Opinie o PN standard Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PN standard Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PN standard Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PN standard Sp. z o.o. w Warszawa

Olga Nowy wpis

Hej, jak wygląda teraz rozmowa rekrutacyjna dla Administratora Systemów Linux? widziałam teraz ofertę w której wpisano podstawowe doświadczenie w wymogach. Co może wystąpić przy tym podczas części technicznej?

NiePolecam Nowy wpis

Coż firma na papierze wydaje się Ciekawa. Niestety klimat pracy jak w obozie koncentracyjnym. Wyścig szczurów i podpierdzielanie. Najlepsze jest to że nowe osoby dostają czasami zgłoszenia których nie powinni dostać a później robiona jest afera tak było w moim przypadku. Pan Grzegorz wielki manager w zależności od humoru da kąśliwą uwagę w stylu "czytamy od góry do dołu" .Praca jak w fabryce albo (usunięte przez administratora) + rozliczanie codzienne co się robiło itp. Jak kogoś o coś zapytasz by Ci pomógł to nie licz na to zaraz posypią się gromy lub krzyk Grziesia by nie rozmawiać. Unikajcie tej firmy by nie wypaczyć sobie psychiki.

Ciekawy Nowy wpis

Jak tam jest dla nowo z rekrutowanych osób i czy to prawda że trzeba codziennie rozliczać sie z godzin pracy co sie robilo itp? Rozumiem że żadnego socjalu tam nie ma bo za mala firma? Ile osob obecnie tam pracuje i czy to prawda że trzeba byc jak robot by tam pracować bo duzy zapierdziel i tylko gonią?? Jak jest np z wdrożeniami np. Nie znam srodowiska klienta i cos idzie nie po myśli bo klient ma coś dodatkowo zwalone albo np. UTM blokuje ruch a my nie mamy do niego dostępu. Czy jesli w danej technologii nie jestem zbyt dobry bo nie robiłem w tym lub dawno tego nie robiłem to ktos coś pomaga tłumaczy czy jest sie zdanym samym na siebie? Jaki klimat panuje w zespole bo sądząc po ogłoszeniach spora tam chyba rotacja jest?? Zastanawiam się czy podjąć tam pracę czy darować sobie... Ktos pomoże doradzi kto pracował lub pracuje tam?

KJK

Pracowałem w tej firmie na stanowisku administratora (druga i trzecia linia wsparcia). Firma ma wysokie standardy jezeli chodzi o bezpieczenstwo IT, posiada wdrozone polityki bezpieczeństwa, oferuje kursy, robienie certyfikacji, etc. Niestety w tym wszystkim brak jest czasu zeby sie zająć. przychodzisz do pracy o godz 8 lub 9 pracujesz jak robot przez 8 godzin. Na koniec dnia jestes rozliczany z czasu pracy i gdy błednie wypelnisz w systemie rozliczenie czasu pracy i braknie Tobie np godzina to musisz sie tłumaczyc co robiles. jezeli ktos chce byc robotem to moze pracowac w tej firmie.

Danuta Nowy wpis
@KJK

Serio w PN Standard nie przewidziano czasu na lunch, czy chociaż wstanie z krzesła i rozprostowanie kości? Pytam, bo rację miał ktoś z wcześniej tu piszących, że oferty pracy są wciąż dostępne na stronie firmy i w sumie można startować: https://www.pns.com.pl/praca/ Potwierdziłbyś mi chociaż, czy stawki podane w ogłoszeniach są zgodne z realiami?

Firma PN Standard P.nazarewski M. Raszkowski sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko Administrator Systemów IT. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Jola

@Opel a na rozmowie jest jakieś zadanie do zrobienia?

Marina

A jak tu ze szkoleniami, rozwojem pracowników ?

Opel
@Marina

Niedorozwój pracowników bardzo wysoki. Co kilkanaście tygodni są ponawiane ten same ogłoszenia, a kadra nie potrafi wyłonić jednego kandydata prawidłowo, z całej masy nadesłanych aplikacji. To tak jakby stanowiska były rozdawane po znajomości albo firma kolekcjonowała sobie dane kandydatów wbrew ich woli. Bardzo słabo.

Leszek

@Informatyk i na każde stanowisko na rozmowie wymagany jest angielski biznesowy?

PN
@Leszek

angielski biznesowy w PNS? Pierwszy raz słyszę, nie ma takiego wymogu, angielski techniczny, umiejętność efektywnego skomunikowania się z wsparciem technicznym w imieniu klienta, oczywiście, ale to i tak na stanowiskach administratora i wyżej.

niebieski

Pomimo prośby z mojej strony i zapewnień o przekazaniu informacji zwrotnej (niezależnie od wyniku) po procesie rekrutacji, brak jakiegokolwiek kontaktu. Szkoda tracić 2-4 godziny na proces rekrutacji (na szczęście online), jeżeli potencjalnie zainteresowany pracodawca nie jest w stanie poświęcić kilku minut na email z informacją o negatywnym wyniku i przyczynie takiej decyzji. Porównałbym to do sytuacji, w której kandydat nie przychodzi na umówioną rozmowę.

PN
@niebieski

Jeśli rekrutacja on-line to raczej na koniec rozmowy było zapewnienie że skontaktujemy się jeśli będziemy zainteresowani kontynuacją procesu rekrutacyjnego. Jeśli tak nie było to w imieniu Zarządu, przepraszam za niedokładność. W trakcie rozmów kwalifikacyjnych staramy się dochować maksymalnej staranności i efektywności, szanując swój oraz potencjalnego pracownika czas. Pozdrawiam serdecznie.

Nie przesadzajcie. Firmy zawsze uprzedzają, że będą się kontaktowały z wybraną osobą.

Tymon

Czy firma normalnie działa? Jest powód, że nikt nie korzysta z forum?

Informatyk
@Tymon

Firma jak najbardziej działa. Od ponad 20 lat

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w PN Standard P.nazarewski M. Raszkowski sp.j.?

Informatyk

Biznesowy

Nie ma co prawda multisportu czy pakietu medycznego. Ale są imprezy integracyjne, kosze prezentowe na święta, dostęp do szkoleń, angielski.

Nickii

Słabo i to bardzo.

Zostaw merytoryczną opinię o PN standard Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PN standard Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PN standard Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

PN standard Sp. z o.o.
  • Leszno 14