Opinie o AMREST Sp. z o.o. Restauracja KFC w Żary

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AMREST Sp. z o.o. Restauracja KFC. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AMREST Sp. z o.o. Restauracja KFC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMREST Sp. z o.o. Restauracja KFC w Żary

Cezar61602! Nowy wpis

Totalny brak podstawowych zasad higieny.Panienki z wymalowanymi pazurami nakładają porcje gołymi rękoma. Serdecznie nie polecam.

toyota Nowy wpis

Brak zapłaty za nadgodziny. Nadgodziny zostają usunięte a później kierownik dostaje nagrodę za najlepszego kierownika w Polsce, którego załoga wyrabia 0 nadgodzin i 0 niedogodzin. A jak z pracowników ktoś się zorientuje, że ma za mało pieniędzy to wbija się pieniądze z premii, którą powinno się wbijać osobom jako nagrodę za najlepszą pracę. Za to ci najlepiej pracujący nagrody pieniężnej nie mają bo poszła na nadgodziny tych, którzy się zorientowali, że wypłata się nie zgadza. Zgłoszone do kadr we Wrocławiu ale temat olany. Odpowiedź na zasadzie: "wszędzie tak jest a nie ma jak udowodnić, także przepraszamy ale nie pomozemy :)". Jednym słowem (usunięte przez administratora) - po prostu. I okradanie ludzi z pieniędzy. Jawne wykorzystywanie. Zastanawia mnie czy tylko region Warszawa i okolice taki jest czy wszędzie w KFC tak się dzieje. KFC chce wyprzedzić "maka" ale niby jak mają to zrobić jak już wewnątrz założenia są chore? Wszędzie oszczędności, MINUTA NA TRANSAKCJĘ - założenie kolejne ambitne to później niech klienci się nie dziwią, że stoją w kolejce pół godziny. Najlepsze jest to, że sprawa została zgłoszona do AC ale on a właściwie ONA również olała sprawe bo jak cele zrealizowane to GM bierze na klatę ronienie w ... ludzi a AC premia się zgadza jak należy (GM-oczywiście też). Szkoda pracowników. Takimi sprawami powinien zająć się urząd np. PIP! Inaczej będą robić co im się podoba i łamać prawo na każdym kroku.

Dav Nowy wpis

Naiwniacy tyrają tam za 1400 zł miesięcznie. Nawet mi ich nie szkoda. Jedna z dziewczyn zasłabła od ciągłego stania w duchocie bo nie pozwalano jej wyjść na minutę na powietrze i się napić, a klientów akurat nie było. Ale musiała stać, bo tak wielka "menadżerka" kazała i to z niewyparzoną buzią. Uderz w stół, a nożyce się odezwą! Jeszcze się tego wypieracie. Wstydu nie macie za grosz. Kierownik udaje że nie widzi takich rzeczy, (usunięte przez administratora) i dwa metry mułu.

Straszny chaos i totalna dezorganizacja zespołu. Pozwalniali najlepszych pracowników i pozatrudniali jakieś przybłędy, które niemalże od razu awansowały na wyższe stanowiska (nawet nie wiadomo za co!). Wystarczy poczytać opinie w Google, jak bardzo się tam zmieniło i co klienci teraz zaczęli sądzić o żarskim KFC. Ale skoro szefostwo nie kieruje się zadowoleniem klientów i jakością usług, tylko kolesiostwem i lizusostwem, to widzicie jakie to przynosi efekty.

Optymista????????
@były pracownik

Ziomuś wiem że zapewne zaliczasz się do tych najlepszych???????? ale powiedz mi co trzeba mieć w głowie aby na jakiejkolwiek garkuchni będąc facetem pracować?? i to w dodatku za najnizsza krajowa no może trochę więcej. Do pracy nierobie się weź. Kobietom się nie dziwię ponieważ mogą tylko wykonywać i powinny wykonywać lekka pracę.

Wj Nowy wpis
@Optymista????????

O i odezwał się nierób "optymista". Przyznaj się co robisz Michałowi po pracy, że cię trzyma pod swoim parasolem konfidencie i nierobie?

AMREST Sp. z o.o. Restauracja KFC prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik restauracji KFC Kraków Kazimierz. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żary
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żary
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Wj

Brak szacunku do pracowników, wywyższanie się i pycha menadżerów-nierobów, którzy swoje nieróbstwo próbują przykryć gruboskórnością i wszczynaniem konfliktów. Nie polecam.

hmm

Wypłata to kpiny w żywe oczy! Do tego zmuszanie do nadgodzin i zetek, napięta atmosfera i ciągłe donoszenie żeby podlizać się szefowi.

Zostaw merytoryczną opinię o AMREST Sp. z o.o. Restauracja KFC - Żary

• Jak się pracuje w AMREST Sp. z o.o. Restauracja KFC?

Zobacz opinie na temat firmy AMREST Sp. z o.o. Restauracja KFC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMREST Sp. z o.o. Restauracja KFC?

AMREST Sp. z o.o. Restauracja KFC
  • Powstańców Śląskich 15-17