Opinie o Taxology Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Taxology Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Taxology Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taxology Sp. z o.o. w Warszawa

Trudny i złożony klient Nowy wpis

Świetny kontakt, miła obsługa, lecz tylko do momentu gdzie wszystko idzie bez problemów. W momencie pojawienia się jakichkolowiek kłopotów kontakt zostaje urwany. Nie można do nikogo się dodzwonić a próby kontaktowania się za pośrednictwem maila są daremne. Panujący tam bałagan jest nie do przyjęcia. Zlecają zakładanie kont do zagranicznych urzędów skarbowych zewnętrznym firmom. Brak jakiegokolwiek kontaktu uniemożliwia odzyskanie zarówno danych logowania do kont, oraz pieniędzy. Czas reagowania na jakikolwiek problem jest śmieszny, żeby nie powiedzieć żałosny. Nikt nic nie wie, a pracownicy, którzy mogą podjąć jakiekolwiek próby rozwiązania problemu zazwyczaj są na urlopie. Najgorszy jest jednak fakt, że osoby z tej firmy nie mają w sobie nawet odrobiny odwagi społecznej, aby odpisać na maila, których wysyłałem kilkanaście czy oddzwonić i dotrzymać danej mi umowy. Nie polecam tej firmy, chyba że ktoś jest całkowicie bezproblemowy.

Klient 02 Nowy wpis

Jak wczesniej duzo bledow w systemie. Do tego bardzo slaba jakos uslusgi. Po firmie Taxology musielismy wiele problemow do wyjasnienia z urzedem w Niemczech przed ktorym spolka nas reperezentowala. Nie polecam

klient

same błedy w systemie