Opinie o Zis Olsztyn Sp. z o.o. w Jonkowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zis Olsztyn Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zis Olsztyn Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zis Olsztyn Sp. z o.o. w Jonkowo

Administrator Nowy wpis

W ogłoszeniu firmy Zis Olsztyn Sp. z o.o. na stanowisko brak jest informacja, że zarobki wynoszą 6300 PLN. Czy po okresie próbnym można liczyć na więcej?

Piotr Nowy wpis

Nie wypłacili mi wynagrodzenia!!!! Prezes (usunięte przez administratora) nigdy więcej z tymi (usunięte przez administratora)

Ktoś Nowy wpis

Mam pytanie, lata temu firma maiła rekrutację w internecie na posadę inżynier budowy i wtedy oferowali widełki 5000 - 7000 zł brutto miesięcznie. Czy te widełki podnieśli ostatnio? Czy jak mam doświadczenie i chciałbym podjąć prace na tym stanowisku, to zarobić więcej niż to? Czy jak podam stawkę 8500 zł brutto, to firma sie zgodzi?

M Nowy wpis

Firma krzak. Oszukuja pracownikow na kase i nie oplacaja skladek emerytalnych a na do widzenia dostajesz zwolnienie dyscyplinarne. Odradzam serdecznie

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Zis Olsztyn Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Dam pracę
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Opłaca się teraz wysyłać do nich CV? Chciałabym prosić o parę szczegółów, zwłaszcza że dobrze pisaliście o stawkach i że są na czas. Ile płacą dokładnie? O tych składkach, o których ktoś wspominał, też się chętnie dowiem, czy wszystko jest okej.

@Ewa

Od braku laku to dobre i to ale na dłuższą metę to nie opalxa się

Dorota
@Operator

na dłuższą nie? a opowiesz o warunkach teraz od nowego roku? coś konkretnego się zmieniło np., właśnie oferowane stawki?

@Dorota

Jeszcze na początku ubiegłego roku było "całkiem, całkiem". To co się dzieje przez ostatnie pół roku, to porażka. Wypłaty spóźnione to już norma. Grudzień to tragedia... dostałem chyba 22... Odezwać się nie można bo syn prezesa, jeden lud drugi... najmądrzejsi na świecie. Zwykli krzykacze i terroryści. A zadzwoń do prezesa, to zawsze będzie bronił swoich synalków. Kierownicy, teraz to już tylko jeden został całkiem spoko. Najlepsi, którzy nie dali się zagadać synkom, już odeszli. O składkach, lub ich braku też słyszałem, ale nie wiem jak to sprawdzić, więc nie piszę. O nadgodzinach zapomnij, o premii też... I ten czerstwy tekst przez nich ciągle powtarzany... u nas problemu z pieniędzmi nie, bo ich nie mamy... Zadziałał chyba jak wróżba, bo problemy z płynnością lub jej całkowity brak, to już norma. Ogólnie szczerze odradzam. Osobiście już na wypowiedzeniu jestem, bo psycha siada w tym wariatkowie.

@Dorota

Nie pracuje od kilkunastu miesięcy ale ludzie w biurze są fajni jak i Kierownik Adam oraz operatorzy i kierowcy można z nimi Pogadać pośmiać się z Kto się trzyma z Nimi nie ma źle Ale Prezes i synowie Prezesa tragedia (usunięte przez administratora) się o wszystko Nawet jak zobsczy że 5 minut po przerwie stoisz i rozmawiasz (usunięte przez administratora) to samo najlepiej pracować bez przerwy a o prezesie lepiej nie rozmawiamy czasami fajny i spoko a na codzień to taki sam jak jego synkowie + do tego jak mówi tak trzeba zrobić i go nie obchodzi czy koparka siw wyworci czy nie masz jechać i tyle .Mówiąc w skrócie Na początku będą spoko poznają bardziej będą rządzić pokazywać kto tu jwst Panem i władca ???? Praca w stresie i całych krzykach Szczególnie odradzam Pracy Na budowie (może w biurze jest lepiej) stawki raczej się nie zmieniły oprtorzy od 20-30 pracownik 20 zł a składki najniższe krajowa premiera brak nadgodziny po normalnej stawce nie ma 50% czy tam 100% odradzam z tego co tutaj widzę jeszcze przestali terminowo wypłacać lepiej zastanowiłbym się kilka razy czy naprwno nie ma lepszej pracy????

Operator

Syn prezesa rozwali tą firmę. Potrafi drzeć się na ludzi i wozić się swoją furą.

Sylwia
@Operator

A dużo osób rezygnuje z pracy? Jak rozwiązują problem z brakiem pracowników? Trzeba robić nadgodziny?

