Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Klient

Dino Sicienko. Praca w Dino Sicienko musi być bardzo ciężka Nie tak ciężka fizycznie jak psychicznie. Pracuje tam syn-zastepca kierownika i mamusia zwykły pracownik. Pani Żaneta mamusia zastępcy bardzo niemiło wyraża się do młodych pracowników. Jej tekst do dziewczyn z kasy "zapier..,szybciej tymi rekami " jak któraś z dziewczyn zadzwoni po pomoc na kasę 2 Nie raz nie dwa się słyszało jak źle wypowiada się o nowych pracownikach. Już nie pamiętam a jestem tam codziennie żeby Pani Żaneta siedziała na kasie 1 Pewnie jej za zimno. A jak jest od wielkiego święta na mięsnym to z taką mina jakby miała wszystkich pozabijać. Ta Pani naprawdę jest okropna .

Witam jestem klientem Dino Pecna proszę się przyjrzeć temu sklepu kierowniczka stosuje(usunięte przez administratora) wśród pracowników jest nawet niemiła do klientów ta osoba jest niekompetentna na tym stanowisku

Kosa

Czy w dino jest fundusz socjalny i czy można się starać o tzw.wczasy pod gruszą?

M
@Kosa

Nie ma , tu nie ma żadnych funduszy socjalnych, nie ma wczasów pod gruszą, nie ma paczek na święta

Gargamel

Dla czego nie można się starać? Ja pracowałem w biurze i napisałem maila do pracodawcy w sprawie dofinansowania do okularów. Dostałem odpowiedź z wytycznymi. Miesiąc później zwolnili mnie z pracy, choć nie powiedzieli dlaczego.

Kati
@Kosa

Tu tylko nadgodziny albo najlepiej tyranie cały miesiąc nic więcej

Anka
@Kosa

Nie ma funduszu socjalnego,nie ma też wczasów pod gruszą

Czy ktoś pracuje jako młodszy koordynator projektu? Na jakie warunki można liczyć? Jakie auto służbowe oferuje dino?

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

logo firmy Pracownik serwisu sprzątającego – teren zewnętrzny
Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.

Hej, idę na rozmowę na stanowisko młodszy specjalista da transportu. Może mi ktoś powiedzieć ile taki specjalista zarabia na rękę w firmie?

@Adam

Witam ja też idę na rozmowę o pracę na stanowisko młodszego specjalisty czy dowiedziałeś się ile płacą na takim stanowisku??

Stary pracownik

Pracowałam w dino. Ogólnie fajna praca . Zarobki ok. Tylko (usunięte przez administratora) przez panią regionalną Anitę . Osoba nie kompetentna, brak szacunku do pracowników. Tylko zgłosić to do inspekcji pracy .

Hej dlaczego dino się nie rozwija tzn.siedzi tam tyle osób a nikt nie zauważy ze w sobotę o 15 godzinie nie kupię już piersi z kurczaka nie kupię już mięsa mielonego inne markery wie rozwijają są dla klientów czy kasy samoobsługowe dostępnosc produktów a dino stoi w miejscu

Solidarność

No i jeszcze trochę i będzie po Dino doszło do tego że sklep był zamknięty z powodu brak ludzi do pracy Biernacki ludzi trzeba szanować

Zośka

Dino Siemysl. Jedno wielkie kolesiostwo kierownik i jej zastępcy ludzie z którymi nikt nie chce pracować każdy ucieka czym prędzej. Ogólnie brudno pod regałami nie dbają zdarza się cis zakupić po terminie. Pani rejonowa wygląda jakby coś brała ???? czy ktoś by mógł się tym zająć.

Picolo

98%opinii pozytywnych.... Żarty was się trzymają. Przecież opinie przechodzą jak widać przez was. Komu to wciskacie. Tyle razy wnosiłem swoje uwagi i nic.... Dalej robicie to samo. Paluszki, precelki jak były twarde tak są..... Ogórki konserwowe z kolei rozlazily się w słoikach... I nadal ta firma je wstawia, Wędliny te same prze lata, żadnej zmiany,.... Kasy jak były wprost przy drzwiach tak są i nikomu nie przeszkadza że zabiegana w sklepie obsługa siada do kasy.... A na drugi dzień jest przeziębiona. Cebula i marchew wręcz ohydna. Ziemniaki jeszcze gorzej.... Mam wymieniać dalej? Parking tragedia zarówno lokalizacyjne jak i pod kątem tzw odwodnienia. Nie wspomnę o fatalnym dojeździe dostaw towaru..... Lipa do kwadratu. Moje zakupy tam już dawno zakończone... Nigdy więcej.... Co niby ten status ma znaczyć? Nigdy nie byłem i nie będę w tym obozie.... A innego statusu nie ma? Kolejna zenada

Diana

Byłam pracownicą dino na okres próbny. Pracowałam jak było trzeba, wypełniałam swoje obowiązki, robiłam co kazała pani kierownik a i tak bez podstawnie została mi nieprzedlużona umowa bo pani regionalnej się coś odwidziało za przeproszeniem. Z tego co słyszałam nikomu ta pani nie chce przedłużać umów i jest problem z dostaniem się znów do pracy w dino bo trzeba mieć jej zgodę, śmiech na sali.

