Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Wiola

@Dino Śląsk. Praca jak w każdym sklepie.....w latach 80. Brak podstawowych narzędzi do pracy , nie mówiąc o sprzątaniu. Wynagrodzenie to najniższa krajowa plus 50 zł. Zero premii. Regionalna bez kultury osobistej. Wchodząc na sklep nie potrafi przywitać się z pracownikami. Kompletny brak wiedzy na temat BHP. Nadgodziny to normalka za które wypłacają normalnie bez 150. Wiecznie zmieniany grafik bo na sklepie jest tak zimno że dziewczyny chorują. Pracujesz w Dino to żyjesz z Dino. Telefony po pracy w dniu wolnym. Kompletny sajgon jak u zwykłego Janusza.

To samo pomyślałam wchodząc do sklepu, kasy usytuowane są przy samych drzwiach, może trzeba pomyśleć i innym położeniu kas

Wstyd na dworze minu 12 a pracownicy zmarznięci na kosc Właściciel jeden z bogatszych ludzi w Polscu a w marketach zimno(usunięte przez administratora)

Pola
@Anna

Oni się ludźmi nie przejmują! Ostatnio było - 20C na dworze a drzwi do sklepu się nie zamykały możesz wierzyć jak zmarzlam a w sklepie zimno!

Klient

@dino Dziewierzewo pan Kasjer Jacek bardzo często się myli na szkodę sklepu jak i na szkodę klienta. Nie idzie się z nim dogadać ignoruje klienta jego prośmy czy pytania. Poprostu unikam fam zakupów jak widzę że ten kasjer obsługuje’

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Anka

17.01.2024 07:01

Anka ikona wywiad

Pracowałam w Dino. Mam niepełnosprawności, więc lekarz zaznaczył, że nie mogę wchodzić na wysokości, ale nie powiedział przy rekrutacji, że jestem chora. Niedawno dowiedziałam się, że przy innej rekrutacji odmówiono zatrudnienia osoby z padaczką. To dyskryminacja.

Anka ikona wywiad

Pracowałam jako sprzedawca, moim zadaniem była obsługa klientów i wykładanie towaru.

Anka ikona wywiad

Moja umowa nie została przedłużona - prawdopodobnie przez to, że chorowałam. Nikt nie podał mi żadnego innego powodu.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Od 2800 do 3400 złotych.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

16 miesięcy.

Anka ikona wywiad

Pracodawca wypłacał dodatkowe środki za pranie odzieży, oferował też ubezpieczenie grupowe.

Anka ikona wywiad

Niska płaca, nienaprawione drzwi od chłodni - było trzeba dźwigać 150 kg mięsa z chłodni warzywnej, żeby je przetransportować do chłodni mięsnej. Bezpośredni przełożeni czepiają się, że za często wychodzi się skorzystać z toalety. Zakaz palenia całkowity, nawet na przerwie.

Anka ikona wywiad

Pierwsze szkolenie, w jakim wzięłam udział, odbyło się po roku pracy.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Anka ikona wywiad

Myślę, że brak szkoleń wynika z tego, że firma po prostu nie dopilnowała tematu.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Anka ikona wywiad

Współpracownicy obgadują się za plecami wzajemnie, a osoby pracujące w sklepie na wyższych stanowiskach dogadują pracownikom, rzucają nieprzyjemne uwagi.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Anka ikona wywiad

Atmosfera była dobra pomiędzy mną a przełożonymi na wyższym szczeblu. Nigdy nie miałam żadnych większych kłopotów, które musiałabym zgłaszać gdziekolwiek wyżej.

Anka ikona wywiad

Uważam, że największy wpływ na tę atmosferę miało zachowanie osób zatrudnionych na stanowiskach kierowniczych.

Anka ikona wywiad

Wywiązywał się, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Anka ikona wywiad

Zasugerowałabym, aby firma przestała gorzej traktować osoby niepełnosprawne podczas rekrutacji. Nie można tego robić, to jest niezgodne z obowiązującym prawem.

