Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Babcia

Czy jest możliwy powrót do pracy Dino jeśli zostałem zwolniony za 3 NN? Rozmawiałem ze swoim rekruterem o możliwości powrotu, ale z rozmowy wynikło, że mam bana na całe życie… Co o tym sądzicie?

@Babcia

Bo masz. Nie ma szans żeby ponownie cię zatrudnili po zwolnieniu za NN.

M
@Babcia

Szczerze bardzo dobrze, że masz bana. Takich jak ry nie potrzeba do pracy. Nie masz zamiaru przyjsc wez urlop na rzadanie, u nas była dziewczyna, która też sobie potrafiła nie przyjsc beż uprzedzenia, bez odbierania telefonu, a potem pretensje bo premia zabrana a my przez takie osoby dni wolne zabierane, zaplanowane bo wiesz ze masz, a tu taki sobie nie przyjdzie.

Babcia
@M

Szczerze życzę Ci jak najdłużej tam pracy i żadnej sytuacji w życiu, przez którą będziesz musiał zawalić świeżą pracę. Byłem za krótko zatrudniony by wziąć urlop na ,,żądanie”. Nie pisze konkretnie o Twoim magazynie. Chodzi mi o świeżo postawiony magazyn Dino Lubień Kujawski. Może wiesz z autopsji jak to zazwyczaj na takich świeżo postawionych magazynach jest.. Następnym razem zwróć uwagę na interpunkcję, bo oczy bolą. Pozdrawiam bez odbioru ????

Kiwi

Poproś o podwyżkę. Na pewno cię zdegradują.

Lala

Bardzo proszę o usunięcie tego wpisu ponieważ napisałam tak ponieważ chciałam się zemścić na nim i właśnie taki wpis mi przyszedł do głowy i teraz żałuję bo nie słusznie oceniłam tego człowieka przepraszam

Bo

Pracowałam dla tej firmy i nie polecam. (usunięte przez administratora) i brak kultury płaca marna.

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Ola

Powiedzcie ile osób u wasvpracuje na miesnym czyli wykłada ładę towaruje wędliny sprzata i obsługuje .

@Ola

2 ale jesteśmy sklepem wysokoobrotowym i zwyczajnie jedna osoba nie wyrobi się do godziny 10. Na mięsnym mam naprawdę potężny ruch. Cały czas pięć, sześć osób w kolejce. Druga osoba schodzi z mięsnego jak tylko skończy towarowanie i sprawdzenie dat. Chyba że trzeba rozbić kolejkę.

Kaja
@Ola

jedna osoba która obsługuje klientów dokalda towar do lady wypieka pieczywo i dokłada nabiał.

Marek Joachimski

Promocyjne gazetki to fikcja.Tychy 6.3 2024 olej w promocji rano brak woda Czantoria w promocji brak itd. itp.maja klientów za nic ja już dziękuję tej sieci.

Mika
@Marek Joachimski

Czasem coś nie dojedzie z magazynu a czasem nie ludzi , którzy mogliby wyłożyć towar, więcej empatii życzę

Pola
@Mika

Czyli potwierdza się, że Dino to dziadowska sieć: nawet promocji dobrze zorganizować nie potrafią. Jakoś Lidl czy Biedronka z tym problemu nie mają.

Goo
@Pola

Trzeba tylko dodać, że Dino to dziadowska sieć, bo Biernacki oszczędza na zatrudnieniu i obecni pracownicy się nie wyrabiają.

Dino

Witam jak jest u was ile osób pracuje na stanowisku mięsnym to znaczy wykłada mieso obsługuje donosi towar i sprząta. Dziękuję za odpowiedź.

Anonimowy
@Dino

Tylko 1 osoba nie ma więcej hak jest 3 na zmianie lub 4 No to mają co innego do roboty 1 lub 2 na kasie 1 na towarze i ma biuro i to wszystko a ta na mięsnym jeszcze musi roznieść nabiał i pieczywo upiec

@Anonimowy

Jak my jesteśmy we 3 lub 4 na zmianie to kasjerka z kasy 1 lub 2 robi odpiek i nabiał

Mika
@Dino

Jedna, w sklepie wysokoobrotowym jest to jedna osoba, która pada na twarz ale pracować musi, czasem pomoże jej ktoś kto jest na sklepie i jednocześnie ma kasę nr 2, resztę spróbuj sobie wyobrazić

Nowa

A ile osób jest zazwyczaj na zmianie

Tomi

A ja mam pytanie do wszechładnych w Dino otóż jakim cudem ustalany jest grafik pracy a na grafiku każdy pracownik ma 8,45 godziny pracy codziennie!!!, lub9!!! Kogo to obchodzi ze nie ma pracowników? Widocznie tak firma postępuje z ludźmi ze jest ich brak. Grafik powyżej 8 godzin dziennie to jest planowane nadgodziny pracowników i jest to karane!!! Niema takiego prawa w Polsce i nieważne czy to najbogatszy Polak tego nie przeskoczy! Wystarczy to zgłosić. A że sklepy są do 22:30 no cóż proponuję regionalnym aby zostawali ostatnie 45 minut po 22-ej ogarneli sklep umyli zamknęli i wtedy porozmawiamy jak miło łatwo i przyjemnie jest. Szacunku wystarczy dla tych pracowników co pracują jak (usunięte przez administratora) na wasze premie drodzy regionalni!!!!

