Opinie o Stal Mech w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Stal Mech. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Stal Mech o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stal Mech w Płock

123 Nowy wpis

Jak wygląda praca w księgowości? Jaka panuje atmosfera?

Jolanta Nowy wpis

Coś Tobie wycięli, ale chyba i tak nie rozpisałeś się przesadnie :) Czemu nie polecasz? Ile od 01 stycznia spawacze zarabiają? Mój mąż ma składać do Was cv.

Spawacz Nowy wpis
@Jolanta

Na początek na najniższa krajowa może liczyć

Testament

Trzymajcie się z dala od tej firmy. Nic dobrego tam nie znajdziecie.

Iza
@Testament

A czemu mamy trzymać się z dala? Jakieś konkrety?

Yyyyt
@Iza

?? No właśnie...

Jak wygląda ścieżka kariery w Stal Mech? Czy trudno jest zdobyć awans?

UmieszLiczyc

Jak jesteś uczciwy i nie (usunięte przez administratora)pracodawcy chociażby przez leserstwo i partactwo to i do kierownika dojdziesz, wielu z aktualnych kierownikow było szeregowymi pracownikami a dziś piastują najwyższe stanowiska i to bez wyksztalcenia tylko ich praca to zrobila

Prcownik
@UmieszLiczyc

Jeśli przyszedłeś do firmy pracować i pokażesz, ze Ci zależy, że się z firmą integrujesz, że chcesz się rozwijać to zawsze masz szanse na awans. Wiele osób z pracowników fizycznych awansowało na brygadzistów, mistrzów, kierowników. Dla każdego jest szansa a kwestia awansu tak naprawdę zależy tylko od Ciebie.

Ryszard

Czyli donosicielstwo kwitnie? :( Szkoda... A na co się skarżą z reguły ludzie?

Testament
@UmieszLiczyc

Bzdury

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Stal Mech? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Julia

Co nie...? Bo akurat kluczowe słowo urwało chyba. Chodzi o wyrzucenie ich?

Ryszard

A co ma polityka rozdawnictwa rządu do wysokości wynagrodzenia? :D Ale absurd...

OhRysiu
@Ryszard

@Ryszard czytaj chłopie z zrozumieniem Polityka żądu jedno A polityka w STALMECH to zupełnie drugie. Słynne powiedzenie w firmie: "Regulamin pracy jest - ale na bramie po drugiej stronie szlabanu" To tak na okoliczność gdyby się wydawało @Ryszardom, że coś w tej firmie im się należy.

Witam czy nadział spawalnia ręczna są przyjęcia. W jaki sposób najlepiej złożyć podanie.

SPAWACZ

owszem kolego działa jak trzeba wszystko jest na swoim miejscu pozdro

beke mam z ciebie

SUPER FIRMA NIEŹLE SIE Z UKRAIŃCAMI DRUTY PROSTUJE POZDRO ZE STAROŹREB SZCZEGÓLNIE (usunięte przez administratora) NAPRAWDE NIEŹLE (usunięte przez administratora)TAM NA HALI , POZATYM SPOKO KASA JAK ZA 400H ROBOTY AŻ 2000 ZŁ

Dziękuję wszystkim przełożonym kierownikom oraz dyrektorom za życzenia świąteczne oraz nowo roczne udaliscie że ludzi nie widzicie wyszła słoma z butów pewnie po Nowym roku przypomnicie sobie o nas jak robotę będzie trzeba pogonić i stołki znaczną się palić

Zarobki zależy jako kto monter ,lakiernia,montaż,wózkowy, spawacz, brygadzista jeśli chodzi o płace to nie jest taka zła zależy jako kto bo rozbieżności są duże i zależne od tego co robisz godzin jak w każdej firmie. Tu też ludzie pracują za 2100 a są tacy co zarabiają ponad 5000 i to nie żart najlepiej zarabiają spawacze bo na nich opiera się produkcja .Niestety kadry i przelozeni zachowują się jak księciowie i księzniczki sami kierownicy kierownika tylko wystarczy zeby pracownicy 4 dni zaprotestowali i prezes zobaczy kto ru jest najwazniejszy formie pracownik czy kierownik kierownika ale tak jest wszędzie niestety płock nie ma dobrych pracodawców

Co się dzieje na montażu? Rewolucja? Te dwie kosy z automatycznej nas obserwują i pouczają, do kiedy?

Rozumiem twoją flustrację ale nie rozumiem czemu wytykasz mnie i stażystów palcem. Ty też kiedyś się uczyłeś , zaczynałeś przygodę z tym zawodem i na pewno nie byłeś zawodowcem od pierwszej chwili. Popracuj też nad ortografią i gramatyką bo to co napisałeś to aż oczy bolą. Masz racje 10 h to sporo praca ciężka fizycznie pył straszny, ale godzicie się na to przychodząc. Zaproponujcie jakieś rozsądne rozwiązanie kierownikowi czy też właścicielowi. Pozdrawiam