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

ATN Service ApS
logo firmy Hydraulik_Belgia
REGESS
Franio

@PracodawcaDino Radomin masakra. Na kasie osoba z bardzo wolnymi ruchami nawet nie potrafi się uśmiechnąć. Druga zaś bardzo opryskliwa wobec klientów. Pozostałe osoby to tylko potrafią obgadywać koleżanki między półkami. Jedna pani co widzę rano od 6 to potem o 17 wracając z pracy też jest jeszcze na markecie . Prawie 12 godzin. Osoby które były mile do klijentow I pomagały starszym osobom zostały zwolnione lub same odeszły. Moim zdsniem powinno sie przyjrzec kierownikowi regionalnemu .Zimno na sklepie że szok brak słów. Potem dziewczyny chore.

Franio

Ale chyba uczono kasierki mówić zwroty grzecznościowe. A widząc taka kasierke to się nawet zakupów nie chce robić. Jakby łaskę robiła ze tam wogole jest .

Ludzik123

Jest tu ktoś z działu kontroli? Mam kilka pytań, chce się przenieść i zastanawiam się czy warto?

Kamil

@PracodawcaDino Radomin, Niesty tak jak 3 miesiące moja opinia była wzorowa tak teraz wielkim sercem jestem bardzo negatywnie nastawiony, proponował bym skontrolować kamery na panie kasjerki ponieważ trzeba bardzo uważnie patrzeć na paragon i na to co wydają bark chęci do życia jak by chciały a nie mogły ani be ani me to znaczy nie ma powitania nie ma podżegania brak kultury rozumiem że czasem gorszy dzień zmęczenie ale no ciągle jest taka sytlacja. Nie którzy pracownice pracują jak należy a nie którzy rozkładają towar nie na tych etykietach cenowych co trzeba też na to bardzo mocno przykładać uwagę bo ludzie patrzą na cenę a nie na opis bo niektórzy nie widzą dobrze i nie jest w stanie doczytać. Osoby które pracują najlepiej znikają a te co nic nie robią, zostają czas na zmianę głównego kierownika.

Człowiek pracuje jak(usunięte przez administratora)Zimno na sklepie, nawet klienci ubrani w czapkę i kurtkę skarżą się na temperaturę. Premie dostajesz jak sklep wyrobi, a na święta żadnej dodatkowej kasy (inne sklepy mają bony, prezenty). Okres zimowy daje w kość. Palety, których nie da się wciągnąć dziś PÓŁ GODZINY wciągaliśmy jedną paletę. Dobrze, że tylko jedna, a nie jak czasami bywa z 15 bo chyba wciągalibyśmy do porannej zmiany. Oczywiście ile osób na zmianie: trzy, bo po co więcej. Sklep, który ma duże obroty ma tyle samo osób w zatrudnieniu co ma trzykrotnie mniejsze obroty. KARY PIENIĘŻNE za złą kontrole to chyba jakieś żarty… Człowiek tyle stresu ma przez to wszystko, a i tak zawsze źle.

Viki

Nie, a jak pewna osoba ma orzeczenie i ma juz kilka dni nadgodzin za 2023r,bo normalne osoby wzięły sobie w czas świąteczny l4 i nie miał kto pracowac i pracodawcy kazali -prosili by zostali po godz plus te okresy różne że uzbierały się pełne dni to kiedy odebrać skoro zapłacić nie chcą a odebrać nie ma kiedy bo nie ma ludzi.

