stal mech

Płock

Opinie o stal mech

spawacz 2010-08-09 10:06:11
KOLEDZY CO WY CHCECIE PIĘKNA FIRMA
(tylko na zewnątrz ) I NIC POZA TYM.Pracowałem w tym [usunięte przez moderatora] za panowania jaśnie wielmożnego pana [usunięte przez moderatora] (BYŁY SPAWALNIK STOCZNI) i muszę stwierdzić że jest jeszcze GORZEJ. Obiecuje ludziom nie wiadomo jakie zarobki
2000-3000 zł NETTO a w rzeczywistości są to zarobki 1250-1500 MAX Z PREMIĄ 20% NETTO pod WARUNKIEM WYROBIENIA 100% NORMY( normy są niewykonalne ) ATMOSFERA WE
FIRMIE JEST BARDZO KIEPSKA ponieważ kierownik [usunięte przez moderatora] cały czas patrzy w MONITORING (RAZEM Z panem [usunięte przez moderatora])i później podchodzi do pracownika i się pyta ile zrobił jak za mało to masz podkręcić obroty żeby była norma .KOLEDZY MAJĄ TAKIEGO TRAKTOWANIA JUŻ DOŚĆ ALBO SIĘ SAMI ZWALNIAJĄ ALBO SĄ ZWALNIANI ( od I stycznia do czerwca przewinęło się ok 90 pracowników.)TERAZ niema stary skąd brać ludzi do roboty to wynajmuje PRZEZ HYDRO BUD BO NIE POTRAFI DOCENIĆ DOBRYCH FACHOWCÓW KTÓRZY COŚ POTRAFIĄ. NIE POLECĘ TEJ PSEUDO FIRMY NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI TRZYMAJCIE SIĘ Z DALA pozdrawiam BYŁY SPAWACZ
ludz 2013-08-08 15:59:20
dziekuje Bogu ze juz tam nie pracuje bo mnie zwolnil po 7latach pracy
spawacz 2014-07-19 20:49:36
Ja byłem tam 1 dzień i starczy.8 godzin ciągłego spawania,efekt 168 słupków.Norma to 530 :) Trzeba pracować 20 godzin na dobę i mieć 8 rąk. Oczywiście ludziom którzy pracowali kilka dni bez umowy,nic nie płacą.Nie pasuje? Do widzenia.A to co zrobiłeś,kierownik dopisze jakiemuś lizusowi.
Jacek 2014-07-22 13:33:23
Lux firma po rozmowie wręcz Orlen II! po dwóch dniach w zwolniono mnie niewiem dlaczego,do tej pory kasy nie wypłacili,żenada chcą poziomu WCM(world class manufacturing)pytam się gdzie?ludzie z łapanki zeby dorobić na wude albo nie mają wyjścia i porostu tam idą chcąc pracować łudząc się ze może im sie powiedzie.Obraz firm prywatnych w Płocku nie pozostawia wiele_jedno wielkie dziadostwo pracuj dobrze a my Ci zapłacimy jak nam się zachce,wszędzie patrzą na Ciebie jak na zlodzieja i na alkocholika ze przyjdziesz i im to krwawica mienie ukradniesz.Szkoda gadać co za miasto,kraj.Polak polaka utopił by w łyżce wody!!!Młodi ludzie do niczego się nie nadają,najlepiej emerytow zatrudniac i trzymać do dzieeiedziesiatki!Az się nuż w kieszeni otwiera.Młodzi ludzie którzy nie macie jeszcze dzieci u zobowiązań opszczajcie tez piekny kraj bo skoncztcie w psychiatryku albo zaczniecie walic gorzale,a na koniec powiedzą Wam ze źle szkoły kończyliscie,ze chcecie pieniądze za prace,a przecież najpierw trzeba sie wykazać grosze zawsze sie znajdą! Chory kraj-ja z niego sie ewakuuje;-)
Jacek 2014-07-22 13:35:27
pracownik 2014-08-21 19:36:57
spawacze nie chcą pracować to na siłę uczą zwykłych ludzi co nie mają pojęcia o spawaniu . jedyna nadzieja w ukraincach ale i oni sie buntują po tym jak zarabiali 14 zł za dzień bo norma kosmiczna . więcej kierownictwa liderów mistrzów brygadzistów niż ludzi do pracy.
david 2015-02-10 16:53:29
dziwna firma.awansują ludzi ,którzy chlają wódę w pracy np;Jędrzejczyk,Laskowski
bogdan 2015-05-12 22:12:12
Normy wyssane z palca.Brak organizacji pracy
.nie ma zasad 5 S.Praca na czarno

pysiia 2015-08-10 18:10:51
Czy w stal mechu pracuja kobiety?
hader 2016-05-11 18:27:41
Nie ma ofert @wert, bo nikt za bardzo nie chce się zwalniać, no ale coś czuję, że wkrótce coś się pojawi. Zatrudnienie na umowę o pracę jest na pewno zachęcające
Zostaw swoją opinię o stal mech - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stal mech