Pracuję i nie żałuję

Pracuję w tej firmie od niedawna... Dziś przypadkiem, mocno uderzyłem się w głowę (nie wiem czy w pon dotrę) do sedna... Jestem pod wrażeniem, pierwsza firmą w której pracuję, uczciwa, przyjazna, chodzę do pracy z przyjemnością. Normy małe w 6h jest 100% ludzie sympatyczni, wesoła atmosfera, pełen profesjonalizm, wypłaty zawsze wyższe niż powinny być, sporo wyższe... Niemalże przymusowy urlop w tygodniu bo dbają o odpoczynek pracownika, lekka, fajna praca... Nie sądziłem, że mając 75 lat spotka mnie coś takiego. Pozdrawiam pracowników, z czystym sumieniem polecam firmę, choć niestety ciężko się dostać, wszyscy walą drzwiami i oknami lecz warto. Moje 11/10 pkt

Abcd
@Pracuję i nie żałuję

Nie ośmieszaj się, skąd ty to wytrzasnąłeś? Bajkę mógłbyś napisać ????????????

Pracuję i nie żałuję
@Abcd

Tak, lecz mógłbyś jej nie zrozumieć...

Abcd
@Pracuję i nie żałuję

Pracujesz od niedawna, początki takie są. Pożyjemy zobaczymy.. ????????

Narzekanie a wiem że są spawacze co zarabiają po 5000 zł lub nie co mniej i płaczą to idźcie na Płock do innej firmy to dadzą wam po 8000zł premie kartę Multi sport w Płocku takie zarobki niestety są idźcie popytajcie to zobaczymy czy dostaniecie więcej nawet na orlenie w godzinach jest trudno dostać więcej niż 3500 zł 20 zł to taka stawka na Płocku obowiązująca płacą po 50zł spawaczem ale na instalacji RTG ciężkie konstrukcję prefabrykacja proszę iść Gdańsk Śląsk tylko to nie pojemniczki w stalmechu firma jak firma w dzisiejszych czasach

Nocny

Tak głośno o tej Pani z produkcji wczoraj ją zobaczylem haha śmiech na sali,(usunięte przez administratora) zero kobiecości w tej kobiecie i tyle afery hehe o nic hehe

J.F.

Skoro masz pretensje do kogoś to powiedz mu to w prost albo załatw oficjalnie z kierownictwem ale jeśli nie masz odwagi tak postąpić to nie zniesławiaj kogoś chowając się pod nickiem. W tej firmie wszyscy się znają i z kontekstu doskonale wiadomo o kogo chodzi. Chcesz coś zarzucić? To miej trochę odwagi zrobić to osobiście.

Dajcie ludziom normalnie zarobić na ABB w jednej parze pracują jeden dostaje 4200 a drugi 2900(usunięte przez administratora)A ten (usunięte przez administratora) co o nim mówicie to nikt nie nażekał każdy miał pracę A teraz jeden i drugi z brygadzistów niewie co się dzieje na dziale nie wspomnę o trzecim(usunięte przez administratora) brygadziście(usunięte przez administratora)

Jacek

TYLE KAMER,A NIKT ICH NAGRAŃ NIE OGLĄDA

Spawacz
@Jacek

Chlopy tylko uganiają się za ukrainkami nic nie robią,A one Tylko patrzą kogo upolować wstyd na to patrzeć co robią.zenada

Łysy
@Spawacz

Jest taka jedna na przygotowaniu będą się bić o nią hihihi

@Łysy

Bo myślą że w stalmech bogacze robią ale jak ktoś, coś daje to ja biorę hehe za darmo

Rudy
@Łysy

Łysy A taka niewinna spokojna z pozoru

Znajomy

Najbardziej to Ten z ABB zmieniają się jeden odchodzi drugi przychodzi he he

Zadowolony

Mi tam odpowiada jest na co popatrzeć i przy okazji lepiej się zapoznać. Vivat ukrainki :)))))

Niewymagalny
@Zadowolony

Zadowolony ja nie tylko patrzę.Ja korzystam!

Zryty
@Znajomy

Każdy kto pracuje w tej firmie wie że ona zmienia chłopów jak rekawiczki

Grzyb
@Zryty

Zmienia.Ale jak już nie ma na kogo zmienić To i pijak dobry.To po prostu skandal.

Myszka

Święta prawda ale takie wstydu nie mają tak jak i panowie którzy zostawiają rodziny cierpią tylko na tym dzieci żenada.

Myszka

Też jestem tego zdania karierę robi ale nie w Stalmechu

Myszka

Nie żal mi takich ludzi ona nic nie warta i on

@Grzyb

Już jest zmieniony,na nowszy i młodszy model.

Pan Tadeusz

Jednym zdaniem mówiąc pijaki i bublarze mają problem. Pijaków już zwalniają albo sami się zwolnią bo nie wytrzymają kontroli. A inni mają problem gdy nie mogą pogodzić jakości z wydajnością. Eldorado się kończy.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Stal Mech odbywa się również w języku angielskim?

Jessicka

Yes

Rudy

Eeee na detalach podobnie nic nowego, też nic nie wiedzą i odsyłają ludzi a w ogłoszeniach szukają nowych.

Opatrzyk

ja normy cisne i tam nierzekam nie jest zle zawsze moglo by byc gorzej

Zostaw merytoryczną opinię o Stal Mech - Płock

• Jak się pracuje w Stal Mech?

Zobacz opinie na temat firmy Stal Mech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stal Mech?

Stal Mech