Anonimowy
@Viki

Oni ci łaski żadnej nie robią muszą ci zapłacić lub dać wolne przecież mówią że nie może pracować na nadgodziny z orzeczeniem a jeżeli pracowałaś to za pracę muszą ci zapłacić a jak nie to postraż że pójdziesz z tym do sądu pracy i wtedy co zapłaća lub dadzą . wolne dni I wtedy polecą głowy niema co się żałować bo oni nas się nie żałują

Dino Ornontowice pani która jest teraz kierowniczką to bardzo nie sympatyczna osoba,(usunięte przez administratora)pracowników ,wrzeszczy po nich źle sie do nich odnosi,goni jak (usunięte przez administratora),a sama nic nie robi,mam wrażenie że tak się panoszy jakby była właścicielem tego sklepu,ona poprostu nie nadaje się na prace z ludźmi ,a napewno nie na stanowisko kierownika.

Ornontowice
@Kasia

Czy na pewno piszesz o Ornontowicach , ja byłem wczoraj i widziałem że pani kierowniczka na równo pracowała z resztą pracowników . Jak i dokładała towar i siadała na kasę , więc wydaje mi się że pomawiasz kogoś po złości albo z zazdrości , dziewczyny zawsze uśmiechnięte i pomocne , więc albo ja byłem na innym Dino albo są dwa różne sklepy w Ornontowicach

Człowiek

Pani która napisała że pracownicy narzekają i powinni poszukać innej pracy jest bezwzględna pozbawiona wszelkich człowieczych uczuć karykatura !!!!!!! Ludzie ciężko pracują i wymagają godnej zapłaty za ich ciężka pracę czy to takie trudne do pojęcia !!!!!! Szef firmy Dino nie dziwne że jest najbogatszym człowiekiem w Polsce skoro , pracownika są ucinane pensje . Polecam ludziom którzy tam pracują aby założyli związki zawodowe aby ktoś to kontrolował i dbał o dobro pracowników którzy ciężko pracują i chcą godnie żyć . A pani która proponuje szukać innej pracy , napisze tyko tyle Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.

Kojot

To prawda,jest tragicznie zimno,robisz zakupy jak najszybciej się da,żeby tam nie marznąć, współczucia dla pracowników ????????

Dno

Nie polecam pracy w Dino Wikielec. Panuje tam ciężka atmosfera. Do tego kierowniczką jest osobą która nie zna się na tym co robi. Ciągłe zmiany grafiku. Człowiek nie może nic zaplanować bo nie wie czy na następny dzień mu się grafik nie zmieni. Cały czas nadgodziny bo przecież towaru jest pełno. Co z tego że ani na sklepie ani na magazynie się nie mieści. Zakaz palenia? Tylko dla pracowników. Kierowniczka co godzinę może wyjść zapalić ale ty nie masz takiego prawa. Jesteś w delegacji na drugiej zmianie? To nic. Możesz przyjść następnego dnia na rano. Nie polecam pracy tutaj. Chyba że chcecie się wykończyć psychicznie.

Grazyna

Mam pytanie do ludzi z dino. Czy u was też nie ma premii bo niskoobrotowy sklep ponoć? Pracujemy jak wszyscy inni.

Kamila
@Grazyna

Słyszałam, że u nas ponoć tez nie będzie premii ale nie wiem nic na ten temat :/ niby są niby nie także nie wiadomo..

Kaacha
@Grazyna

U nas tak jest goła pensja i (usunięte przez administratora)na nadgodzinach jak mogą ,wyzysk w biały dzień ,szukam innej pracy .

Kiedy wyślą wynagrodzenie za grudzien ?

@dino

Dlaczego pracownicy biurowi w centrali nie mogą odbierać nadgodzin? Nie wspominając już o pieniądzach...

Mesa

Byłam pracowniczką centrali w Krotoszynie. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej firma zaproponowała wynagrodzenie z tym, że kwota miała być podzielona na podstawę (minimalną krajową) i premię. W trakcie pracy okazało się, że premia nie jest wypłacana w przypadku urlopu (płatnego) czyli za 26 dni urlopu moja pensja to była minimalna krajowa. O tym, że tak będzie nie byłam informowana. Takiego dziadostwa nie widziałam w żadnej mojej poprzedniej firmie. Omijać Dino szerokim łukiem.

