europa) będąc zatrudnionym na umowę o pracę ? Jeśli tak, czy jest jakiś maksymalny limit czasu ile można pracować za granicą?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Vodeno Sp. z o.o.? Na Pracuj.pl jest 8 września kilka ogłoszeń.

Marika

Czytam i przyswajam. Akurat V szuka Lending Product Ownerów i chętnie dowiedziałabym się od ludzi, pracujących zdalnie z dość daleka od stołecznego biura, czy i jakie czają się pułapki w takim rozwiązaniu. Osobiście mam bazę w Białymstoku i wolę zachowania tego status quo. Da się tak pracować?

vini

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Vodeno Sp. z o.o.?

inż

Popieram
@inż

Management, który się bawi w fintech. Z bardzo słabym wynikiem... Co jest zadziwiające, bo większość kadry ma spędzone lata w największych polskich bankach. Na obecnym etapie firma wygląda tak, jakby była przygotowywana do sprzedaży. Inwestor, próbuje odzyskać swoje pieniądze. Duża fala zwolnień, w celu cięcia kosztów. Zdecydowanie nie polecam.

Potwierdzam. Swoisty nepotyzm i kolesiostwo, od samego poczatku sciagaja znajomych z aliora i ingu. Jak ludzie ktorzy latami pracowali w przestarzalych i zbiurokratyzowanych strukturach maja teraz tworzyc nowoczesny fintech?

Jakiś czas temu miałem przyjemność przejść pozytywnie rekrutację do tej firmy. Niestety nie było approval'u od biznesu na to stanowisko, więc oferta była zamrożona. Słabe jest robienie rekrutacji, kiedy nie na zgody na otwarcie slotu - zwykłe marnowanie czasu kandydatów. Jednak cieszę się, że nie zostałem ostatecznie zatrudniony - bazując na wcześniejszych opiniach.

Cloud’owiec

Komedia. Pracujesz, robisz swoje a z pracy Cie wyrzucaja. Zero komunikacji! Nie polecam! Placa spoko ale nie jest powyzej rynkowej. Obowiazki to totalny chaos. Menadzerowie nie wiedza co sie dzieje. Firma nadal milczy i szykuje druga fale zwolnien

Dawid
@Cloud’owiec

Ale jak to tak po prostu wyrzucają? Niepokojące jest to bardzo, co napisałeś, więc możesz wyjaśnić i napisać więcej? Skoro kasa w Twojej ocenie dobra to może też sprecyzujesz, ile dokładnie dają? Ja myślę, czy CV nie wysłać, ale z tą falą zwolnień zaniepokoiłeś. Skąd takie przewidywania, że będą zwalniać?

Xar
@Dawid

Dokładnie, tak po prostu wyrzucają. Firma po tym jak pojawił się nowy tymczasowy CEO stwierdziła że musi oszczędzić i zwolniła ludzi z dosłownie każdego zespołu. Jak nie masz noża na gardle to nie trać czasu bo to 2 taka fala zwolnień rok do roku.

Son
@Xar

Bo to prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Vodeno Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Vodeno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vodeno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vodeno Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 8 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vodeno Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 19 ocen.
  • ul. DOBRA 40
    00-344 Warszawa