Opinie o Stal Mech w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Stal Mech. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Stal Mech o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stal Mech w Płock

david

dziwna firma.awansują ludzi ,którzy chlają wódę w pracy np;Jędrzejczyk,Laskowski

spawacze nie chcą pracować to na siłę uczą zwykłych ludzi co nie mają pojęcia o spawaniu . jedyna nadzieja w ukraincach ale i oni sie buntują po tym jak zarabiali 14 zł za dzień bo norma kosmiczna . więcej kierownictwa liderów mistrzów brygadzistów niż ludzi do pracy.

Jacek

Lux firma po rozmowie wręcz Orlen II! po dwóch dniach w zwolniono mnie niewiem dlaczego,do tej pory kasy nie wypłacili,żenada chcą poziomu WCM(world class manufacturing)pytam się gdzie?ludzie z łapanki zeby dorobić na wude albo nie mają wyjścia i porostu tam idą chcąc pracować łudząc się ze może im sie powiedzie.Obraz firm prywatnych w Płocku nie pozostawia wiele_jedno wielkie dziadostwo pracuj dobrze a my Ci zapłacimy jak nam się zachce,wszędzie patrzą na Ciebie jak na zlodzieja i na alkocholika ze przyjdziesz i im to krwawica mienie ukradniesz.Szkoda gadać co za miasto,kraj.Polak polaka utopił by w łyżce wody!!!Młodi ludzie do niczego się nie nadają,najlepiej emerytow zatrudniac i trzymać do dzieeiedziesiatki!Az się nuż w kieszeni otwiera.Młodzi ludzie którzy nie macie jeszcze dzieci u zobowiązań opszczajcie tez piekny kraj bo skoncztcie w psychiatryku albo zaczniecie walic gorzale,a na koniec powiedzą Wam ze źle szkoły kończyliscie,ze chcecie pieniądze za prace,a przecież najpierw trzeba sie wykazać grosze zawsze sie znajdą! Chory kraj-ja z niego sie ewakuuje;-)

Jacek

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Stal Mech? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
spawacz

Ja byłem tam 1 dzień i starczy.8 godzin ciągłego spawania,efekt 168 słupków.Norma to 530 :) Trzeba pracować 20 godzin na dobę i mieć 8 rąk. Oczywiście ludziom którzy pracowali kilka dni bez umowy,nic nie płacą.Nie pasuje? Do widzenia.A to co zrobiłeś,kierownik dopisze jakiemuś lizusowi.

ludz

dziekuje Bogu ze juz tam nie pracuje bo mnie zwolnil po 7latach pracy

spawacz

KOLEDZY CO WY CHCECIE PIĘKNA FIRMA (tylko na zewnątrz ) I NIC POZA TYM.Pracowałem w tym [usunięte przez moderatora] za panowania jaśnie wielmożnego pana [usunięte przez moderatora] (BYŁY SPAWALNIK STOCZNI) i muszę stwierdzić że jest jeszcze GORZEJ. Obiecuje ludziom nie wiadomo jakie zarobki 2000-3000 zł NETTO a w rzeczywistości są to zarobki 1250-1500 MAX Z PREMIĄ 20% NETTO pod WARUNKIEM WYROBIENIA 100% NORMY( normy są niewykonalne ) ATMOSFERA WE FIRMIE JEST BARDZO KIEPSKA ponieważ kierownik [usunięte przez moderatora] cały czas patrzy w MONITORING (RAZEM Z panem [usunięte przez moderatora])i później podchodzi do pracownika i się pyta ile zrobił jak za mało to masz podkręcić obroty żeby była norma .KOLEDZY MAJĄ TAKIEGO TRAKTOWANIA JUŻ DOŚĆ ALBO SIĘ SAMI ZWALNIAJĄ ALBO SĄ ZWALNIANI ( od I stycznia do czerwca przewinęło się ok 90 pracowników.)TERAZ niema stary skąd brać ludzi do roboty to wynajmuje PRZEZ HYDRO BUD BO NIE POTRAFI DOCENIĆ DOBRYCH FACHOWCÓW KTÓRZY COŚ POTRAFIĄ. NIE POLECĘ TEJ PSEUDO FIRMY NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI TRZYMAJCIE SIĘ Z DALA pozdrawiam BYŁY SPAWACZ

Zostaw merytoryczną opinię o Stal Mech - Płock

• Jak się pracuje w Stal Mech?

Zobacz opinie na temat firmy Stal Mech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stal Mech?

Stal Mech