Zołza
@Mesa

I tak jest w Dino Rudno (usunięte przez administratora) na kółkach, kierownik sklepu zupełnie nie radzi sobie z niczym, zmusza ludzi do nadgodzin, stosuje (usunięte przez administratora) jest bardzo nie kompetentną osobą na tym stanowisku, oraz (usunięte przez administratora)

Hej
@Mesa

Urlop w Dino jest plany. Za L4 ucinają premie ale urlop jest normalnie platny

Klincz

Czytam tak te wszystkie opinie i muszę coś napisać , ja polecę wam wszystkim Dino w Wielkim Klinczu , dziewczyny pracujące tam to bardzo fajne babki , śmieszne i wyrozumiałe . Potrafią odpowiedzieć na każde pytanie i zawsze pomogą . Jeżeli potrzeba odłożą nawet towar aby można było go odebrać później :)

Witam Czy ktoś może mi napisać na czym polega 5-cio dniowe szkolenie kierowników i zastępców na jednym z głównych magazynów? Jak to wygląda? Czy trzeba tam zaliczać jakieś testy? Wiem tylko tyle że jest to jakieś szkolenie z oprogramowania.

Helloeveryone

Witam, pracuje w dino jakieś 2 miesiące ciagle jest jakiś problem z pracą, chodzi o chodzenie kierowniczka robi grafik dla pracowników i mówi do wszystkich, że nie mamy chodzić według tego grafiku tylko z jakieś białej kartki w ustalonych dniach pracy na tydzień i mamy na to patrzeć. Czy to jest normalne? Moje dni wolne wypadają co 3 tygodnie, chodzę ciagle albo na drugie lub pierwsze zmiany zdarza się jednak, że robię przez to nadgodziny nie wiem już sama czy to jest normalne czy jednak złe ale moim zdaniem to jest przesada, że haruje tyle dni a wolne mam raz w tygdoniu co 3 tygodnie. Powiedzcie mi o co z tym chodzi czy wy też tak macie? W umowie mam napisane, że powinnam mieć wolne 2x w tygodniu a tak nie jest. Kolejna sytuacja nigdy nie robiłam na sklepie i jest to dość dla mnie wszystko nowe ale daje sobie świetnie rade czy jeżeli jesteś zatrudniona na danym stanowisku np kasjer-sprzedawca obowiązuje cię praca np na sklepie czy na mięsnym? Bez szkoleń? Kolejna rzecz czy wam tez nie płacą nadgodzin?

El
@Helloeveryone

Nie wiem jak u ciebie ale u nas już robią porządek z ściąganiem pracowników w wolne dni. Standardem na moim Dino jest, że jak nie ma pełnego składu to zapierdzielają niektórzy po 1-5-2msc 6dni na tydzień. Z wolną jedynie niedzielą....

@El

Dlatego dobrze ze jest chociaż ta niedziela wolna. Gdy ja pracowałem to to była normalna praktyka, cały czas ściągali mnie na nadgodziny a w biurze kierownika zawsze wisiały dwie wersje grafiku oficjalna dla kontrolerów i ta nieoficjalna ale obowiązująca dla pracowników. Przekręt. Dlatego nigdy nie wychodziły mi godziny jak należy, zawsze miałem za mało. Jak się upominałem to mi insynuowano że nie jestem aż takim dobrym pracownikiem żebym miał stawiać swoje warunki i żebym się jakoś odwdzięczyl że mogę tam pracować. Przestrzegam obecnych i przyszłych pracowników - nie pozwólcie tak się zmanipulować. P. S. Gdy się zwalniałem miałem 49 dni niewykorzystane go urlopu. Kierowniczka kłamała przedmoim zwolnieniem że nie mam urlopu do wykorzystania. Moja wina-dawałem się (usunięte przez administratora) i tlamsić. Pozdrawiam Was i namawiam walczcie o swoje prawa.!

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2066.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1756, z czego 198 to opinie pozytywne, 648 to opinie negatywne, a 910 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.

Dino Polska S.A.