Operator

To prawda składki najniższe ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora)

Jet li

Serdecznie nie polecam firmy słabo płacą przy okazji wypłaty przychodzą później niż 10 dnia miesiąca, szefostwo brak szacunku do ludzi

Operator

Kierownicy i pracownicy są spoko choć czasami i znajdzie się osoba która doniesie a opinia negatywna gdy pracujesz z Prezesem/synem Prezesa/ Drugim synem traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) najlepiej robić beż Przerwy zmieniają zdanie co minuta w końcu wychodzisz głupszy niż tam przyszedłeś Co prawda pieniądze na czas ale Amosfery brak najlepiej siedzieć w maszynie bo patrzą spod byka

Bronisław
@Operator

Przerwa należy każdemu pracownikom. Choćby po to żeby spokojnie zjeść śniadanie. Tu nie ma ustalonych np. 15 minut? Czy są tylko roboty tyle że ciężko wyść?

Gdyniani

Nie polecam tej firmy. Na szczęście miałem tam krótki epizod. Tak zwany "ABS" czyli abolutny brak czegokolwiek. Dzieciaki które bawią się w firmę. Stawki marne, najniższa krajowa reszta do ręki. Nie płatne nadgodziny tym bardziej soboty. Wyzysk i nic więcej. Uważajcie też na składki. ZIS notorycznie (usunięte przez administratora) swoich pracowników. Jeszcze raz nie polecam ! ! !

Elżbieta
@Gdyniani

Co z tymi składkami było nie tak? Nieodprowadzane? To się często zdarzało czy to jakieś pojedyncze przypadki były?

@Elżbieta

W umowie jest wpisana najniższa krajowa

Frogi

Jeśli macie alternatywę to z niej skorzystajcie...

Kasa na czas, stawka w miarę, wg tego co się potrafi, pijaki wylatują. Jak ktoś chce pracować a nie tylko marudzić, to firma jest ok. Dieta 30 zł, kwatery jedne lepsze, drugie słabsze, jak wszędzie.

Taka opinia była mi właśnie potrzebna. No ale przyznam szczerze, że przydałoby się jednak jeszcze informacji na temat warunków, na jakie można liczyć Zis Olsztyn. Nie napomknąłeś nic o umowie. Czy oferują tam umowę o pracę czy umowę zlecenie?

Sprawdź sobie składki odprowadzane do zusu Chyba że jesteś frajerem który robi dobrze kazikowi za najniższą

Maciek

Pracowników zatrudnionych na pomocniku traktuje się jak bydło zero szacunku i najlepiej jak byś robił bez przerwy hah zis jak pis (usunięte przez administratora) podobnie

Pracownik.
@Maciek

Pracuję tu już od prawie 2 lat. Przerwy są zawsze (30+15) więc pisanie bajek zostaw na wieczór dla dzieci. Pracownik otrzymuje tyle szacunku, na ile zasługuje najczęściej... Nie oczekuj szacunku jak sam go nie okazujesz... Jak dla mnie, chowanie się po kątach, ciągłe palenie fajek i bajera zamiast rozmowy, nie jest oznaką szacunku dla pracodawcy. Wypłata ma być zawsze za czas, nie ma prawa się spóźnić... Ale już zarobić na nią, to ciężko. Czasem warto spojrzeć krytycznie w lustro. Jak dla mnie firma nie jest może krainą mlekiem i miodem płynącą, ale jest ok. A samo to, że wymagają, ciężko nazwać brakiem szacunku. Jak się jest pomocnikiem... Niestety robić trzeba wszystko, czego wyspecjalizowani robić nie chcą. Pozdrawiam.

@Maciek

Maciuś nie zapominaj że w firmie nie pracowałeś sam. Wszyscy widzieliśmy co potraficie A raczej jak udajecie że dużo robicie Efekty waszej pracy były raczej nie widoczne chyba że miejsca w ciasnych katach wysiedziane Wam wszystko się należy Więc wejście się za robotę a nie tylko pyskówka o udowadnianie że jak nie zrobicie to wam też nikt nic nie zrobi To jest dorosłe życie tu trzeba pracować a nie przebalowac cały dzień i czekać że przyjdą jeszcze po plecach poklepia

Pracuje już dłuższy czas Nigdy nie zdazylo się aby nie zapłacili za przepracowane godziny Atmosfera w firmie ok.... Choć jak wszędzie znajdzie się dobry kolega co do kierownika doniesie Wypłaty zawsze na czas Przerabiałem już wiele podobnych firm i póki co tu zostaje

Pan kleks

Dom wariatów ta firma godziny pracy nie limitowane nadgodzin nie płacą i co najlepsze za najniższą krajową.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Zis Olsztyn Sp. z o.o. - Jonkowo

• Jak się pracuje w Zis Olsztyn Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zis Olsztyn Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zis Olsztyn Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zis Olsztyn Sp. z o.o.
  • Ks. Jana Hanowskiego 13A