Kot

Jak długo po podaniu kierownikowi sklepu czekaliście na umowę?

poszukująca

Macie jakieś opinię na temat sklepów w Tarnowskich Gór i Radzionkowie? Jaka jest atmosfera i czy faktycznie wypłacąja nadgodziny? Bo widziałam kilka ogłoszeń i zastanawiam się czy warto się tam zatrudniać...

Żaba

Czy kierownik może wmawiać pracownikowi czegoś co nie zrobił staram się robić wszystko by było dobrze ostatnio boję się iść do pracy mam bóle brzucha z nerwów mam orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym ale pracuje na pełnym etacie

Dużo zależy też od kierownika regionu i kadrowej. Znam przypadek kiedy mimo złej opinii kierowniczki pracownik został ponownie zatrudniony bo tak chciała regionalna, ale to się raczej rzadko zdarza.

Jim

Witam, Mam pytanie odnośnie stanowiska kierownik magazynu , czy na tym stanowisku jest auto służbowe? Patrząc przez pryzmat stanowiska oraz struktury jak jest ułożona w centrum dystrybucyjnym porównując do innych firm taki benefit jak najbardziej jest stosowany, jak to wygląda w DINO?

Nowy pracownik

Powiedzcie mi na jakie realne zarobki można liczyć jako kasjer sprzedawca?

Najgorsza sieciówka po 7 dmiu latch odchodze z usmiechem na twarzy nie polecam nikomu oszukuna na wszystkim kierownicy regionalni to (usunięte przez administratora)skargi na odziału nic nie dają wykanczają psychicznie premie rozliczane od kierownikow tylko znajomym Po uklasach (usunięte przez administratora) wyzyskiwacze a biernacki sie chwali wielki milioner my na to pracujemy i nawet nie podziekuje (usunięte przez administratora) nie ujawnia sie jak by byl uczciwy to by sie pokazywał jak inny milionerzy

Pietrucha

Czy wypłacają pieniądze za niewykorzystany urlop @dino

Kamil

Czy ktoś wie coś więcej o stanowisku specjalista d.s. rekrutacji (mobilny)? Dostałem ofertę, ale rozmowa jest w Krotoszynie, nie ma absolutnie możliwości odbycia rozmowy online w pierwszym etapie. Prawie 1000km drogi, po to żeby dowiedzieć się, że dostanę np najniższą krajową to trochę bez sensu. Rok będę odrabiać dojazd na rekrutację :D

@Kamil

Raczej nie ma możliwości na większą kwotę niż minimalną krajową. Obiecują, że po zmianie umowy z okresu próbnego na umowę na czas określony (1 roku) będzie wyższa kwota i można starać się o podwyżki ale wg. Mnie podwyżka 200 zł to żadna różnica. Poza tym wysokie oczekiwania za słabe pieniądze. Nie warto !! Jeżeli masz Inna możliwość to bym odpuściła sobie pracę w tej pseudokorporacji. Poza tym w tym momencie wpisanie sobie w CV Dino strasznie je psuje że względu na to kogo tam zatrudniają i kto tam pracuje.

@Kamil

Ja tak dwa razy jeździłam żeby na koniec też dowiedzieć jak marne pieniądze dają

Seba
@Kamil

Pamiętaj, że to jest Dino. Nawet jeśli tam pojedziesz to nawet ci kasy za podróż nie zwrócą, ani dojazd tam i z powrotem. Dino tylko wymaga, oni nic nie dają od siebie. Kompletnie nic. Jest to przykład firmy w której podpunkt „przyjazna atmosfera w pracy” byłaby naprawdę dobrym podpunktem: PRACODAWCA OFERUJE

Kamil
@Seba

Bardzo serdecznie Wam dziękuję. Miałem ponad 600km do zrobienia + hotel, dzień urlopu itd, pani przez telefon absolutnie nie chciala się zgodzić na wstępną rozmowę online, a na pytanie o zarobki i benefity cały czas odpowiadała "nie mogę powiedzieć, to wbrew polityce naszej firmy". Wiec nie pojechałem bo to jakiś absurd.

EmilyinParis
@Kamil

Na umowie jest najniższa krajowa a reszta to ryczałt. Obiecują gruszki na wierzbie. Praca rekrutera polega na jeżdżeniu wokół terenu gdzie brakuje pracowników, wieszaniu plakatów czy deszcz, ulewa, czy mróz czy śnieg. I nikt temu się nie chce sprzeciwstawic. Po plakatowaniu musisz się dogrzać w aucie, bo na markecie jest zimno więc nie ma tam na to co liczyć

Dawid

Kabanosy po terminie , poł paczki zjadłem pewnie niedziela na toalecie..... Patrzcie na daty bo co 3 produkt przeterminowany w Dino 44-160 Rudno !!!! Skandal !!! Jest tu ktoś z sanepidu ?

Zainteresowana pracą

Witajcie, proszę o informację na jaką pensję można liczyć w przypadku stanowiska mobilny kasjer, praca na terenie całego województwa. Czy ktoś posiada doświadczenie na podobnym stanowisku ? Pozdrawiam :-)

Pietrzykowice

Pani Kierownik Dino Pietrzykowice bardzo nie mila dla pracowników ja naprawdę się dziwię jak te kobiety chcą tam pracować. Dziwię się jej przełożonym że taką kobietę trzyma ma takim stanowisku

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2057.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1750, z czego 198 to opinie pozytywne, 644 to opinie negatywne, a 908 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 1254 ocen.

Dino Polska S.A.