Angelina
@Diana

Miałam dokładnie to samo to jest niepojęte, człowiek (usunięte przez administratora) sobie żyły żeby usłyszeć ze umowa nie została przedłużona CHORA FIRMA

Anka
@Angelina

Miałam tak samo ,umowa nie przedłużona ,powodu nie podano oczywiście

Polka
@Diana

Ja do dzisiaj też mam umowę i raczej mi nie przedłuża .. wgl bez sensu na ostatnią chwilę trzymają pracownika a na sklep wygłaszane że ludzi brak absurd totalny .

@mysz
@Polka

, Miałam na popołudnie do pracy ,29.02 koniec umowy, rano tel. od kierownika sklepu , ze nie przedłużona. na pytanie- dlaczego- ze jestem niemiła dla klientów, odkryli amerykę, pracowałam tam prawie 3 lata, o 3 lata za dużo, wszystko co tu się pisze o traktowaniu pracownika jak (usunięte przez administratora), to prawda.

Ews
@@mysz

Ciekawe, że osób na stanowiskach kierowniczych, które są niemiłe wobec pracowników ta kuriozalna firma nie zwalnia.

Klientka

Dino Zduny na wylocie na Krotoszyn. Pani na kasie naburmuszona. Zero uprzejmości do klienta. Obrażona, że daje jej banknot mimo, że zapewniam o nieposiadaniu drobnych. Nie odezwała się słowem... Żadne dziękuję ani proszę... No jak będziecie mieć taką obsługę to gratulacje.

Chętny

Pojawia się dużo ogłoszeń na stanowisko referent do spraw rozliczeń/ księgowości. Warto aplikować?

Karma

Jak to jest z delegacjami ?musicie jeździć bo nas zmuszają nawet jak ktoś nie posiada prawka i auta, straszą naganą.Niektore osoby nie musiały jeździć teraz nagle niby muszą.

Kinga
@Karma

Osoby które mają dzieci do 8 roku życia są zwolnione z jeżdżenia w delegacje a osoby które nie mają prawka i auta u nas tak samo są zmuszone jeździć w delegacje bo inaczej jest to nie wykonanie polecenia służbowego i mowia ze zostaną wyciągnięte konsekwencje.

mery

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy pracownik niepełnosprawny może zmniejszyć etat z całego na pół etatu? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam

Witam. Moje pytanie brzmi ile dostanę wypłaty za 190 godzin które są wprowadzone do grafiku na marzec. Nikt nie chce mi tego wytłumaczyć i przeliczyć

Hgy

Witam czy po rozwiązaniu umowy jest wypłacany urlop zaległy i czy jest odprawa ?

Uye
@Hgy

Za urlop muszą zapłacić - to wynika z przepisów.

Kaska

Nie miła obsługa dział miesny wykładanie towaru ważniejsze od klienta

Aśka
@Kaska

Kierownicy tak rządzą. Osoba z mięsnego musi pomagać bo na mięsnym nic nie robi ( oczywiście ich zdaniem) . Dzwonić na pomoc też nie wolno. Rejonowa i Liderka pewnie o tym nie wie, że mają swoje procedury.

Lidka1985

Witam wszystkich tu obecnych ludzie zawsze uważałam że sklep Dino to taki przyjazny sklep,wszystko na miejscu ceny przyjazne aż do wczoraj. Po pracy zajechałam do marketu żeby zrobić zakupy i byłam świadkiem bardzo nie przyjemnej sceny. Ludzie to się w głowie nie mieści pani w blond włosach (niestety nie zdążyłam dojrzeć plakietki z imieniem) wrzeszczy i w sposób chamski wręcz obraźliwy drze (usunięte przez administratora)bo jak nazwać kogoś (to chyba szefowa była) żeby tak odnosić się do kasjerki, której z powodu tych wyzwisk chyba było wstyd. A w dodatku masa ludzi w sklepie, ludzie i to ma być ten przyjazny sklep. Żal mi się zrobiło tej kasjerki... a dla pani w okularach to chyba lekcja dobrego wychowania by się sprzydała. Nie polecę nikomu tego sklepu wręcz przeciwnie ja się zastanawiam kto ma stalowe nerwy żeby przeżyć z panią która nie potrafi pochamowac swojego języka w miejscu publicznym. Wstyd i totalna porażka.....Proszę bardziej uważać przy wyborze kierowników na stanowisku. Bo jak mam dać dobrą opinię skoro w małym miasteczku Niemodlin tak się dzieje. To aź strach pomyśleć co się dzieje w Krotoszynie.

@szczęsliwa
@Lidka1985

Niestety takie są zwyczaje w Dino kierownicy którzy są wybierani z przypadku albo po znajomości A pracownicy którzy naprawde coś umieją są poniżani obrażani A w rezultacie zwolnieni .Na szczęście już tam nie pracuje i tylko mogę sobie poczytać komentarze

Dinek

Ile zarabia ZKM w tej sieci

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2057.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1750, z czego 198 to opinie pozytywne, 644 to opinie negatywne, a 908 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 1254 ocen.

Dino Polska S.A.